bolesny pierwszy raz - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-08, 14:04   #61
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: bolesny pierwszy raz

W sumie masz racje. Ja na razie tego nie planuje,ale to tak na przyszłość
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 00:31   #62
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: bolesny pierwszy raz

Moim zdaniem dużo też zależy od pozycji tego pierwszego razu. My na początku próbowaliśmy w pozycji misjonarskiej z poduszką pod pupą, ale niestety wyłam z bólu i podświadomie "zaciskałam się" Były wizyty u gina itd. Później spróbowaliśmy "na jeźdźca", abym sama kontrolowała nacisk. O dziwo nie było aż tak źle i wreszcie się udało
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 02:40   #63
amarenka95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 7
Dot.: bolesny pierwszy raz

Witam, mam problem niedawno próbowałam uprawiać seks z moim chłopakiem niestety ból był na tyle silny że nie daliśmy rady nic zrobić w sumie to próbowaliśmy dwa razy... nie sądziłam że będzie to aż tak boleć ponieważ wibrator wkładam bez problemu, włożyłam tam sobie palca i wydaje mi się że moja błona dziewicza jest za gruba dodam jeszcze że penis jest dość duży... nie wiem co robić pomóżcie
amarenka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 08:52   #64
Vika90
Raczkowanie
 
Avatar Vika90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 57
Dot.: bolesny pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez greenpea Pokaż wiadomość
przede wszystkim: nie martw się.
niecały rok temu miałam ten sam problem, nasz pierwszy raz miał przypaść na nasz wyjazd w góry, przede wszystkim robiliśmy wszystko, żeby się rozluźnić - wspólny prysznic, mycie włosów, moje balsamowanie się i jego golenie .
pierwszy raz dla chłopaka jest pewnie stresujący, ale nie tyle, co dla dziewczyny może być bolesny.
nie wiedzieliśmy jak zacząć, żeby było dobrze.
próbowaliśmy 'na jeźdźca', ale próba wprowadzenia członka skończyła się niepowodzeniem.
pozycja klasyczna to zaciśnięcie przeze mnie ust i szybkie zakończenie stosunku.
całe szczęście, że mój chłopak zrozumiał, nie naciskał, nie miał mi za złe.
na drugi dzień znów próbowaliśmy, ale ból nie pozwolił mi nawet na pelne wprowadzenie członka.
w trzecim dniu z wprowadzeniem członka nie bylo problemu, ale stosunek nie był udany... mój chłopak, choć delikatny, sprawiał mi ból.
daliśmy sobie spokój na ok. miesiąc.
po miesiącu udało się - było już bez bólu i całkiem całkiem.
wszystko jednak zależy od partnera i jego wyrozumiałości.

dodam, że przed pierwszym stosunkiem chłopak pieścił mnie palcami, wtedy przebił moją błonę...
Łoł. A myślałam, że tylko ja ja jestem "nienormalna". Mam to samo, próbowaliśmy dwa razy i nic, też pomimo nastrojowych klimatów itp. Klasycznie się nie daje, na jeźdzca też trudno. Jest punkt, gdzie boli i czuje jakbym miała ściane, gdy zaczyna boleć to tym bardziej sie nasila im dłużej próbujesz ją pokonać. Spróbujemy jeszcze raz, mam nadzieję że nie po miesiącu : P Generalnie to myślałam że będzie łatwiej....
Vika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:23   #65
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: bolesny pierwszy raz

Ja miałam problem z pierwszym razem, udało się dopiero po kilku miesiącach próbowania. Pierwszy chłopak przez to,że nie udawało się od razu, zostawił mnie z drugim udało się po 3 miesiącach, częstego próbowania. Na poczatku bolało mnie niesamowicie i krwawiłam ponad tydzień.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:32   #66
elasticheart
Raczkowanie
 
Avatar elasticheart
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 83
Dot.: bolesny pierwszy raz

Mój 1 raz również nie był bytnio udany, poprzedzony oczywiście probami nieudanym w pozycji misjonarskiej, mój partner przebił błonę dziewicza w pozycji na pieska. Szybko, tylko trochę bolało, a nie jak w pozycji misjonarskiej gdzie on miał problem ze wsadzeniem.
elasticheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 11:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.