Czy jest ryzyko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 10:33   #1
kimi39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9

Czy jest ryzyko?


Mam takie pytanie otóż wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pieszczoty tzn. na początku ręką ona mi a ja jej delikatnie palcem. Penis wtedy był suchy wiec nanieśliśmy trochę jej wydzieliny żeby był poślizg. Po jakimś czasie pocieraliśmy penisem (jak znowu był suchy) po jej pochwie i tutaj nie wiemy czy coś się wydzieliło czy nie (jak już to minimalnie płynu preejakulacyjny) ale poniosło nas i spróbowaliśmy włożyć. Wszedł może czubek penisa wiec wróciliśmy do zabaw ręką. Wtedy również penis był suchy. Na żadnym etapie nie było wytrysku, nie zauważyliśmy tego ani nie poczuliśmy. Na samym końcu stwierdziliśmy że spróbujemy jeszcze raz włożyć i również tylko minimalnie się udało. Po tym wszystkim zakończyliśmy i ubieraliśmy się. Wtedy tez penis był suchy do tego stopnia że ciężko było naciągnąć napletek na żołądź.
Jednak po jakimś czasie, gdy od niej wracałem sprawdziłem i penis był wilgotny.
Bardzo was proszę o odpowiedz. Jakie są szanse że moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Nie doszło do żadnego seksu tylko do pieszczot. Proszę pomóżcie, bo strasznie się stresujemy. Wiem że mogliśmy to przewidzieć i odpowiednio się zabezpieczyć ale to było działanie w afekcie i nikt o tym nie pomyślał. Proszę o odpowiedz bo czas mija.

Czy mamy się czego zbytnio obawiać? Jakie jest ryzyko ciąży w tym przypadku gdyby wydzielił się płyn preejkulacyjny a nastąpiło tylko pocieranie i włożenie kilka razy członka na 2-3 cm?
Dodam że były to dni płodne.
kimi39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 10:49   #2
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy jest ryzyko?

Raczej nie ma, ale na przyszłość pamiętaj, że w preejakulacie też są plemniki i zabezpieczajcie się przed każdym wkładaniem.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 12:16   #3
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez kimi39 Pokaż wiadomość
Wiem że mogliśmy to przewidzieć i odpowiednio się zabezpieczyć ale to było działanie w afekcie i nikt o tym nie pomyślał..
Właśnie przez takie "nie pomyślał" robią się wpadki.

Oczywiście w waszej sytuacji ryzyko ciąży jest minimalne.

Ale! Gdyby się okazało, że jednak jesteście odpowiednio wilgotni - przecież doszłoby do normalnego stosunku.
Naprawdę jesteście tak prymitywnymi zwierzętami, że nie potraficie myśleć przy pieszczotach o konsekwencjach?

Jak już wiesz, że jesteś nieodpowiedzialny, to noś opakowanie gumek blisko siebie, bo za chwilę znów będziesz dział w afekcie i nie pomyślisz.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 14:56   #4
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez kimi39 Pokaż wiadomość
Po jakimś czasie pocieraliśmy penisem (jak znowu był suchy) po jej pochwie (...) ale poniosło nas i spróbowaliśmy włożyć.
A ja takie techniczne pytanie mam. Dziewczyna ma jakąś dziwną budowę i pochwę na wierzchu, skoro ocierałeś się penisem po pochwie, bez penetracji? Na przyszłość, noś ze sobą kondomy, kiedy masz w planach wizytę u dziewczyny, bo po następnej takiej spontanicznej akcji możecie się nieźle przejechać.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 17:19   #5
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Czy jest ryzyko?

Matulo, jaki dokładny opis Weź się zabezpiecz następnym razem i nie nękaj ludzi pytaniami typu czy jak pociekło to ona będzie w ciąży.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 21:46   #6
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Raczej nie ma, ale na przyszłość pamiętaj, że w preejakulacie też są plemniki i zabezpieczajcie się przed każdym wkładaniem.
Ciąże bez zabezpieczenia, przy stosunku przerywanym, biorą się z błędów w jego stosowaniu a nie z preejakulatu
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 22:03   #7
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Ciąże bez zabezpieczenia, przy stosunku przerywanym, biorą się z błędów w jego stosowaniu a nie z preejakulatu
To, że to jest mało prawdopodobne, nie oznacza że niemożliwe. W Totka też trudno wygrać, a jednak ludzie wygrywają.
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 22:06   #8
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez cupido1 Pokaż wiadomość
To, że to jest mało prawdopodobne, nie oznacza że niemożliwe. W Totka też trudno wygrać, a jednak ludzie wygrywają.
Kiedy lubrykacja może zawierać plemniki i powodować zagrożenie ciążą?
Tylko w jednym, ściśle określonym przypadku! Zachodzi on wtedy, kiedy w przewodzie moczowo płciowym penisa pozostały resztki spermy z ostatniego wytrysku, polucji, zmazy, który nie został przepłukany moczem. Jeżeli przystąpimy do kontaktu seksualnego, bez umycia penisa i oddania moczu, to wtedy śluz lubrykacyjny może wypchnąć na zewnątrz resztki nieprzepłukanej spermy i takim zdarzeniem doprowadzić do zapłodnienia.
Jednak liczne badania nie wykazały związku zaciążenia tylko z preejakulatu. Sam to przerabiam z kobietą dobre 2 lata miesiąc w miesiąc, a kochamy się kilka razy w tygodniu

btw. uprzedzę, tak możemy mieć dzieci
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:16   #9
TancerzTango
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 476
Dot.: Czy jest ryzyko?

Jest dokładnie tak jak pisze normalnyFacet, wielu moich kupli się tak bzyka i nikt jeszcze nie wpadł.
TancerzTango jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:24   #10
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez kimi39 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie otóż wczoraj z dziewczyną uprawialiśmy pieszczoty tzn. na początku ręką ona mi a ja jej delikatnie palcem. Penis wtedy był suchy wiec nanieśliśmy trochę jej wydzieliny żeby był poślizg. Po jakimś czasie pocieraliśmy penisem (jak znowu był suchy) po jej pochwie i tutaj nie wiemy czy coś się wydzieliło czy nie (jak już to minimalnie płynu preejakulacyjny) ale poniosło nas i spróbowaliśmy włożyć. Wszedł może czubek penisa wiec wróciliśmy do zabaw ręką. Wtedy również penis był suchy. Na żadnym etapie nie było wytrysku, nie zauważyliśmy tego ani nie poczuliśmy. Na samym końcu stwierdziliśmy że spróbujemy jeszcze raz włożyć i również tylko minimalnie się udało. Po tym wszystkim zakończyliśmy i ubieraliśmy się. Wtedy tez penis był suchy do tego stopnia że ciężko było naciągnąć napletek na żołądź.
Jednak po jakimś czasie, gdy od niej wracałem sprawdziłem i penis był wilgotny.
Bardzo was proszę o odpowiedz. Jakie są szanse że moja dziewczyna zajdzie w ciąże?
Nie doszło do żadnego seksu tylko do pieszczot. Proszę pomóżcie, bo strasznie się stresujemy. Wiem że mogliśmy to przewidzieć i odpowiednio się zabezpieczyć ale to było działanie w afekcie i nikt o tym nie pomyślał. Proszę o odpowiedz bo czas mija.

Czy mamy się czego zbytnio obawiać? Jakie jest ryzyko ciąży w tym przypadku gdyby wydzielił się płyn preejkulacyjny a nastąpiło tylko pocieranie i włożenie kilka razy członka na 2-3 cm?
Dodam że były to dni płodne.
Odpisywalam ci w innym wątku, widzę że nie przyjales do wiadomości. Nie ma tu szans na ciążę.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:16   #11
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Czy jest ryzyko?

Cytat:
Napisane przez TancerzTango Pokaż wiadomość
Jest dokładnie tak jak pisze normalnyFacet, wielu moich kupli się tak bzyka i nikt jeszcze nie wpadł.
Jesteście dorośli, więc róbcie sobie co chcecie, ale nie namawiajcie młodych, niedoświadczonych do seksu bez zabezpieczenia! Ryzyko jest zawsze, więc lepiej się zabezpieczać.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 16:16:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.