jak ćwiczyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 17:00   #1
creatorka
Przyczajenie
 
Avatar creatorka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14

jak ćwiczyć?


Pragnę zrzucic 15 kg;/ szczegolnie z nog i brzucha i tak sie zastanawiam jak sie do tego zabrac, myslalam o stepperze ale duzy wydatek i duze ryzyko czy sie schudnie a i na brzuch nic to nie dziala.

Dziewczyny pomozcie!! Prosze o jakies porady odnosnie cwiczen lub jakiegos sprzetu ktory bedzie mnie motywowal do pracy;d

dziekuje!
creatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:05   #2
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: jak ćwiczyć?

Ile ważysz i jaki wzrost że chcesz zrzucić tak dużo?
Masz jakąs dietę? Sam steper w domu to trochę ciężka sprawa, bo prawdopodobnie szybko ci się znudzi, nie będziesz miała silnej motywacji chyba, że jesteś super uparta ale widzę, że sama nie masz pewności co chcesz osiągnąć i nie jesteś zdecydowana( bo piszesz o jakimś ryzyku)
Nie zrzucisz tylko z nóg i brzucha- tak sie nie da.
Nikt Ci nic nie zasugeruje jeśli nic więcej o sobie nie napiszesz, bo nie ma jednakowej złotej recepty na wszystkich. Jeśli faktycznie masz nadwagę, to ja bym zrezygnowała z tego stepera i zamiast tego zajęła się dietą oraz cwiczeniami nie potrzebującymi wymyślnych maszyn czy przyrządów , szkoda pieniędzy.
Chcesz się rzucić od razu na głęboką wodę takie mam wrażenie, to się raczej nigdy nie kończy sukcesem, a najprawdopodobniej zakoczy się rozczarowaniem.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 18:56   #3
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Dot.: jak ćwiczyć?

To ja się tutaj też wtrącę ze swoim małym pytankiem... mam kilka zdjęć sylwetek, pośladków kobiet. Ćwiczę w domu ale to mało daje i chcę iśc na siłownię wyrzeźbić ciało tak, jak na tych zdjęciach...czy mogę pokazac trenerowi te zdjęcia czy nie bardzo? Żeby się na mnie nie spojrzeli jak na idiotkę Ale chciałabym żeby widział jaki efekt chciałabym osiągnąć i żeby ułozył dobry plan ćwiczeń....
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 19:10   #4
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: jak ćwiczyć?

Jeśli nie wiesz jak opisać taką pupę to pokaż mu zdjęcia. Może się dziwnie spojrzeć, bo każdy ma inną budowę i nie zawsze się da zamienić swojej pupy na inną, ale jak nie pokażesz to nie będzie wiedział o co Ci chodzi skoro mu tego nie opiszesz.
Wkleisz tu to zdjęcie? Pytam z ciekawości
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 20:00   #5
niemampomyslu111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 64
GG do niemampomyslu111
Dot.: jak ćwiczyć?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Wkleisz tu to zdjęcie? Pytam z ciekawości
Mam kilka takich zdjęć, ale wklejam dwa - brzucha i pośladków .. marzenie Mój tyłek przy tym jest jakiś wielki i kwadratowy + ten tłuszcz na wewnętrznej stronie ud....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (11).jpg (18,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 90439223.jpg (24,4 KB, 28 załadowań)
niemampomyslu111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 20:14   #6
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: jak ćwiczyć?

To są też uwarunkowania genetyczne. Mozesz mieć po prostu inną budowę i taki kształt pupy może się okazać nieosiągalny( Ja tak mam na przykład. Mam dołki w pośladkach które sprawiają, że moja sylwetka jest bardziej sportowa niż krągła i kobieca) ale spokojnie możesz pokazać te zdjęcia, czemu nie
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:43   #7
lochi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11
Dot.: jak ćwiczyć?

A więc zacznijmy od tego że samymi dietami owszem może spadniesz z wagi ale będzie to nie jedrne i takie mało ładne.Dlatego zanim zaczniesz wyciskac kolejne 100 brzuszków polecam zacząć od ćwiczeń cardio.
Czyli zapisz sie na jakiś fitness i np. przez kilka dni i treningów chodź na zajęcia Aerobowe czyli taneczne w róznych płaszczyznach.czy to bedzie hi czy też samo low czyli bez podskoków to i tak po pewnych czasie porządnego i systematycznego chodzenia i ćwiczenia zacznisz spalać te zbędne kilogramy.Polecam zumbe i step.Męczące ale też spalajace jeśli nie lubisz choreografii to bieżnia na ok 20 minut do 40
Sama zobaczysz jeśli zauważysz efekty to zacznij chodzić na zajęcia typu bpu i body szape które wzmacniają i ujedrniają.Bardzo dobry a nawet swietny na jędrność jest też aqua aerobik czyli ćwiczenia z oporem wody w basenie;]Każde zajęcia są poprzedzone rozgrzewka a t o znaczy że też coś spalające.
bądź systematyczna i co najważniejsze nie zniechecaj sie.
Przed zajeciami polecam zjęśc lekkie ale pełnowartościowe sniadanie np.płatki owsiane z mlekiem rodzynkami i wieloma owocami suszonymi.
po zajęciach nie jeść z godzinke i co najważniejsze nie obżerać sie.co 2-3 godzin jeść w małych ilościch;]najważniejsze to żeby tez niejeśc nic przed 2 godz.snu i rano przed śniadaniem najlepiej wypić szklanke wody ciepłej przegotowanej gdyz ona przygotowuje organizm do całodziennego spalania.
Aby ukształtowac tez tą tzw. oponke"polecam pilates.
Pozdrawiam i czekam na relacje
ćwicz pewność siebie i nie garb się^^
lochi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.