Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 06:46   #4981
martyś1984
Rozeznanie
 
Avatar martyś1984
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość

.. tak jakby on starał się mnie wychować - zachowania we mnie gotowe wyrobić..




dopiero sobie to uświadomiłam: że to ON decyduje o zaręczynach, nie konsultował tego ze mną.. wie dobrze że go kocham.. że mi zależy - jest pewien mnie.. może temu postępuje tak jakby nie zwracał uwagi na moje uczucia..
Mam 21 lat.


uzależniłam napewno .. i boję się że NIGDY już nie znajdę kogoś kto będzie mnie kochał tak jak on.. kto będize do mnie mówił tak jak on.. rozumiał, dbał, troszczył się.. żartował jak on ..(jak był w fazie normalności, zanim nie przeistoczył się w tego kim jest teraz w sytuacji kiedy jest wojskowym..)


jesteście zaręczone? jak to u Was wyglądało? ile czasu już jesteście zaręczone - a czy ślub jest zaplanowany?
a jeśli nie jesteście to czy rozmawiacie z TŻ o ślubie? między sobą.. bo wspomniano było że partner przy pytaniu przez innych o ślub - nie precyzuje tego - ale jak to jest u Was?
Młodą dziewczynką jesteś jak wiele dałabym żeby znów chodzić na studia :P

we wrześniu mija 3 rok małżeństwa po cywilnym a 2 lata po kościelnym przed ślubem znaliśmy się 2 lata jako znajomi a pół roku byliśmy parą :P
Decyzja o ślubie była wspolna jechał na misję do Libanu i miesiąc przed wyjazdem był ślub cywilny
Mąż jest o mnie zazdrosny ale nie przesadnie nie kontroluje mnie tylko jak ktoś na mnie spojrzy to zaraz spuszcza wzrok bo mężowski oczka są zabijające ale tylko potocznie

Jak mam coś zaplanowane wyjscie itp to nie robi tak by mi coś zabronić
Na imprezy i tak razem chodzimy nie popieram małżeństw które chodzą na imprezy oddzielnie .....
teraz w czerwcu kończę 26 lat więc 23 latka miałam jak brałam ślub

Coraz szybciej lecą nam latka

Trzymajcie kciuki za 14 kwiecień pierwszy odbiór idziemy z mężem z rzeczoznawcą zobaczymy co ciekawego
Kuchnie na wymiar wybrane tylko gościu musi zmierzyć


BUZIACZKI
__________________
Nasza miłość kwitnie od 11II2006 r.
Nasz ślub cywilny od 21IX2007 r., a Kościelny od 27 IX 2008 r.
Egzamin z JM 14V2009 r.zdany II stopień

Pani mgr inż już od 30 czerwca 2009 r.
martyś1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 07:47   #4982
Karola82
Rozeznanie
 
Avatar Karola82
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez pidzi Pokaż wiadomość
o to chyba późno się pobieraliście, generlnie chyba średnia to jakieś 25 lat
co do samochodu to jak bym słyszała swojego tż: 'ja sobie kupię volvo S60 a Tobie oddam mojego', przy czym trzeba dodać że swojego dostał w spadku po dziadku i samochód ma już 15 lat, ale właśnie wczoraj go sprzedał i planuje kupić coś nowego, sobie oczywiście i ma bzika na punkcie samochodów, czasami jestem zazdrosna kiedy robi coś przy samochodzie w garażu, ja przyjeżdżam na przykład to nawet wole nie podchodzić bo i tak nic z tego nie będzie, nawet buziaka nie dostane na przywitanie bo trzeba skończyć robić samochód no ale cieszę się, że ma jakieś hobby
Ja Ci dam późno U mnie średnia to tak dziewczyna -26-27 lat, a chłopak ok. 30 więc chyba w normie... no oczywiście chciałabym już być szczęśliwą mężatką od np. 5 lat ale życie pokierowało mną inaczej (może byłam zbyt wybredna ) a na poważnie nie żałuje ani troszkę Przeszłam już przez pare związków, jeden facet umówiony ze mną na randkę, czekając na mnie kupił sobie piwko w barze a potem powiedział "miałem Ci kupić róże, ale czekając na Ciebie kupiłem sobie piwo w barze" Aaaa i toksyczny związek też miałam Miałam zakaz spotykania się z koleżankami nawet bez niego bo niby mogą mnie na złą drogę sprowadzić eh... życie....

A co do hobby -każdy facet powinien mieć jakieś, Mój brat też spędza czas w garażu przy swoim autku i mówi tylko "wychodzę do swojej samotni"

Z mojego tż żaden mechanik samochodowy... a przydałoby się, za to ma świra na punkcie lotnictwa i chyba czeka mnie jego kurs szybowcowy... do tego wymyślił sobie super drogie hobby, takie modele samolotów z silnikami spalinowymi
Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Zasługujesz na kogoś kto naprawdę będzie Cię szanował, a nie traktował jako swoją własność i jeszcze stosował szantaż emocjonalny!
PS. Karola, jak zakup? ?
Też uważam, że zasługujesz na kogoś lepszego i o ile dasz sobie szanse to spotkasz tą "właściwą" drugą połówkę Młodziutka jesteś, masz czas!
A co do autka, to jeszcze nic nie wiadomo, przed chwilą, a już byliśmy zdecydowani, pojawila się nowa propozycja i teraz jesteśmy niezdecydowani. Może dziś popołudniu coś się wyjaśni.

Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
Karola jak tż szukał sobie samochodu to ja też do niego mówiłam, ze ten to dla mnie by mógł być a on, ze ja swój mam... no i o czym z nim tu gadać a teraz jak sobie kupił nowy to byliśmy w niedziele na zakupach(ja kierowałam). parkowałam na parkingu a tż mi mało zawału nie dostał, bo podobno bym zahaczyła o inny samochód potem mówi do mnie, ze jeszcze ma tę scenę przed oczami.... chyba auto dla niego ważniejsze
Ania_87 ostatnio miałam podobnie, wracałam z tż od teściów i stwierdziłam, że ja kieruję, w połowie drogi tż kazał mi zjechać na pobocze i się przesiąść, powiedział że jeżdże jak pirat drogowy i do tego za blisko krawężnika i zaraz kołpakami zahaczę (wiem, że jemu się tak wydawało, bo nigdy nie jeździ jaki posażer) Najgorsze jest jak mi mówi, skręć tu, zmień pas, zwolnij, możesz jechać... itd... jakbym ślepa jechała, ale jakbym ja mu tak zaczęła ględzić to chyba by mnie opinkolił z miejsca!
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Zażądał abym podała mu hasło na pocztę, portal na ktorym mam konto (n-k), sprawdza mój telefon...
Hmm...w takich chwilach doceniam to co mam, mój tż nie patrzy mi do telefonu, ani ja jemu. Nie chodzi tutaj o kwestię prywatności ale poprostu żadne nie ma takiej potrzeby bo sobie ufamy. Czasem tylko jak tż dostanie smsa, to się ścigamy do telefonu kto pierwszy, i mówię do niego że pewnie kochanka napisała ale to w żartach.
Jeżeli chodzi o hasła to znam wszystkie mojego tż, nawet nk, ale wchodzę na nie tylko jak mnie prosi żebym sprawdziła maila albo coś innego więc tu zdecydowały względy praktyczne. Mój tż jest tak szczery, że wiem zanim się zapytać zdąże Nawet nie ma czego inwigilować

Cytat:
Napisane przez martyś1984 Pokaż wiadomość
Mąż jest o mnie zazdrosny ale nie przesadnie nie kontroluje mnie tylko jak ktoś na mnie spojrzy to zaraz spuszcza wzrok bo mężowski oczka są zabijające ale tylko potocznie

Jak mam coś zaplanowane wyjscie itp to nie robi tak by mi coś zabronić
Na imprezy i tak razem chodzimy nie popieram małżeństw które chodzą na imprezy oddzielnie .....
teraz w czerwcu kończę 26 lat więc 23 latka miałam jak brałam ślub

Trzymajcie kciuki za 14 kwiecień pierwszy odbiór idziemy z mężem z rzeczoznawcą zobaczymy co ciekawego
Kuchnie na wymiar wybrane tylko gościu musi zmierzyć
Ja też nie wychodzę bez tż na imprezy, no chyba że na panieński jakiś, biedny wtedy jest tż, ma nerwówkę w domu a obiekcje ma tylko wtedy do moich dekoltów i muszę negocjować

Martyś trzymam kciuki za Ciebie
__________________
Kiedy się ode mnie oddalasz czuję,
że zabierasz ze sobą połowę mnie samej...
Karola82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:36   #4983
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Karola ja przy moim tż zaczęłam chodzić w spódniczkach tż mnie wyleczył ze wszystkich moich kompleksów mam dobrze zbudowane nogi i nigdy nie chciałam chodzić w sukienkach itp. a tu tż zaczął mnie przekonywać do spódniczek nawet jak chodziliśmy po sklepach to oglądał razem ze mną i chętnie mi kupował także teraz już nie mam kompleksów przy tż. z dekoltami też nie ma problemu no chyba, ze idziemy na dyskotekę ale wtedy mnie pilnuje
__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 14:25   #4984
pidzi
Raczkowanie
 
Avatar pidzi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 396
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
to bardzo pokrzepiające jak mnie pocieszasz .. takie - co sprawia że nie poddaję się i nie opuszczam rąk i nie biegną zamknąć się w sobie w swoim łóżku i pogrążyć w myślach: jak ktoś kto obiecywał mi miłość do końca życia i szalał za mną teraz mnie nie szanuje, nie ufa, poniża innych..


Z samochodami to mnie drażniła zawsze jazda z tż: prowadzę i tylko słyszę: uważaj samochód, a zobacz a tam światło się zmieniło, uważaj pieszy - SERIO!? i jeszcze ten motyw z hamulcem: taa.. hee jak na nauce jazdy się czułam
trzeba być twardym
a z samochodami to chyba już tak jest, większość uważa, że kobiety gorzej jeżdżą od facetów niestety

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Ja Ci dam późno to co ja mam powiedzieć skoro nadal jesteśmy zaręczeni a latek mam sporo więcej
Cytat:
Napisane przez Karola82 Pokaż wiadomość
Ja Ci dam późno U mnie średnia to tak dziewczyna -26-27 lat, a chłopak ok. 30 więc chyba w normie... no oczywiście chciałabym już być szczęśliwą mężatką od np. 5 lat ale życie pokierowało mną inaczej (może byłam zbyt wybredna ) a na poważnie nie żałuje ani troszkę Przeszłam już przez pare związków, jeden facet umówiony ze mną na randkę, czekając na mnie kupił sobie piwko w barze a potem powiedział "miałem Ci kupić róże, ale czekając na Ciebie kupiłem sobie piwo w barze" Aaaa i toksyczny związek też miałam Miałam zakaz spotykania się z koleżankami nawet bez niego bo niby mogą mnie na złą drogę sprowadzić eh... życie....

A co do hobby -każdy facet powinien mieć jakieś, Mój brat też spędza czas w garażu przy swoim autku i mówi tylko "wychodzę do swojej samotni"

Z mojego tż żaden mechanik samochodowy... a przydałoby się, za to ma świra na punkcie lotnictwa i chyba czeka mnie jego kurs szybowcowy... do tego wymyślił sobie super drogie hobby, takie modele samolotów z silnikami spalinowymi
wcale nie uważam że w tym wieku to źle, poprostu może tak napisałam bo patrzę przez pryzmat tego jak ja bym chciała, żeby było, czyli w wieku 25 lat około, wiadomo, że nie zawsze jest tak jak się planuje

no mój kocha samochody, już jak teraz kupi nowy to zupełnie zapomni o swojej dziewczyne no i śmigłowce zaczęły mu się podobać pewnie ze względu na pracę i ostatnio nawet obiecał mi cos, ale tu na forum tego nie mogę napisać
Cytat:
Napisane przez ~ania_87 Pokaż wiadomość
Karola ja przy moim tż zaczęłam chodzić w spódniczkach tż mnie wyleczył ze wszystkich moich kompleksów mam dobrze zbudowane nogi i nigdy nie chciałam chodzić w sukienkach itp. a tu tż zaczął mnie przekonywać do spódniczek nawet jak chodziliśmy po sklepach to oglądał razem ze mną i chętnie mi kupował także teraz już nie mam kompleksów przy tż. z dekoltami też nie ma problemu no chyba, ze idziemy na dyskotekę ale wtedy mnie pilnuje
mój styl ubierania też zmienił tż, m.in.też właśnie spódniczki. kiedyś chodziłam w adidasach, bluza i ok, teraz bardziej elegancko jakoś
__________________
'People say a lot. So, I watch what they do.'
pidzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 22:18   #4985
Alfahelisa
Zakorzenienie
 
Avatar Alfahelisa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 271
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

To ja się tylko przywitam przypadkiem tu trafiłam
Od 8 miesięcy żona (cywilna), od 5 miesięcy żona kościelna, od 40 miesięcy tż wojskowego (siły powietrzne) chwilowo niestety żona weekendowa
Alfahelisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 06:34   #4986
martyś1984
Rozeznanie
 
Avatar martyś1984
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 694
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Witamy nową napisz coś o sobie z jakich terenów jesteś??
Pozdrawiam


WSTAWAĆ ŚPIOCHY

U nas w Opolu zapowiada się na ulewę ciemno jak diabli

Jadę wieczorem do rodziców i będę do pon
Więc teraz wysyłam wam jako pierwsza życzonka:
Jak zajączek życzył powodzenia, tak ja dzisiaj życzę Twych marzeń spełnienia. Przystrojenia wiosennego, świątecznego stołu, i spędzenia Wielkanocy z rodziną pospołu.

Miłego dnia
__________________
Nasza miłość kwitnie od 11II2006 r.
Nasz ślub cywilny od 21IX2007 r., a Kościelny od 27 IX 2008 r.
Egzamin z JM 14V2009 r.zdany II stopień

Pani mgr inż już od 30 czerwca 2009 r.
martyś1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:23   #4987
Karola82
Rozeznanie
 
Avatar Karola82
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Ja też witam nową mundurówkę Napisz chociaż od czasu do czasu
To ja też już dzisiaj złożę wszystkim życzonka świąteczne, zdrowych, ciepłych i oczywiście całych z tż-tami Świąt Wielkanocnych dla wszystkich aktywnych i nieaktywnych mundurówek

Autko wybrane moja perełka kochana (pewnie mi ją tż będzie okupował ) Dzisiaj jedziemy na serwis sprawdzić czy jest ok i mam nadzieję, że jeszcze przed weekendem autko trafi do nas

Jak się cieszę, że dzisiaj ostatni dzień pracy i jeszcze nas puszczą o 14.00 i weekend i święta.... mmm.... ale pewnie szybko minie jak na złość.... a do tego od dwóch dni mi się pogoda skiepściła aż normalnie uwierzyć nie mogę

Buziaki dla wszystkich Zafasolkowane, proszę o siebie dbać
__________________
Kiedy się ode mnie oddalasz czuję,
że zabierasz ze sobą połowę mnie samej...
Karola82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 09:25   #4988
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Nie wiem, czy uda mi się do Was później zajżeć, więc już teraz życzę wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
To ja się tylko przywitam przypadkiem tu trafiłam
Od 8 miesięcy żona (cywilna), od 5 miesięcy żona kościelna, od 40 miesięcy tż wojskowego (siły powietrzne) chwilowo niestety żona weekendowa
Witam nową mundurową
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:32   #4989
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

To i ja się dołączam:
Ze świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju

I życzyć Wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły Wam duszę radością!
By Wielkanoc była jak bajka,
a na stole nie zabrakło smacznego jajka!

Życzę Wam samych tęczowych pisanek,
i Mokrego Dyngusa cały ranek.
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:51   #4990
~ania_87
Rozeznanie
 
Avatar ~ania_87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 549
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

No to ja też składam wa już świąteczne życzenia
Zdrowych, spokojnych Świat Wielkanocnych
Smacznego jajka i mokrego dyngusa!!!

U mnie dziś rano świeciło słoneczko a teraz pada i jest strasznie zimno


__________________
Jeśli kocha się naprawdę, to miłość przezwycięży trudności. Miłość dojrzewa w trudnościach, nie w radościach.

~ania_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:18   #4991
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
To ja się tylko przywitam przypadkiem tu trafiłam
Od 8 miesięcy żona (cywilna), od 5 miesięcy żona kościelna, od 40 miesięcy tż wojskowego (siły powietrzne) chwilowo niestety żona weekendowa

Witam Nową mundurową
mój też siły powietrzne mam nadzieję, że nie poprzestaniesz na tej jednej wiadomości...


Cytat:
Napisane przez Karola82 Pokaż wiadomość
Ja też witam nową mundurówkę Napisz chociaż od czasu do czasu
To ja też już dzisiaj złożę wszystkim życzonka świąteczne, zdrowych, ciepłych i oczywiście całych z tż-tami Świąt Wielkanocnych dla wszystkich aktywnych i nieaktywnych mundurówek

Autko wybrane moja perełka kochana (pewnie mi ją tż będzie okupował ) Dzisiaj jedziemy na serwis sprawdzić czy jest ok i mam nadzieję, że jeszcze przed weekendem autko trafi do nas

Jak się cieszę, że dzisiaj ostatni dzień pracy i jeszcze nas puszczą o 14.00 i weekend i święta.... mmm.... ale pewnie szybko minie jak na złość.... a do tego od dwóch dni mi się pogoda skiepściła aż normalnie uwierzyć nie mogę

Buziaki dla wszystkich Zafasolkowane, proszę o siebie dbać
Karola pochwal się nowym cackiem i gratulacje autka

a dla wszystkich babek :

Dużych jajeczek
Wina pięć beczek
tłustego boczku
prostego kroczku
dwa wiadra wody
świątecznej zgody


libelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 20:02   #4992
pidzi
Raczkowanie
 
Avatar pidzi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 396
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

i ja witam nową mundurówkę i też dodam jak i libelle, że i mój tż z sił powietrznych

poza tym też składam Wam wszystkim Kobiety spokojnych, szczęśliwych i rodzinnych przede wszystkim świąt!
__________________
'People say a lot. So, I watch what they do.'
pidzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 20:44   #4993
Karola82
Rozeznanie
 
Avatar Karola82
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 766
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Ale dzisiaj cisza tutaj Już wszyscy świętować zaczęli....
A ja dzisiaj jednak jeszcze pracowicie, podpisaliśmy umowę i autko praaawie naszeFotki wkleję na klub jak mi się uda
__________________
Kiedy się ode mnie oddalasz czuję,
że zabierasz ze sobą połowę mnie samej...
Karola82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 21:19   #4994
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez Karola82 Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj cisza tutaj Już wszyscy świętować zaczęli....
A ja dzisiaj jednak jeszcze pracowicie, podpisaliśmy umowę i autko praaawie naszeFotki wkleję na klub jak mi się uda
Wszyscy się objedli i wylegują brzuszkami do góry
Zaraz luknę na klub i mam nadzieję zobaczyć tam pewne autko
Wrzucam Wam fotki koszyczkowe i moje kraszanki które ostro wczoraj wieczorem drapałam
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:47   #4995
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez libelle Pokaż wiadomość
Wszyscy się objedli i wylegują brzuszkami do góry
Zaraz luknę na klub i mam nadzieję zobaczyć tam pewne autko
Wrzucam Wam fotki koszyczkowe i moje kraszanki które ostro wczoraj wieczorem drapałam
Ale piękne cuda!!!! Naucz mnie!!!

My rozdaliśmy wczoraj i przedwczoraj zaproszenia, zostało 1 i kilka na sam ślub. Pojedziemy do ślubu samochodem brata, problem z głowy
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 09:53   #4996
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Witam libelle, przepiękne!!!
Ja tak na chwilkę wpadłam, zaraz TŻ przyjeżdża, więc po świętach dopiero się tu zjawię a pogoda taka cudna że chyba nie wysiedzę ani chwili dłużej w domu
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 12:43   #4997
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

u mnie pada deszcz i jest zimno
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 19:04   #4998
pidzi
Raczkowanie
 
Avatar pidzi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 396
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

libelle piękne pisanki!!!!!
chilanes nie martw się, u mnie też już teraz robi się zimno, wieje i jutro ma padać

ja tym czasem wróciłam po całym dniu odwiedzin u rodziny i padam. poza tym zrobiłam 167 zdjęć
__________________
'People say a lot. So, I watch what they do.'
pidzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 22:12   #4999
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Ale piękne cuda!!!! Naucz mnie!!!

My rozdaliśmy wczoraj i przedwczoraj zaproszenia, zostało 1 i kilka na sam ślub. Pojedziemy do ślubu samochodem brata, problem z głowy
Dzięki dziewczyny za uznanie pisakowe
Jajka zazwyczaj maluję w cebuli, ale w tym roku było kilka farbkami tak na próbę ale kupa zabawy a bardziej mi się i tak podobają cebulowe A potem wydrapuję wzór na skorupkach mikrosilnikiem i wiertełkiem. Trzeba uważać żeby nie przewiercić na wylot, bo nie wygląda za ładnie. Zabawa przednia ale czasochłonne...

Jeśli chodzi o pogodę u nas dziś była bossska, ale ponoć na jutro zapowiadają opady deszczu mam nadzieję, że im się prognozy nie sprawdzą

Miłego wieczorku kobietki
libelle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 13:16   #5000
libelle
Zadomowienie
 
Avatar libelle
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: świętokrzyskie jakie cudne ;)
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

Halloooo Haloooo

Jest tu ktoś ?

Mam nadzieję kobiety, że z okazji Lanego Poniedziałku zostałyście oblane wodą
Mnie TŻ dopadł jeszcze w łóżku.
Za oknem pogoda taka sobie co chyba nie skłania młodzieży do biegania z wodą choć kilka "ekip" wodnych widziałam na pieszych patrolach

libelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 17:10   #5001
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Kobiety mężczyzn mundurowych:) - część II

witam poniedziałkowo!
Kurczę, jak czas leci, jutro już do pracy

Libellko widzę, że masz "specjalistyczne" narzędzia "jajkowo-dłubalnicze"

Dziewczynki wystukałyśmy 5000 postów, zakładam część 3, zapraszam tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=18368029
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-04-05 o 17:15
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.