Nowe opakowania starej Kolastyny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 14:15   #1
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Exclamation

Nowe opakowania starej Kolastyny?


POwaliła mnie grypa i poprosiłam przyjaciółkę o kupno kremiku Kolatyny, którego używałam już jakiś czas i który jest zrecenzowany bardzo pozytywnie http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7102
Kupiła mi jednak coś takiego: ''Piekno Natury''Plus krem nawilżający z zieloną oliwką, kolagenem morskim i wit.E. do cery suchej, skłonnej do podrażnień. Mam pytanie, podobno nigdzie nie można dostać kremów w dawnych opakowaniach, a pani z zielarni powiedziała, że to ten sam krem, tylko w wersji unowocześnionej. Czy nadaje się on do mojej cery(mieszana, ale ostatnio przesuszona)? Oto co na nim pisze:
''Działanie: Krem intensywnie nawilżający z olejkiem z zielonej oliwki delikatnie iskutecznie pielęgnuję skórę, pozostawia ją odżywioną, pełną blasku i naturalnego wyglądu. Krem przyspiesza wnikanie aktywnych składników w głąb skóry oraz wspomaga jej oddychanie. Witamina E zwiększa jędroność skóry, przyspiesz jej regeneację wraz z innymi składnikami tworzy kompozycję korzystnie wpływającą na spoistość skóry, zachowując stały poziom nawilżenia. Kolagen morski cgroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, ujędrnia i regeneruje skórę''.
Skład: Aqua, Caprylic/Capric, Trigliceryde, Paraffinum Liquide, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Olea Europaea Fruit Oil, Pertolatum, Dimethicone, Magnesium, Aluminum Silicate, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Parfum, DmDm Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Sodium Lactate, Sodium Pca, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Sodium Benzoate, Lactic Acid, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Alpha- Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl/Methylpropional, Methylparaben, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Linalool.
Czy to substytut dawnego kremu...? Czy skład bardzo zapychający...?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:50   #2
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Nowe opakowania starej Kolastyny?

Nikt nie używał...?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 04:56   #3
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Nowe opakowania starej Kolastyny?

może nie jest to dokładnie o kremie, ale napewno odpowie na twoje pytanie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...no+natury+plus
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:20   #4
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Nowe opakowania starej Kolastyny?

Dzięki Zawsze coś
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.