Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-18, 13:22   #271
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

aa miałam ambitny plan ząłozyc 2 zestawy / podażahjac za twoim sladem/ camerony+rapki, ale no kurde nie da sie tyle tasm zmiescic u mnie, zwazyłam 2 zestawi i dokładnie 210 gr, maja. hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:26   #272
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Aaaaaaa zgaduj-zgadula dlaczego się cieszy Kasiula

angeells http://www.youtube.com/user/rosebud1.../0/Pyo7DXKT3lg tylko nie wiem czy zaryzykowałabym na przeszczepach...... Jejuśku jakie ona ma piękne te włosiska.....cienizny jak moje, ale piękne
Masz włoski? ;>
A... Ja tak samo obcinam włosy jak ona ;D Tylko że moje naturalne to krótsze... Clipów bym się bała troszkę bo przecież za każdym razem taśmy wpinam w inne miejsca i dziwnie mogło by to wyglądać ;D
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:37   #273
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
ja na szczęście paznokci robić nie muszę ^^ swoje mam dosyć ładne wystarczy musnąć lakierem ^^

asiulka co wykombinowałaś?
ja swoich też nie mam brzydkich
ale bez żeli ani rusz bo lakier odpryskuje i to brzydko wygląda
a żele to wygoda

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

jutro swoje clipy będę ochładzać bo za ciepłe są

dziewczyny kliknijcie na koleżankę
https://wizaz.pl/akcje/eucerin/dermo...uid=733834&k=b

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:03
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 13:48   #274
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady a zadowolona jesteś z jakości longów?

asiulka chociaż byś nie wiem jak kombinowała to nie da rady założyć 2 zestawów... masakra a głowa jaka ciężka... ^^

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

ps LADY link nie działa ^^

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

aaa i na fotki czekam ^^ akumulatorek doładowany?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:06   #275
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady a zadowolona jesteś z jakości longów?

asiulka chociaż byś nie wiem jak kombinowała to nie da rady założyć 2 zestawów... masakra a głowa jaka ciężka... ^^

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

ps LADY link nie działa ^^

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

aaa i na fotki czekam ^^ akumulatorek doładowany?
ładuję się nie chce przerywać bo potem mi krótko trzyma
ja założę dwa bo moje krótsze od Waszych i lżejsze troszkę ale nie ważyłam jeszcze bo nie wiem gdzie waga jest
jestem zadowolona włoski błyszczą naturalnie są mięciutkie
kolor wzięłam najjaśniejszy ale za ciepły odcień mają dla mnie jutro ochłodzę
i zdam relację jak po zabiegu i myciu
testy na naturalność przeszły pozytywnie

teraz link działa proszę kliknijcie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:12   #276
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

xLADYx kliknęłam

A tak się zastanawiam dziewczyny.. Jak nosicie clipy? Tzn chodzi mi o fryzury.. No bo ja w sumie codziennie kręcę albo robię koka i jakoś nie mam innych pomysłów. A może wy macie jakieś fajne fryzurki z clipów? ;> ;p
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 14:40   #277
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
xLADYx kliknęłam

A tak się zastanawiam dziewczyny.. Jak nosicie clipy? Tzn chodzi mi o fryzury.. No bo ja w sumie codziennie kręcę albo robię koka i jakoś nie mam innych pomysłów. A może wy macie jakieś fajne fryzurki z clipów? ;> ;p
dziękuję

ja koczka, warkocza na bok, kitkę na bok albo wysoką, rozpuszczone, kręcone
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 15:04   #278
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
ja tez sama sobie robie pazurki, ale teraz od ok 3 mies, intesywna regenreacjia: odzywki , wcierki itp. hehe/ p. polecam odzywke z eveline " twarde i lsniace jk diament',

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------


co jest?? masz włoski?
Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Masz włoski? ;>
A... Ja tak samo obcinam włosy jak ona ;D Tylko że moje naturalne to krótsze... Clipów bym się bała troszkę bo przecież za każdym razem taśmy wpinam w inne miejsca i dziwnie mogło by to wyglądać ;D
A maaaaaaaam

Są mięciutkie, lśniące i w ogóle piękne-przepiękne Co mnie denerwuje to te mysie ogonki, które chyba są wszędzie - jak mówiłam długie włosy zagęszczane krótszymi, bo lekko odstają...poza tym wad chyba brak Będziemy mysiały się wybrać kiedyś do fryzjera

W porównaniu do syntetyków, które miałam - są delikatniejsze i o niebo lżejsze po założeniu - czuję jakby były moje własne Mają więcej spinek, spinki małe, mniejsze niż miałam w poprzednich włosach, ale przez to jak się za bardzo podtapiruje swojego włosa, spinki te nie zawsze chcą się zamknąć. Są gęste, ale znacznie rzadsze od syntetyków - na moje włosy 120 gram to pełna objętość, ale jak już wspominałam moje są cienkie i słabe, myślę, że jeśli ktoś ma gęste albo grube włosy będzie musiał się zastanowić nad zakupem 2 zestwów po 100 gram.

Na dzień dzisiejszy jestem w nich i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Nie umiem jescze rozpracować systemu rozmieszczenia przeszczepów....przez tą grzywkę nie mogę założyć pojedynczych klipów na przód, bo je widać, a zaś przez to, że mam to miejsce wycieniowane, przydałby się tam jakiś dłuższy włos.

Poniżej zdjęcia (przepraszam za jakość - w dalszym ciągu nie mogę się doprosić brata o zwrot aparatu , więc wykorzystałam kamerkę z komputera oraz aparat w komówrce)

3,4 - po lewej syntetyki, po prawej naturalne
6 - jedno pasmo (najdłuższe)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0136.jpg (231,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0137.jpg (166,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0139.jpg (140,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0138.jpg (141,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0140.jpg (131,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0141.jpg (210,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 33.jpg (38,0 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 31.jpg (33,2 KB, 143 załadowań)
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:20   #279
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Na kilka dni zaginęłam,bo musiałam nauczyć się wpinać clipy, i chyba nareszcie się udało. Tzn. jeszcze nie za każdym razem mi wychodzi,ale jest już coraz lepiej. Więc tak wyglądam z zestawem 110 g Rapunzel kolor 6. Myślę,że za kilka tygodni dojdę do perfekcji z tym wpinaniem.


rapunzel11.jpg rapzunzel22.jpg
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:27   #280
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kasia_zla piękne włoski ślicznie wyglądasz

krd rewelacja ^^

dziewczynki strasznie się ciesze że jesteście zadowolone z zakupu muaaah
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 15:33   #281
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kasia_zła masz już włoski
fajnie wyglądają na zdjęciach, ale od połowy pleców rzadzizna straszna, trzeba by je ciachnąć chyba, bo bardzo się odróżniają gęstością a własciwie jej brakiem
jaka to długość?

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Na kilka dni zaginęłam,bo musiałam nauczyć się wpinać clipy, i chyba nareszcie się udało. Tzn. jeszcze nie za każdym razem mi wychodzi,ale jest już coraz lepiej. Więc tak wyglądam z zestawem 110 g Rapunzel kolor 6. Myślę,że za kilka tygodni dojdę do perfekcji z tym wpinaniem.


Załącznik 4346652 Załącznik 4346653
kolor masz tak trafiony, jak rzadko wcale nie widać doczepianych ślicznie
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 15:45   #282
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Na kilka dni zaginęłam,bo musiałam nauczyć się wpinać clipy, i chyba nareszcie się udało. Tzn. jeszcze nie za każdym razem mi wychodzi,ale jest już coraz lepiej. Więc tak wyglądam z zestawem 110 g Rapunzel kolor 6. Myślę,że za kilka tygodni dojdę do perfekcji z tym wpinaniem.


Załącznik 4346652 Załącznik 4346653
idealnie dobrany kolorek

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

dostałam jeszcze po 5 małych clipów zapasowych w woreczkach do każdego zestawu
oby udało ochłodzić się kolorek to będę happy

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
A maaaaaaaam

Są mięciutkie, lśniące i w ogóle piękne-przepiękne Co mnie denerwuje to te mysie ogonki, które chyba są wszędzie - jak mówiłam długie włosy zagęszczane krótszymi, bo lekko odstają...poza tym wad chyba brak Będziemy mysiały się wybrać kiedyś do fryzjera

W porównaniu do syntetyków, które miałam - są delikatniejsze i o niebo lżejsze po założeniu - czuję jakby były moje własne Mają więcej spinek, spinki małe, mniejsze niż miałam w poprzednich włosach, ale przez to jak się za bardzo podtapiruje swojego włosa, spinki te nie zawsze chcą się zamknąć. Są gęste, ale znacznie rzadsze od syntetyków - na moje włosy 120 gram to pełna objętość, ale jak już wspominałam moje są cienkie i słabe, myślę, że jeśli ktoś ma gęste albo grube włosy będzie musiał się zastanowić nad zakupem 2 zestwów po 100 gram.

Na dzień dzisiejszy jestem w nich i nie żałuję wydanych pieniędzy.

Nie umiem jescze rozpracować systemu rozmieszczenia przeszczepów....przez tą grzywkę nie mogę założyć pojedynczych klipów na przód, bo je widać, a zaś przez to, że mam to miejsce wycieniowane, przydałby się tam jakiś dłuższy włos.

Poniżej zdjęcia (przepraszam za jakość - w dalszym ciągu nie mogę się doprosić brata o zwrot aparatu , więc wykorzystałam kamerkę z komputera oraz aparat w komówrce)

3,4 - po lewej syntetyki, po prawej naturalne
6 - jedno pasmo (najdłuższe)
fajne kolorek dopasowany ale końce
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:02   #283
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję

ja koczka, warkocza na bok, kitkę na bok albo wysoką, rozpuszczone, kręcone
Ja jutro spróbuję dobieraanego na bok ;D

kasia_zla krd ślicznie wyglądacie w tych włoskach
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:28   #284
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Post Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Na kilka dni zaginęłam,bo musiałam nauczyć się wpinać clipy, i chyba nareszcie się udało. Tzn. jeszcze nie za każdym razem mi wychodzi,ale jest już coraz lepiej. Więc tak wyglądam z zestawem 110 g Rapunzel kolor 6. Myślę,że za kilka tygodni dojdę do perfekcji z tym wpinaniem.


Załącznik 4346652 Załącznik 4346653
Świetne, i zgadzam się z dziewczynami, że kolor poprostu idealny!

Ja nie wiem jak Wy to robicie, że nic a nic tych spinek nie widać, u siebie mam wrażenie, że wyłazi mi każda taśma i każda spinka

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
kasia_zla piękne włoski ślicznie wyglądasz

krd rewelacja ^^

dziewczynki strasznie się ciesze że jesteście zadowolone z zakupu muaaah
Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
Ja jutro spróbuję dobieraanego na bok ;D

kasia_zla krd ślicznie wyglądacie w tych włoskach
Dziękować, dziękować Choć ja zaczynam myśleć, że ze względu na te końce mogłam wziąć rapunzele....ale i tak się cieszę, bo w porównaniu do syntetyków, które mi ciążyły, tych w ogóle nie czuję - tylko dyskomfort psychiczny, że te spinki....

One w ogóle są tak zszyte dziwnie...znaczy te małe, pojedyncze - znaczy to logiczne, bo są małe spinki, ale....ach... te najmniejsze pasma są szersze od szerokości spinek, spinka jest przyszyta na środku, przez co taśma z 2 stron wystaje tak ok 3mm i z deka odstaje pod włosami, a przynajmniej takie wrażenie sprawia - w rap'ach i innych firmach też tak jest?

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kasia_zła masz już włoski
fajnie wyglądają na zdjęciach, ale od połowy pleców rzadzizna straszna, trzeba by je ciachnąć chyba, bo bardzo się odróżniają gęstością a własciwie jej brakiem
jaka to długość?
55 cm, nawet dobrze, że dłuższe od moich poprzednich, bo nie będzie mi żal ciąć

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dostałam jeszcze po 5 małych clipów zapasowych w woreczkach do każdego zestawu
oby udało ochłodzić się kolorek to będę happy

fajne kolorek dopasowany ale końce
Ale to jak to, to do zestawu, gdzie masz tam ileś klipów to dodatkowo jeszcze 5 dostałaś? Czy te małe to tak jakby z zestawu? To ile masz części w zestawie w takim razie? Pewnie pani z longhair tu weszła i przeczytała, że potrzebujesz bardzo dużo włosów i Ci gratisa dała, żeby nie było, że za mało

Noooo a te końce, no zetnę-zetnę, ale chyba w ząbek, żeby za wiele nie tracić Zastanawiam się tylko kto mi to zrobi, bo ja sama oj nieeeeeee, ja mogę wszystko na tym, co da się naprawić, ale na przeszczepach wolę nie eksperymentować.... macie jakieś pomysły? Zwykła fryzjerka chyba na to nie pójdzie, albo pójdzie, ale jak coś zepsuje? mmmmmh

Edytowane przez kasia_zla
Czas edycji: 2011-11-18 o 16:31
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:42   #285
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

kasia_zla ja swoje clipy dałam do fryzjerki i mi obcieła i pocieniowała od razu, ale nie wiem jak to robiła zapłaciłam 5PLN
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 16:55   #286
kasia_zla
Raczkowanie
 
Avatar kasia_zla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 236
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kasia_zla ja swoje clipy dałam do fryzjerki i mi obcieła i pocieniowała od razu, ale nie wiem jak to robiła zapłaciłam 5PLN
Żartujesz? Muszę się jutro wybrać na zwiady A to była taka fryzjerka zwykła najzwyklejsza? Czy jakaś z dużego salonu, gdzie też przedłużają?
kasia_zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 17:20   #287
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Świetne, i zgadzam się z dziewczynami, że kolor poprostu idealny!

Ja nie wiem jak Wy to robicie, że nic a nic tych spinek nie widać, u siebie mam wrażenie, że wyłazi mi każda taśma i każda spinka





Dziękować, dziękować Choć ja zaczynam myśleć, że ze względu na te końce mogłam wziąć rapunzele....ale i tak się cieszę, bo w porównaniu do syntetyków, które mi ciążyły, tych w ogóle nie czuję - tylko dyskomfort psychiczny, że te spinki....

One w ogóle są tak zszyte dziwnie...znaczy te małe, pojedyncze - znaczy to logiczne, bo są małe spinki, ale....ach... te najmniejsze pasma są szersze od szerokości spinek, spinka jest przyszyta na środku, przez co taśma z 2 stron wystaje tak ok 3mm i z deka odstaje pod włosami, a przynajmniej takie wrażenie sprawia - w rap'ach i innych firmach też tak jest?



55 cm, nawet dobrze, że dłuższe od moich poprzednich, bo nie będzie mi żal ciąć



Ale to jak to, to do zestawu, gdzie masz tam ileś klipów to dodatkowo jeszcze 5 dostałaś? Czy te małe to tak jakby z zestawu? To ile masz części w zestawie w takim razie? Pewnie pani z longhair tu weszła i przeczytała, że potrzebujesz bardzo dużo włosów i Ci gratisa dała, żeby nie było, że za mało

Noooo a te końce, no zetnę-zetnę, ale chyba w ząbek, żeby za wiele nie tracić Zastanawiam się tylko kto mi to zrobi, bo ja sama oj nieeeeeee, ja mogę wszystko na tym, co da się naprawić, ale na przeszczepach wolę nie eksperymentować.... macie jakieś pomysły? Zwykła fryzjerka chyba na to nie pójdzie, albo pójdzie, ale jak coś zepsuje? mmmmmh
mam dwa zestawy włosów każdy po 8 tasiemek które będę zszywać ze sobą więc wyjdzie mi 8 taśm dodatkowo w każdym opakowaniu razem z włosami były dodatkowe (zapasowe) clipy zapakowane w woreczki strunowe po 5sztuk wszystkie clipy w rozmiarze S

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
kasia_zla ja swoje clipy dałam do fryzjerki i mi obcieła i pocieniowała od razu, ale nie wiem jak to robiła zapłaciłam 5PLN
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:19   #288
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
Żartujesz? Muszę się jutro wybrać na zwiady A to była taka fryzjerka zwykła najzwyklejsza? Czy jakaś z dużego salonu, gdzie też przedłużają?
zwykła fryzjerka co ma swój zakład, zostawiłam jej zestaw z zapewnieniem, że nie przeżyje jak zniszczy a ewentualnie odkupi

i się udało, około 10cm obcieła i pocieniowała lekko końcówki za tę kwotę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:19   #289
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady a fotki kiedy łobuziaro ?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-18, 19:51   #290
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady a fotki kiedy łobuziaro ?
zaraz coś wrzucę przed wyjściem
ale nie na sobie bo jeszcze kolorek za ciepły
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 19:57   #291
krd
Raczkowanie
 
Avatar krd
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 172
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Dziękuję za tyle miłych słów. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
krd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:18   #292
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

krd też się ciesze że trafiłaś z tym kolorkiem i ze wszystkim, ja dzisiaj bawiłam się rapkami :/ chciałam porobić loczki prostownicą ale moje drogie nic z tego... włosy zaczęły wychodzić garściami może to z nowości... bo dziwnie to wyglądało... nie pojedyncze włoski tylko jakby taki kłębek zlepiony u nasady, mam nadzieje że to tylko dlatego że nowe ... poza tym musze podciąć te końcówki... przez to że jest wpakowane tyle mniejszych włosków w te dłuższe strasznie się plączą... ehh czyli szykuje mi się nowy zakup ^^ lokóweczka ^^

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

ps loczki prostownicą wyszły całkiem fajne ale jak zaczęły wychodzić te włoski to... ahhh przestraszyłam sie
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:45   #293
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

fotki longów
przypominam dł. 45cm
wybaczcie nawet ich nie czesałam jeszcze
będę łączyć je w jeden zestaw i ochładzać kolor jutro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02537.jpg (94,7 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02551.jpg (143,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02554.jpg (153,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02539.jpg (110,4 KB, 98 załadowań)
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:49   #294
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki longów
przypominam dł. 45cm
wybaczcie nawet ich nie czesałam jeszcze
będę łączyć je w jeden zestaw i ochładzać kolor jutro
daj link
wyglądają spoko, jak będziesz je ochładzać?
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 20:54   #295
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

xLADYx świetnie wyglądają anie maja tak jak rapki takich mniejszych włosków wklepanych pomiędzy te dłuższe nie? Bo pamiętam moje nie miały...
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:04   #296
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
xLADYx świetnie wyglądają anie maja tak jak rapki takich mniejszych włosków wklepanych pomiędzy te dłuższe nie? Bo pamiętam moje nie miały...
nie zauważyłam żeby miały
ale nawet jeszcze nie czesałam grzebykiem ani szczotką takie mięciutkie tylko paluchami

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
daj link
wyglądają spoko, jak będziesz je ochładzać?
proszę http://allegro.pl/clip-in-naturalne-...917893301.html
szamponem albo płukanką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:06   #297
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Lady no moje były przecudne ^^ miękkie gładziutkie cuuudooo na wakacje też sobie u nich sprawie komplet moje akurat podrosną a rapki pewnie sie wyczeszą jak w takim tempie wypadają

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

ps kochana obowiązkowo foteczki w clipach prosze dodać ;D
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:13   #298
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
Lady no moje były przecudne ^^ miękkie gładziutkie cuuudooo na wakacje też sobie u nich sprawie komplet moje akurat podrosną a rapki pewnie sie wyczeszą jak w takim tempie wypadają

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

ps kochana obowiązkowo foteczki w clipach prosze dodać ;D
dodam oczywiście jeśli uda się je ochłodzić
jeśli uda się ochłodzić to zamówię jeszcze na pewno u nich

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

a i dziewczyny jeśli któraś zdecyduje się na ich włoski i będzie chciała za pobraniem to ta opcja zapisana jako pocztowa pobraniowa za 13.50 zł. to jest wysyłana kurierem siódemką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:24   #299
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
fotki longów
przypominam dł. 45cm
wybaczcie nawet ich nie czesałam jeszcze
będę łączyć je w jeden zestaw i ochładzać kolor jutro
kolor swietny
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 21:41   #300
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
A maaaaaaaam

W porównaniu do syntetyków, które miałam - są delikatniejsze i o niebo lżejsze po założeniu - czuję jakby były moje własne Mają więcej spinek, spinki małe, mniejsze niż miałam w poprzednich włosach, ale przez to jak się za bardzo podtapiruje swojego włosa, spinki te nie zawsze chcą się zamknąć. Są gęste, ale znacznie rzadsze od syntetyków - na moje włosy 120 gram to pełna objętość, ale jak już wspominałam moje są cienkie i słabe, myślę, że jeśli ktoś ma gęste albo grube włosy będzie musiał się zastanowić nad zakupem 2 zestwów po 100 gram.

Na dzień dzisiejszy jestem w nich i nie żałuję wydanych pieniędzy.

3,4 - po lewej syntetyki, po prawej naturalne
6 - jedno pasmo (najdłuższe)
Kasiu bardzo ładnie wygladasz w tych włoskach, tylko niestety nie podobaja mi sie konce>> jakes takie rzadkie, ale z tym to zawsze jest problem

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Na kilka dni zaginęłam,bo musiałam nauczyć się wpinać clipy, i chyba nareszcie się udało. Tzn. jeszcze nie za każdym razem mi wychodzi,ale jest już coraz lepiej. Więc tak wyglądam z zestawem 110 g Rapunzel kolor 6. Myślę,że za kilka tygodni dojdę do perfekcji z tym wpinaniem.


Załącznik 4346652 Załącznik 4346653
gratuluje tak dobrze dobranego kolorku, piękne
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.