Chce wiedziec.? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 22:19   #31
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
ja bym mojego i schrupała
to dziwne objawy
Cytat:
Napisane przez kicccia Pokaż wiadomość
Dziwne, że tego nie lubi...
Czytałam kiedyś na wizażu jak dziewczyna 'bawiła się' ze swoim chłopakiem gdy miała aparat na zębach. Ponoć zostało na nim troche skórki z penisa. Biedny chłopak, biedna dziewczyna, biedny aparat, biedny penis!
Ona dosłownie go zjadła
nie dziwne ja mialam 2ch chlopakow ktorzy tego nie lubili byla to raczej jako taka przyjemnosc.. psychiczna z jednym w praktyce sprawdzilam i szczerze.. glupio mi było:| tak, ze on nie reaguje, zadnego westchnienia .. NIC
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
nie zdziw się jak dostaniesz pozew
ha! ja nie dostane wszystko wrzucam do skrzynki z napisem "ZWROTY" co złego to nie do mnie i fakt.. on taki bezbronny... 194... prawie 100kg wagi... jak miał sie bronić...
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 00:18   #32
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
byla to raczej jako taka przyjemnosc.. psychiczna z jednym w praktyce sprawdzilam i szczerze.. glupio mi było:| tak, ze on nie reaguje, zadnego westchnienia .. NIC

Mój nie krzyczy wniebogłosy, nie jest z tych 'jęczących'. Ale westchnienia, wyraz twarzy... Po tym też widać. Zresztą jak sam zachęca, to chyba chce, nie? xD
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 01:11   #33
alecrim9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 293
Dot.: Chce wiedziec.?

oj... a ja mialam kiedys takiego co nie chcial I lazilam i zastanawialam sie o co kurrrde chodzi. No i w koncu mi powiedzial
Kiedys mial dziewczyne ktora zarazila go świeżbem I od tamtego czasu jak to pwoeidzial ''woli nie ryzykowac''. hehehe. Przekonywałam go jak tylko się dało - bo on w drugą stronę też nei chciał! Cierpiałam strasznie Ale nie pomogło. No i ... sie rozstaliśmy
alecrim9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 16:54   #34
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez Nathaliaczek Pokaż wiadomość
A ja mojemu TŻ powiedziałam, że zrobię to, kiedy będę gotowa (powiedziałam tak, bo w drugą stronę to działało bez zarzutów, a ja naprawdę nie byłam gotowa). Kiedy uznałam że to ten dzień, po prostu to zrobiłam, i tyle.

ja tez tak zrobiłam bo jakos nie mogłam sie na poczatku przełąmac ale jak juz to zrobiłam pierwszy raa( bardzo mi sie spodobało- zrezsta tz tez
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 19:01   #35
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Mój nie krzyczy wniebogłosy, nie jest z tych 'jęczących'. Ale westchnienia, wyraz twarzy... Po tym też widać. Zresztą jak sam zachęca, to chyba chce, nie? xD
noo ech... ale sa faceci ktorzy tego nie lubia bo nie odczuwaja jakiejs wiekszej przyjemnosci on taki byl wolal juz jak mial moje usta przy swoich i kochac sie ze mna niz zebym go piescila
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:39   #36
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
noo ech... ale sa faceci ktorzy tego nie lubia bo nie odczuwaja jakiejs wiekszej przyjemnosci on taki byl wolal juz jak mial moje usta przy swoich i kochac sie ze mna niz zebym go piescila
No ja w sumie też nie lubię jak mój się mną próbuje zająć, chociaż b. lubię to robić jemu Na szczęście on nie jest taki jak ja xD
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:37   #37
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
No ja w sumie też nie lubię jak mój się mną próbuje zająć, chociaż b. lubię to robić jemu Na szczęście on nie jest taki jak ja xD
hehe ja jakos tez nie odczuwam przyjemnosci z sexu oralnego... nie placze pozwalam sie piecic.. ekhm pozwalalam sie pescic bo facetowi sprawialo to przyjemnosc
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 17:25   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chce wiedziec.?

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Mój po prostu mi to mówi. Jesteście na tyle blisko żeby uprawiać seks, w tym seks oralny a wstydzisz się z nim rozmawiać? Chyba się wam trochę kolejność bliskości popierdzieliła.. Myślałam, że zaczyna się od rozmawiania z drugą osobą a seks to następny etap związku. Ale widzę, że młodsze pokolenie zaczyna od razu od seksu, a ewentualne rozmowy pojawiają się później, jeśli w ogóle się pojawiają ...

A jak przejść do dzieła? Najlepiej zacząć od ściągnięcia spodni

U pana google znajdziesz mnóstwo stron z instruktażem jak to robić.... Dlaczego prawie nikt tutaj nie potrafi korzystać z internetowej wyszukiwarki?
Święte słowa.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.