Petting a ciaza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 19:05   #31
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Witam. Zapytam wprost. Czy kiedy ja byłam bez majtek a mój chłopak był w majtkach i miał prezerwatywe, To czy mogłam zajsc w ciąze? Czy jest taka możliwosc że choc troszke płynu wyciekło? Zdarzyłło się raz ze prezerwtywa się zsunęła lecz juz po tym nie mielismy "stosunku" tylko nie jestem pewna czy przez jakis okres czasu nie robilismy tego bez prezerwatywy choc wydaje mi sie ze nagła interwencja chłopaka była własnie od razu po tym wydarzeniu. kiedy ja byłam bez majtek a moj chłopak je miał i miał prezerwatywe w której było nasienie, to czy mogło mogło choc troszke nasienia przejsc?. przepraszam za tak prymitywne pytania ale wasze odpowiedzi dadzą mi pewnosc i nie bd szukała sobie objaw ciązy.. Czy Waszym zdaniem takie zblizenie jest bezpieczne na tyle aby nie zajsc w ciąze? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:25   #32
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Zapytam wprost. Czy kiedy ja byłam bez majtek a mój chłopak był w majtkach i miał prezerwatywe, To czy mogłam zajsc w ciąze? Czy jest taka możliwosc że choc troszke płynu wyciekło? Zdarzyłło się raz ze prezerwtywa się zsunęła lecz juz po tym nie mielismy "stosunku" tylko nie jestem pewna czy przez jakis okres czasu nie robilismy tego bez prezerwatywy choc wydaje mi sie ze nagła interwencja chłopaka była własnie od razu po tym wydarzeniu. kiedy ja byłam bez majtek a moj chłopak je miał i miał prezerwatywe w której było nasienie, to czy mogło mogło choc troszke nasienia przejsc?. przepraszam za tak prymitywne pytania ale wasze odpowiedzi dadzą mi pewnosc i nie bd szukała sobie objaw ciązy.. Czy Waszym zdaniem takie zblizenie jest bezpieczne na tyle aby nie zajsc w ciąze? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!
To jest absolutnie niemożliwe, może poczytaj trochę o tym jak dochodzi do zapłodnienia.

Swoją drogą gratuluję inwencji twórczej: majtki + prezerwatywa

W życiu czegoś tak głupiego bym nie wymyśliła...
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:28   #33
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Ej no sory ale jak seksu nie mozna uprawiac to jakos trzeba sobie radzic;p a bez prezerwatywy to by potem cos przeleciało i lipaa. Ale dzieki za odp
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:27   #34
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Ej no sory ale jak seksu nie mozna uprawiac to jakos trzeba sobie radzic;p a bez prezerwatywy to by potem cos przeleciało i lipaa. Ale dzieki za odp
Z ciekawości zapytam: a dlaczego nie można?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:05   #35
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Zapytam wprost. Czy kiedy ja byłam bez majtek a mój chłopak był w majtkach i miał prezerwatywe, To czy mogłam zajsc w ciąze? Czy jest taka możliwosc że choc troszke płynu wyciekło? Zdarzyłło się raz ze prezerwtywa się zsunęła lecz juz po tym nie mielismy "stosunku" tylko nie jestem pewna czy przez jakis okres czasu nie robilismy tego bez prezerwatywy choc wydaje mi sie ze nagła interwencja chłopaka była własnie od razu po tym wydarzeniu. kiedy ja byłam bez majtek a moj chłopak je miał i miał prezerwatywe w której było nasienie, to czy mogło mogło choc troszke nasienia przejsc?. przepraszam za tak prymitywne pytania ale wasze odpowiedzi dadzą mi pewnosc i nie bd szukała sobie objaw ciązy.. Czy Waszym zdaniem takie zblizenie jest bezpieczne na tyle aby nie zajsc w ciąze? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Ej no sory ale jak seksu nie mozna uprawiac to jakos trzeba sobie radzic;p a bez prezerwatywy to by potem cos przeleciało i lipaa. Ale dzieki za odp
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:37   #36
klaudia1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Petting a ciaza

Hej, mam 17 lat, okres spoznia mi sie juz 7 dni a 5 dni temu pierwsyz raz wplozylam z chlopakiem, zabiezpieczylismy sie prezerwatywa, ale musze przyznac, ze jestem przerazona tym faktem, ze moge byc w ciazy. Czy to wspolzycie malo udzial w tym, ze mi sie on teraz spoznia?
Zanim doszlo do tego pierwszego razu, uprawialismy petting, i nie wiem na 100% ale tak jak pisaliscie wyzej, wydzielilo sie to z penisa a nastepnie wkladal mi palce do pochwy, czy mam sluszne obawy? POMOZCIE ;(
klaudia1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:39   #37
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Petting a ciaza

a czujesz juz bole w podbrzuszu?
a tak an serio, to powinnas byc na tyle dorosla decydujac sie na wpsolzycie, zeby nie plakac przed obawami, bo moze mu sie cos wydzielilo a wkladal mi paluszki. tzreba bylo pomyslec przed wkladaniem.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F

Edytowane przez paolyn
Czas edycji: 2010-10-01 o 16:40
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 16:45   #38
klaudia1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Petting a ciaza

czlowiek uczy sie na bledach, zreszta.. udzielajac sie tu liczylam na powazna odpowiedz
klaudia1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:58   #39
paolyn
Rozeznanie
 
Avatar paolyn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 911
Dot.: Petting a ciaza

niektorych bledow powinnas unikac i ginekolog da Ci 'najpowazniejsza' odpwoiedz zaczynasz sie bawic w seks, to chyba czas na wizyte u lekarza, chcoiazby po ro, zeby sie doedukowac.
__________________
więcej w wiary w siebie!

50 kg
75B -> 65E/F
paolyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 17:00   #40
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez klaudia1722 Pokaż wiadomość
Hej, mam 17 lat, okres spoznia mi sie juz 7 dni a 5 dni temu pierwsyz raz wplozylam z chlopakiem, zabiezpieczylismy sie prezerwatywa, ale musze przyznac, ze jestem przerazona tym faktem, ze moge byc w ciazy. Czy to wspolzycie malo udzial w tym, ze mi sie on teraz spoznia?
Zanim doszlo do tego pierwszego razu, uprawialismy petting, i nie wiem na 100% ale tak jak pisaliscie wyzej, wydzielilo sie to z penisa a nastepnie wkladal mi palce do pochwy, czy mam sluszne obawy? POMOZCIE ;(
Okres spóźnia się 7 dni, seks był 5 dni temu, to jak się ma drugie do pierwszego?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 21:11   #41
klaudia1722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Petting a ciaza

Raczej mialam na mysli ta zabawe "paulszkami", a jak juz to czy rozdziewiczenie ma wplyw na opuznienie miesiaczki?

Edytowane przez klaudia1722
Czas edycji: 2010-10-02 o 14:49
klaudia1722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:48   #42
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Tzn, Oczywiscie że można. Ale ja tak poprostu sama z siebie nie chcem pdejmowac takiego ryzyka. Jestem przesadna co do możliwosci zajscia w ciąze, bardzo panikuje. Co wnioskuje że nie jestem jeszcze gotowa na stosunek. A nawet jesli bym była to Tabletki antykoncepcyjne będe mogła zażywac dopiero po wywiadzie z moim kardiologiem bo z moją wadą serca nie można przyjmowac wszystkich leków. Wypisze byc moze takie jak by zaswiadczenie do gin. który z kolei wypisze mi prawidłowe tabletki.
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:09   #43
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Mam straszny problem. Jak wyżej pisałam zblizalismy sie z moim chłopakiem tak ze ja byłam nago on miał prezerwatywe ale tez i majtki. robilismy cos takiego ok tydzien czy 2 tyg temu. teraz spóżnia mi się miesiączka. uprawialismy petting ale on nie dotykał członka a nawet jak by dotknął to miał prezerwatywe. Okres mi sie spóznia juz 3 dzień, strasznie boli mnie głowa i po raz pierwszy z bólem głowy strasznie boli mnie podniebienie, czuje to tak jak by to było połączone ,przełykam sline i w tym momencie mocniej boli mnie głowa. niby boli mnie kręgosłup jak na miesiączke bóle brzucha tez były juz teraz praktycznie ich nie ma. cały cza mam obsesje ze jestem w ciązy ze jednak cos mogło przeniknąc. bo raz spadła gumka ale w tym momencie przerwalismy"stosunek"... powiedzcie mi czy mogę wykluczyc ciązę?.
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:15   #44
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Mam straszny problem. Jak wyżej pisałam zblizalismy sie z moim chłopakiem tak ze ja byłam nago on miał prezerwatywe ale tez i majtki. robilismy cos takiego ok tydzien czy 2 tyg temu. teraz spóżnia mi się miesiączka. uprawialismy petting ale on nie dotykał członka a nawet jak by dotknął to miał prezerwatywe. Okres mi sie spóznia juz 3 dzień, strasznie boli mnie głowa i po raz pierwszy z bólem głowy strasznie boli mnie podniebienie, czuje to tak jak by to było połączone ,przełykam sline i w tym momencie mocniej boli mnie głowa. niby boli mnie kręgosłup jak na miesiączke bóle brzucha tez były juz teraz praktycznie ich nie ma. cały cza mam obsesje ze jestem w ciązy ze jednak cos mogło przeniknąc. bo raz spadła gumka ale w tym momencie przerwalismy"stosunek"... powiedzcie mi czy mogę wykluczyc ciązę?.
Doedukuj się dziewczyno jak się zachodzi w ciążę, bo to jest aż żałosne.
A z bólem głowy i gardła idź do lekarza.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:23   #45
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Mam straszny problem. Jak wyżej pisałam zblizalismy sie z moim chłopakiem tak ze ja byłam nago on miał prezerwatywe ale tez i majtki. robilismy cos takiego ok tydzien czy 2 tyg temu. teraz spóżnia mi się miesiączka. uprawialismy petting ale on nie dotykał członka a nawet jak by dotknął to miał prezerwatywe. Okres mi sie spóznia juz 3 dzień, strasznie boli mnie głowa i po raz pierwszy z bólem głowy strasznie boli mnie podniebienie, czuje to tak jak by to było połączone ,przełykam sline i w tym momencie mocniej boli mnie głowa. niby boli mnie kręgosłup jak na miesiączke bóle brzucha tez były juz teraz praktycznie ich nie ma. cały cza mam obsesje ze jestem w ciązy ze jednak cos mogło przeniknąc. bo raz spadła gumka ale w tym momencie przerwalismy"stosunek"... powiedzcie mi czy mogę wykluczyc ciązę?.
Dziewczyno, pisałam Ci już, że to NIEMOŻLIWE. Widzę, że nie wiesz jak się w ciążę zachodzi, ale czytać też nie potrafisz?

Sorry za ostre słowa, ale to co piszesz jest po prostu śmieszne. Weź książkę do biologii i się poucz.

Od kiedy objawem ciąży jest ból gardła?

Matko boska.

Przeziębiłaś się, stresujesz i dlatego okres Ci się spóźnia.

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-10-07 o 16:25
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:29   #46
Akashka
Zadomowienie
 
Avatar Akashka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Stad...
Wiadomości: 1 380
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Mam straszny problem. Jak wyżej pisałam zblizalismy sie z moim chłopakiem tak ze ja byłam nago on miał prezerwatywe ale tez i majtki. robilismy cos takiego ok tydzien czy 2 tyg temu. teraz spóżnia mi się miesiączka. uprawialismy petting ale on nie dotykał członka a nawet jak by dotknął to miał prezerwatywe. Okres mi sie spóznia juz 3 dzień, strasznie boli mnie głowa i po raz pierwszy z bólem głowy strasznie boli mnie podniebienie, czuje to tak jak by to było połączone ,przełykam sline i w tym momencie mocniej boli mnie głowa. niby boli mnie kręgosłup jak na miesiączke bóle brzucha tez były juz teraz praktycznie ich nie ma. cały cza mam obsesje ze jestem w ciązy ze jednak cos mogło przeniknąc. bo raz spadła gumka ale w tym momencie przerwalismy"stosunek"... powiedzcie mi czy mogę wykluczyc ciązę?.
A ja sie z kolezankami nie zgodze. Uwazam ze jest duze prawdopodobienstwo ze jestes w ciazy i chyba niestety jest to ciaza pozamaciczna. Obawiam sie ze usytuowala sie w Twoim gardle... Na Twoim miejscu szybko bieglabym do ginekologa.

EDIT: I do laryngologa chyba tez
__________________




Edytowane przez Akashka
Czas edycji: 2010-10-07 o 16:31
Akashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:34   #47
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez Akashka Pokaż wiadomość
niestety jest to ciaza pozamaciczna. Obawiam sie ze usytuowala sie w Twoim gardle...
Prędzej w mózgu...
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:18   #48
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Wasze odpowiedzi świadczą o Waszej kulturze...O niczym innym.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Napisane Przez Necik 89
Proponuję się doedukować i poczytać, że nie ma czegoś takiego jak peeting.


To ja Tobie radziła bym się doedukowac skoro nie potrafisz się domyslec co ja miałam na myśli pisząc błędnie ten wyraz. Z resztą to nie jest forum na wytykanie błędów Tylko dla Twojej wiadomosci jest to forum Aby pomóc dziewczynom które maja jakis problem i polegaja na Wiedzy innych Forumowiczek. Więc... Albo zastanów się co mówisz albo znajdz zajęcie w którym bedziesz mogła upominac osoby o ich błędach. Polonistka się znalazła.

Edytowane przez xxxtuniaaaxxx
Czas edycji: 2010-10-26 o 19:23
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:28   #49
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
To ja Tobie radziła bym się doedukowac skoro nie potrafisz się domyslec co ja miałam na myśli pisząc błędnie ten wyraz.
Wiesz, nikt tu nie jest od domyślania się co autorka postu/tematu może mieć na myśli. To nie są kalambury Warto pisać bez błędów chociażby po to, żeby ktoś mógł nam odpowiedzieć (poza tym lepiej się czyta). Jeśli dziewczyny nie wiedzą o czym piszesz, to jak mają Ci udzielić odpowiedzi?

I nie bulwersuj się tak, bo to Ty jesteś w potrzebie i oczekujesz odpowiedzi, porady, więc warto za nie podziękować (nawet jeśli nie są po Twojej myśli).

Widzę, że troszkę przemądrzała jesteś, szkoda tylko, że nie wiesz jak zachodzi się w ciążę i myślisz, że ból gardła jest jej objawem.

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-10-26 o 19:29
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 19:37   #50
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza

To nie matura, że mamy trafić w klucz
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 10:47   #51
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

To nie ja sie bulwersuje Tylko Wy. Czy tak cięzko jest się domyslec jesli chodzi o peeting a petting... Każdemu może sie to zdazyc. Jesli chodzi o gardło to... Naprawde bardzo zle sie wtedy czułam. Wszystko sprowadzałam do ciązy. Brałam pod uwage to że w organizmie zachodzi wiele procesów ją zapowiadajacych. Tak jak mówicie to ja mam problem. Wiec nie oczekiwłam wysmiania Tylko powaznej odpowiedzi. Wiem że przy tych ironicznych Waszych odpowiedziach było podstawą wykluczenia ciązy... i Bardzo Wam za to dziękuje. Ale może troszke wiecej tolerancji z Waszej Strony. Jak Wy jestem Tylko człowiekiem i ucze sie na błędach.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Tym samym zniechęcacie forumowiczki do tego aby zwrócic się do Was o pomoc. Bo ja odkąd jestem na Tym forum zostawałam wysmiana oczywsiscie nie przez Wszystkie forumowiczki bo nie które na powaznie podeszły do moich sytuacji i bardzo im za To jestem Wdzięczna!. ale do Was choc bym chciała nie napisze o swoich problemach bo.... Juz Wiem z jaką ironią bd padały odpowiedzi. Ale w sumie moze i w jakis sposób odpowiadajac chciałyscie pomóc wiec Dziękuje.
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.