Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 16:40   #2581
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

jeanette13 jaką farbką robiłaś? i na jakie włoski kładłaś farbę? Jasny blond L'Oreala? mogłabyś wkleic zdjęcie opakowania? Bardzo mi się podoba Twój kolor

eNchaNted podoba ci sie ten kolor? O to dziekuje ale ja sie chcialam go pozbyc hehe
Ja wlosy robilam rozjasniaczem ale stwierdzilam ze sa za jasne i najpierw przyciemnilam je ta farba z garniera - daje fotke.
Ale wyszly mi dosc mocno ciemne wiec zeby je rozjasnic to dalam farbe z loreala jasny blond (niestety pudelko juz wyrzucilam) i troche mi te wlosy rozjasnilo na szczescie.
samym lorealem na pewno nie bedzie takiego efektu.
Ja juz wloskow nie bede na razie meczyc. Poczekam na odrosty i potem moze nadal bede szukac jakies fajnej farbki blond :P
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:43   #2582
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Monofrida Pokaż wiadomość
tak sobie czytam...
EwCiAoo, masz załaczone zdiecie i bardzo ładny kolor, czy to moze Twój kolor ? jest sliczny
chodzi Ci o ten brąz, który gdzieś tam wcześniej wkleiłam??

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

jeanette13 ja chyba kupuję którąś z wymienionych farb jako podkład i potem casting lodowy blond, jeszcze raz spróbuje i zobaczę co z tego wyjdzie, dzisiaj dzwoniłam chyba do 10 fryzjerów w moim mieście i wszędzie balejaż z trzech kolorów waha się między 120-150 zł
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:43   #2583
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Właśnie tak mi się zdawało ze to viking był...ale ja do końca w lorealu się nie odnajduje, ale pamiętam że jeszcze 5 lat temu sama je oglądałam i pare kolorów na pasemkach mi się podobało.
Zieleń ci po 100 nie wyjdzie, bo ona jest naturą.
A jak będzie za szaro to weź pod uwagę że kolor i tak się dopłucze do jasnego popielatego blondu- popatrz na moje fotki- tydzień minął i czy widać że miałam na nich popiel szary? są jasne w chłodnym odcieniu.

o tych farbach cameleo kompletnie nic nie słyszałam
jak się dowiem dam znać.

Enchanted niedobra dziewczyno nie rozpieszczajcie mnie tak komplementami bo się rumienię

Ewcia możesz dawać ten lodowy. Powinno wyjść bardzo ładnie tylko one mają opinię że się szybko kolor spłukuje, no ale spróbujesz- zobaczysz.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-13 o 16:54
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:53   #2584
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Fotki dam (nawet jak to nie będzie wymarzony blond) tylko najpierw tą farbę muszę wybrac..
Artykuł o tych Londach jest z 24.07 więc może to jakaś nowośc i dopiero wejdzie na rynek Jak są na 8 poziomie to by mi odpowiadało Może poszukam po drogeriach i marketach, bo z głowy mi wyjśc nie potrafią
Popiel bym chciała trochę jaśniejszy od Łakomskiej..o 1 ton-może 2, tak na poziomie 8-9..
A z tym L'Orealem to masz na myśli Vikinga? Żeby mi tylko coś zielonego nie wyszło jak popiel położe.. Te końce mam dośc jasne, żeby mi one aż tak strasznie nie zszarzały.. jak tak to może wybiorę coś w chłodnym blondzie bez popielu.. ale z drugiej strony ten popiołek Proszę o radę naszą wspaniałą doradczynie i wybawicielkę
A o tych farbkach Cameleo słyszałaś cokolwiek?
przepraszam, ze wtrace ale czytalam o tych farbach cameleo w 1-ej czesci tego watku, dziewczyna nawet wklejala fotki, sa dostepne w kauflandzie, kosztuja grosze ale podobno blondow nie ma w sprzedazy juz, tak przynajmniej pisaly dziewczyny jakis czas temu.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
chodzi Ci o ten brąz, który gdzieś tam wcześniej wkleiłam??

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

jeanette13 ja chyba kupuję którąś z wymienionych farb jako podkład i potem casting lodowy blond, jeszcze raz spróbuje i zobaczę co z tego wyjdzie, dzisiaj dzwoniłam chyba do 10 fryzjerów w moim mieście i wszędzie balejaż z trzech kolorów waha się między 120-150 zł
to i tak niezle, ja u siebie placilam od 180-230zl a za pierwszym razem to chyba ze 250zl z podcieciem i modelowanie ale i tak to duzo..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 16:58   #2585
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia możesz dawać ten lodowy. Powinno wyjść bardzo ładnie tylko one mają opinię że się szybko kolor spłukuje, no ale spróbujesz- zobaczysz.
a jeżeli ty nasza znawczyni miałabyś kłaśc to co byś położyła na moim miejscu??;**

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
to i tak niezle, ja u siebie placilam od 180-230zl a za pierwszym razem to chyba ze 250zl z podcieciem i modelowanie ale i tak to duzo..
no to ładnie!!
masakra...dlatego ja jeszcze ostatni spróbuje z farbką a potem zobaczę.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:00   #2586
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia
Daj taki kolor jaki najbardziej zawsze chciałaś mieć i o jakim marzyłaś od dawna. Ja nie wiem o czym marzyłaś. Nie sugeruj się nami, najważniejsze żeby tobie się podobało.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:01   #2587
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Kurcze mam problem
nie farbowalam calych wlosow jakies 10 m-cy tylko odrost.
I jutro chce nalozyc na calosc a10 na 25 min
no nie wiem ryzykowac?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 17:05   #2588
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia
Daj taki kolor jaki najbardziej zawsze chciałaś mieć i o jakim marzyłaś od dawna. Ja nie wiem o czym marzyłaś. Nie sugeruj się nami, najważniejsze żeby tobie się podobało.
no ok ok
czyli chyba zrobię tym skandynawskim a potem perłowym blondem z castinga chyba tak będzie dobrze

a słuchaj jeżeli chodzi o te maski dolce co o nich pisałaś, to ta dolce latte jest dobra??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:08   #2589
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
eNchaNted podoba ci sie ten kolor? O to dziekuje ale ja sie chcialam go pozbyc hehe
Ja wlosy robilam rozjasniaczem ale stwierdzilam ze sa za jasne i najpierw przyciemnilam je ta farba z garniera - daje fotke.
Ale wyszly mi dosc mocno ciemne wiec zeby je rozjasnic to dalam farbe z loreala jasny blond (niestety pudelko juz wyrzucilam) i troche mi te wlosy rozjasnilo na szczescie.
samym lorealem na pewno nie bedzie takiego efektu.
Ja juz wloskow nie bede na razie meczyc. Poczekam na odrosty i potem moze nadal bede szukac jakies fajnej farbki blond :P
Tak jeanette podoba mi się gdybym taki miała nic bym z nim nie robiła ale wiadomo, to już zależy jak się w nim czujesz Jak uważasz, że za szaro, to weź ten szampon przeciwłupieżowy i tak jak Dziewczyny Ci polecały szoruj aż troszkę zejdzie
Ja szukam jakiejś jednej konkretnej farbki.. dwóch nie nałożę, bo chyba włosy mi wyjdą w najlepszej kondycji to one jednak nie są..ale jak już je malne to maseczki idą w ruch pełną parą


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Właśnie tak mi się zdawało ze to viking był...ale ja do końca w lorealu się nie odnajduje, ale pamiętam że jeszcze 5 lat temu sama je oglądałam i pare kolorów na pasemkach mi się podobało.
Zieleń ci po 100 nie wyjdzie, bo ona jest naturą.
A jak będzie za szaro to weź pod uwagę że kolor i tak się dopłucze do jasnego popielatego blondu- popatrz na moje fotki- tydzień minął i czy widać że miałam na nich popiel szary? są jasne w chłodnym odcieniu.

o tych farbach cameleo kompletnie nic nie słyszałam
jak się dowiem dam znać.

Enchanted niedobra dziewczyno nie rozpieszczajcie mnie tak komplementami bo się rumienię
Jadę jutro lub w niedzielę pooglądać farbki i chyba już definitywnie się na coś zdecyduję Na 100 mi zieleń nie wyjdzie a na tych moich końcach? (wcześniej miałam pasemka robione rozjaśniaczem jakiś czas)
No rzeczywiście, masz jaśniutki - nawet bardzooo jaśniutki chłodny odcień
Cameleo to chyba mało osób kupuje, może to lipa jakaś
Aaa dzwoniłam do Rossmanna i co się okazało? Mają te Londy nowe więc je oczywiście też obadam i zobaczymy którą w koszyk zapakuję

Ee tam rumieniec śliczny przecież Dzięki jeszcze raz za wsio


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
przepraszam, ze wtrace ale czytalam o tych farbach cameleo w 1-ej czesci tego watku, dziewczyna nawet wklejala fotki, sa dostepne w kauflandzie, kosztuja grosze ale podobno blondow nie ma w sprzedazy juz, tak przynajmniej pisaly dziewczyny jakis czas temu.
O to dziękuję Ci za informację Teraz przynajmniej już jedna farbka mi odpadła z dylematu

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:14
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:13   #2590
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a jeżeli ty nasza znawczyni miałabyś kłaśc to co byś położyła na moim miejscu??;**

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------


no to ładnie!!
masakra...dlatego ja jeszcze ostatni spróbuje z farbką a potem zobaczę.
no probuj ja na Twoim miejscu jak nie wyjdzie ta a10 sprobowalabym jeszcze tej 00A, moze obylo by sie bez podkladow itd mniej roboty Yattamanka wklejala fotki i faktycznie odrost bialy, z Twoimi wlosami wszystko powinno ladnie wspolgrac.

edit: nie zauwazylam, ze Ty juz jednak pallette 100 chcesz robic Ty to niezdecydowana jestes
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:17
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:19   #2591
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

EwCiA000 a czytalam ze te castingi nie trzymaja sie dobrze i szybko blondy schodza...

Snowhitee , a tego loreala to kladziesz na rozjasniony odrost czy na swoj? Ja zwykle u fryzjera w slonie z 200 zeta musze sie liczyc. A zwykle najpierw sie pytam ze trzy razy czy napewno bo znajoma to przy kasie 300 uslyszala .

No a jak sie zachowuje farba na takim rozjasnionym odroscie ? Wychodzi jak na pudelku , testerze czy duzo jasniej?
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 17:24   #2592
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no probuj ja na Twoim miejscu jak nie wyjdzie ta a10 sprobowalabym jeszcze tej 00A, moze obylo by sie bez podkladow itd mniej roboty Yattamanka wklejala fotki i faktycznie odrost bialy, z Twoimi wlosami wszystko powinno ladnie wspolgrac.

edit: nie zauwazylam, ze Ty juz jednak pallette 100 chcesz robic Ty to niezdecydowana jestes
no właśnie chyba tym palette 100 zrobię, a ty jak myślisz?? bo podejrzewam, zę ta a10 będzie za słaba;*
a potem chcę casting jasny perłowy blond dac na to;*

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
EwCiA000 a czytalam ze te castingi nie trzymaja sie dobrze i szybko blondy schodza...
no właśnie tego się boję, a gdzie czytałaś o tych farbach??;*
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:27   #2593
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
EwCiA000 a czytalam ze te castingi nie trzymaja sie dobrze i szybko blondy schodza...

Snowhitee , a tego loreala to kladziesz na rozjasniony odrost czy na swoj? Ja zwykle u fryzjera w slonie z 200 zeta musze sie liczyc. A zwykle najpierw sie pytam ze trzy razy czy napewno bo znajoma to przy kasie 300 uslyszala .

No a jak sie zachowuje farba na takim rozjasnionym odroscie ? Wychodzi jak na pudelku , testerze czy duzo jasniej?
ja robie na swoj naturalny odrost raz zrobilam na podkladzie ale wyszlo za jasno i zle sie czulam. a co do Twojego ost pytania to wychodzi jak najjasniejsza mozliwa wersja pokazana z tylu na pudle, tak mysle, mi przynajmniej tak wyszlo.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
no właśnie chyba tym palette 100 zrobię, a ty jak myślisz?? bo podejrzewam, zę ta a10 będzie za słaba;*
a potem chcę casting jasny perłowy blond dac na to;*
ja bym chyba tym 00a sprobowala. znalazlam str gdzie jest troche fotek po roznych farbach, w tym na dole 1str jest wlasnie ta 00a
http://www.album.bg/godaiva/
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:28   #2594
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

na kafetrii gdzies mi przewinelo ze sie nie trzymaja, jest temat o forbach loreal. Tu chyba tez , gdzies widzialam chyba w watku o sysslos ale nie dam sobie reki odciac

snowhite dzieki
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-08-13 o 17:29
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:33   #2595
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
ja bym chyba tym 00a sprobowala. znalazlam str gdzie jest troche fotek po roznych farbach, w tym na dole 1str jest wlasnie ta 00a
http://www.album.bg/godaiva/
dziękuję;**
no rzeczywiście bardzo jasno, ciekawe jaki miała odrost;* chyba spróbuje tym, a nie wiesz czy się różni ten 00a od palette 100??

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
na kafetrii gdzies mi przewinelo ze sie nie trzymaja, jest temat o forbach loreal. Tu chyba tez , gdzies widzialam chyba w watku o sysslos ale nie dam sobie reki odciac
aha, no to już teraz nie wiem jaką farbkę położyc na ten podkład
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:47   #2596
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a dobra naloze na cale wlosy na 10 min

a jak wy farbujecie podkklad+ farba to robicie to tego samego dnia?

Moze ktoras z was uzywa maskie dove care do wlosow rozjasnianych
jest b. dobra
bo na mnie dziala tylko ta i wszystkiel'oreale
po takich jak placenta ..kallos czy wax mam mega siano
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 17:51   #2597
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję;**
no rzeczywiście bardzo jasno, ciekawe jaki miała odrost;* chyba spróbuje tym, a nie wiesz czy się różni ten 00a od palette 100??

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------


aha, no to już teraz nie wiem jaką farbkę położyc na ten podkład
nie mam pojecia, nie wiem czy ta 00a ma saszetki z rozjasniaczem? wiem, ze jest do wlosow po sredni braz i ze ta seria ma dawac jakies mega intensywne kolory.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:11   #2598
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję;**
no rzeczywiście bardzo jasno, ciekawe jaki miała odrost;* chyba spróbuje tym, a nie wiesz czy się różni ten 00a od palette 100??
EwCiAooo ja robiłam odrosty tym Palette deluxe 100.. zdjęcia wkleiłam na poprzednich stronach - zobacz sobie.. wyszło mi troche żółto, ale jak farbkę na to dam myślę, że będzie ok
Ja ją nakładałam na te pomarańczowe wstrętne odrosty i na swoje jakieś 0,5 cm (swoje mam dość ciemne - brąz/jasny brąz) i też ładnie mi pokryło 3mam kciuki

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-08-13 o 18:15
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 18:23   #2599
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

blond bunny moglabys mi pomoc w okresleniu tego koloru? perlowy, popielaty? i na jakim poziomie? przepiekny jest
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 19:34   #2600
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

snow dla mnie to jest poziom 9-10 popielaty perłowy jasny blond.
Najczęściej oznaczany jako np. 10.89 lub 9.89.
Śliczny kolorek to prawda.
Generalnie to poziomy są orientacyjne-intuicyjnie wg. zasady że:
- rudy blond poziom 7-8
-żółty blond poziom 9-10
-biały blond poziom 11-12

Ewcia jeżeli podoba ci się kolor po belle color to weź połóż na odrost tą 00A i ten rudy odrost też, nie przeciągaj na całość. Potrzymaj z godzinkę.
Na koniec zmalaksuj wodą na 5 minut na całość. Jeżeli kolor ci się nie wyrówna to położysz tego loreala. A jeśli kolor będzie równy to masz kłopot już z głowy i wyrównane włoski
bo po 100 deluxe i naturals będą żółtsze i wtedy trzeba to czymś pokryć.


weronika daj jakieś foty z kolorem swoich obecnych włosów to ci powiem co nałożyć żeby było dobrze i najkrótszą drogą.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-13 o 19:38
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:37   #2601
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dobra zaczynam farbowac
niestety sama.. najgorzej bedzie tył
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:41   #2602
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

weronika daj koniecznie foty po.
dasz radę wierze w ciebie.
kładziesz a10 na podkład czy naturalne bo już się pogubiłam
trzymaj minimum jak w ulotce czyli 45 min bo bedzie rudy kolor.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-13 o 19:43
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 19:47   #2603
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
snow dla mnie to jest poziom 9-10 popielaty perłowy jasny blond.
Najczęściej oznaczany jako np. 10.89 lub 9.89.
Śliczny kolorek to prawda.
Generalnie to poziomy są orientacyjne-intuicyjnie wg. zasady że:
- rudy blond poziom 7-8
-żółty blond poziom 9-10
-biały blond poziom 11-12

Ewcia jeżeli podoba ci się kolor po belle color to weź połóż na odrost tą 00A i ten rudy odrost też, nie przeciągaj na całość. Potrzymaj z godzinkę.
Na koniec zmalaksuj wodą na 5 minut na całość. Jeżeli kolor ci się nie wyrówna to położysz tego loreala. A jeśli kolor będzie równy to masz kłopot już z głowy i wyrównane włoski
bo po 100 deluxe i naturals będą żółtsze i wtedy trzeba to czymś pokryć.


weronika daj jakieś foty z kolorem swoich obecnych włosów to ci powiem co nałożyć żeby było dobrze i najkrótszą drogą.
dziekuje
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:04   #2604
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia jeżeli podoba ci się kolor po belle color to weź połóż na odrost tą 00A i ten rudy odrost też, nie przeciągaj na całość. Potrzymaj z godzinkę.
Na koniec zmalaksuj wodą na 5 minut na całość. Jeżeli kolor ci się nie wyrówna to położysz tego loreala. A jeśli kolor będzie równy to masz kłopot już z głowy i wyrównane włoski
bo po 100 deluxe i naturals będą żółtsze i wtedy trzeba to czymś pokryć.
.
dziękuję bardzo;*
właśnie tak zrobię, a nie spali mi włosów?? i czy tą farbę można dawac na całośc??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:06   #2605
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze znajdę w końcu swoja farbę która da rade moim włoskom bez używania drugiej... liczę na tą 00A!!!
Nie mogę niestety zapewnić Cię na 100%, że będzie dobrze, ale wierzę, że Ci się uda, ponieważ nawet w końcówkach w których miałam mnogo czerwonego barwnika ruszyło, gdzie inne farby niestety tylko zniszczyły ich kondycję, a koloru nie zmieniły. Tak, więc z Twoimi naturalnymi włoskami (odrostami) nie powinno być większego kłopotu. U mnie odrost jak widziałaś biały, ale nie wiem jaki Ty masz wyjściowy.

Życzę powodzenia


A Tymczasem ja już odliczam dni do powrotu mojej fryzjerki z urlopu i będę działać z moimi włosiętami

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:17
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:11   #2606
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Wink Z platyny na ciemny blond-jak to zrobić?

Obecnie mam włosy baardzo jasne -platyna taka popielato/srebrna. Farbowane Joanną "Szlachetna perła" ...naturalnie typowy ciemny blond (zdj) jaką farbę (drogeryjną) dobrać by kolor wyszedł podobny do tych naturalnych?
Chodzi mi o to czy powinnam wziąć farbę o nazwie "ciemny blond" czy jakiś jaśniejszy odcień? Obawiam się czy "ciemny blond" nie złapie "mocniej" i nie wyjdą brązowe!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:11   #2607
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia przy 00A nie powinno się nakładać na włosy już rozjaśniane, ale na ostatnie 5 min. z wodą możesz bo musisz ten kolor wyrównać. Zrób jak napisałam i już nie wymyślaj.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:24   #2608
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia przy 00A nie powinno się nakładać na włosy już rozjaśniane, ale na ostatnie 5 min. z wodą możesz bo musisz ten kolor wyrównać. Zrób jak napisałam i już nie wymyślaj.
jak z woda? woda % bo nie rozumiem
kurcze namieszalas mi
ja zamierzam jutro nalozyc a10 na 10 minut ,a mam wlosy rozjasniane na caej dlugosci



kto uzywal palette a10?
czy mocno niszczy?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:41   #2609
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Weroniko bo jak tylko chce się odświeżyć kolor a nie rozjaśnić go czy zmieniać to nakłada się farbę i od razu moczy włosy wodą z kranu nad wanną, potem masuje żeby piana się zrobiła i trzyma tak nad wanną z 5-10 minut na całości. Dzięki temu włosy sie nie niszczą bo oksydant jest rozcieńczony.

Ja robię a10 i myślę że nałożenie jej na 10 minut nic ci nie da.
Jak już ma być sens nakładania to na 40 minut. Nie zauważyłam żeby niszczyła, co najwyżej lekko wysusza ale odżywki przywracają dobry stan włosów. Jak się boisz o stan włosów to dolej do farby z oksydantem 16 ml wody z kranu i dopiero nałóż na włosy ale trzymaj pełny czas z ulotki bo kolor ci się szybko zmyje a włosy będą poniszczone i tak.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:44
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 20:48   #2610
daisy1712
Raczkowanie
 
Avatar daisy1712
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 191
Dot.: Z platyny na ciemny blond-jak to zrobić?

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Obecnie mam włosy baardzo jasne -platyna taka popielato/srebrna. Farbowane Joanną "Szlachetna perła" ...naturalnie typowy ciemny blond (zdj) jaką farbę (drogeryjną) dobrać by kolor wyszedł podobny do tych naturalnych?
Chodzi mi o to czy powinnam wziąć farbę o nazwie "ciemny blond" czy jakiś jaśniejszy odcień? Obawiam się czy "ciemny blond" nie złapie "mocniej" i nie wyjdą brązowe!
Nie farbuj kolorem ciemny blond,zawsze wychodzą brązowe .Z farb,które sama testowałam i mogę z czystym sumieniem polecić to:
-Joanna multi cream color-naturalny blond
-Loreal casting creme gloss-Blond 700(tyle,że to szampon i nie wiem czy pokryje Ci jasniutkie włosy )
-Loreal excellence creme-blond 7
daisy1712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.