Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-22, 07:17   #61
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
nie znalazłam tego kremu a teraz używam z biedronki lirene oczywiście z serii dla dzieci, bo mój tez alergik (ale nie ma mocnej alergii więc ja ją ignoruję, bo cieżko wyeliminować kurczaka ziemniaka i marchewki). chciałam te w "psikaczu" bo zawsze łatwiej rozprowadzic ale są znacznie droższe. jak już to kupiłam to trudno...

btw- GDZIE jest słońce?!? ;/

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------



lubisz widzę droższe rzeczy.... to nie mamy o czym gadać ;P

ps. fryzjerki naprawdę mają do rozczesywania fajne dwufazówki.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------



to jesz znacznie lepiej, bo
ja czasem i tak zjadalam smazonego ... brawo!
znam to - po oczyszczeniu i oduczeniu się cukrow mój tez się domagał co trzeba Boże, narobilas mi ochotę na malinówki i szparagi!
ja na początku miałam filtr z nivea z biedronki spf 30, mała dostała na pół buzi czerwonych plam nosek siny - też połowa i oczko jej łzawiło. Więc kupiłam z lirene 50 + a po tym jeszcze gorzej bo cała buzia. Więc póki co smaruje jej kremem na każdą pogodę i zakładam parasolkę na wózek jak mocno święci słońce i nic jej nie wychodzi.
Pytasz gdzie słońce - u mnie
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:25   #62
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
ale i tak teraz jadę na ostro i wrażam parówki na śniadanie te wysoko mięsne z szynki i daje radę
nono! tylko wiesz że to szyneczka super nie jest? ja wiem i nie przejmuje się bo kocham paroowki z synem jeść

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
ja na początku miałam filtr z nivea z biedronki spf 30, mała dostała na pół buzi czerwonych plam nosek siny - też połowa i oczko jej łzawiło. Więc kupiłam z lirene 50 + a po tym jeszcze gorzej bo cała buzia. Więc póki co smaruje jej kremem na każdą pogodę i zakładam parasolkę na wózek jak mocno święci słońce i nic jej nie wychodzi.
Pytasz gdzie słońce - u mnie
oddawaj słońce, kradziejko!

krem na każda pogodę nivea? bo nivea lubi dodawać jakieś zboża może to to...? no jak nie wystawisz jej na słońce to lepsze niż filtr u mnie to niemożliwe bo jak słoneczne to rower...widzę ze dziś jednak do auchan nie pojedziemy rowerem- a takie fajne promocje w gazetce....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 07:39   #63
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Tak na każdą pogodę z nivea ale po nim jest ok tyle że po kremie z filtrem z resztą obojętnie jaka firma to wielka wysypka a co do słońca to mogę ci na zakupy pożyczyć
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 11:58   #64
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
30 g tłuszczu to zdecydowanie za mało Powinnaś jeść 50 g - żeby było zdrowo.

Jabłka mają dużo węgli więc jako strawna kolacja to srednio chyba to jest



Ja mam balsam do ciała orzechowo kawowy

A odżywkę polecam garniera avocado i karite.
Oooo ja tez polecam odżywkę avokado i karite i szampon swoja drogą też!

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Dziewczyny, a czy Wy też chcecie tak "ruszyć z kopyta" od 1-go czerwca? czy już coś kombinujecie?

ja dziś czuję moc!przez dwa dni miałam tak spuchniętą stopę od pogryzienia komarów (tzn. od podrapania tegoż ugryzienia), że nigdzie się po pracy nie ruszałam z domu. Niestety brak ruchu sprawił, że moje dziecko niemal chodzi po ścianach i muszę dziś z nim gdzieś pojechać - pogoda jest to może nad wodę...

wersja optymistyczna jest taka, że jak wrócimy i położę go spać to posprzątam jeszcze i poćwiczę!taaa...na pewno....
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 14:55   #65
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Sabinek, ja się staram zrzucić co nieco od początku roku, ale mizernie mi idzie, bo przez pierwszy miesiąc zleciało 3kg a od lutego zastój mimo tego, że dużo ćwiczyłam. Teraz postanowiłam olać ćwiczenia, a bardziej skupić się na diecie, bo jednocześnie mi jakoś nie idzie Wyćwiczę się doprowadzając ogródek do porządku

Dzisiejsze menu:
ś: 2 kromki pełnoziarniste z serkiem topionym light, wędlinka, pomidor z młodą cebulą, herbata
2ś: 4 małe brzoskwinki
o: warzywa z kurczakiem i wczorajszą wołowiną :P

Na podwieczorek jeszcze nie mam pomysłu, ale na kolacje będzie sałatka z brokułami, kurczakiem, fetą, migdałami i czosnkiem - najulubieńsza ^^
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 15:07   #66
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Sabinek, ja się staram zrzucić co nieco od początku roku, ale mizernie mi idzie, bo przez pierwszy miesiąc zleciało 3kg a od lutego zastój mimo tego, że dużo ćwiczyłam. Teraz postanowiłam olać ćwiczenia, a bardziej skupić się na diecie, bo jednocześnie mi jakoś nie idzie Wyćwiczę się doprowadzając ogródek do porządku

Dzisiejsze menu:
ś: 2 kromki pełnoziarniste z serkiem topionym light, wędlinka, pomidor z młodą cebulą, herbata
2ś: 4 małe brzoskwinki
o: warzywa z kurczakiem i wczorajszą wołowiną :P

Na podwieczorek jeszcze nie mam pomysłu, ale na kolacje będzie sałatka z brokułami, kurczakiem, fetą, migdałami i czosnkiem - najulubieńsza ^^
może jak dużo ćwiczyłaś to spalał Ci się tłuszcz i jednocześnie rosły mięśnie?
Ja stawiam na dietę.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:02   #67
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
może jak dużo ćwiczyłaś to spalał Ci się tłuszcz i jednocześnie rosły mięśnie?
Ja stawiam na dietę.
Niby przy ujemnym bilansie kalorycznym to jest niemożliwe, ale ja w to tak do końca nie wierzę. Jeżeli ktoś jest jedną wielką galaretą, która aktywność fizyczną do tej pory miała ograniczoną do minimum i nagle zaczyna biegać, pływać, jeździć na rowerze i dużo spacerować w ciągu dnia, to te mięśnie na pewno odrobinę chociaż się "wytwarzają".
Tylko druga sprawa jest taka, że w tej sytuacji waga stoi a obwody spadają, a u mnie wszystko było bez zmian. Po prostu chyba organizm przyzwyczaił się do tego trybu i przestał spalać nadwyżki tłuszczu.

W ogóle nadalka gratuluję sukcesu! 27 kg to wielkie osiągnięcie. Od kiedy zaczęłaś walkę z kilogramami?
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać

Edytowane przez agila negra
Czas edycji: 2013-05-22 o 19:04
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 19:27   #68
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Niby przy ujemnym bilansie kalorycznym to jest niemożliwe, ale ja w to tak do końca nie wierzę. Jeżeli ktoś jest jedną wielką galaretą, która aktywność fizyczną do tej pory miała ograniczoną do minimum i nagle zaczyna biegać, pływać, jeździć na rowerze i dużo spacerować w ciągu dnia, to te mięśnie na pewno odrobinę chociaż się "wytwarzają".
Tylko druga sprawa jest taka, że w tej sytuacji waga stoi a obwody spadają, a u mnie wszystko było bez zmian. Po prostu chyba organizm przyzwyczaił się do tego trybu i przestał spalać nadwyżki tłuszczu.

W ogóle nadalka gratuluję sukcesu! 27 kg to wielkie osiągnięcie. Od kiedy zaczęłaś walkę z kilogramami?
od 2.01.2013.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 19:41   #69
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
od 2.01.2013.
Wstyd mi... Zaczęłam tego samego dnia i schudłam 3,5kg...
Tym bardziej podziwiam
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 20:39   #70
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Wstyd mi... Zaczęłam tego samego dnia i schudłam 3,5kg...
Tym bardziej podziwiam
nie wiem jak ty ale ja mam na prawdę ostrą dietę, nie jem absolutnie nic niezdrowego , i jak dotąd nie miałam żadnej wpadki
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 21:18   #71
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Oj to ja wpadek miałam milion
Tyle dobrego, że po każdym ataku obżarstwa starałam się jednak wrócić na dobrą drogę.
Najgorsze jest piwo... Moi znajomi ciągle mnie wyciągają gdzieś na miasto, a jak piję piwo to nie chudnę :/ Teraz akurat tydzień byłam chora i brałam antybiotyk, więc nic nie piłam - mam nadzieję, że dzięki temu trochę się opamiętam. W niedzielę jest ostatni juwenaliowy koncert, więc pare piwek wpadnie na pewno, ale przed i po postaram się unikać pokus
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 22:41   #72
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
nono! tylko wiesz że to szyneczka super nie jest? ja wiem i nie przejmuje się bo kocham paroowki z synem jeść [COLOR="Silver"]
Wiem ale je uwielbiam i dlatego spożywam je na śniadanie planuję w końcu zrobić zapiekankę z brokułami ale jakoś fajnego przepisu light nie mogę znaleźć albo na jakieś dietetyczne gołąbki
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 06:21   #73
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Oj to ja wpadek miałam milion
Tyle dobrego, że po każdym ataku obżarstwa starałam się jednak wrócić na dobrą drogę.
Najgorsze jest piwo... Moi znajomi ciągle mnie wyciągają gdzieś na miasto, a jak piję piwo to nie chudnę :/ Teraz akurat tydzień byłam chora i brałam antybiotyk, więc nic nie piłam - mam nadzieję, że dzięki temu trochę się opamiętam. W niedzielę jest ostatni juwenaliowy koncert, więc pare piwek wpadnie na pewno, ale przed i po postaram się unikać pokus
ja czasem sobie pozwolę na piwo ale to rzadko wypijam całe i tylko wtedy kiedy jest bardzo gorąco. Więc tego nie traktuję jak grzech
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:35   #74
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

ja nie jem tylko słodyczy nawet na smażone chodzę bo kilka kg tylko chce zrzucić... na dodatek śniło mi się ze jadłam słodycze omggg ;/

z taką pogodą to mi się wyłazić nie chce i chyba z musu zainteresuję się ćwiczeniami tej osławionej Ewy....;/ cholera no co za pogoda!

ja tam z parowek zrezygnuję jak zobaczę na własne oczy co oni do nich wrzucają hihi ^^ mój mąż audytuje firmy mięsne hihi nie słucham go jak opowiada co gdzie....
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 09:33   #75
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sheisnot Pokaż wiadomość
ja nie jem tylko słodyczy nawet na smażone chodzę bo kilka kg tylko chce zrzucić... na dodatek śniło mi się ze jadłam słodycze omggg ;/

z taką pogodą to mi się wyłazić nie chce i chyba z musu zainteresuję się ćwiczeniami tej osławionej Ewy....;/ cholera no co za pogoda!

ja tam z parowek zrezygnuję jak zobaczę na własne oczy co oni do nich wrzucają hihi ^^ mój mąż audytuje firmy mięsne hihi nie słucham go jak opowiada co gdzie....
A jaka u Ciebie pogoda? U mnie deszcz w powietrzu , czekam az lunie .

U mnie piwo to ostatnia rzecz z ktorej zrezygnuje :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:05   #76
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Sabinek, ja się staram zrzucić co nieco od początku roku, ale mizernie mi idzie, bo przez pierwszy miesiąc zleciało 3kg a od lutego zastój mimo tego, że dużo ćwiczyłam. Teraz postanowiłam olać ćwiczenia, a bardziej skupić się na diecie, bo jednocześnie mi jakoś nie idzie Wyćwiczę się doprowadzając ogródek do porządku

Dzisiejsze menu:
ś: 2 kromki pełnoziarniste z serkiem topionym light, wędlinka, pomidor z młodą cebulą, herbata
2ś: 4 małe brzoskwinki
o: warzywa z kurczakiem i wczorajszą wołowiną :P

Na podwieczorek jeszcze nie mam pomysłu, ale na kolacje będzie sałatka z brokułami, kurczakiem, fetą, migdałami i czosnkiem - najulubieńsza ^^
Agila Negra a sos do tej sałatki jaki?z musztardą żółty, czy z jogurtem biały...?albo vinegret?

Kocham takie sałatki - właśnie wtrząchnęłam w pracy z kurczakiem, ananasem, brązowym ryżem, kukurydzą...ymmm...omnom: p:

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nadalka - dla mnie max!super - pozwalasz odzyskać mi wiarę w to, że i mi się uda schudnąć!

Ja z początku roku też miałam mieć totalny "rehab" od wszystkiego - odchudzić się, rzucić palenie, piwkować tylko w weekendy...zaczęłam faktycznie od 1-go lutego - szybko i bez problemu schudłam 5,5 kg i...stwierdziłam, że jestem bogiem i mogę sobie trochę popuścić, skoro tak szybko,łatwo i dobrze mi idzie...wróciło 2,5 kg i teraz końcem kwietnia ruszyłam do dietetyczki i chudnę - wolniej, ale stale i w dodatku najedzona
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:18   #77
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
Agila Negra a sos do tej sałatki jaki?z musztardą żółty, czy z jogurtem biały...?albo vinegret?

Kocham takie sałatki - właśnie wtrząchnęłam w pracy z kurczakiem, ananasem, brązowym ryżem, kukurydzą...ymmm...omnom: p:

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Nadalka - dla mnie max!super - pozwalasz odzyskać mi wiarę w to, że i mi się uda schudnąć!

Ja z początku roku też miałam mieć totalny "rehab" od wszystkiego - odchudzić się, rzucić palenie, piwkować tylko w weekendy...zaczęłam faktycznie od 1-go lutego - szybko i bez problemu schudłam 5,5 kg i...stwierdziłam, że jestem bogiem i mogę sobie trochę popuścić, skoro tak szybko,łatwo i dobrze mi idzie...wróciło 2,5 kg i teraz końcem kwietnia ruszyłam do dietetyczki i chudnę - wolniej, ale stale i w dodatku najedzona
Ja po schudniecie 6 kg zblokowalam sie okropnie , dobrze ze chociaz nie wraca :P Ale mam juz dosc dietowania i zaczelam grzeszyc , np. Piwem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:26   #78
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Ja wpadłam obwieścić że wczoraj wieczorem zrobiłam sobie ważenie i mój wynik wynosi 66kg zablokowałam się odkąd sięgnęłam 70 i myślałam że będę teraz chudła po 0,5 kg na miesiąc a tu taki szał. Uczciłam to mini mufinką i 1 parówką
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:45   #79
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

nisia1908 - gratuluje i śmierdząco zazdroszczę!....ja póki co marzę o 76

somethinggood - wydaje mi się, że coś w tym jest, że jak idzie to idzie super, a nagle nadchodzi jakieś "zmęczenie materiału" i dalej nic się nie dzieje, albo dzieje się gorzej

ja wczoraj wieczorem poczułam nagłe ssanie i postanowiłam pochrupać płatki corn flakes, które kocham na sucho, ale jak wstałam z łózka i zobaczyłam, że jest 23:20 - to stwierdziłam, ze to zdecydowanie za późno na jedzenie i położyłam się spać op suchym pysku - jakaż rano byłam z siebie dumna!
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-23, 12:46   #80
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Miło mi



Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Ja wpadłam obwieścić że wczoraj wieczorem zrobiłam sobie ważenie i mój wynik wynosi 66kg zablokowałam się odkąd sięgnęłam 70 i myślałam że będę teraz chudła po 0,5 kg na miesiąc a tu taki szał. Uczciłam to mini mufinką i 1 parówką
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 12:49   #81
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Ja wpadłam obwieścić że wczoraj wieczorem zrobiłam sobie ważenie i mój wynik wynosi 66kg zablokowałam się odkąd sięgnęłam 70 i myślałam że będę teraz chudła po 0,5 kg na miesiąc a tu taki szał. Uczciłam to mini mufinką i 1 parówką
Nisia - jeszcze jedno?...odkąd sięgnęłaś 70 kg... - to znaczy od jakiej wagi zaczęłaś się odchudzać?
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 15:59   #82
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Wiem, że właśnie jesteście wszystkie pochłonięte omawianiem sykcesów i porażek w dietowaniu ale... ODDAŁAM DZIŚ PRACĘ LICENCJACKĄ
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 23:38   #83
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez GingBTH Pokaż wiadomość
Wiem, że właśnie jesteście wszystkie pochłonięte omawianiem sykcesów i porażek w dietowaniu ale... ODDAŁAM DZIŚ PRACĘ LICENCJACKĄ
klask i:
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 00:42   #84
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez GingBTH Pokaż wiadomość
Wiem, że właśnie jesteście wszystkie pochłonięte omawianiem sykcesów i porażek w dietowaniu ale... ODDAŁAM DZIŚ PRACĘ LICENCJACKĄ
Super sprawa !
A co jest nie tak z Twoim obecnym mieszkaniem ?
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 23:09   #85
Unknownn9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Dziewczyny W związku z naszą misją :Co sądzicie o pływaniu ? Warto wykupic karnet ? czy zostać przy rowerku i bieganiu ? ewentualnie Ewke wykorzystac

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

btw :Gratulacje wszystkim
Unknownn9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 00:01   #86
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
nisia1908 - gratuluje i śmierdząco zazdroszczę!....ja póki co marzę o 76

somethinggood - wydaje mi się, że coś w tym jest, że jak idzie to idzie super, a nagle nadchodzi jakieś "zmęczenie materiału" i dalej nic się nie dzieje, albo dzieje się gorzej

ja wczoraj wieczorem poczułam nagłe ssanie i postanowiłam pochrupać płatki corn flakes, które kocham na sucho, ale jak wstałam z łózka i zobaczyłam, że jest 23:20 - to stwierdziłam, ze to zdecydowanie za późno na jedzenie i położyłam się spać op suchym pysku - jakaż rano byłam z siebie dumna!
dziękuję, dziękuję sama jestem z siebie dumna

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
Nisia - jeszcze jedno?...odkąd sięgnęłaś 70 kg... - to znaczy od jakiej wagi zaczęłaś się odchudzać?
od 82kg
Cytat:
Napisane przez GingBTH Pokaż wiadomość
Wiem, że właśnie jesteście wszystkie pochłonięte omawianiem sykcesów i porażek w dietowaniu ale... ODDAŁAM DZIŚ PRACĘ LICENCJACKĄ
gratulację !!!
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 10:22   #87
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Cytat:
Napisane przez GingBTH Pokaż wiadomość
Wiem, że właśnie jesteście wszystkie pochłonięte omawianiem sykcesów i porażek w dietowaniu ale... ODDAŁAM DZIŚ PRACĘ LICENCJACKĄ
Gratuluję!Super!
Każde jedno zwycięstwo ładuje nam akumulatory do działania, a więc ten licencjat to też cegiełka do Twojej walki od czerwca

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Unknownn9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny W związku z naszą misją :Co sądzicie o pływaniu ? Warto wykupic karnet ? czy zostać przy rowerku i bieganiu ? ewentualnie Ewke wykorzystac

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

btw :Gratulacje wszystkim

Dla mnie basen jest świetny!nie męczę się, relaksuje mnie, pięknie modeluje ciało...jedyny problem to cała ta "logistyka", trzeba się spakować, niczego nie zapomnieć, przebrać, wysuszyć, wrócić, rozpakować...a bieganie to kwestia 1 minuty - ubranie, buty, mp3 - i gotowe! biegać można wszędzie i o każdej pogodzie!
...ciekawa zatem czemu jestem nadal gruba?...
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 11:48   #88
GingBTH
Raczkowanie
 
Avatar GingBTH
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 38
GG do GingBTH
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Dziękuję Kochane za wszystkie gratulacje! Czuję się wolnym człowiekiem z jednym problemem mniej Teraz czeka mnie tylko zamknięcie semestru (mam na to jakieś 2 tygodnie z haczkiem) i obrona 19.06.2013 Szczęśliwie mój egzamin licencjacki to tylko formalność (20 zagadnień z 3ech lat studiów, odebranie gratulacji i można świętować).

W czwartek do Kanady wylatuje Moja Ważna Osoba. Czuję się już zestresowana tym faktem i odrobinkę smutna, ale też trochę podekscytowana bo jestem ciekawa jak sobie poradzę z moim postanowieniem no i mam ochotę już zmienić dietę na lepszą

Mam już miesięczny karnet open na jogę - to będzie moja czerwcowa aktywność + rolki!
W lipcu zamierzam zapisać się dodatkowo na basen
Zrobiłam sobie nawet mała rozpiskę nagród za zgubione kilogramy :
82 -> START!
75 -> Nowy kolor włosów!
70 -> Wyjście do fryzjera!
65 -> Zakupy: buty!
60 -> Zakupy: ciuchy!
58 -> FRYZJER! KOSMETYCZKA! ZAKUPY!!! + jeśli się uda to lot do Kanady (Ukochany obiecał mi bilet w jedną stronę, więc powinnam odłożyć pieniądze na bilet powrotny ) przewiduję ten lot po świętach Bożego Narodzenia więc do tego czasu będzie bardzo wzmożona praca nad sobą

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Super sprawa !
A co jest nie tak z Twoim obecnym mieszkaniem ?
Od trzech lat mieszkam w akademiku i mam już tego dość Nie mieszczę się z rzeczami już trochę
__________________
01.06.2013-START ROCZNEGO PLANU
było 82kg - jest 77,5kg - ... - będzie 62kg

Dzień bez papierosa:
0/365
Dzień South Beach: 13/365

1. Obrona pracy licencjackiej 19.06.2013r!
2. Znaleźć mieszkanie!
3. Znaleźć pracę!
GingBTH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 23:08   #89
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Ging, obawiam się, że z tymi nagrodami będziesz musiała troszkę poprzestawiać, bo jak zejdziesz chociażby do 70kg to nie będziesz miała się w co ubrać No, chyba, że jesteś zdolną krawcową i wszystko sobie pozmniejszasz, albo (tak jak ja) masz dużo za małych obecnie ubrań

Trzymam kciuki za trzymanie planu Jestem pewna, że to świetne uczucie spotkać się z ukochanym całkowicie odmieniona na lepsze
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 08:07   #90
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Odp: Daję sobie rok! Gubimy kilogramy :)

Hej. Jak tam? Co taka cisza?
Wczoraj byłam na większych zakupach i jestem zaopatrzona w ubrania ^^ przynajmniej mam w czym chodzić.
Zaraz idę jeść śniadanko, a potem z racji wolnego dnia pomaluje włosy. Miłego dnia
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.