Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-05, 12:18   #991
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Ja też zamówiłam ale podobno będzie dopiero pod koniec października wysyłany. Ten ciążpwy jest po prostu rewelacyjny a ten pediatryczny zapowiada się jeszcze lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oooo to nie wiedziałam, że będą dopiero wtedy wysyłać... No ale nic - grunt, że zamówiłam, będzie akurat na czas pewnie .

Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Czytam Wasze opisy porodów i niesamowite, że to naprawdę już! A im bliżej tym chyba mniej gotowa czuję się, z jednej strony chciałabym już, a z drugiej myślę, sobie niech ten październik dłuży sie Ale cóż to po prostu kolejne zadanie do wykonania w życiu;p

Też zamówiłam ten segregator pediatryczny, bo wydaje się naprawdę ciekawy.
Dziś idziemy na warsztaty organizowane przez Mamo to ja, będzie m.in o pierwszej pomocy, co dla mnie najważniejsze z tych tematów, bo zielona czuje się w tym.
Powodzenia dziewczyny, które już tak blisko rozwiązania!
Ja mam podobnie ale to chyba normalne. W nocy potrafię się przebudzić ze snu takiego męczącego na zasadzie, że czegoś nie mam, coś jest nie gotowe itd. Sama czuję się gotowe psychicznie a cała reszta to w sumie dodatki które można ogarnąć od ręki. Co do segregatora no właśnie ja jestem bardzo zadowolona z ciążowego a w pediatrycznym będzie jeszcze sporo informacji. Pamiętam jak zbierali opinie co martwi rodziców (nagła gorączka itd). Wydaje mi się, że po to by takie informacje móc zawrzeć w segregatorze a przynajmniej mam taką nadzieję.
Co do tych warsztatów to jestem ciekawa. Daj znać bo Lynn (albo któraś z dziewczyn) chyba pisała, że nie była do końca zadowolona, sponsorowanych było wiele rzeczy i mniej wiedzy, więcej reklam sponsorów.


Wróciłam z ktg. Wszystko ok Za tydzień kolejne ktg i wizyta
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:20   #992
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Migifigi Grunt, że wszystko dobrze To do wyjścia już niedługo. Trzymam kciuki za Was . Co do zzo. Kurcze...no ja samo znieczulenie wspominam bardzo pozytywnie (miałam przy operacji) jednak faktycznie nie miałam wprowadzanego cewnika. To była po prostu jedna dawka.

Lynn Wsiadajcie z mężem w auto i po dziurach! a później fikaj na piłce.

Joasiala Ogromne gratulacje !!!

Alla Sto lat dla córy! Jest taka piękna! Tort to nie powiem...zjadłabym. Pod koniec ciąży mi się włączyła ochota na słodkie :P.

Za mną noc średnia. Zgaga była na początku tylko ale odchyliłam głowę tak jakby do góry i usnęłam ze zmęczenia chyba tym fatalnym dniem. Humor miałam tragiczny w sumie bez powodu ale wszystko mnie wkurzało, dosłownie wszystko. Dziś jest lepiej. W nocy miałam tak męczące sny, że szok. Każdy o czymś innym a przeplatały się ze sobą, budziłam się, przekręcałam ale jakoś minęła.
O 12 mam ktg na szczęście zaraz obok domu.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

A! Oczywiście zamówiłam wczoraj segregator od mamyginekolog "Jestem dzieckiem". Ten ciążowy super mi służy, lubię porządek w dokumentach, papierach. Dla zainteresowanych z tego co mówiła segregator będzie w przedsprzedaży jeszcze dzisiaj. Później będą dostępne jakoś w listopadzie.
Ja chyba przejęłam dzisiaj Twój nastrój z wczoraj
Do słodkiego mnie ciągnie od samego początku ciąży niestety. Własnie wstawiłam kokosanki do piekarnika, bo nic słodkiego nie było w domu

Cytat:
Napisane przez mia26 Pokaż wiadomość
Czytam Wasze opisy porodów i niesamowite, że to naprawdę już! A im bliżej tym chyba mniej gotowa czuję się, z jednej strony chciałabym już, a z drugiej myślę, sobie niech ten październik dłuży sie Ale cóż to po prostu kolejne zadanie do wykonania w życiu;p

Też zamówiłam ten segregator pediatryczny, bo wydaje się naprawdę ciekawy.
Dziś idziemy na warsztaty organizowane przez Mamo to ja, będzie m.in o pierwszej pomocy, co dla mnie najważniejsze z tych tematów, bo zielona czuje się w tym.
Powodzenia dziewczyny, które już tak blisko rozwiązania!
Ja byłam na tych warsztatach jakoś w kwietniu i strasznie przepełnione są reklamami. Warto iść, ale lepiej się nie nastawiać na nie wiadomo co

Wróciły skurcze- nie bolą, ale są nieprzyjemne, takie spięcia od góry brzucha.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:28   #993
LitttleHope
Raczkowanie
 
Avatar LitttleHope
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Z Sypialni
Wiadomości: 486
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Mi cos dzis skurcze ustaly po wczorajszym wywolywaniu z mezem. Wiec zamiast pomoc to sie zachamowalo😣 latam wiec dzis na pelnych obrotach . I to co zaplanowalam na sobote robie dzis i calkiem sprawnie mi idzie.
Tez mam takie glupie wrazenie ze czegos nie spakowalam do torby albo o czyms zapomnialam. Musze to dzis sprawdzic. Ale moze za bardzo sie chcemy przygotowac na kazda ewentualnosc i dlatego tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
3 lata i 6 miesięcy starań i CUD
Syn 6 Lat
TP 15.10.2017
drozny jeden jajowod

2 ciąże bez zarodkowe


LitttleHope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:28   #994
miomo
Raczkowanie
 
Avatar miomo
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 82
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ja mam porównanie zzo i znieczulenia do cesarki - do sn jest mniej przyjemne (igła grubsza, jak wyjaśnił anestezjolog), ale i tak od ręki lekarza zależy, to teraz wbijała mi się dwa razy do cc i jest to nieswoje uczucie. Mimo wszystko - absolutnie warte ulgi, jaką przynosi
miomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:29   #995
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Joasiala chyba Ci jeszcze nie gratulowalam, super, ze już masz córkę po tej stronie

Patrzę na pierwszą stronę i sporo dziewczyn jest z 6.10 więc do roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:33   #996
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Joasia Gratki Odpoczywajcie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:37   #997
buzn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 788
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

[1=cb88dba0fc36678caba5734 659402cd6408543f4;7770957 1]Gratulacje!

Mi mała nie dała spać, więc bilans snu z 2 nocy to 3 godziny. Jestem wyczerpana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
a to dopiero początek, ja już 9noc na czujnosci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
buzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 12:37   #998
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Kurcze,a coś mi się stało (??) Nie wiem jak, rano wszystko było w porządku, a teraz nie jestem w stanie chodzić, nawet siedzenie mnie boli, i to raczej nie jest poród, bo boli mnie kość (lonowa?) Nie wiem, ale cała przestrzeń z przodu między jedna a druga noga, tak jakbym miała kość złamaną czy cos.nic szczególnego się nie stało.Leżałam u kosmetyczki bo mi stopy robila, jak wstawałam to lekko pobolewalo, ale doszłam normalnie do auta, a jak wysiadam to już iść nie umiałam, zdjęcie butów to było wyzwanie. I teraz nie wiem co robić?? Co to może być??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:40   #999
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

ewulkaaa
Ja bym chyba pojechała do szpitala albo jak masz tel do lekarza prowadzacego to zadzwon

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziewczyny wyszły mi w moczu ciała ketonowe 15 mg/dl pisałam do mojej lekarki rano, ale coś się nie mogę doczekać odpowiedzi :P czy któraś z was miała?
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:46   #1000
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Kurcze,a coś mi się stało (??) Nie wiem jak, rano wszystko było w porządku, a teraz nie jestem w stanie chodzić, nawet siedzenie mnie boli, i to raczej nie jest poród, bo boli mnie kość (lonowa?) Nie wiem, ale cała przestrzeń z przodu między jedna a druga noga, tak jakbym miała kość złamaną czy cos.nic szczególnego się nie stało.Leżałam u kosmetyczki bo mi stopy robila, jak wstawałam to lekko pobolewalo, ale doszłam normalnie do auta, a jak wysiadam to już iść nie umiałam, zdjęcie butów to było wyzwanie. I teraz nie wiem co robić?? Co to może być??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak sie nie ruszasz to też boli czy tylko na ruch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:46   #1001
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Joasiala chyba Ci jeszcze nie gratulowalam, super, ze już masz córkę po tej stronie

Patrzę na pierwszą stronę i sporo dziewczyn jest z 6.10 więc do roboty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agulek, na mnie to raczej nie licz. Ja już miałam wszystko: regularne bóle z brzucha krzyża i pachwin, biegunki, dziś jeszcze te niby wody, które wodami chyba nie były i nic. Jutro TP, a Sandi ma to gdzieś. Ale z jednej strony uspokoiłam się trochę, bo pójdę do szpitala w niedzielę, pomału sobie wszystko ogarnę itd.

Jesteśmy trzy na 6.10 - ja, Lynn i Ewulek i jeśli kogoś bym miała obstawiać na jutro to chyba Lynn.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De

Edytowane przez very niceee
Czas edycji: 2017-10-05 o 12:50
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 12:47   #1002
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez goslawka Pokaż wiadomość
ewulkaaa
Ja bym chyba pojechała do szpitala albo jak masz tel do lekarza prowadzacego to zadzwon

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Dziewczyny wyszły mi w moczu ciała ketonowe 15 mg/dl pisałam do mojej lekarki rano, ale coś się nie mogę doczekać odpowiedzi czy któraś z was miała?
Ja miałam ale mam też cukrzycę to się troszkę ze sobą wiąże ale nigdy się tam jakoś specjalnie moja pani doktor nie przejmowała, podobno to dlatego że się je za mało przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:48   #1003
Lotso
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 312
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Ewulka dziecko "wchodzi w kanal" przygotowuje sie do wyjscia.jak wlozysz palca to powinnas wyczuc glowke😜😜

Ile dzieci rodzi sie w tp? 1%?10%? Migi Ulence sie udalo😍😍😍
Lotso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:50   #1004
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ale jak sie nie ruszasz to też boli czy tylko na ruch?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ruch, jak siedzę to jest ok, chyba że mam plecy prosto (zazwyczaj jednak jestem lekko odchylona do tylu bo mnie brzuch ogranicza)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Ewulka dziecko "wchodzi w kanal" przygotowuje sie do wyjscia.jak wlozysz palca to powinnas wyczuc glowke😜😜

Ile dzieci rodzi sie w tp? 1%?10%? Migi Ulence sie udalo😍😍😍
Co ty mówisz boję się tego zrobic... w ogóle nie ogarniałam tego waszego badania szyjki, a tu główkę mam wyczuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:51   #1005
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Lynn Może kokosanki pomogą . Ja wczoraj normalnie myślałam, że wyjdę z siebie. Wszystko, dosłownie wszystko mnie denerwowało a najbardziej to że już nie mogę działać na pełnych obrotach. Chodziłam po mieszkaniu jak mąż był w pracy i widziałam ile muszę zrobić - to posprzątać, tamto umyć itd (lubię się doszukiwać). Świadomość, że nie mogę tego zrobić raz dwa mnie po prostu denerwowała okrutnie. Poratowałam się książką żeby odgonić myśli a wieczorem po prostu poszłam spać wręcz na siłę żeby ten dzień się skończył.

Co do torby szpitalnej. Pewnie nie mam wszystkiego. Jeszcze czekam w sumie na jedną koszulę i szlafrok z DS. Moja torba jest już tak wypakowana, że szok. Nie zabrałam nic ponad to co wypisał mi na karteczce szpital. Nic dodatkowego. Nawet kosmetyki wszystkie kupiłam w rossmanie w wersjach mini. Położna na sr mówiła żeby nie przesadzać z bagażem bo nad z dwoma torbami nie wpuszczą na oddział i żeby się do reklamówki spakować.....
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:52   #1006
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Goslawka, mój gin jest dzisiaj po 16 dopiero...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:53   #1007
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Ruch, jak siedzę to jest ok, chyba że mam plecy prosto (zazwyczaj jednak jestem lekko odchylona do tylu bo mnie brzuch ogranicza)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm,mnie krocze boli często, jak za dużo chodzę to mocniej, jak więcej siedzę to jest ok. Najbardziej boli przy podnoszeniu się z łóżka. Wczoraj nie chodzilam za wiele, tyle co autem do lekarza, tylko ze na ktg leżałam godzinę i chyba mi niewygodnie było bo resztę dnia mnie bolało jakos mocniej. Mnie boli tak w całej strefie majtek aż na uda promieniuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:53   #1008
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

ewulkaa może to rozejście spojenia łonowego albo to co sporo z nas ma cię dotknęło na koniec- czyli dziecko pewnie napiera na spojenie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 12:57   #1009
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Agulek, na mnie to raczej nie licz. Ja już miałam wszystko: regularne bóle z brzucha krzyża i pachwin, biegunki, dziś jeszcze te niby wody, które wodami chyba nie były i nic. Jutro TP, a Sandi ma to gdzieś. Ale z jednej strony uspokoiłam się trochę, bo pójdę do szpitala w niedzielę, pomału sobie wszystko ogarnę itd.

Jesteśmy trzy na 6.10 - ja, Lynn i Ewulek i jeśli kogoś bym miała obstawiać na jutro to chyba Lynn.
Nie mów hop,ja za to nie mam nawet najmniejszego objawu ale pocieszam się, że to nic nie znaczy i nagle może mnie złapać. No ale ja tp 'dopiero' na 09.10
Wam może ta pełnia jakos pomoże i wszystkie trzy jutro urodzicie

Szklaneczka,Ty to już przeterminowana jesteś nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-05, 13:01   #1010
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lotso Pokaż wiadomość
Ewulka dziecko "wchodzi w kanal" przygotowuje sie do wyjscia.jak wlozysz palca to powinnas wyczuc glowke����

Ile dzieci rodzi sie w tp? 1%?10%? Migi Ulence sie udalo������
Mój lekarz też mi to ostatnio mówił, ale jakoś wolę sama nie sprawdzać
Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Agulek, na mnie to raczej nie licz. Ja już miałam wszystko: regularne bóle z brzucha krzyża i pachwin, biegunki, dziś jeszcze te niby wody, które wodami chyba nie były i nic. Jutro TP, a Sandi ma to gdzieś. Ale z jednej strony uspokoiłam się trochę, bo pójdę do szpitala w niedzielę, pomału sobie wszystko ogarnę itd.

Jesteśmy trzy na 6.10 - ja, Lynn i Ewulek i jeśli kogoś bym miała obstawiać na jutro to chyba Lynn.
Dzięki za wiarę, ale myslę, że ja będę mieć ten poród wywoływany za tydzien Zakonserwowali mnie na patologii i teraz będę mieć za swoje. Ja myślę, że Ty urodzisz w weekend
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Hmm,mnie krocze boli często, jak za dużo chodzę to mocniej, jak więcej siedzę to jest ok. Najbardziej boli przy podnoszeniu się z łóżka. Wczoraj nie chodzilam za wiele, tyle co autem do lekarza, tylko ze na ktg leżałam godzinę i chyba mi niewygodnie było bo resztę dnia mnie bolało jakos mocniej. Mnie boli tak w całej strefie majtek aż na uda promieniuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie po ktg zawsze mega boli w kroku. Nie wiem czy ta pozycja to powoduje, ale nie mogę się nawet z tej kozetki zwlec. Ostatnio z bólu aż mi się płakać chciało. Badanie szyjki u gina to nic w porównaniu do wstawania po ktg

maartikrk ja wczoraj na wieczór jak mi ustały bóle to myślalam, że szklankami zaczne rzucać. Po prostu już mam dosyć tej ciąży, wszystko mnie boli, czuję się jak niepełnosprawna i jeszcze ta niepewność, kiedy się zacznie, jak będzie i czy dam radę. A co do torby to ja też mam 2 i mam na prawdę mało rzeczy a całe są wypakowane po brzegi. Wyobraziłam sobie jak idę z siatkami do porodu Tym swoim krokiem pingwino- kaczki, w ubraniach-workach

Edytowane przez Lynn
Czas edycji: 2017-10-05 o 13:03
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:01   #1011
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
ewulkaa może to rozejście spojenia łonowego albo to co sporo z nas ma cię dotknęło na koniec- czyli dziecko pewnie napiera na spojenie.
Wydaje mi się, ze rozejscie to sie tak nagle z minuty na minutę nie robi? Czy tak moze być? Chyba to sie rozchodzi z czasem i boli co raz mocniej,a nie ze tak nagle.

A co do leżenia na ktg - to wychodzi na to, ze tez tak mam. Ewulka byla u kosmetyczki, też może niewygodne łóżko miala i to też pewnie to. Ktg to jedno, ale zwlec się z usg z całkiem płaskiego, twardego lozka to też masakra
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016

Edytowane przez aguleekk
Czas edycji: 2017-10-05 o 13:04
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:07   #1012
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Mój lekarz też mi to ostatnio mówił, ale jakoś wolę sama nie sprawdzać

Dzięki za wiarę, ale myslę, że ja będę mieć ten poród wywoływany za tydzien Zakonserwowali mnie na patologii i teraz będę mieć za swoje. Ja myślę, że Ty urodzisz w weekend

Mnie po ktg zawsze mega boli w kroku. Nie wiem czy ta pozycja to powoduje, ale nie mogę się nawet z tej kozetki zwlec. Ostatnio z bólu aż mi się płakać chciało. Badanie szyjki u gina to nic w porównaniu do wstawania po ktg

maartikrk ja wczoraj na wieczór jak mi ustały bóle to myślalam, że szklankami zaczne rzucać. Po prostu już mam dosyć tej ciąży, wszystko mnie boli, czuję się jak niepełnosprawna i jeszcze ta niepewność, kiedy się zacznie, jak będzie i czy dam radę. A co do torby to ja też mam 2 i mam na prawdę mało rzeczy a całe są wypakowane po brzegi. Wyobraziłam sobie jak idę z siatkami do porodu Tym swoim krokiem pingwino- kaczki, w ubraniach-workach
Ja po ktg miałam problem podnieść się ale ze względu na ból w krzyżu. Myślałam, że mnie będą musieli jakoś specjalnie podnosić haha. Co do złego humoru no to dokładnie - wiem co czujesz. Na szczęście masz troszkę bliżej do rozwiązania niż ja czego Ci zazdroszczę .

Jestem ciekawa co gin powie za tydzień na wizycie. Co z szyjką, jak tam sytuacja wygląda czy już bliżej niż dalej czy w miejscu wszystko stoi.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:09   #1013
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Piszecie o humorze, a mi aż glupio już o tym pisać po raz setny bo wychodzę na jakąś straszna marude ale ja nadal mam jakiegoś doła i za nic nie mogę się ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:15   #1014
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Piszecie o humorze, a mi aż glupio już o tym pisać po raz setny bo wychodzę na jakąś straszna marude ale ja nadal mam jakiegoś doła i za nic nie mogę się ogarnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma co Ci być głupio. Myślę, że wszystkie rozumieją A kto inny Cię tak dobrze zrozumie jak nie druga ciężarówka ?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:21   #1015
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Nie ma co Ci być głupio. Myślę, że wszystkie rozumieją A kto inny Cię tak dobrze zrozumie jak nie druga ciężarówka ?
No niby taaak koncowka ciazy jest okropna
dzisiaj to nawet mój pies ma jakas depresję, pewnie chce żebym go wziela na spacer, ale jak on taki nakręcony to średnio dam rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:26   #1016
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
No niby taaak koncowka ciazy jest okropna
dzisiaj to nawet mój pies ma jakas depresję, pewnie chce żebym go wziela na spacer, ale jak on taki nakręcony to średnio dam rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to moja sunia śpi. TŻ rano jak z nią wychodzi to stara się ją wyganiać, bawi się z nią żeby później była spokojna i póki co tak jest. Zaczyna świrować jak wraca. Dziś w nocy do mnie przychodziła i kładła łapkę albo mordkę gdzieś przy mnie żeby czuć albo rękę albo nogę - obojętne. TŻ się śmieje, że prędzej mi pies da znać że poród blisko niż lekarz :P
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:26   #1017
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Kurcze,a coś mi się stało (??) Nie wiem jak, rano wszystko było w porządku, a teraz nie jestem w stanie chodzić, nawet siedzenie mnie boli, i to raczej nie jest poród, bo boli mnie kość (lonowa?) Nie wiem, ale cała przestrzeń z przodu między jedna a druga noga, tak jakbym miała kość złamaną czy cos.nic szczególnego się nie stało.Leżałam u kosmetyczki bo mi stopy robila, jak wstawałam to lekko pobolewalo, ale doszłam normalnie do auta, a jak wysiadam to już iść nie umiałam, zdjęcie butów to było wyzwanie. I teraz nie wiem co robić?? Co to może być??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewulka nie chce cie straszyc, ale u mnie takie pobolewanie bylo podczas porodu, jak mloda napierala na wyjscie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:28   #1018
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Ja miałam ale mam też cukrzycę to się troszkę ze sobą wiąże ale nigdy się tam jakoś specjalnie moja pani doktor nie przejmowała, podobno to dlatego że się je za mało przed snem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i to by się zgadzało, bo się wieczorem źle czułam i miałam zgagę i mi było niedobrze to poszłam spać xD no i git

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Lotso!!!
Bo Ty to weteranka jesteś :P ppodrzuć mi jakiś ciekawy pomysł na spędzenie czasu z młodym, bo u mnie leje zaraz wróci ze żłobka a mój TŻ to nie predzej niz 20.... a bajek to nie chce mu puszczac za dużo :P
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:28   #1019
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Mój lekarz też mi to ostatnio mówił, ale jakoś wolę sama nie sprawdzać

Dzięki za wiarę, ale myslę, że ja będę mieć ten poród wywoływany za tydzien Zakonserwowali mnie na patologii i teraz będę mieć za swoje. Ja myślę, że Ty urodzisz w weekend

Mnie po ktg zawsze mega boli w kroku. Nie wiem czy ta pozycja to powoduje, ale nie mogę się nawet z tej kozetki zwlec. Ostatnio z bólu aż mi się płakać chciało. Badanie szyjki u gina to nic w porównaniu do wstawania po ktg

maartikrk ja wczoraj na wieczór jak mi ustały bóle to myślalam, że szklankami zaczne rzucać. Po prostu już mam dosyć tej ciąży, wszystko mnie boli, czuję się jak niepełnosprawna i jeszcze ta niepewność, kiedy się zacznie, jak będzie i czy dam radę. A co do torby to ja też mam 2 i mam na prawdę mało rzeczy a całe są wypakowane po brzegi. Wyobraziłam sobie jak idę z siatkami do porodu Tym swoim krokiem pingwino- kaczki, w ubraniach-workach
Lepiej bym tego nie opisała. Samej mi głupio za takie myśli, ale też mam dosyć ciąży i na pewno szybko nie zdecyduję się na kolejną, a jeszcze bardziej prawdopodobne, że już wcale.

Co do tych bóli, to mnie jak Agulek na całej linii majtek boli. Też mam takie momenty, że nie mogę chodzić albo się podnieść. Dlatego byłam w 100% pewna, że mała naciska na szyjkę i stąd te bóle, a tu na wtorkowym usg wyszło, że jest dość wysoko.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De

Edytowane przez very niceee
Czas edycji: 2017-10-05 o 13:29
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 13:30   #1020
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Październikowe mamy 2017 - porodówka ❤ - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
A to moja sunia śpi. TŻ rano jak z nią wychodzi to stara się ją wyganiać, bawi się z nią żeby później była spokojna i póki co tak jest. Zaczyna świrować jak wraca. Dziś w nocy do mnie przychodziła i kładła łapkę albo mordkę gdzieś przy mnie żeby czuć albo rękę albo nogę - obojętne. TŻ się śmieje, że prędzej mi pies da znać że poród blisko niż lekarz :P
A mojemu psu żąda się spacerów ze mną konkretnie I wielce nieszczęśliwy,ze go 'olewam' ale co zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-31 08:35:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.