Problem ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-13, 12:56   #1
moordmar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 10
Unhappy

Problem ;/


Witam,
Mam 16 lat , nie wiem czy moj problem mozna zaliczyć do ,seksu, ale nie wazne . Wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy petting ,on doszedł poszedł zmienic majtki i dalej to robiliśmy ( czyli No wkładał mi palce tu i uwdzie)Problem w tymże ręce wytarł papierem i umył woda bez mydła .Zastawniam sie czy własnie to mogło spowodowac ze jakieś plemniki przeżyły i mogło dojść do zapłodnienia .Dodam iż jestem dzewica i nie poczułam zadnego bólu jaki towarzyszy przebijaniu błony itp ani krwawienia . Wiem ze moze sie to odbyć tez bez przebijania jej . Okes No mam ale nie regularnie No taz w miesiącu sie zdarzy i w sumie mam ostanio takie objawy . Powinnam za niedługo dostanę ale wiadomo koniec roku i stres .Jednak jeśli nie dostanę na dniach to zwariuje ;( Od wczoraj odchodzę od zmyslow .Mamie nic nie powiem . U ginekologa nie byłam jeszce ale zamierzam w najbliższym czasie . Prosze o pomoc choc juz sama nwm w jakiej kwestii . Pozdrawiam
moordmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 13:52   #2
blambardziala
Raczkowanie
 
Avatar blambardziala
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 34
Dot.: Problem ;/

Jest wątek zbiorczy.
Czy ty nic nie wiesz o swoim ciele ani o biologii ogółem? Błona się rozciąga, nie musi, a nawet prawdopodobnie nie może być przebita przy wsadzeniu palca, przy samym przebiciu nie musi lecieć krew, ogółem zachowania seksualne nie muszą oznaczać naruszenia twojego "wianka"
Wytarł i umył ręce, które pewnie nawet nie były w spermie, ale na pewno jakieś plemniki dostały ci się do środka, no błagam.
Przeraża mnie, że te posty piszą osoby niewiele młodsze ode mnie xD
blambardziala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 18:18   #3
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Problem ;/

Cytat:
Napisane przez moordmar Pokaż wiadomość
Witam,
Mam 16 lat , nie wiem czy moj problem mozna zaliczyć do ,seksu, ale nie wazne . Wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy petting ,on doszedł poszedł zmienic majtki i dalej to robiliśmy ( czyli No wkładał mi palce tu i uwdzie)Problem w tymże ręce wytarł papierem i umył woda bez mydła .Zastawniam sie czy własnie to mogło spowodowac ze jakieś plemniki przeżyły i mogło dojść do zapłodnienia .Dodam iż jestem dzewica i nie poczułam zadnego bólu jaki towarzyszy przebijaniu błony itp ani krwawienia . Wiem ze moze sie to odbyć tez bez przebijania jej . Okes No mam ale nie regularnie No taz w miesiącu sie zdarzy i w sumie mam ostanio takie objawy . Powinnam za niedługo dostanę ale wiadomo koniec roku i stres .Jednak jeśli nie dostanę na dniach to zwariuje ;( Od wczoraj odchodzę od zmyslow .Mamie nic nie powiem . U ginekologa nie byłam jeszce ale zamierzam w najbliższym czasie . Prosze o pomoc choc juz sama nwm w jakiej kwestii . Pozdrawiam
Można zaliczyć do seksu jak najbardziej.
Dziewczyno, poucz się trochę o własnym ciele, jak znajdziesz chwilę po konferencji klasyfikacyjnej.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 18:42   #4
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Problem ;/

Na przyszłość polecam wyszukiwarkę.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-13 19:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.