Ulotne życie :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-02, 08:41   #1
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Unhappy

Ulotne życie :(


A mi jest bardzo smutno ,gdyz dzisiaj w nocy umarla moja sasiadka.I to tak nagle sie stalo -jeszcze wieczorkiem czula sie dobrze a tu jej syn przychodzi i mowi ze mama nie zyje .I zaczelam sie nad tym baardzo zastanawiac jakie to zycie jest ulotne ,gonimy za sukcesem,czasem za pieniedzmi a tu nagle caly swiat sie rozpada.Tracimy bliskich,przyjaciol i niestety nie mozemy nic zrobic...[*]
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 08:52   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ulotne życie :(

[*]
eshh nikt nie zna dnia ani godziny.
zawsze staram sie nie rozstawac z najblizszymi w gniewie ,szkoda byłoby mi nie miec okazji ich przeprosic.
moze to przesadzone ale im czlowiek starszym tyb czesciej uświadamia sobie takie sprawy.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 09:04   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Ulotne życie :(

Cytat:
Napisane przez paula78
[*]
zawsze staram sie nie rozstawac z najblizszymi w gniewie ,szkoda byłoby mi nie miec okazji ich przeprosic.
mam tak samo..



[*]
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:11   #4
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Ulotne życie :(

ja własnie dlatego zawsze mówię co myśle i czuję, bo wolę załować czegoś co się stało niż rozmyślac co by było gdyby..
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:11   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Ulotne życie :(

Cytat:
Napisane przez Basiula
A mi jest bardzo smutno ,gdyz dzisiaj w nocy umarla moja sasiadka.I to tak nagle sie stalo -jeszcze wieczorkiem czula sie dobrze a tu jej syn przychodzi i mowi ze mama nie zyje .I zaczelam sie nad tym baardzo zastanawiac jakie to zycie jest ulotne ,gonimy za sukcesem,czasem za pieniedzmi a tu nagle caly swiat sie rozpada.Tracimy bliskich,przyjaciol i niestety nie mozemy nic zrobic...[*]
Ech. Nawet mi nie mow. Caly czas nie moge uwierzyc, ze moja kumpela juz nigdy do mnie na ICQ z Japonii nie zagada Zycie jest TAK KRUCHE, ze przez wiekszosc czasu nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:35   #6
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Dot.: Ulotne życie :(

Ja zaczęłam się nad tym wszystkim głębiej zastanawiać kiedy nad moja rodzina i znajomymi zawisła jakaś klątwa wypadków samochodowych... Spośród 5(w tym mój i brata) jeden był śmiertelny Bardzo to wszystko zawsze przeżywam. Mam jeszcze "wszystkie" babcie i dziadków, jednak w podświadomości wiem, że to już niedługo... gasną w oczach, imają się ich "wszystkie choroby" Nie wiem jak Wy, ale ja strasznie boję się smierci
Czasem wstaje w nocy i sprawdzam czy rodzice oddychają (może to głupie, ale zawsze bardzo się boje, że coś im się stanie) Boję się też późnych telefonów... Jak ktoś dzwoni po 22 to nigdy nie odbieram, bo mam wrażenie, że dzwoni, żeby powiadomić o czyjejś smierci Jak mój chłopak mówi że wróci o 22, a o 22:05 nie siada na gg to ja już panikuje, że coś mu się stało Kiedyś jak wracał do domu, na klatce napadł go koleś w kominiarce z nożem kuchennym- była godzina 14 Byłam bardziej przerażona niż Mój Michał. Nie spałam po nocach
Wogóle strasznie dużo jest takich sytuacji... Od dziecka śni mi się, że ktoś mnie zabija... albo ściga mnie, zeby mnie zabić, a ja zawsze zamiast uciekać gdzieś do ludzi, którzy mi pomoga , to chowam się np w szafie. Morderca mnie znajduje i wiadomo... Paranoiczka chyba jestem
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 10:37   #7
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Ulotne życie :(

Cytat:
Napisane przez svenja
Ech. Nawet mi nie mow. Caly czas nie moge uwierzyc, ze moja kumpela juz nigdy do mnie na ICQ z Japonii nie zagada Zycie jest TAK KRUCHE, ze przez wiekszosc czasu nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy
svenja napisz mi czy Twoja kolezanka nadal jest w spiaczce bo nie dowiedziałam się z Twojego wątku.
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 11:17   #8
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Ulotne życie :(

jeśli dobrze pamiętam to Svenja napisała, że niestety zmarła
__________________
Nie próbuj dyskutować z kretynem, bo najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem...
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:33   #9
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Ulotne życie :(

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Boję się też późnych telefonów... Jak ktoś dzwoni po 22 to nigdy nie odbieram, bo mam wrażenie, że dzwoni, żeby powiadomić o czyjejś smierci
Ja mam tak samo, panicznie boję się późnych i wczesnych telefonów, zawsze wtedy myślę, że stało sie coś strasznego. Znajomi wiedzą, że po 21.30 mają zakaz dzwonienia. Ostatnio koleżanka zadzwonła do mnie po 22.00- byłam przerażona, aż mnie zapytała, czy coś sie stało.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:33   #10
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Ulotne życie :(

Cytat:
Napisane przez maciek_k
jeśli dobrze pamiętam to Svenja napisała, że niestety zmarła
Zmarla przed niecalymi 2 tygodniami. Najgorsze bylo to, ze jej pseudo ojciec, ktory kompletnie sie nia nie interesowal przez jej cale zycie, zorganizowal pogrzeb za plecami calej rodziny i nawet nie zdazylismy przyjechac do Pragi, zeby ja pozegnac...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 11:48   #11
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Ulotne życie :(

svenja jest mi bardzo przykro,że umarła,i że nie mogłaś się z nią pożegnac.
Ściskam Cię mocno!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-02, 12:21   #12
kasmar
Raczkowanie
 
Avatar kasmar
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Ulotne życie :(

Niecałe dwa lata temu otrzymałam wieczorem telefon, że mój brat i jego druga połowa zginęli w wypadku. Dopiero co znalazł swoją drogę i szczęście w życiu. Już nic nie jest takie samo. Nie zdążyłam powiedzieć mu tyle słów tak ważnych.....
__________________
Ja jednak wiem, jakie naprawdę jest niebo. Niebo jest smutne.
kasmar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 13:51   #13
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Ulotne życie :(

To jest bardzo smutny temat. Jednak nie możemy popadać w taki smutek, bo taka jest kolej rzeczy na tym świecie.
Dziadek mojego mężczyzny powoli traci siły, ilekroć go odwiedza widzi, że zmienia się bardzo i słabnie. Ja mu tłumaczę właśnie że taka jest kolej rzeczy. Ja też przeżyłam to gdy mój dziadek powoli od nas odchodził. Na dość długo przed smiercią stracił świadomość i bardzo cierpiałam widząc go w takim stanie. Jednak gdy tak sobie pomyślę o jego życiu, to jest mi lżej. Dziadek przeżył 2 wojny, założył dużą rodzinę, żył w pięknych czasach choć niekiedy okrutnych. Ale życie przeżył pięknie. I ja tak sobie myślę,że też chciałabym to zycie pięknie przeżyć, by potem niczego nie żałować.
Ale wiadomo. Śmierć naturalną łatwiej zrozumieć. Współczuję wszystkim którzy stacili swoich bliskich nagle, braci,siostry i przyjaciół.

Ale nie smućmy się, tylko żyjmy tak zeby Ci których kochaliśmy mogli być z nas dumni
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 15:35   #14
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Ulotne życie :(

((
w ciagu 5 miesiecy "pochowalam" bardzo bliskich mi ludzi, dziadek w styczniu, ojciec przyjaciela w kwietniu, corka przyjaciolki mojej mamy ktora zostawila dwojke 5 letnich dziewczynek [*]

Latami....rowniez odeszlo mnostwo bliskich mi ludzi

a w wakacje ja sama bylam tego bliska...mialam wypadek ..potracil mnie samochod...

Czytam ten watek kreci mi sie lezka w oku..
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.