Grubsze i gęstsze włosy - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 10:35   #2371
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Fajnie, że Ci coś pomogło. Oby tylko włosy nie zaczęły wypadać od razu jak odstawisz tabletki, ja tak kiedyś miałam z paznokciami - po Skrzypovicie urosły długie i mocne, a jak przestałam brać, połamały się w tydzień
Mnie też coraz mocniej wypadają chyba Nie dość, że mało co rosną, to jeszcze wypadają, a nie pomaga fakt, że zmywam Sesę Babydream'em, który je okropnie plącze, więc wypadają czasem pęczki. No i jak widać ani Sesa, ani Jantar, ani serum Agafii (choć używam od tygodnia zaledwie), ani też siemię sobie z tym wypadaniem nie radzi. Super
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 11:56   #2372
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Fajnie, że Ci coś pomogło. Oby tylko włosy nie zaczęły wypadać od razu jak odstawisz tabletki, ja tak kiedyś miałam z paznokciami - po Skrzypovicie urosły długie i mocne, a jak przestałam brać, połamały się w tydzień
Mnie też coraz mocniej wypadają chyba Nie dość, że mało co rosną, to jeszcze wypadają, a nie pomaga fakt, że zmywam Sesę Babydream'em, który je okropnie plącze, więc wypadają czasem pęczki. No i jak widać ani Sesa, ani Jantar, ani serum Agafii (choć używam od tygodnia zaledwie), ani też siemię sobie z tym wypadaniem nie radzi. Super
Z paznokciami to miałam tak za każdym razem: jak coś brałam to były super, a jak odstawiałam to masakra. Teraz staram sie je regularnie odżywkować i malować, bo jednak je to trochę utwardza.
Mam nadzieję, że nie zaczną wypadać. Nadal stosuję wcierkę po myciu
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 16:54   #2373
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Alien. I jak tam serum babuszki? Rosna cos po nim wlosy?
Jakby ktoras z Was chciala Kaminomoto to moge odsprzedac i druga wcierke tez japonska przyspieszajaca wrost.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:25   #2374
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Madziaplbia Pokaż wiadomość
Efekty, które opisujesz są bardzo obiecujące. A możesz mi napisać czy do tych tabletek na włosy są jakieś przeciwwskazania? Mam lekką niedoczynność tarczycy.
Niestety nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nie jestem lekarzem. Czytałam na forach, że jest to suplement polecany przez lekarzy dermatologów. Myślę, że najlepiej będzie jeśli skonsultujesz to ze swoim lekarzem

Wiem, że nie na wszystkich te tabletki podziałają, tak jak na mnie nie działały inne suplementy.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 11:26   #2375
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Alien. I jak tam serum babuszki? Rosna cos po nim wlosy?
Jakby ktoras z Was chciala Kaminomoto to moge odsprzedac i druga wcierke tez japonska przyspieszajaca wrost.
Oj, szkoda, że teraz proponujesz Kaminomoto kiedy mam masę wydatków i kiedy już właściwie poddałam się w walce o przyspieszanie porostu
Serum używam 2 tygodnie, więc nic dziwnego, że efektów nie widzę, ale mogę się założyć, że nie podziała. Znalazłam stare foty sprzed kilku lat i doszłam do wniosku, że ciągle miałam dość długie włosy, mimo że koszmarnie zniszczone, ścinałam, a one ciągle szybko odrastały bez żadnego wspomagania, czasem tylko Waxa używałam okresowo. więc teraz skoro nic nie działa odstawiam Jantar, nie piję już siemienia, witaminy dokończę i też rezygnuję,wykończę też Serum. Kupiłam też dziś Saponics na wypadanie, mam nadzieję, że znów pomoże i tyle. Będę tylko olejować. Skoro to wszystko nie działa szkoda pieniędzy i czasu. To aż niepokojące, że wcale mi nie rosną...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:39   #2376
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Madziaplbia Pokaż wiadomość
Chodziło mi oto czy może coś na ulotce nie zostało napisane. Czasami są jakieś przeciwwskazania wymienione.
Ok , nie, w ulotce nie ma takich informacji. Podsyłam Ci link, gdzie możesz sobie poczytać na ten temat:

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/leki/p5712-Ha-Pantoten_Classic
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 12:02   #2377
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ale mi włosy wypadają
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 19:00   #2378
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ale mi włosy wypadają
Ile Ci leci? codziennie czeszesz włosy i co ile myejsz? ciekawa jestem bo mnie tez leca raz mniej raz wiećej juz nie wiem od czego zalezne to
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 22:38   #2379
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ile Ci leci? codziennie czeszesz włosy i co ile myejsz? ciekawa jestem bo mnie tez leca raz mniej raz wiećej juz nie wiem od czego zalezne to
Myję co 3 dni, czasem zdarza mi się nie czesać. Nie wiem ile mi wypada, ale mam wrażenie, że coraz mocniej. Momentami jak przeciągam rękami to wyjmuję po kilka w każdej ręce i przeczesuję po kilka razy. Może nie są to zawrotne ilości, ale jakiś czas temu nie wypadały mi w ogóle, a ja nie mam wiele włosów, więc to dla mnie wielki problem Najgorsze, że nie wiem czemu lecą
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-11, 20:27   #2380
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja myję co dwa, w zależności czy wychodzę z domu, ale często nie muszę. A włosy lecą i tak i tak. Choć przy regularnym piciu pokrzywy - jest ok.
Pamiętam, że doskonale zadziałał na mnie Neril i Seboradin swego czasu.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 09:59   #2381
dagmarach
Przyczajenie
 
Avatar dagmarach
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Unhappy gęste piękne włosy

Potrzebuje Waszej pomocy bo juz sił mi brakuje do moich włosów :/ Mam długie wycieniowane farbowane włosy, z natury są cienkie. Powiem krótko co by nie zanudzac : czy mogłybyscie polecic mi sprawdzone i naprawde dobre :

- szampon który uczyni włosy cienkie grubszymi, puszystymi i nie przylegajacymi do głowy ?
- odżywkę jak wyżej ?
- lakier do włosów lub cos w ten deseń, który utrwali fryzurę na dłużej niż te wszytskie tafty i wellaflexy i jednocześnie nie obciąży włosów i ich nie poskleja ?
- dobry suplement diety na włosy by rosły piękne gęste i błyszczące ?

nie musza to byc najtansze kosmetyki, moge wydac troszke wiecej na nie jesli naprawde dzialaja (ale oczywiscie w granicach rozsadku

naprawde przeszukałam wiele stron na necie, wyprobowalam wiele kosmetyków i marne skutki :/ ostatnie co uzywam do szampon i odzywke z farmony (skrzyp i żen szen) ale efekty utrrzymują sie bardzo krotko :/


błagam o pomoc <zdesperowana wizazanka>
dagmarach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 12:05   #2382
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez dagmarach Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej pomocy bo juz sił mi brakuje do moich włosów :/ Mam długie wycieniowane farbowane włosy, z natury są cienkie. Powiem krótko co by nie zanudzac : czy mogłybyscie polecic mi sprawdzone i naprawde dobre :

- szampon który uczyni włosy cienkie grubszymi, puszystymi i nie przylegajacymi do głowy ?
- odżywkę jak wyżej ?
- lakier do włosów lub cos w ten deseń, który utrwali fryzurę na dłużej niż te wszytskie tafty i wellaflexy i jednocześnie nie obciąży włosów i ich nie poskleja ?
- dobry suplement diety na włosy by rosły piękne gęste i błyszczące ?

nie musza to byc najtansze kosmetyki, moge wydac troszke wiecej na nie jesli naprawde dzialaja (ale oczywiscie w granicach rozsadku

naprawde przeszukałam wiele stron na necie, wyprobowalam wiele kosmetyków i marne skutki :/ ostatnie co uzywam do szampon i odzywke z farmony (skrzyp i żen szen) ale efekty utrrzymują sie bardzo krotko :/


błagam o pomoc <zdesperowana wizazanka>
Ten wątek. A oprócz tego pełno tutaj wątków o przyśpieszaniu porostu, zagęszczeniu, pielęgnacji, suplemenetach i stylizacji. Po prostu poczytaj. Nie ma jednego kosmetyku, który jest dobry na wszystko.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:15   #2383
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez dagmarach Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej pomocy bo juz sił mi brakuje do moich włosów :/ Mam długie wycieniowane farbowane włosy, z natury są cienkie. Powiem krótko co by nie zanudzac : czy mogłybyscie polecic mi sprawdzone i naprawde dobre :

- szampon który uczyni włosy cienkie grubszymi, puszystymi i nie przylegajacymi do głowy ?
- odżywkę jak wyżej ?
- lakier do włosów lub cos w ten deseń, który utrwali fryzurę na dłużej niż te wszytskie tafty i wellaflexy i jednocześnie nie obciąży włosów i ich nie poskleja ?
- dobry suplement diety na włosy by rosły piękne gęste i błyszczące ?

nie musza to byc najtansze kosmetyki, moge wydac troszke wiecej na nie jesli naprawde dzialaja (ale oczywiscie w granicach rozsadku

naprawde przeszukałam wiele stron na necie, wyprobowalam wiele kosmetyków i marne skutki :/ ostatnie co uzywam do szampon i odzywke z farmony (skrzyp i żen szen) ale efekty utrrzymują sie bardzo krotko :/


błagam o pomoc <zdesperowana wizazanka>
Suplementów nie stosuję, więc nie polecę. Szampon naprawdę polecam firmy Hesh w pudrze, obojętnie jaki. Moje włosy po niczym nie są takie rewelacyjne - świetnie nawilżone, grubsze w dotyku i pełne objętości (nie piszę puszyste bo to niektórym kojarzy się negatywnie, z puszeniem). Śmiało mogę powiedzieć, że te szampony uzdrowiły moje włosy i teraz już nie muszę stosować żadnych odżywek. Niemniej mogę polecić Bioetikę - włosy nawilżone, grubsze, takie bardziej treściwe, i kompletnie nieobciążone, mają nawet więcej objętości. To chyba jedyna maska która dawała u mnie taki efekt. Bardzo fajna jest też Kallos keratin, działanie bardzo podobne tylko włosy mniej "pogrubione"
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 04:09   #2384
dagmarach
Przyczajenie
 
Avatar dagmarach
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ten wątek. A oprócz tego pełno tutaj wątków o przyśpieszaniu porostu, zagęszczeniu, pielęgnacji, suplemenetach i stylizacji. Po prostu poczytaj. Nie ma jednego kosmetyku, który jest dobry na wszystko.

Watek ten jest od 2007 roku...od 8 lat weszlo na rynek ,mostwo kosmetykow i suplementow wiec chcialam otrzymac bardziej biezace informacje

---------- Dopisano o 05:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Suplementów nie stosuję, więc nie polecę. Szampon naprawdę polecam firmy Hesh w pudrze, obojętnie jaki. Moje włosy po niczym nie są takie rewelacyjne - świetnie nawilżone, grubsze w dotyku i pełne objętości (nie piszę puszyste bo to niektórym kojarzy się negatywnie, z puszeniem). Śmiało mogę powiedzieć, że te szampony uzdrowiły moje włosy i teraz już nie muszę stosować żadnych odżywek. Niemniej mogę polecić Bioetikę - włosy nawilżone, grubsze, takie bardziej treściwe, i kompletnie nieobciążone, mają nawet więcej objętości. To chyba jedyna maska która dawała u mnie taki efekt. Bardzo fajna jest też Kallos keratin, działanie bardzo podobne tylko włosy mniej "pogrubione"

bardzo Ci dziekuje za rzeczową odpowedz wyprobuje zatem to co polecilas bo nie znalam tych kosmetykow...a nuż te trafia do moich włosów
dagmarach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 10:17   #2385
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez dagmarach Pokaż wiadomość
Watek ten jest od 2007 roku...od 8 lat weszlo na rynek ,mostwo kosmetykow i suplementow wiec chcialam otrzymac bardziej biezace informacje [COLOR="Silver"]
Dlatego napisałam, że masz to podforum i kilka potrzebnych ci wątków (porost, przyśpieszanie, suplementy - zanim założysz nowy wątek, użyj wyszukiwarki, wpisz się w którymś z wątków, dziewczyny na pewno doradzą). Powtarzające się problemy są zebrane w Zbiorcze
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 13:41   #2386
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam, że masz to podforum i kilka potrzebnych ci wątków (porost, przyśpieszanie, suplementy - zanim założysz nowy wątek, użyj wyszukiwarki, wpisz się w którymś z wątków, dziewczyny na pewno doradzą). Powtarzające się problemy są zebrane w Zbiorcze

A nie prościej byłoby odpowiedzieć rzeczowo zamiast produkować się w dwóch postach i nic nie pomóc? Do wyszukiwarki odsyłają bardzo chętnie te wizażanki, które z niej chyba nie korzystają, bo to mało przydatne urządzenie. A jak można się łatwo zorientować, te "skarbnice wiedzy" - wątki liczące kilkadziesiąt chyba części, to jeden wielki offtop, trzeba by przebijać się przez stronice wywodów wizażanek na temat ich kataru, TŻów i mnóstwa innych szalenie interesujących spraw. I sama wielokrotnie byłam ignorowana, gdy o coś zapytałam albo błyskotliwa rada - o tym było, poczytaj Ten wątek jest chyba jedynym takim konkretnym
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 15:23   #2387
Marysia176
Raczkowanie
 
Avatar Marysia176
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 80
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja mam grubsze włosy po Sesie.
Marysia176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 17:39   #2388
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Marysia176 Pokaż wiadomość
Ja mam grubsze włosy po Sesie.
muszę wypróbować
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 04:09   #2389
dagmarach
Przyczajenie
 
Avatar dagmarach
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A nie prościej byłoby odpowiedzieć rzeczowo zamiast produkować się w dwóch postach i nic nie pomóc? Do wyszukiwarki odsyłają bardzo chętnie te wizażanki, które z niej chyba nie korzystają, bo to mało przydatne urządzenie. A jak można się łatwo zorientować, te "skarbnice wiedzy" - wątki liczące kilkadziesiąt chyba części, to jeden wielki offtop, trzeba by przebijać się przez stronice wywodów wizażanek na temat ich kataru, TŻów i mnóstwa innych szalenie interesujących spraw. I sama wielokrotnie byłam ignorowana, gdy o coś zapytałam albo błyskotliwa rada - o tym było, poczytaj Ten wątek jest chyba jedynym takim konkretnym
otóż to !
dagmarach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 20:07   #2390
tyroxyna
Raczkowanie
 
Avatar tyroxyna
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 60
Dot.: gęste piękne włosy

Cytat:
Napisane przez dagmarach Pokaż wiadomość
Potrzebuje Waszej pomocy bo juz sił mi brakuje do moich włosów :/ Mam długie wycieniowane farbowane włosy, z natury są cienkie. Powiem krótko co by nie zanudzac : czy mogłybyscie polecic mi sprawdzone i naprawde dobre :

- szampon który uczyni włosy cienkie grubszymi, puszystymi i nie przylegajacymi do głowy ?
- odżywkę jak wyżej ?
- lakier do włosów lub cos w ten deseń, który utrwali fryzurę na dłużej niż te wszytskie tafty i wellaflexy i jednocześnie nie obciąży włosów i ich nie poskleja ?
- dobry suplement diety na włosy by rosły piękne gęste i błyszczące ?

nie musza to byc najtansze kosmetyki, moge wydac troszke wiecej na nie jesli naprawde dzialaja (ale oczywiscie w granicach rozsadku

naprawde przeszukałam wiele stron na necie, wyprobowalam wiele kosmetyków i marne skutki :/ ostatnie co uzywam do szampon i odzywke z farmony (skrzyp i żen szen) ale efekty utrrzymują sie bardzo krotko :/


błagam o pomoc <zdesperowana wizazanka>

Dobry suplement diety, który sama przetestowałam to (uwaga! *fanfary*) Skrzypo Vita. Po odstawieniu nie wypadały mi mocniej włosy; ogólnie nie było żadnych działań niepożądanych.
Lakiery do włosów polecam z serii Wellaflex - objętość dla cienkich włosów.
Na temat odżywek nie mam zielonego pojęcia
A jeśli chodzi o szampony to Syoss Volume Lift dodaje mega objętości.
__________________
Zapraszam na mojego bloga KOBIECY MISZMASZ

http://bonnifacy.blogspot.com/


Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
tyroxyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 20:34   #2391
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Na mnie żaden lakier nie działa tak rewelacyjnie jak czarny Taft, ogólnie mam niepodatne włosy, Wellaflex znika mi z nich, a Taft trzyma się do umycia i nie skleja. Tylko niestety bardzo bardzo mi wysusza
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 23:07   #2392
Marysia176
Raczkowanie
 
Avatar Marysia176
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 80
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Pamiętam, ze kiedyś po mgiełce wzmacniającej Radical miałam gęstsze włosy. Od dziś do niej wracam. Kupiłam w Rossmanie na promocji za 5,99 zł i jedno spsiukanie włosów za mną. Do tego wtarłam w skalp Joannę Rzepę.
Marysia176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:16   #2393
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
muszę wypróbować
Co do grubszych włosów - może henna? Choćby bezbarwna? Dziewczyny na wątku bardzo ją chwala. Oczywiście te oryginalna.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 09:16   #2394
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hej,

Z masek odżywek polecam Kallosa z Algami. Problem swędzącej skóry glowy próbuje rozwiązać mgiełką z octem jakbłowym-napewno włosy bardziej błyszczą
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 13:53   #2395
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Tak, kocham te maskę, pięknie nawilża.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 19:25   #2396
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Od wielu lat używam marki satinique. Włosy są bardzo dobrze odżywione, nie elektryzują się, dobrze rozczesują, wyglądają zdrowo. Jak czasami zapomnę, że się kończy i myję jakimkolwiek innym, to już po pierwszym myciu jest duża różnica.
finan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:50   #2397
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Tak, kocham te maskę, pięknie nawilża.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
wczoraj miałam przyjemność użyć również maski Kallosa tylko Arganowej i nie powiem,ale zrobiła na mnie duże wrażenie. Nastepnym razem to ona wyląduje w koszyku.
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:37   #2398
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja muszę się Wam pochwalić, że moje babyhery przy czole sterczą mi na baczność i mają długość już jakichś 5 cm. Mogę więc powiedzieć, że po wcierkach włosy odrastają, a przy tym te nowe rosną znacznie szybciej niż stare. Stare zaś rosły mi trochę szybciej, jakby to kogoś interesowało, po Serum Agafii, którego znów zaczynam używać. Niestety włosy są po tym jak brudne, ale cóż, walczę o centymetry, zwłaszcza żeby bejbiki zagęściły mi czuprynę
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 10:39   #2399
Klaudia929
Raczkowanie
 
Avatar Klaudia929
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 313
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja muszę się Wam pochwalić, że moje babyhery przy czole sterczą mi na baczność i mają długość już jakichś 5 cm. Mogę więc powiedzieć, że po wcierkach włosy odrastają, a przy tym te nowe rosną znacznie szybciej niż stare. Stare zaś rosły mi trochę szybciej, jakby to kogoś interesowało, po Serum Agafii, którego znów zaczynam używać. Niestety włosy są po tym jak brudne, ale cóż, walczę o centymetry, zwłaszcza żeby bejbiki zagęściły mi czuprynę
Niezły wynik, podziwiam! Mi po wcierce green pharmacy i siemieniu natomiast mniej wypadają. Które to serum dokładnie, jeśli mogę spytać?
I masz coś więcej z serii Agafii? Dopiero trafiłam na wątek więc pytam bezpośrednio
__________________
25.05.2013r. Razem

01.12.2014r. Włosomaniaczka

Czytamy
Ćwiczymy
Klaudia929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 12:21   #2400
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja muszę się Wam pochwalić, że moje babyhery przy czole sterczą mi na baczność i mają długość już jakichś 5 cm. Mogę więc powiedzieć, że po wcierkach włosy odrastają, a przy tym te nowe rosną znacznie szybciej niż stare. Stare zaś rosły mi trochę szybciej, jakby to kogoś interesowało, po Serum Agafii, którego znów zaczynam używać. Niestety włosy są po tym jak brudne, ale cóż, walczę o centymetry, zwłaszcza żeby bejbiki zagęściły mi czuprynę
Napiszę a nie mówiłam?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.