Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-14, 14:19   #31
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Pewnie zabiegana,wiadomo ile energii trzeba w rozkręcenie biznesu W każdym razie ja nadal czekam
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:25   #32
MiniM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Witam Kochana
Masz rację sporo mnie to kosztuje...Ale miała być relacja więc po kolei.
Otwarcie było w sobotę ponad dwa tygodnie temu. Żeby trafić do ludzi zamówiliśmy projekt ulotki, która w ilości 5000 miała trafić do ludzi, oprócz krótkiego opisu sklepu, dostępnego asortymentu na zachętę dorzuciliśmy notatkę o słodkiej niespodziance.
Upiekłam sernik(wyjątkowo udany) zrobiłam rafaello i od piątkowego wieczoru zegar zaczął tykać już bardzo głośno. Moim marzeniem było żeby choć 10% z tych 5000 przyszło z ciekawości.
O 9 płakać mi się chciało. nikt nie przyszedł. Troszkę później zaczęli przychodzić ludzie. Pytałam ich jak do nas trafili- nie było nikogo z ulotek... wszyscy przyszli po drodze, bo widzieli że coś się dzieje w pustym od powstania pawilonu lokalu
(i tu taka mała konkluzja-ulotki są najmniej skuteczną formą reklamy)
Minął ten pierwszy dzień, ja zmieniłam trochę nastawienie do podboju rynku...
Zarobiłam na czynsz i na ratę jeszcze na towar no i może uda się miesiąc zamknąć bez strat
Zrobiłam tak jak mi się marzyło, kupiłam dobry towar, i nie ma u mnie cen 7, 10 czy 12zł. Ludzie którzy są nastawieni na "taniego lumpa" komentują, że za drogo. Ludzie którzy szukają jakości mówią że bardzo fajnie i tanio.
Ilu ich jest, tyle opinii powstanie.
Więc pomału, pomalutku się rozkręcamy. I tu kolejna konkluzja a raczej potwierdzenie dawno wszystkim znanego faktu- marketing szeptany jest najlepszą formą reklamy!
Wstyd się przyznać ale trochę spamuję FB informacją o naszym sklepie. Mamy kilka lajków, ludzie oglądają naszą galerię. Komunikuję im jakieś promocje. Na ten weekend zaproponowałam -10% na kurtki i płaszcze i -20% na torebki czapki szaliki. Podziałało

tak pokrótce to by było tyle...
Dzięki Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowo i pamięć!
A póki co kończę bo wchodzi klientka którą muszę się zająć



a gdybyście były ciekawe to wstawiam Wam linka do tej naszej stronki na fejsie
https://www.facebook.com/CREAMfashionTYCHY
MiniM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 16:41   #33
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez MiniM Pokaż wiadomość
Witam Kochana
Masz rację sporo mnie to kosztuje...Ale miała być relacja więc po kolei.
Otwarcie było w sobotę ponad dwa tygodnie temu. Żeby trafić do ludzi zamówiliśmy projekt ulotki, która w ilości 5000 miała trafić do ludzi, oprócz krótkiego opisu sklepu, dostępnego asortymentu na zachętę dorzuciliśmy notatkę o słodkiej niespodziance.
Upiekłam sernik(wyjątkowo udany) zrobiłam rafaello i od piątkowego wieczoru zegar zaczął tykać już bardzo głośno. Moim marzeniem było żeby choć 10% z tych 5000 przyszło z ciekawości.
O 9 płakać mi się chciało. nikt nie przyszedł. Troszkę później zaczęli przychodzić ludzie. Pytałam ich jak do nas trafili- nie było nikogo z ulotek... wszyscy przyszli po drodze, bo widzieli że coś się dzieje w pustym od powstania pawilonu lokalu
(i tu taka mała konkluzja-ulotki są najmniej skuteczną formą reklamy)
Minął ten pierwszy dzień, ja zmieniłam trochę nastawienie do podboju rynku...
Zarobiłam na czynsz i na ratę jeszcze na towar no i może uda się miesiąc zamknąć bez strat
Zrobiłam tak jak mi się marzyło, kupiłam dobry towar, i nie ma u mnie cen 7, 10 czy 12zł. Ludzie którzy są nastawieni na "taniego lumpa" komentują, że za drogo. Ludzie którzy szukają jakości mówią że bardzo fajnie i tanio.
Ilu ich jest, tyle opinii powstanie.
Więc pomału, pomalutku się rozkręcamy. I tu kolejna konkluzja a raczej potwierdzenie dawno wszystkim znanego faktu- marketing szeptany jest najlepszą formą reklamy!
Wstyd się przyznać ale trochę spamuję FB informacją o naszym sklepie. Mamy kilka lajków, ludzie oglądają naszą galerię. Komunikuję im jakieś promocje. Na ten weekend zaproponowałam -10% na kurtki i płaszcze i -20% na torebki czapki szaliki. Podziałało

tak pokrótce to by było tyle...
Dzięki Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowo i pamięć!
A póki co kończę bo wchodzi klientka którą muszę się zająć



a gdybyście były ciekawe to wstawiam Wam linka do tej naszej stronki na fejsie
https://www.facebook.com/CREAMfashionTYCHY
Też się zgodzę, że ulotki są mało skuteczne, podobnie jak reklama w gazetkach osiedlowych :p Polecenia są najlepsze Może wprowadź coś dla stałych klientów i za polecanie/przyprowadzanie nowych? Jakaś ulotka zniżkowa do zakupu ważna jakiś czas, np. 2-3 miesiące? Ja to stosuję i się sprawdza całkiem nieźle.
A co do fb, dołącz do różnych grup sprzedażowo-wymiankowych, będziesz mogła reklamować swój sklep, bo dziewczyny szukają różnych rzeczy
Super, że rozkręca się )
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 09:39   #34
MiniM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

W tym tygodniu mam 10% obniżkę cen, dla stałych klientów mam karty rabatowe. Ale świetny pomysł z tym przyprowadzaniem nowych klientów... pomyślę nad tym
MiniM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 10:33   #35
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

hm, a ja właśnie do mojego ulubionego SH trafiłam dzięki ulotce miałam wrzuconą w skrzynkę (właśnie informacja o otwarciu) i tylko dzięki temu się dowiedziałam o tym SH, bo jeżdżę wszędzie autem, więc nie znam zwykłych 'osiedlowych' sklepów w dalszej okolicy i pewnie by mnie ominęło
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 19:26   #36
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez MiniM Pokaż wiadomość
Witam Kochana
Masz rację sporo mnie to kosztuje...Ale miała być relacja więc po kolei.
Otwarcie było w sobotę ponad dwa tygodnie temu. Żeby trafić do ludzi zamówiliśmy projekt ulotki, która w ilości 5000 miała trafić do ludzi, oprócz krótkiego opisu sklepu, dostępnego asortymentu na zachętę dorzuciliśmy notatkę o słodkiej niespodziance.
Upiekłam sernik(wyjątkowo udany) zrobiłam rafaello i od piątkowego wieczoru zegar zaczął tykać już bardzo głośno. Moim marzeniem było żeby choć 10% z tych 5000 przyszło z ciekawości.
O 9 płakać mi się chciało. nikt nie przyszedł. Troszkę później zaczęli przychodzić ludzie. Pytałam ich jak do nas trafili- nie było nikogo z ulotek... wszyscy przyszli po drodze, bo widzieli że coś się dzieje w pustym od powstania pawilonu lokalu
(i tu taka mała konkluzja-ulotki są najmniej skuteczną formą reklamy)
Minął ten pierwszy dzień, ja zmieniłam trochę nastawienie do podboju rynku...
Zarobiłam na czynsz i na ratę jeszcze na towar no i może uda się miesiąc zamknąć bez strat
Zrobiłam tak jak mi się marzyło, kupiłam dobry towar, i nie ma u mnie cen 7, 10 czy 12zł. Ludzie którzy są nastawieni na "taniego lumpa" komentują, że za drogo. Ludzie którzy szukają jakości mówią że bardzo fajnie i tanio.
Ilu ich jest, tyle opinii powstanie.
Więc pomału, pomalutku się rozkręcamy. I tu kolejna konkluzja a raczej potwierdzenie dawno wszystkim znanego faktu- marketing szeptany jest najlepszą formą reklamy!
Wstyd się przyznać ale trochę spamuję FB informacją o naszym sklepie. Mamy kilka lajków, ludzie oglądają naszą galerię. Komunikuję im jakieś promocje. Na ten weekend zaproponowałam -10% na kurtki i płaszcze i -20% na torebki czapki szaliki. Podziałało

tak pokrótce to by było tyle...
Dzięki Wam wszystkim za wsparcie, dobre słowo i pamięć!
A póki co kończę bo wchodzi klientka którą muszę się zająć



a gdybyście były ciekawe to wstawiam Wam linka do tej naszej stronki na fejsie
https://www.facebook.com/CREAMfashionTYCHY
Hej!
Gratuluje i życzę dużo klientów Wchodziłam na fejsa i oczywiście polubiłam. Tylko żałuję, że tak daleko jest Twój sklep, bo dużo rzeczy wpadło mi w oko i z chęcią bym kupiła. Fajny pomysł z poczęstunkiem na otwarciu i oczywiście rabaty dla klientów. Myślę, że z każdym dniem klientów będzie przybywać, bo towar masz fajny i w sklepie panuje dobra organizacja.
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 08:55   #37
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Jezeli ulotki to tylko wkladanie ich do reklamowki jezeli ktos cos kupi.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 08:37   #38
lolek112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Biznes jak biznes każdy kosztuje i na każdy trzeba mieć pieniążki.

Jeśli chcesz rozpocząć biznes z odzieżą używaną to możesz odwiedzić stronę mojego znajomego:
http://www.werona.biz

Gość sprowadza odzież używaną z Anglii i Irlandii.

Odzież używana niesortowana w cenie 7-8 zł za kilogram w zależności od ilości zapotrzebowania ;-)

Warto sprawdzić, a nóż uda wam się dojść do porozumienia - może pomoże przy założeniu biznesu no ale to już najlepiej przez tel zapytaj
__________________
<ciach_reklama>
lolek112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 19:28   #39
Patryk_72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Super, że Ci się udało Ja do niedawna prowadziłem sklep z używaną odzieżą w Łodzi. Jednak z żoną przekalkulowaliśmy biznes i założyliśmy sklep internetowy, który na poczatku działał równolegle ze stacjonarnym, ale teraz już tylko działamy w sieci. Mogę wam dać namiar na dobrą hurtownię, która ma odzież używaną ze Skandynawii - Szwecja, Dania. Makpol.co daje radę. Teraz mam już dobre ceny, bo współpracuję z nimi 3 rok, ale jeśli zależy wam na wysoko jakościowym niesorcie to z nimi nie ma lipy. Zauważyłem, że handlując używanymi ciuchami w internecie trzeba mieć na prawdę świetny jakościowo towar. Klient który się zrazi już nie wróci. A to nie jest sklep gdzie zajrzysz dotkniesz itp, sprawdzisz czy się poprawiło.
Patryk_72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 14:40   #40
bebina
Przyczajenie
 
Avatar bebina
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

A jeżeli jeszcze masz e tym sklepie internetowym dobrze opisane rzeczy, pięknie przedstawione, ale nie przejaskrawiona, by się też klient nie zraził, to układ idealny. No czego chciec więcej wracałabym tdo takiego sklepu niewątpliwie
bebina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 15:03   #41
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

MiniM mam takie pytanie odnośnie powierzchni Twojego lokalu.
U mnie w mieście kobitka chce za odstępne odsprzedać swój lumpek ze względu na przeprowadzkę. Lokal ma powierzchnię 120m2. Byłam tam kilka razy jako klientka. Niestety u mnie w mieście ciężko znaleźć pracę i pomysł własnego biznesu chodzi mi po głowie. Odwiedzam lumpeksy przerabiam i tworzę fajne ciuchy interesuje mnie moda ale też mam kilka pomysłów jak można je udoskonalić.Wracając do tematu zastanawiam się, czy nie zaryzykować... jednak powierzchnia dosyć duża z jednej strony dobrze ,bo przestronnie... a z drugiej opłaty ...
Może doświadczone osoby w tym temacie coś mi poradzą
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 20:46   #42
MiniM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

hej
wszystko zależy od aranżacji wnętrza, 120 metrów to bardzo dużo i oprócz większych kosztów utrzymania, wymaga sporych nakładów związanych z zakupem towaru. Wydaje mi się iż najistotniejsza w tym momencie jest kwestia tego jakim kapitałem dysponujesz, ponieważ zatowarowanie takiej powierzchni pochłonie masę pieniędzy. Kolejną istotną kwestią jest obsługa takiej powierzchni.
Na takim metrażu jedna osoba nie będzie w stanie dopilnować sali sprzedaży i obsługi, bo albo przy kasie będą kolejki i nie zadowoleni klienci, albo ludzie zaczną wykorzystywać brak dozoru i po prostu kraść.
Ale... jeśli sklep jest w dobrej lokalizacji i ma potencjał, wielu klientów i dobre obroty warto zaryzykować bo dzięki temu będą środki na towar i na pracownika
tak myślę
MiniM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 06:36   #43
jadwigakwasniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Witam mam do Ciebie bardzo serdeczną prośbę, iż czytałam twoje wątki na forum odnośnie założenia ciucholandu ,ja też w grudniu straciłam prace od 1.03 tego roku jestem na bezrobociu chciałabym wziaść dofinansowanie i założyc taki sklepik mam pytanie czy jest bardzo ciężko to wszystko przeskoczyć i drugie zasadnicze pytanie skąd bierzesz towar ja jestem z okoli Tarnowa będę zakładac na wiosce więc chyba nie bedę Twoją konkurencją bardzo bardzo proszę o zyczliwość i pomoc jestem bezradna mając wydawało by się stałą prace firme zlikwidowali 2 dni przed koncem roku a była to stacja paliw. Tak ze wszyscy poszliśmy my na bruk. podaję Ci meila jadwigakwasniak@interia.p l gdy bys wygospodarowała odrobine czasu to podrzuc jakąś dobrą rade bardzo dziekuję narazie jestem bezradna pa pozdrawiam jadzka
jadwigakwasniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 13:49   #44
doritos6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Znalazłam niedawno super ciucholand internetowy, chyba nowo otwarty, kupiłam kilka rzeczy, rewelka
http://kamaciuch.pl/
doritos6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-10, 13:57   #45
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 076
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
MiniM mam takie pytanie odnośnie powierzchni Twojego lokalu.
U mnie w mieście kobitka chce za odstępne odsprzedać swój lumpek ze względu na przeprowadzkę. Lokal ma powierzchnię 120m2. Byłam tam kilka razy jako klientka. Niestety u mnie w mieście ciężko znaleźć pracę i pomysł własnego biznesu chodzi mi po głowie. Odwiedzam lumpeksy przerabiam i tworzę fajne ciuchy interesuje mnie moda ale też mam kilka pomysłów jak można je udoskonalić.Wracając do tematu zastanawiam się, czy nie zaryzykować... jednak powierzchnia dosyć duża z jednej strony dobrze ,bo przestronnie... a z drugiej opłaty ...
Może doświadczone osoby w tym temacie coś mi poradzą
Kluska, dawno pytałaś więc pewnie nieaktualne, ale ja mam postulat do dziewczyn prowadzących lumpeksy. Jeśli zbywa Wam metrów to postawcie dużo przymierzalni, może być i 10! U mnie w dniu dostawy są takie koszmarne kolejki do przymierzalni, że czasem jak jestem wkurzona zostawiam rzeczy i idę do domu. Bo są po 3 przymierzalnie a wokół kręci się dziki tłum!
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 19:15   #46
puzzelkowamisianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Hej Dziewczyny nie wiem czy jeszcze wątek aktualny .. ale chciałabym podbić temat i znaleźć porady, wsparcie oraz kobiecie podejście do sprawy. . ponieważ właśnie dziś podjęłam decyzję o tymi, iż chcę otworzyć własną działalność.. i będzie to "ciucholand" z dobrymi, oryginalnym ciuchami. Sama ostatnio się bardzo obkupiłam w dobrej cenie w porównaniu do sklepów.. piękne sukienki, spódnice, wyjątkowe i "inne" bluzeczki..markowe kurtki.. aczkolwiek dla mnie najważniejsza nie jest metka bo co mi po niej lecz .. aby odzież była na mój gust ładna i różniła się od tej ze sklepów.. naprawdę można czasem trafić na takie perełki .. ale pomijając to .. bo o guście i potrzebach ludzi można wiele powiedzieć,. to zaczynam od dziś mocno ukierunkować się na to aby osiągnąć swój cel. Przyznam, że kompletnie nic na ten temat nie wiem .. pracuję w banku.. mam dobre stanowisko .. ale .. mam już dość (długa historia) zaczynam czytać, pytać, szukać na forach porad, opinii itd, trzeba pomyśleć jak tu dostać dofinansowanie .. i mimo, iż konkurencja w Częstochowie spora .. to jakoś inne sklepy z ciuszkami działają.. więc czemu by nie spróbować. Lekko przerażający jest fakt ten mój zerowy brak wiedzy .. ale... kto nie ryzykuje ten nie pije szampana .. a przecież wszystkiego da się nauczyć i dowiedzieć chętnie porozmawiam no owy temat.. posłucham rad czy powymieniam się dopiero co zdobytą wiedzą z innymi dziewczynami, które są na podobnym etapie otwierania biznesu Oczywiście weszłam na str CREAMfasion i serdecznie gratuluje mam nadzieję, że wszystko się dobrze układa i prosperuje .. Wierzę, że początki są ciężkie .. ale tak jest ze wszystkim a z czasem jest lżej .. człowiek wie więcej i lepiej sobie daje radę. . a na popełnionych błędach się uczy. Może znajomi, którzy prowadzą swoje biznesy.. co prawda w zupełnie innych branżach.. ale jednak .. może coś też doradzą .. jakieś faktury, nie faktury.. cel.. poczytać jak otworzyć działalność, jak znaleźć dobrych dostawców i jak dostać dofinansowanie .. ewentualnie plan jak poradzić sobie bez
puzzelkowamisianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-12, 15:45   #47
Yolantina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

Przeczytałam Wasze rady i są bardzo cenne.
Mam nietypowe pytanie - na jakiej wysokości montuje się system rurowo-kulowy ? Głupio mi biegać po konkurencji i mierzyć

Podobnie jak kilka dziewczyn z tego wątku - straciłam pracę i padło na założenie second handu.

Jeśli możecie polećcie mi proszę dobrą hurtownię z ciuszkami dobrej jakości.
Może znacie dobrego sprzedawcę sysytemów rurowo- kulowych.
Plisss, pomóżcie
Yolantina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 21:11   #48
anidoris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ciucholand, lumpek whatever -chcę otworzyć, potrzebuję pomocy

ja niestety swoj lumpek zamykam i staruje z nową odzieżą. zostało mi 100kg dobrego towaru typu cream + 1 gatunek za ktory placilam 24netto odsprzedam za 16zł kg bo mi to tylko zalega. chetnych prosze pisac na @ fuziamia@wp.pl podesle zdjecia rzeczy ktore oferuję bo akurat zrobiłam dzisiaj kilka jak pakowałam rzeczy. pozdrawiam i powodzenia w tym biznesie!
anidoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 22:11:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.