Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-30, 09:34   #361
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Littlehope ja też mam tak dużo tego śluzu, Wkurza mnie to już, czuję się bardzo niekomfortowo 😉 To życzę Ci fajnego prezentu rocznicowego, kto wie może sobie wymarzysz prezent jak Lotso 😀
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:40   #362
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Holly, jaka flądra z tej położnej. Jak moja młodsza siostra rodziła to też dostała opieprz, że za wcześnie przyjechała, bo i tak nie urodzi. Po 1,5 godzinie od wejścia do szpitala mój siostrzeniec był już na świecie.

Dziewczyny, miałam okropną noc. Już głupio mi pisać posty, w których się tylko skarżę, ale złapał mnie po 4.00 okropny ból podbrzusza i prawej pachwiny, aż tak do biodra. Taki bardzo ostry i kłujący. I tak do ok. 6 mnie męczyło, nie przechodziło, czy siedziałam, czy leżałam, czy chodziłam. Kurde, ja nie wiem, czy to normalne. Boję się o malutką bardzo, żeby coś jej się nie stało, skoro takie bóle mam. Bo to były inne bóle niż te skurczowe, brzuch miałam przy nich dosyć miękki. Nawet na IP nie mam jak podjechać w razie czego, bo szpital zamknięty. Musiałabym jechać do innego miasta, jak coś.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:42   #363
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Wszystkie rodza i urodzic nie moga 😉ja to juz z miesiac 😂 a tak calkiem serio doslownie leje sie ze mnie sluz. Ciagle mam mokro, nie jest to woda tylko sluz jakby troche plodny troche gesty bialo- przezfoczysty i tak od wczoraj. Niewiem skad takie ilosci. Skurczybyki caly czas mam, moglaby sie mala namyslic i wyjsc jutro na rocznice slubu😊 najgorsze te nie spanie w nocy przez te skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba lepszego prezentu nie moglibyście sobie sprawić na rocznicę ślubu. Oby życzenie się spełniło ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:45   #364
aniamelisa
Raczkowanie
 
Avatar aniamelisa
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 130
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Naprawde okropne te położne 😠
Dlatego ja wybrałam mały szpital 30km dalej, tam kobiety są traktowane z szacunkiem a nie taśmowo😕



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniamelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:45   #365
karmelka2017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 81
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Littlehope lotso urodziła w urodziny to może Ty urodzisz też w "ważnej dacie "😂

Alla to nieźle, czyli w ostatniej chwili przekręciła się na posladkowe ułożenie?

Apharel jutro będzie lepszy dzień 😃

Jeszcze tydzień i mogę rodzić, z jednej strony chce a z drugiej nadal czuję się nie przygotowana do zmian. Jeszcze znowu mam infekcje w pochwie, mam tylko jeden macmirror.... cała ciąża na okrągło w zasadzie z infekcjami. Co wyleczenie to za dwa tyg znowu.

Straszne plamy mam na twarzy . W poprzedniej ciąży też wyszły, ale mniej. Strasznie to wygląda bez podkładu. Jak z tym walczyć? Może jakiś krem dobry? Albo jaki zabieg u kosmetyczki?
karmelka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:46   #366
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Very niceee nie kojarzę, żebym miała taki ból, ale dlaczego małej miałoby się coś od tego stać, może to spojenie?
Tez się biedaku umęczysz 😥
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 09:47   #367
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dzisiaj powiedziałam mężowi że ma się porządnie wziąć za robotę, bo wczoraj to zero efektu (poza efektem wow ) trochę się oburzył, ale ma w sobie wolę walki, dobrze ze mogę na niego liczyć

Znów sprzątam(zastanawiam się nad myciem okien, ale to chyba jak będę sama w poniedziałek to się za to wezmę).

A w tymczasem lecę robić obiad, lubię jak wszyscy są w domu, bo już mi się brzydnie samotność


A wy dziewczyny bierZcie się do roboty, musimy zacząć rodzić bo jutro już październik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 09:47   #368
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Holly, jaka flądra z tej położnej. Jak moja młodsza siostra rodziła to też dostała opieprz, że za wcześnie przyjechała, bo i tak nie urodzi. Po 1,5 godzinie od wejścia do szpitala mój siostrzeniec był już na świecie.

Dziewczyny, miałam okropną noc. Już głupio mi pisać posty, w których się tylko skarżę, ale złapał mnie po 4.00 okropny ból podbrzusza i prawej pachwiny, aż tak do biodra. Taki bardzo ostry i kłujący. I tak do ok. 6 mnie męczyło, nie przechodziło, czy siedziałam, czy leżałam, czy chodziłam. Kurde, ja nie wiem, czy to normalne. Boję się o malutką bardzo, żeby coś jej się nie stało, skoro takie bóle mam. Bo to były inne bóle niż te skurczowe, brzuch miałam przy nich dosyć miękki. Nawet na IP nie mam jak podjechać w razie czego, bo szpital zamknięty. Musiałabym jechać do innego miasta, jak coś.
Very nice może to malutka gdzieś ci uciskala, że lapaly cię takie bóle. A ruchy dziecka czujesz normalnie?
A co do narzekań to od tego tu jesteśmy 😉, bo kto zrozumie ciężarną, jak nie druga ciężarna 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:00   #369
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Migi, nie wiem, może już panikuje, bo coraz bliżej porodu. Ale ja od początku miałam tak, że samego porodu i bóli się nie boję, bo wiem, że jakoś wytrzymam, tylko o małą ciągle się martwię, żeby jej się nic nie stało. A akurat jak miałam te bóle, to była taka niespokojna, wierciła się i przestraszyłam się.

Joasiala, też tak pomyślałam później, że może ona gdzieś mnie uciska i tak boli. A co do ruchów, od jakiegoś tygodnia jest mało aktywna, ale lekarz twierdzi, że w tak wysokiej ciąży to normalne. Ważne, że w ogóle się rusza.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De

Edytowane przez very niceee
Czas edycji: 2017-09-30 o 10:01
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:10   #370
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja też się bardzo boję o małą, już jest tak blisko bliziutko i tak jak dzisiaj się nie ruszyła to już mi się płakać chciało, obudziłam męża ponoć tak spanikowana, że aż podskoczył, myślał że coś się już stało... już mi obojętne czy urodzi się dziś czy za tydzień, ale już bym tak chciała nie bać się o każdy ruch w brzuchu 😥
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:52   #371
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja też się bardzo boję o małą, już jest tak blisko bliziutko i tak jak dzisiaj się nie ruszyła to już mi się płakać chciało, obudziłam męża ponoć tak spanikowana, że aż podskoczył, myślał że coś się już stało... już mi obojętne czy urodzi się dziś czy za tydzień, ale już bym tak chciała nie bać się o każdy ruch w brzuchu 😥
Dokładnie. Dlatego wolałabym ją mieć już przy sobie, bo byłabym spokojniejsza. Widać instynkt się nam włącza i mamusie się z nas robią.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 10:57   #372
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Też bym mogła już rodzić co prawda na 10 termin no aleeee po przytulaniu jeden mega skurcz - ekstra. Tak to nie urodzę do przyszłego roku;( nad ranem ból brzucha, mocny okresowy. Pijany herbatę z liści malin choć pewnie za późno ale w szpitalu głupio było parzyć zioła no i ich nie miałam
Ogólnie po poniedziałku mogę rodzić bo TŻ dopiero będzie na miejscu. Ewentualnie dziś:d ale cóż zero wód, zero skurcza, zero czopa i nic

Jeszcze mały średnio się rusza dzisiaj. Idę go wybujac do sklepu i się położę jak wrócę. Może to coś da......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Dokładnie. Dlatego wolałabym ją mieć już przy sobie, bo byłabym spokojniejsza. Widać instynkt się nam włącza i mamusie się z nas robią.
Nooo właśnie... Już się nie martwić o ruchu tylko mieć dziecko obok, dziecko, obolałe piersi, obsikane wszystko, kupę na ciuchach i potop między nogami ale niech już będzie........





Yyyyyyy może to przez moje niezrobione paznokcie i niepofarbowane włosy nie urodzę wcześniej???
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Katka20
Czas edycji: 2017-09-30 o 10:59
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:59   #373
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Ja też się bardzo boję o małą, już jest tak blisko bliziutko i tak jak dzisiaj się nie ruszyła to już mi się płakać chciało, obudziłam męża ponoć tak spanikowana, że aż podskoczył, myślał że coś się już stało... już mi obojętne czy urodzi się dziś czy za tydzień, ale już bym tak chciała nie bać się o każdy ruch w brzuchu 😥
Właśnie mam tak samo.. jestem tym strasznie zmęczona już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:04   #374
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karmelka2017 Pokaż wiadomość
Littlehope lotso urodziła w urodziny to może Ty urodzisz też w "ważnej dacie "😂

Alla to nieźle, czyli w ostatniej chwili przekręciła się na posladkowe ułożenie?

Apharel jutro będzie lepszy dzień 😃

Jeszcze tydzień i mogę rodzić, z jednej strony chce a z drugiej nadal czuję się nie przygotowana do zmian. Jeszcze znowu mam infekcje w pochwie, mam tylko jeden macmirror.... cała ciąża na okrągło w zasadzie z infekcjami. Co wyleczenie to za dwa tyg znowu.

Straszne plamy mam na twarzy . W poprzedniej ciąży też wyszły, ale mniej. Strasznie to wygląda bez podkładu. Jak z tym walczyć? Może jakiś krem dobry? Albo jaki zabieg u kosmetyczki?
Nie ona była tak ułożona.... cesarka planowa miała być za tydzień...ale Malwi postanowiła wyjść 12 dni przed terminem sama...poszlam do szpitala bo mi czop odszedł i chciałam żeby mnie sprawdzili. Poszłam tylko dlatego że wiedziałam że mała jest źle ułożona. Jak poszłam do szpitala to tam już dostałam bardzo mocnych skurczy....tak od razu....przyszlam nic nie było

Dlatego mi nie wierzyli...mowilam że dziecko jest źle ułożone...ze bardzo mnie boli i czuje że to tuż tuż

A oni olewka

Po jakiś 40 minutach przyszedł lekarz i panika dopiero wtedy bo ja mam 6 cm rozwarcia...

A jak im mówiłam że jest ze mną źle chwilę wcześniej to nikt nie wierzył mi.

Później się okazało że nie ma miejsca dla mnie w moim szpitalu i musieli mnie na sygnale przewozić do innego

W drugim szpitalu na wejściu odeszły wody i dostałam partych na sali operacyjnej...na szczęście anestezjolog zdążył i zrobili mi cesarke.

Ja sobie nie wyobrażam rodzenia jej jak oba siedziała na tej dupce z nogami zalozonymi na głowę....akrobatką jest do dziś 😉

Edytowane przez alla83
Czas edycji: 2017-09-30 o 11:06
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:06   #375
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dzieki dziewczyny zobaczymy czy mala sie namysli wczoraj syn jej opowiada l co na nia czeka w domuco bedziemy robic i wogole to moze wreszcie by posluchala.

Very jak Ci sie to powtorzy to moze lepiej skonsultowac, w sumie nie wiadomo co to. Chociaz ja to odkrywam rozne dziwne bole ostatnio. A najgorsze jak sie mala przeciaga o 5 rano wpycha sie w pecherz i zebra, a na brzuchu gory doliny. Mezu mnie pytal czy ja wogole spie w nocy bo podobno strasznie sie krece, gadam, chrapie i wstaje gdzies co chwila. Chyba specjalnie dzieci nas mecza i przygotowuja na wstawanie w nocy.
Tez bede rodzila w malym szpitalu i mam do niego jakies 10-12 km. Polozne tam sa swietne jak nikt nie rodzi same chodza po ginekologi robia ktg pytaja jak kto sie czuje i czy ktoras rodzi. A rodzi sie srednio 1-2 na dobe. Wiec naprawde bardzo kameralnie. I sto razy wole tu niz w wojewódzkim gdzie sie dzieja rzeczy karygodne. Ostatnio mi lekarz opowiadal co pacjentki opowiadaly wiec nie tylko ja mam z tamtej rzezni nie mile doswiadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:13   #376
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Nie ona była tak ułożona.... cesarka planowa miała być za tydzień...ale Malwi postanowiła wyjść 12 dni przed terminem sama...poszlam do szpitala bo mi czop odszedł i chciałam żeby mnie sprawdzili. Poszłam tylko dlatego że wiedziałam że mała jest źle ułożona. Jak poszłam do szpitala to tam już dostałam bardzo mocnych skurczy....tak od razu....przyszlam nic nie było

Dlatego mi nie wierzyli...mowilam że dziecko jest źle ułożone...ze bardzo mnie boli i czuje że to tuż tuż

A oni olewka

Po jakiś 40 minutach przyszedł lekarz i panika dopiero wtedy bo ja mam 6 cm rozwarcia...

A jak im mówiłam że jest ze mną źle chwilę wcześniej to nikt nie wierzył mi.

Później się okazało że nie ma miejsca dla mnie w moim szpitalu i musieli mnie na sygnale przewozić do innego

W drugim szpitalu na wejściu odeszły wody i dostałam partych na sali operacyjnej...na szczęście anestezjolog zdążył i zrobili mi cesarke.

Ja sobie nie wyobrażam rodzenia jej jak oba siedziała na tej dupce z nogami zalozonymi na głowę....akrobatką jest do dziś 😉
Alla ty dziewczyny rodziłaś w swoim mieście, tu w PL?

Cytat:
Napisane przez LitttleHope Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny zobaczymy czy mala sie namysli wczoraj syn jej opowiada l co na nia czeka w domuco bedziemy robic i wogole to moze wreszcie by posluchala.

Very jak Ci sie to powtorzy to moze lepiej skonsultowac, w sumie nie wiadomo co to. Chociaz ja to odkrywam rozne dziwne bole ostatnio. A najgorsze jak sie mala przeciaga o 5 rano wpycha sie w pecherz i zebra, a na brzuchu gory doliny. Mezu mnie pytal czy ja wogole spie w nocy bo podobno strasznie sie krece, gadam, chrapie i wstaje gdzies co chwila. Chyba specjalnie dzieci nas mecza i przygotowuja na wstawanie w nocy.
Tez bede rodzila w malym szpitalu i mam do niego jakies 10-12 km. Polozne tam sa swietne jak nikt nie rodzi same chodza po ginekologi robia ktg pytaja jak kto sie czuje i czy ktoras rodzi. A rodzi sie srednio 1-2 na dobe. Wiec naprawde bardzo kameralnie. I sto razy wole tu niz w wojewódzkim gdzie sie dzieja rzeczy karygodne. Ostatnio mi lekarz opowiadal co pacjentki opowiadaly wiec nie tylko ja mam z tamtej rzezni nie mile doswiadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten szpital gdzie chciałam rodzić w drugiej kolejności to też taki kameralny był, no ale coś się komuś nie podobało i go zamknęli

Byłam w biedrze na zakupach, brzuch na pół metra wystaje, kolejka jak na kolejke na Kasprowy, ale gdzieżby mnie tam ktoś zauważył. Jak sie dociągnęłam do kasy to myślałam że się przewróce.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:44   #377
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Ja czytałam (nie wiem ile w tym prawdy), że gwarancji nie ma, ale najczęściej pomaga co do czasu to różnie bywa



Moja szwagierka miała tak z nosem całą ciąże...

Tak to chyba ten sam gościu, jedna czeladzka mafia. W spółdzielni narobił syfu i długów i poszedł dalej i wszystko w białych rękawiczkach!
Tak, to musi być ten sam gościu
Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
Nie mogłam sie oprzeć xDZałącznik 7254596
Swietne

Ale naskrobałyście!
U mnie noc spokojna, trochę na początku zgaga męczyła no i myślałam,że mi wody się sączą i latałam co chwila do wc, ale to jednak nie były wody Dzisiaj spokój, jedynie w kroku boli, ale to jest standard. Mam zamiar zrobić dzisiaj kilka rundek do piwnicy po schodach, może coś pomoże. Od wczoraj 5 osób pytało mi się czy urodziłam chyba mam jakaś alergie na to pytanie...
Ugotowałam przed chwilą obiad na leniwca (fasolka w sosie pomidorowym), wieczorem może wybiore się na zakupy do biedry.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:46   #378
holly123456
Rozeznanie
 
Avatar holly123456
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 826
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Nie ona była tak ułożona.... cesarka planowa miała być za tydzień...ale Malwi postanowiła wyjść 12 dni przed terminem sama...poszlam do szpitala bo mi czop odszedł i chciałam żeby mnie sprawdzili. Poszłam tylko dlatego że wiedziałam że mała jest źle ułożona. Jak poszłam do szpitala to tam już dostałam bardzo mocnych skurczy....tak od razu....przyszlam nic nie było

Dlatego mi nie wierzyli...mowilam że dziecko jest źle ułożone...ze bardzo mnie boli i czuje że to tuż tuż

A oni olewka

Po jakiś 40 minutach przyszedł lekarz i panika dopiero wtedy bo ja mam 6 cm rozwarcia...

A jak im mówiłam że jest ze mną źle chwilę wcześniej to nikt nie wierzył mi.

Później się okazało że nie ma miejsca dla mnie w moim szpitalu i musieli mnie na sygnale przewozić do innego

W drugim szpitalu na wejściu odeszły wody i dostałam partych na sali operacyjnej...na szczęście anestezjolog zdążył i zrobili mi cesarke.

Ja sobie nie wyobrażam rodzenia jej jak oba siedziała na tej dupce z nogami zalozonymi na głowę....akrobatką jest do dziś 😉
Alla moj akrobata też tak siedzipupką w dol i z nogami na głowie a ja dzis robie sobie wyżerke,kupilam sobie pyszne ciasteczka a na obiad zamowimy z tztem wieeeelkie placki po węgiersku. Bo od jutra mam juz delikatnie jesc i rano na czczo do szpitala.
Smiesznie ludzie reaguja jak zapytaja mnie kiedy rodzę,kiedy maluszek bedzie a ja im mowie, że pojutrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
holly123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 11:54   #379
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Myślę że każda z nas ma alergie na pytanie czy urodziłam lub kiedy rodzisz 😁 masakra 😁 my byliśmy na krótkim spacerze i pozbierałam trochę kasztanów 😀
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-30, 11:55   #380
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Littlehope ja też mam tak dużo tego śluzu, Wkurza mnie to już, czuję się bardzo niekomfortowo 😉 To życzę Ci fajnego prezentu rocznicowego, kto wie może sobie wymarzysz prezent jak Lotso 😀
A jak nie komfortowo jest po, leje się i leje, facet to już zemdlał by przy widoku takiej ilości czerwonego

A propos facetów. Którą robi dziś prezent na dzień chłopaka mężowi😁

Mały śpi od trzech godzin. Mąż załatwia sprawy, ja sama i ten mój luksus umycia podłogi na kolanach. Wiem jestem walnieta:P To nic że rana mnie troszkę boli, ale brzuch nie ciągnie przynajmniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-09-30 o 12:03
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:02   #381
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Dziś mi się tak dobrze spało! Jak nigdy. Śniła mi się mała, piękna, grzeczna, spała, jadła, spała, jadła, coś tam płakałam ale we śnie miałam tyle sił i miłości w sobie - coś pięknego . Oby się spełniło.

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Aguleekk a co ćwiczysz na piłce? Mi mąż kupił właśnie przedwczoraj i trochę skakam na niej i robię ósemki albo do przodu do tyłu. Też nie wierzę że to coś da ale trochę mi lepiej na kręgosłup od tej piłki.
Nam na sr babeczka zabroniła skakać podczas zajęć bo nie chciała żebyśmy urodziły :P ale piszecie że skakanie nie działa.

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
Któraś urodziła/ rodzi?
U nas na forum już wszystkir chyba rodzą ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja nie rodzę

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Hej

U mnie Ani wczorajsze przytulanki, ani skakanie ba piłce, ani sprzątanie, ani spacer, nic, nie ma najmniejszego skurczu. Nic kompletnie, jakbym nie wiedziała że zbliża się termin to nie mam żadnych objawów porodu :/ 6 dni do terminu... ehhh, trochę mnie to frustruje już. Najbardziej boję się wywoływania, chciałabym żeby się normalnie naturalnie rozkręciło...

Miłego dnia dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brrr...ja też...

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Taaaa a mój termin już na pojutrze �� Ja sobie kiedyś zamarzyłam poród w weekend, mam na to dwa dni �� 11 dzień bez czopa ��
Migi przepraszam, że to piszę ale już straciłam nadzieję, że jak wejdę rano na forum/fb to przeczytam, że jesteś na porodówcę . Coś czuję że ktoś Cię wyprzedzi ale tak jak piszesz - grunt, żeby młoda była zdrowa i zadowolona.

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Najbardziej się obawiam na jaką położną trafię. Przy pierwszym porodzie miałam super położną, że mąż przy porodzie okazał się zbędny ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też o tym myślę. Uważam, że dobra opieka położnych to połowa sukcesu.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Tak, to musi być ten sam gościu

Swietne

Ale naskrobałyście!
U mnie noc spokojna, trochę na początku zgaga męczyła no i myślałam,że mi wody się sączą i latałam co chwila do wc, ale to jednak nie były wody Dzisiaj spokój, jedynie w kroku boli, ale to jest standard. Mam zamiar zrobić dzisiaj kilka rundek do piwnicy po schodach, może coś pomoże. Od wczoraj 5 osób pytało mi się czy urodziłam chyba mam jakaś alergie na to pytanie...
Ugotowałam przed chwilą obiad na leniwca (fasolka w sosie pomidorowym), wieczorem może wybiore się na zakupy do biedry.
A te 5 osób wiedzą jaki masz termin? Ja mam jeszcze troszkę ale u mnie bardziej pojawiają się ostrożne pytania w stylu "jak tam się czujesz?" .

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2017-09-30 o 12:05
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:12   #382
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
A propos facetów. Którą robi dziś prezent na dzień chłopaka mężowi😁
Ja zapomniałam Ale robię dobry obiad i piekę chmurkę z owocami, także jak coś to powiem mu że to z tej okazji A wieczorem też pomyślę nad jakimś prezentem bo dawno nic nie było
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:20   #383
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez buzn Pokaż wiadomość
A jak nie komfortowo jest po, leje się i leje, facet to już zemdlał by przy widoku takiej ilości czerwonego

A propos facetów. Którą robi dziś prezent na dzień chłopaka mężowi😁

Mały śpi od trzech godzin. Mąż załatwia sprawy, ja sama i ten mój luksus umycia podłogi na kolanach. Wiem jestem walnieta:P To nic że rana mnie troszkę boli, ale brzuch nie ciągnie przynajmniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poprostu korzystasz z chwili samotnosci 😊

Mój M dostanie prezent jak młodą położymy spać 😁, może i ja na tym skorzystam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:23   #384
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Martikrk a bacika na dupkę czasem nie chcesz? 😝😝😝

Ja rodzę dzisiaj i już! Nawet auto pojechaliśmy umyć bo powiedziałam mężowi że takim syfem na porodówkę nie pojadę!
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:24   #385
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Martikrk a bacika na dupkę czasem nie chcesz?

Ja rodzę dzisiaj i już! Nawet auto pojechaliśmy umyć bo powiedziałam mężowi że takim syfem na porodówkę nie pojadę!


Nie chcę co nie zmienia faktu ze trzymam kciuki !!! Może jak zmienię myślenie rano właśnie na takie w stylu "eeeee Migi pewnie nie urodziła" to nas wszystkich zaskoczysz !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:40   #386
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość


A te 5 osób wiedzą jaki masz termin? Ja mam jeszcze troszkę ale u mnie bardziej pojawiają się ostrożne pytania w stylu "jak tam się czujesz?" .
Wiedzą mniej więcej

Dziewczyny, wypadałoby zamknąć wrzesień z klasą- to która rodzi? Ja bym była chętna, ale u mnie dzisiaj jakiś spokój.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 12:45   #387
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Martikrk a bacika na dupkę czasem nie chcesz? 😝😝😝

Ja rodzę dzisiaj i już! Nawet auto pojechaliśmy umyć bo powiedziałam mężowi że takim syfem na porodówkę nie pojadę!
Dobre!!! Z taką pewnością myślę, że sama wywolasz poród😂
Szkoda by było by samochód znów się zabrudził😂
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez buzn
Czas edycji: 2017-09-30 o 12:47
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 13:01   #388
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wiedzą mniej więcej

Dziewczyny, wypadałoby zamknąć wrzesień z klasą- to która rodzi? Ja bym była chętna, ale u mnie dzisiaj jakiś spokój.
Ja jestem chętna, ale chęci checiami a nasze maluchy i tak zrobią po swojemu 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 13:02   #389
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Wiedzą mniej więcej

Dziewczyny, wypadałoby zamknąć wrzesień z klasą- to która rodzi? Ja bym była chętna, ale u mnie dzisiaj jakiś spokój.
Ja też bym w sumie mogła bo data fajna, równe 2 miesiące po moich urodzinach, ale nie ma szans Myślę że ten tydzień jeszcze przechodze w dwupaku spokojnie.
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 13:05   #390
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja też bym w sumie mogła bo data fajna, równe 2 miesiące po moich urodzinach, ale nie ma szans Myślę że ten tydzień jeszcze przechodze w dwupaku spokojnie.
Nie wpychaj się w kolejkę! Dopóki ja nie urodzę macie wszystkie bana na porody!
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.