problem ze zdrowiem ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-21, 12:03   #1
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Unhappy

problem ze zdrowiem ;/


Witam. Mam 17 lat od okolo 2 miesięcy męczą mnie poranne wymioty. Gdy rano wstaje zawsze mam katar i czuje jakby "coś" spływało mi po tylnej ścianie gardła. Na początku mój lekarz rodzinny uznał że mam wrzody. Byłam na badaniach krwi, tarczycy , prześwietleniu zatok i testach alergicznych. Alergolog stwierdził ze mam zespół zatokowo oskrzelowy a laryngolog który mnie leczył powiedział że wszystko jest w porządku. Żadne leki mi nie pomagały. W końcu poszłam do neurologa. Lekarz po usłyszeniu że wymiotuje odrazu przepisał mi tabletki na uspokojenie które również nie pomagały i sprawiały tylko że nie moge się na niczym skoncentrować. Innymi problemami z którymi się zmagałam były też bóle głowy. Nie występowały często. Sporadycznie. Czasami gdy budziłam się w nocy czułam jakby rozsadzało mi głowe, lub miałam takie napadowe bóle w częsci skroniowej.. Często boli mnie też głowa w okolicach oczu. Moja mama ma migrene. Jednak mój lekarz rodzinny stwierdził że ja jej nie mam. Często czuje sie senna mimo że wysypiam się, czasami też zapominam wiele istotnych rzeczy. Pytam koleżankę kilka razy o to samo w bardzo krótkim czasie.Od około tygodnia wymioty ustały ale nadal gdy budzę się rano czuje jakby coś mi spływało w gardle. Często robi mi się nie dobrze przeważnie przy wysiłku lub na WF. CO do badań krwi.. Kiedyś miałam niewielką anemie aktualnie wszystko jest w normie. Boje się że te wymioty szybko powrócą i znów będę męczyła sie przez kolejne tygodnie.

Jeśli ktoś z was miał taki problem lub może mi pomóc to prosze o rade
gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 14:40   #2
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: problem ze zdrowiem ;/

Kilka Twoich objawów miałam przy zatkanych zatokach. Miałam przepisany antybiotyk.
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:36   #3
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: problem ze zdrowiem ;/

A może jesteś w ciąży? ... mdłości, bóle głowy....
nie pasują tylko te problemy z gardłem....
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.