Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 12:34   #2671
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dzieki dziewczyny
allegro ja juz z nimi tyle kombinacji zrobilam i wygladaja normalnie .. krecilam stara lokowka potem prostowalam , potem kupilam nowa lokowke z roznymi koncowkami i pokrecilam loki wieksze i mniejsze .. nic sie nie spalilo i nie mam efektu lalki (efekt matrony byl kiedy przyszly i je doczepilam takie jakie byly) co do odzywek to raz je spsikalam tym KertainMist (taka odzywka bez splukiwania) ale nie wiem czy cos dalo . ja wczoraj w rozpuszczonych caly dzien bylam w terenie . byl troszke wiatr wiec tez sie balam ze cos mi wyjdzie spod wlosow , ale moj chlopak mowil ze nic nie widac .po zdjeciu byly troche splatane ale nie ma tragedii , ogolnie to jestem zadowolona ..
i tez wlasnie nie wiem co z tym plukaniem , ta kobita mowi ze absolutnie nie !! zreszta ja poki co i tak ich nie myje bo nie ma potrzeby
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:36   #2672
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeta przypomnij mi jaką masz dlugosc wlosow? (po scieciu) bo ja mam swoje 34 a zamowilam 40-45 cm i martwie sie, ze beda za krotkie;(
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:54   #2673
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny
allegro ja juz z nimi tyle kombinacji zrobilam i wygladaja normalnie .. krecilam stara lokowka potem prostowalam , potem kupilam nowa lokowke z roznymi koncowkami i pokrecilam loki wieksze i mniejsze .. nic sie nie spalilo i nie mam efektu lalki (efekt matrony byl kiedy przyszly i je doczepilam takie jakie byly) co do odzywek to raz je spsikalam tym KertainMist (taka odzywka bez splukiwania) ale nie wiem czy cos dalo . ja wczoraj w rozpuszczonych caly dzien bylam w terenie . byl troszke wiatr wiec tez sie balam ze cos mi wyjdzie spod wlosow , ale moj chlopak mowil ze nic nie widac .po zdjeciu byly troche splatane ale nie ma tragedii , ogolnie to jestem zadowolona ..
i tez wlasnie nie wiem co z tym plukaniem , ta kobita mowi ze absolutnie nie !! zreszta ja poki co i tak ich nie myje bo nie ma potrzeby
co do efektu lalki to chyba jestem poprostu przewrazliwiona bo przeciez mamy te same wloski efekt matrony to ja kolezanko mialam na zdjeciach jak wam wklejilam to wtedy poprostu wygladalo strasznie!! z daleka bylo widac ze sa sztuczne....
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 14:21   #2674
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Napisze o moim doświadczeniu z przedłużanymi włoskami. Kupiłam na allegro zgrzewarke i włosy naturalne, Przyczepieła mi je siostra przez pierwszt tydzień bardzo mi się podobały ale potem zaczęły się kołtunić, nosiłam je 4 tyg ale ostatni tydzień to już była tragedia... Wogule nie mogłam ich rozczesać... A co do ściągania tych włosów to gdyby nie to bolesne 10 godzinne szarpanie i wyrywanie moich włosów to może odważyłabym się na jeszcze jeden eksperyment z przedłużonymi włosami... Wlosy najpierw rozgrzewałam zgrzewarką i ciągnęłam żeby zeszły, potem namaczałam te zgrzewy które zostały zmywaczem do paznokci i wyczesywałam małym grzebykiem. Tragedia, powiedziałam nigdy więcej Chyba że ktoś przysięgnie mi że ściąganie nie będzie bolało
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:28   #2675
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewelina2102 Pokaż wiadomość
Napisze o moim doświadczeniu z przedłużanymi włoskami. Kupiłam na allegro zgrzewarke i włosy naturalne, Przyczepieła mi je siostra przez pierwszt tydzień bardzo mi się podobały ale potem zaczęły się kołtunić, nosiłam je 4 tyg ale ostatni tydzień to już była tragedia... Wogule nie mogłam ich rozczesać... A co do ściągania tych włosów to gdyby nie to bolesne 10 godzinne szarpanie i wyrywanie moich włosów to może odważyłabym się na jeszcze jeden eksperyment z przedłużonymi włosami... Wlosy najpierw rozgrzewałam zgrzewarką i ciągnęłam żeby zeszły, potem namaczałam te zgrzewy które zostały zmywaczem do paznokci i wyczesywałam małym grzebykiem. Tragedia, powiedziałam nigdy więcej Chyba że ktoś przysięgnie mi że ściąganie nie będzie bolało
no i ja nie ogarniam po co sie meczyc tak samemu zamiast isc to zrobic profesionalnie u fryziera.
jak sie nie jest specjalista od tego to pozniej sie ma takie problemy...
po co tak eksperymentowac na sobie...
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:49   #2676
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie ma co sie lapac za rzeczy o ktorych sie nie ma pojecia .. mozna sobie tylko wlosy zniszczyc ..i efekty sa zazwyczaj oplakane
a swoja droga ,pasemka keratynowe sciaga sie za pomoca specjalnych obcazek i jakiegos tam specjalistycznego plynu .. a nie na chama zmywaczem i szarpiac
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 18:07   #2677
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeta, powiesz mi jaka masz dlugosc wlosow po scieciu?
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 18:32   #2678
ewelina2102
Raczkowanie
 
Avatar ewelina2102
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

eloania wzięłam się za to sama ponieważ mieszkam za granica, dokładnie w Szkocji, w małym miasteczku. Poszłam do fryzjera który za przedłużanie krzyknął 700 funtów,a to nie to samo co 700zł to 4-5x więcej niestety nie ma moją kieszeń apoza tym musiałabym czekać ok miesiąca bo sa takie kolejki na przedłużanie włosów a do innego miasta nie pojade bo mieszkam tu dopiero kilka miesięcy i wole sama się nie wybierać,... za włosy i zgrzewarke razem zapłaciłam ok 300zł także dla mnie to duża róznica!
ewelina2102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:43   #2679
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
ooodeta, powiesz mi jaka masz dlugosc wlosow po scieciu?

po scieciu wyprostowane pasemko ma 40cm , w skrecie wychodzi ok30-35
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:47   #2680
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
po scieciu wyprostowane pasemko ma 40cm , w skrecie wychodzi ok30-35

o kurde na zdjeciu wygladają na krótkie
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:57   #2681
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

lolly czy ty masz juz te wlosy ?? jesli nie .. jak dojda te 40-45 to bedziesz w szoku jakie sa dlugie , zapewniam cie , ja zamiawialam zestaw 45-50cm i byly stanowczo za dlugie , to jest nawet niewygodne i drazniace no chyba ze ktos szuka mocnych wrazen i extremalnych efektow ,
aa i dziewczyny : jezdzilam dzis cale popoludnie na motorze, z wlosami nic sie nie stalo , nic sie nie odpielo nie zsunelo , nawet pod kaskiem skretu nie stracily . cacy .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 08:27   #2682
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
lolly czy ty masz juz te wlosy ?? jesli nie .. jak dojda te 40-45 to bedziesz w szoku jakie sa dlugie , zapewniam cie , ja zamiawialam zestaw 45-50cm i byly stanowczo za dlugie , to jest nawet niewygodne i drazniace no chyba ze ktos szuka mocnych wrazen i extremalnych efektow ,
aa i dziewczyny : jezdzilam dzis cale popoludnie na motorze, z wlosami nic sie nie stalo , nic sie nie odpielo nie zsunelo , nawet pod kaskiem skretu nie stracily . cacy .

jeszcze nie mam, zamawiałam te 40-45 cm na aukcji za 118,99 co pokazywałam a mam wrazenie, ze beda za krotkie;( bo moje mają 34 w najdłuższym miejscu
to dobrze bo ja się obawiam, że mi odpadną na imprezie hehe

Ty pewnie słoneczko masz a u mnie deszcz
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:24   #2683
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

lolly rozumiem , masz wlasne dlugie i chcesz miec dlugasne .. wiesz ja mam moje o jakies 10cm krotsze od koncow tych pokreconych ale efekt jest , bo moje naturalne niestety sa cienkie a ja dodatkowo je przerzedzilam przedluzajac przez ponad 2 lata na keratyne .. dlatego po ostatnim zdjeciu pasemek w styczniu , zobaczylam jak mi wlosy zmarnialy , powiedzialam ze juz nigdy wiecej nie przedluzam !! potem czytajac wizaz, wpadlam na te clipy , wydaja mi sie bezpieczne , wiec aby przetrwac jakos okres dopoki moje wlasne nie dojda do formy .. od razu zageszczaja i przedluzaja wlosy , wiec na pewno , nawet jesli pasemka beda o 15cm dluzsze , zauwazysz roznice , nie martw sie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:50   #2684
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
lolly rozumiem , masz wlasne dlugie i chcesz miec dlugasne .. wiesz ja mam moje o jakies 10cm krotsze od koncow tych pokreconych ale efekt jest , bo moje naturalne niestety sa cienkie a ja dodatkowo je przerzedzilam przedluzajac przez ponad 2 lata na keratyne .. dlatego po ostatnim zdjeciu pasemek w styczniu , zobaczylam jak mi wlosy zmarnialy , powiedzialam ze juz nigdy wiecej nie przedluzam !! potem czytajac wizaz, wpadlam na te clipy , wydaja mi sie bezpieczne , wiec aby przetrwac jakos okres dopoki moje wlasne nie dojda do formy .. od razu zageszczaja i przedluzaja wlosy , wiec na pewno , nawet jesli pasemka beda o 15cm dluzsze , zauwazysz roznice , nie martw sie
no właśnie moje włosy też są cienkie.. chciałam kupic dłuższe ale to oznacza, że musiałabym wydac 240zł a na pierwszy raz nie chcę bo jeśli nie będzie mi ta metoda pasowała to szkoda pieniędzy
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:49   #2685
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja przedluzalam na raccona 850 zl wloski sa super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S5003707-1.jpg (40,8 KB, 300 załadowań)
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 18:20   #2686
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...83dfc493398f54


zamawial ktos te wloski?
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 21:03   #2687
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja mam pare pasemek na keratyne z tej firmy i wydają sie być dobre
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 08:33   #2688
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

cześć Dziewczyny obiecałam Wam napisać jak te włoski, które przywiozła mi siostra z Irlandii ze sklepu Hairspray
otóż są boskie!!! kolor jasny blond, prawie platynowy, długość 18 cali, są to dwie taśmy na szerokość obwodu głowy. Jak pisałam, wydawało mi się że będzie za mało - ale jest idealnie! co to struktury włosa-nieporównywalnie lepsze niż syntetyczne (chociaż na opakowaniu nie było napisane że ludzkie, ale znalazłam jedną rozdwojoną końcówkę, więc jakieś ludzkie tam też są , są gładkie, nie plączą się. Są bardziej miękkie i lżejsze i po prostu bardziej naturalne. Później wrzucę jakieś zdjęcie.

Ale na co dzień (już od trzech dni,hihi) noszę te dwie taśmy, które sporo obciachałam i mam takiego przedłużonego z przodu boba o jakim marzyłam i też sprawują się bardzo dobrze, poza tym, że po kilku godzinach robią się szorstkie, ale to tylko dlatego, że ich nie rozczesuję - z syntetyków w ten sposób noszonych jestem zadowolona. Noszę je cały dzień, nikt nawet się nie "kapnął" , że to nie moje, bo nie ma takiego drastycznego przyrostu włosów, hihi niech żyją clipy
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 09:37   #2689
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

alicjo tak tak wrzucaj fotkii tzn nosisz od 3 dni te syntetyki czy juz sie dorwalas od tych nowych od sis ??
a czy mylas w koncu te wlosy ??
ja tez jestem zadowolona z tych clipoww , bardzo bardzo !! kiedy je zniszcze (jestem w trakcie noszenia tylko polowy tasm , druga polowa sobie czeka ) tez kupie naturalne na sprobe . ale ogolnie fajna sprawa takie clipy .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 10:00   #2690
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

od trzech dni noszę te syntetyki. Dziś założyłam na próbę te od siostry, no ale swoje mam za krotkie...gdyby chociaż do ramion były - no nic trzeba poczekać cierpliwie....wlosow nie myłam jeszcze-nie ma potrzeby...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 10:13   #2691
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a czym je rozczesujesz ?? moje po zdjeciu po paru godzinach noszenia sa lekko poplatane . szczegolnie te dluzsze tasmy ,. te pojedyncze o dziwo sie nie koltunia ..uzywasz jakis kosmetykow zeby byly gladsze czy cos?
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:21   #2692
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie, niczego nie używam, raz spsikałam je gliskurem różowym , ale nic nie dało, a wręcz przeciwnie, zlepiło...chyba nie ma co ingerować kosmetykami - w końcu to takie cienkie żyłki. Rozczesuje je tym co mam pod ręką, najczęściej grzebieniem o szerokich zębach, albo szczotką okrągłą.
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:46   #2693
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
nie, niczego nie używam, raz spsikałam je gliskurem różowym , ale nic nie dało, a wręcz przeciwnie, zlepiło...chyba nie ma co ingerować kosmetykami - w końcu to takie cienkie żyłki. Rozczesuje je tym co mam pod ręką, najczęściej grzebieniem o szerokich zębach, albo szczotką okrągłą.
ja wczoraj mialam moje syntetyki prawie 12 h i ich wogole nie rozczesywalam bo nie mialam czasu a wieczorkiem jeszcze w nich malowalam sciany w pokoju wloski rewelka tylko widomo jak sie poplacza robia sie twarde.... balam sie ze ich nie rozczesze po tylu godzinach ale moj narzeczony zrobil mi grzebien tzn powylamywal perfekcyjnie zabki z niego i zostawil co trzecie czy czwarte i rewalecyjnie sie rozczesuja bez wyrywania
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:22   #2694
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie no super te wlosy , mam tylko nadzieje ze szybko sie nie zniszcza .. ja moje juz od poniedzialku nosze codziennie , poddalam je kilku zabiega ale poki co nie ma na nich sladow zadnej znisty oby tak dalej .. allegro ty je w kucyku nosisz tak ? nadal walczysz z kolorem ?? alicjoo chce zobaczyc twojego boba w ogole to ile wy tasm nosicie .. czytalam ze najlepiej zmieniac miejsce przyczepu clipsow aby zbyt nie obciazac wlosow wlasnych .. i chyba ktos tu kiedys pisal wlasnie ze po roku przypinania clip onow zaostaly lyse placki !!!!!!!!!!!! czy wylatuja wam wlosy czy cos ?? mi nie .. ale kurcze boje sie troche . bo faktycznie jest to jakies obciazenie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:35   #2695
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nie no super te wlosy , mam tylko nadzieje ze szybko sie nie zniszcza .. ja moje juz od poniedzialku nosze codziennie , poddalam je kilku zabiega ale poki co nie ma na nich sladow zadnej znisty oby tak dalej .. allegro ty je w kucyku nosisz tak ? nadal walczysz z kolorem ?? alicjoo chce zobaczyc twojego boba w ogole to ile wy tasm nosicie .. czytalam ze najlepiej zmieniac miejsce przyczepu clipsow aby zbyt nie obciazac wlosow wlasnych .. i chyba ktos tu kiedys pisal wlasnie ze po roku przypinania clip onow zaostaly lyse placki !!!!!!!!!!!! czy wylatuja wam wlosy czy cos ?? mi nie .. ale kurcze boje sie troche . bo faktycznie jest to jakies obciazenie
tak ja nosze w kitce ze wzgledu no to ze jak rozpuszcze to ninimalnie mam inny odcien ale w kitce kompletnie nic nie widac a poza tym musze jeszcze poczekac aby swobodnie nosic rozpuszczone bo wystaja mi takie baty krotkie z pod sztucznych (ze wzgledu na to ze moje wlosy sa bardzo proste). Do kitki zakladam 3 tasmy szerokie i 2 po bokazch bo uwazam ze taka ilosc jest w sam raz i wyglada to naturalnie... jak zalozylam wszyskie tasmy (zmiescily sie ) no to spoko ale wygladalam jak z kocem na glówce troszke za gesto bo moje sa strasznie geste i jak jeszcze te dolożyłam to wygladalam jak Violetta Villas to nie bylo zdecydowanie naturalne.....

Edytowane przez allegro 098767890
Czas edycji: 2009-06-01 o 07:36
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:30   #2696
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

witam was, szukalam wlasnie takiego watku, bo chcialam sobie kupic wlosy z allegro http://www.allegro.pl/item643715225_...na_tasmie.html i chcialam sie was doradzic jak to sie nosi i czy warto je kupic,
pierwszy raz bede cos takiego kombinowac, mialam sobieprzelduzyc ale za drogo jest dla mnie dlatego pomyslalam zeby tego sprobowac czy moglybyscie mi doradzic?? moze ktoras z was je kupowala?
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 14:56   #2697
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
witam was, szukalam wlasnie takiego watku, bo chcialam sobie kupic wlosy z allegro http://www.allegro.pl/item643715225_...na_tasmie.html i chcialam sie was doradzic jak to sie nosi i czy warto je kupic,
pierwszy raz bede cos takiego kombinowac, mialam sobieprzelduzyc ale za drogo jest dla mnie dlatego pomyslalam zeby tego sprobowac czy moglybyscie mi doradzic?? moze ktoras z was je kupowala?
było juz tu.
poszukaj wpisów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 15:40   #2698
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a oto mój bob przedłużony, tzn moje naturalne włosy sięgają do brody, a tak aż do ramion fryzura noszona już 4 albo piąty dzionek bez zarzutów co do włosów synt
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6010020.jpg (30,6 KB, 224 załadowań)
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:35   #2699
MagdaZb
Raczkowanie
 
Avatar MagdaZb
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 183
GG do MagdaZb
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

przeszukalam watek i tylko widizalam ze lilly chciala je kupic mozecie mi pomoc chcialabym znac wasze opinie co do tych wlosow, sa naturalne, czyazjatyckie roznia sie czyms od europejskich bo ja woogolesie na ntym nie znam, czekam na opinie, nie wiem tez jaki kolor wybrac swoje mam ciemne i nie wiem cyz wziac bardzo ciemny braz czy czarne
MagdaZb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:55   #2700
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MagdaZb Pokaż wiadomość
przeszukalam watek i tylko widizalam ze lilly chciala je kupic mozecie mi pomoc chcialabym znac wasze opinie co do tych wlosow, sa naturalne, czyazjatyckie roznia sie czyms od europejskich bo ja woogolesie na ntym nie znam, czekam na opinie, nie wiem tez jaki kolor wybrac swoje mam ciemne i nie wiem cyz wziac bardzo ciemny braz czy czarne

poczekaj, moje zostały już wysłane więc na dniach będą i wyrażę swoją opinię
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.