Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-28, 15:54   #211
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
To chyba moja wina :p teraz babyssima ma urodziny wiec codziennie jest rabat na coś innego i darmowa wysyłka ale ja już złożyłam zamówienie i tam nie zaglądam więcej :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Potrzebny jest jakiś kod na bezpłatną wysyłkę?

Edit: znalazłam info na fb
mutex/ocfipreoqyfb/mutexmutex/ocfipreoqyfb/mutex

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-09-28 o 16:07
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:08   #212
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

U mnie mija 15msc od kp i nadal to dla mnie czarna magia będę Was pytać o wszystko .


Migi jak tak dalej pójdzie to serio urodzę przed Tobą 😂


U mnie w biuście była mega asymetria przy kp . To jakbym miała pomarańcze i melona . Ale już przed porodem miałam lekka asymetrię i teraz też się uwidoczniła .


Dzisiaj w końcu kupiłam laktator i zaległe preznety dla bliskich . Więcej nie zdążyłam , bo Młody wstał .

Zrobiłam obiad , ale posprzątać bałaganu nie jestem już w stanie . Młody porozrzucał po całym mieszkaniu chrupki i czekam aż mąż wróci i podziała odkurzaczem . Ja wymiekam .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:13   #213
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Kate jak mi nie wywołają to jeszcze z 10 dziewczyn urodzi przede mną 😉
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:18   #214
Aneu8899
Rozeznanie
 
Avatar Aneu8899
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 591
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi może nie będzie tak źle. Dziewczynki nie są tak uparte jak chłopcy. Ja czekam na 19 żeby położyć dziecko spać. Dziś za to nic nie spał w dzień.

Dla mnie KP też jest trudne. Kate, a bierzesz nakładki do szpitala? Też mialam z nimi problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aneu8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:21   #215
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dzisiaj po wizycie, mały waży 3300g ale jak powiedziała pani doktor na poród jeszcze mam się nie szykować bo mały ma głowkę wysoko, szyjka twarda zamknięta na cztery spusty :/ Ale wód raczej maławo przez co po 6. 10 będą wywoływać poród :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:35   #216
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dzisiaj po wizycie, mały waży 3300g ale jak powiedziała pani doktor na poród jeszcze mam się nie szykować bo mały ma głowkę wysoko, szyjka twarda zamknięta na cztery spusty :/ Ale wód raczej maławo przez co po 6. 10 będą wywoływać poród :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ach te szyjki żelazne. Mnie mój gin kazał przyjść jutro i też w zasadzie nie wiem po co, bo jestem prawie na 100 proc. pewna, że usłyszę o swojej szyjce to samo. Niby ma mnie zbadać ze względu na te bolesne przepowiadacze, ale ja mam je od dwóch tygodni i jakoś nic. Także w zasadzie nie wiem po co ta jutrzejsza wizyta. Mogło zostać na 3 października, tak jak wcześniej miałam ustaloną. Ale zapytam mojego gina, kiedy planuje wywoływać poród.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 16:56   #217
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aneu8899 Pokaż wiadomość
Migi może nie będzie tak źle. Dziewczynki nie są tak uparte jak chłopcy. Ja czekam na 19 żeby położyć dziecko spać. Dziś za to nic nie spał w dzień.

Dla mnie KP też jest trudne. Kate, a bierzesz nakładki do szpitala? Też mialam z nimi problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój chciał zasnąć o 16:30... Ale nie pozwoliłyśmy, bo nie wiem o której by w nocy zasnął i ile czasu by to zajęło.

Ja się nastawiam już na poród w terminie albo trochę po. Nic nie zwiastuje, że będzie wcześniej, także nie będę się łudzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 17:18   #218
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Hej Załącznik 7252461
Tak wyglądam jak mi coś nie pasi 🤣

Generalnie jest ok

W nocy śpimy ładnie. Śpi że mną a raczej z moim cycem. Wstawać nie muszę takze wyspana jestem. Jak się młody naje to go delikatnie odsuwam razem z rożkiem w którym jest zawiniety na bezpieczną odległość. Co bysmy sobie nawzajem nie przeszkadzali.

Budzi się około 3 razy

W dzień tfu tfu nawet spokojny
Alla słodziak z tego twojego Rafaela 😉

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Mam nowy telefon i bez wyczucia jeszcze chwilę będę bo mi się cytowanie wysypało.
Bol pośladków to tak jak leżę na plecach mam. W sumie to kości. Bardzo boli i ciężko się przekręcić nie mówiąc o wstaniu. Tak mam w nocy albo po dłuższym staniu/chodzeniu/siedzeniu.


Ktg dziś ok więc wróciłam szczęśliwa do domu. Przy okazji mcD i nowy lakier do paznokci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ważne, że ktg wyszło dobrze i z dzieckiem wszystko ok.



Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Dzisiaj po wizycie, mały waży 3300g ale jak powiedziała pani doktor na poród jeszcze mam się nie szykować bo mały ma głowkę wysoko, szyjka twarda zamknięta na cztery spusty :/ Ale wód raczej maławo przez co po 6. 10 będą wywoływać poród :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to w przyszłym tygodniu trochę dzieciaczkow na się urodzi ☺, bo w tym coś się obijamy 😄

A ja dokonałam dzisiaj ostatniego zakupu. Kupiłam sobie w końcu staniki do karmienia i zamówiłam laktator.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 17:24   #219
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny czy Was też tak kręgosłup boli? Po całości czuję taki nieprzyjemny bol ze ani lezec ani stac... 😳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 17:37   #220
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Adhoc, na całej długości to nie mam bóli. W odcinku lędźwiowym zwykle, a wcześniej był czas, że na wysokości łopatek.

Teraz na 40 min mnie połamało, aż plackiem leżałam w swoim rogalu, takie miałam skurcze, ale przeszło i znowu się czuję, jakby nigdy nic. A zaczęłam się już łudzić, że to te właściwe, bo były praktycznie co chwila i ból dochodził do momentu kulminacji, a potem spadał i następny skurcz. Moja mama oczywiście panikuje, bo twierdzi, że ona nie miała przepowiadaczy, tylko złapało ją raz, a porządnie i tyle. Ale skoro wy też tak macie to się nie martwię. Dziwi mnie tylko, że przy takich bólach nie mam rozwarcia.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 17:51   #221
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Kurczę tez przeważnie mialam w odc ledzwiowym, kosc ogonowa itp. Potem mnie zaczelo bolec miedzy lopatkamia teraz po całości... Masakra jakas. Moze zle spie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 18:30   #222
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Mnie kręgosłup boli, krzyż itd. Tylko, że ja mam jeszcze msc przed sobą choć kto wie...wczoraj miałam pierwsze przepowiadacze aż mi było dziwnie bo dawno tego bólu okresowego nie czułam :P Kręgosłup myślałam, że mi wysiądzie po ćwiczeniach na lalce noworodku jak się kuliłam nad nim żeby go "oporządzić" ;p.

Lynn Kupiłaś coś na babyssimie?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 18:38   #223
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny jestem w domu😍 Wypisali mnie choć mały ma lekką żółtaczkę. Mamy ja kontrolować. Jestem przerażona. Nie wiedziałam od czego zacząć jak weszliśmy z nim do mieszkania. Pierwsza kapiel za nami, jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 18:59   #224
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w domu😍 Wypisali mnie choć mały ma lekką żółtaczkę. Mamy ja kontrolować. Jestem przerażona. Nie wiedziałam od czego zacząć jak weszliśmy z nim do mieszkania. Pierwsza kapiel za nami, jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie dobrze!

My zaczęliśmy od zmiany pieluchy, bo w samochodzie strzelił kupsko Potem karmienie, spanie, ja w końcu mogłam się umyć jak człowiek i zjeść normalny obiad Potem w kółko karmienie, przewijanie i sen. Pierwszą kąpiel zaliczyliśmy dopiero jak położna przyszła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 19:04   #225
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Buzn, ale fajnie Wam pewnie będziecie teraz co chwilę na niego patrzeć i tak Wam wieczór zleci

Ja po długim zastanowieniu w końcu zdecydowałam się na leżaczek tiny love, żeby mieć małego przy sobie w kuchni lub w salonie i łatwo go przenosić. Udało się znaleźć używany w bardzo dobrym stanie, jestem zadowolona. Jak wróciłam, to tak mnie ścięło, że poszłam spać na 3 godziny i do tej pory głowa mnie boli... mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie trochę lepszy.
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 19:25   #226
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Wybaczcie iz dopiero sie melduje po wizycie ale bylismy po drodze u tesciow a tam w lesie zasiegu nie ma.
Mam 3,5 cm rozwarcia wiec moje bolesci niby cos robia. Trochę mi specjalnie po grzebal, ale jakos nie za specjalnie czulam.😕 ciezko stwierdzic co dalej. Mowil ze bole o takim charakterze co mam zazwyczaj doprawadzaja do porodu. I powiedzial dosłownie ze nie ma nic bardziej w☠☠☠☠iajacego niz takie straszaki bo sie ciagle mysli, ze to juz. Mowil, ze czasem lepiej jak akcja się potoczy nagle i po wszystkim, i , ze im mocniejsze mamy straszaki tym lepiej niz takie delikatne pobolewania. A te dziwne spiecia od gory , ktore mam i co Lynn tez pisala , ze ma to wtedy najwiekszy miesien macicy cwiczy i to sie tak dziwnie czuje i najgorzej go poruszyc do skurczu wlasnie. Mowil ze jak straszaki sa a sa slabe to zazwyczaj nie obędzie sie bez wywolania. W zaleceniach mam tak molestowac starego az urodze. A jak nie urodze do 10 pazdziernika to bedziemy probowac raczej wywolywac. No i mam wpadac jak cossie bedzie dzialo oczywiscie co mnie zaniepokoi.
U reszty tez widzę spokojne wiesci z wizyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:17   #227
Kate Noir
Zakorzenienie
 
Avatar Kate Noir
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 479
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aneu8899 Pokaż wiadomość

Dla mnie KP też jest trudne. Kate, a bierzesz nakładki do szpitala? Też mialam z nimi problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba wezmę, ale wolałabym ich uniknąć. Jak ja bym chciała karmić bez nakładek.
Mam też coś takiego jak muszle Medeli, ale nie jestem pewna czy wiem jak ich użyć.

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w domu😍 Wypisali mnie choć mały ma lekką żółtaczkę. Mamy ja kontrolować. Jestem przerażona. Nie wiedziałam od czego zacząć jak weszliśmy z nim do mieszkania. Pierwsza kapiel za nami, jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Graty za wyjście! Ja byłam przerażona jak mi kazali wpakować dziecko w fotelik i tak po prostu wyjść ze szpitala do domu


Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wybaczcie iz dopiero sie melduje po wizycie ale bylismy po drodze u tesciow a tam w lesie zasiegu nie ma.
Mam 3,5 cm rozwarcia wiec moje bolesci niby cos robia. Trochę mi specjalnie po grzebal, ale jakos nie za specjalnie czulam.😕 ciezko stwierdzic co dalej. Mowil ze bole o takim charakterze co mam zazwyczaj doprawadzaja do porodu. I powiedzial dosłownie ze nie ma nic bardziej w☠☠☠☠iajacego niz takie straszaki bo sie ciagle mysli, ze to juz. Mowil, ze czasem lepiej jak akcja się potoczy nagle i po wszystkim, i , ze im mocniejsze mamy straszaki tym lepiej niz takie delikatne pobolewania. A te dziwne spiecia od gory , ktore mam i co Lynn tez pisala , ze ma to wtedy najwiekszy miesien macicy cwiczy i to sie tak dziwnie czuje i najgorzej go poruszyc do skurczu wlasnie. Mowil ze jak straszaki sa a sa slabe to zazwyczaj nie obędzie sie bez wywolania. W zaleceniach mam tak molestowac starego az urodze. A jak nie urodze do 10 pazdziernika to bedziemy probowac raczej wywolywac. No i mam wpadac jak cossie bedzie dzialo oczywiscie co mnie zaniepokoi.
U reszty tez widzę spokojne wiesci z wizyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To masz już duże rozwarcie! Kciuki za szybki poród. Może to już dziś? Ja nie mam przepowiadaczy, tylko brzuch mi twardnieje.


Czemu jutro nie jest już sobota? Nie wiem jak dam sobie radę sama cały dzień z Młodym.
Kate Noir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:41   #228
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Aphrael, o tak mycie u siebie to luksus, choć zjeść to tak zjadłam kiepsko. Z tym kółkiem święta racja. Karmienie, kupa-pielucha,spanie, karmienie, pielucha itd. A jesteśmy w domu od 17:10.
Kasiastka ja się w szpitalu napatrzyłam, mąż niech korzysta. Ale fakt teraz właśnie leżymy i sie gapimy jak śpi słodko.
LitttleHope duże rozwarcie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 21:09   #229
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w domu😍 Wypisali mnie choć mały ma lekką żółtaczkę. Mamy ja kontrolować. Jestem przerażona. Nie wiedziałam od czego zacząć jak weszliśmy z nim do mieszkania. Pierwsza kapiel za nami, jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 21:34   #230
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Buzn ale super, że już jesteście w domu! 😘

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Littlehope to pozostaje czekać 😝 szkoda, że nie może być takie bum i juz po wszystkim tylko tak czekamy i czekamy 😉
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 22:15   #231
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Alla słodziak , chyba podobny do Ciebie.
U to wy już elegancko funkcjonujecie.

Ma żółtaczkę? Miał?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miał lekką bardzo
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 05:47   #232
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Mnie kręgosłup boli, krzyż itd. Tylko, że ja mam jeszcze msc przed sobą choć kto wie...wczoraj miałam pierwsze przepowiadacze aż mi było dziwnie bo dawno tego bólu okresowego nie czułam :P Kręgosłup myślałam, że mi wysiądzie po ćwiczeniach na lalce noworodku jak się kuliłam nad nim żeby go "oporządzić" ;p.

Lynn Kupiłaś coś na babyssimie?
Jeszcze nic, ale kilka rzeczy mnie kusi m.in. gryzaki drewniane (albo te uszy albo z Lullalove) oraz togo. Poza tym zastanawiam się nad kolejnym kocykiem z wypełnieniem. Mam jeden, ale myslalam, żeby go mieć do wózka, a osobny w domu, bo ze względu na krakowskie powietrze, wolałabym mieć jednak osobne lub na zmianę, ale tak jeszcze się zastanawiam, bo ogólnie staram się wprowadzić w moim życiu minimalizm Przeprowadzka mi uświadomiła mój problem z chomikowaniem...
Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w domu😍 Wypisali mnie choć mały ma lekką żółtaczkę. Mamy ja kontrolować. Jestem przerażona. Nie wiedziałam od czego zacząć jak weszliśmy z nim do mieszkania. Pierwsza kapiel za nami, jakoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile dni byliście w szpitalu?
Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wybaczcie iz dopiero sie melduje po wizycie ale bylismy po drodze u tesciow a tam w lesie zasiegu nie ma.
Mam 3,5 cm rozwarcia wiec moje bolesci niby cos robia. Trochę mi specjalnie po grzebal, ale jakos nie za specjalnie czulam.😕 ciezko stwierdzic co dalej. Mowil ze bole o takim charakterze co mam zazwyczaj doprawadzaja do porodu. I powiedzial dosłownie ze nie ma nic bardziej w☠☠☠☠iajacego niz takie straszaki bo sie ciagle mysli, ze to juz. Mowil, ze czasem lepiej jak akcja się potoczy nagle i po wszystkim, i , ze im mocniejsze mamy straszaki tym lepiej niz takie delikatne pobolewania. A te dziwne spiecia od gory , ktore mam i co Lynn tez pisala , ze ma to wtedy najwiekszy miesien macicy cwiczy i to sie tak dziwnie czuje i najgorzej go poruszyc do skurczu wlasnie. Mowil ze jak straszaki sa a sa slabe to zazwyczaj nie obędzie sie bez wywolania. W zaleceniach mam tak molestowac starego az urodze. A jak nie urodze do 10 pazdziernika to bedziemy probowac raczej wywolywac. No i mam wpadac jak cossie bedzie dzialo oczywiscie co mnie zaniepokoi.
U reszty tez widzę spokojne wiesci z wizyt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, spore rozwarcie! Dobrze wiedzieć, że to u góry brzucha to skurcze. Wczoraj miałam jeden długi, że nie mogłam się przewrócić na bok. Wyjątkowo nieprzyjemne uczucie, ale niebolesne na szczęscie.

Ja dziś zaczynam 40 tc. Weszłam na wagę- mimo zjedzenia kilku pizz, tony słodyczy przytyłam przez ostatnie 2 tyg jakieś 100 g Więc może nie przekroczę 20 kg nadbagażu Dzisiaj jadę na ktg, nie chce mi się przeokrutnie, zwłaszcza jak pomyślę o czekaniu w kolejce posród innych kobiet, które nie wiedzą, która jest ostatnia
mutex/ocfipreoqyfb/mutex
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 06:54   #233
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Lynn Trafiłam w niedzielę na poniedzialek, wczoraj tj. czwartek wyszłam, 4 dni

Jeszcze się nie ważyłam po ciąży. Może to dziś ogarne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 06:56   #234
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny jaka vitamine D3 kupić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 07:03   #235
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

buzn to szybko wychodzicie

U mnie pojawił się jakiś dziwny ból. Dobrze, że jadę na ktg, to sprawdzą. Czuję się jakby mi ołów ktoś włożył do macicy u dołu i ten ołów chciał wyjśc. Nowy rodzaj bólu
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 07:46   #236
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziewczyny ja miałam wizytę wczoraj.
Mała wazy 3100, 38+4, lekarz podczas badania na fotelu stwierdził, że jest już tak nisko, że dotyka jej główki.
Na ktg pojawiły się małe skurczyki - no w końcu Chociaż ja sama ich w ogóle nie odczuwam.
Mam nadzieję, że to oznacza, że urodzę niebawem
Pomiary prawidłowe, ilość wód płodowych też, łożysko nie ma cech starzeniowych.
Termin na 7.10 a kolejna wizyta 11, mam nadzieję, że już nie załapię się na nią i szybciej urodzę, ale kto wie....
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 07:56   #237
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziwoja u mnie główkę nisko w badaniu gin wyczuł już około 4 tygodni temu, a za dwa dni mam tp i nadal cisza 😊 Ja już tym lekarzom nie wierzę, tyle z nas już mam objawy porodu, a żadna nie rodzi.
No będę chyba pierwszą, która przenosi ciążę 😱 Dzisiaj mam ktg, zobaczzymy co tam wyjdzie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
buzn to szybko wychodzicie

U mnie pojawił się jakiś dziwny ból. Dobrze, że jadę na ktg, to sprawdzą. Czuję się jakby mi ołów ktoś włożył do macicy u dołu i ten ołów chciał wyjśc. Nowy rodzaj bólu
Może dziecko ci się ustawiło tak, że masz takie wrażenie ciążenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 08:13   #238
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja nie wierzę już w ani jedno słowo lekarza i ani jeden symptom porodu, już nawet nie chce słuchać i czytac o tym. Wszystko to bzdury. Dziś mi mija 10 dzień bez czopa, Ula jest nisko od 34tc, co noc mam takie przepowiadacze, że gdyby była zima to mąż by już każdej nocy auto grzał, rozwarcie, biegunka itp. . Tymczasem wczoraj urodziła sąsiadka mojej mamy która nie miała ani jednego symptomu a na wizycie jej lekarz powiedział z kolei, że przenosi a termin miała na 8.10 więc tyle w temacie tych pierdół które gadają lekarze. Jak usłyszałam o tej sąsiadce to aż się popłakałam, mam już depresję i ogromny żal do mojego lekarza, że od kilku tygodni straszy mnie porodem za chwilę. Oddałabym dziś wszystko za to, żeby usłyszeć od lekarza że przenoszę i się miło zaskoczyć a za takie historie jakie ja mam serdecznie dziękuję.
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 08:17   #239
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Dziwoja u mnie główkę nisko w badaniu gin wyczuł już około 4 tygodni temu, a za dwa dni mam tp i nadal cisza 😊 Ja już tym lekarzom nie wierzę, tyle z nas już mam objawy porodu, a żadna nie rodzi.
No będę chyba pierwszą, która przenosi ciążę 😱 Dzisiaj mam ktg, zobaczzymy co tam wyjdzie ☺



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie pocieszyłaś
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 08:19   #240
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

migifigi

Przytulam i współczuję. Na pocieszenie to już na pewno bliżej niż dalej ;*
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.