Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 17:18   #91
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
zostaw Ty tego cioła wreszcie w spokoju... przecież te jego gadki są poniżej wszelkiej krytyki
Powiedzialam mu to co mialam powiedziec i nie mam zamiaru sie do niego juz odzywac, watpie tez teraz zeby on sie odzywal, bo prawda go chyba zabolala.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:28   #92
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nim. Najpierw na temat spotkania się. Spytałam się go czemu on nie przyjedzie. Powiedział, że kasy nie ma, a po drugie chcę się upewnić czy jestem prawdziwa. Tzn. czy gadanie o przyjeździe, nie jest tylko gadaniem i że jakby on przyjechał, to ja bym mogła nie przyjść i on wtedy straci całą kasę.

Powiedział też, że jak ja przyjadę to następnym razem on by mógł już przyjechać, ale teraz ja muszę, bo mu obiecałam i się tak umawialiśmy.

Jak zaczełam ten temat, to on stwierdził, że wiedział iż tak będzie. Dlatego nie robił sobie żadnej nadziei, bo wiedział, że prędzej czy później będę próbowała się wymigać lub będę go prosiła żeby przyjechał.

Rozmawialiśmy tak przez długi czas...

Następnie doszło do tego, że powiedziałam że nie będę już za nim latać. On stwierdził że to kobieta powinna latać za facetem, chociaż nie do końca...

Wkurzyło mnie to i zaczełam mu wszystko wygarniać. Wkurzył się, że to co mu napisałam to nie jest prawdą i nie znam go, więc nie mam prawa tak o nim mówić. Chwilę pogadaliśmy i poszedł. Teraz nie wiem jak to będzie.
A jak Ty przyjedziesz to masz pewność, że on będzie na Ciebie z transparentem czekał? Co za koleś, ręce opadają. A on by gó*no przyjechał po Twojej wizycie, tyle Ci powiem.

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś, bądź niewystarczająco jasno wyjaśniłam.
Mnie chodziło o szukanie miłości w internecie, tak jak autorka posta ma problem z chłopakiem poznanym w necie - fakt, nie napisałam tego w swojej wypowiedzi, jednak miałam to w domyśle bo własnie jej sytuację komentujemy.
Ja też nie uważam szukania miłości w necie za dobry pomysł, jak się ją spotka przypadkiem to bez parcia jest, bez nakręcania się - po prostu się gada z człowiekiem, zaprzyjaźnia i coś z tego wychodzi. Ale z jakiegoś powodu są bardzo popularne serwisy randkowe, więc naprawdę ludzie w necie miłości chcą szukać. Tyle, że w wypadku intensywnego szukania miłości lepiej już korzystać z tych portali, bo można się nakręcić na coś, co nie istnieje (nawiązuje do wątku "miły chłopak z internetu..." ).
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 17:58   #93
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A jak Ty przyjedziesz to masz pewność, że on będzie na Ciebie z transparentem czekał? Co za koleś, ręce opadają. A on by gó*no przyjechał po Twojej wizycie, tyle Ci powiem.

Spytalam sie jego o to samo, bo tak samo ja nie mam pewnosci ze on mnie nie oklamie. Odpowiedzial, ze nigdy by tego nie zrobil i ze jak chce to moze mi podac numery do swoich dziadkow, rodzicow, w ogole calej rodziny, adres zamieszkania itd. i jezeli by mnie oklamal, to wtedy cala jego rodzina moze sie o tym dowiedziec.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:19   #94
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Spytalam sie jego o to samo, bo tak samo ja nie mam pewnosci ze on mnie nie oklamie. Odpowiedzial, ze nigdy by tego nie zrobil i ze jak chce to moze mi podac numery do swoich dziadkow, rodzicow, w ogole calej rodziny, adres zamieszkania itd. i jezeli by mnie oklamal, to wtedy cala jego rodzina moze sie o tym dowiedziec.
Ale Tobie nie zaufa i nie przyjedzie Co za hipokryta. Takiego faceta sobie odpuść. Jakby był naprawde fajnym człowiekiem, wartym takiego zachodu jak odległość, to rozumiem. Ale tutaj widzę odwrotność czegoś takiego.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:56   #95
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

I co nadal, po takich akcjach planujesz jechac?
Nie widzisz tego? Ty masz przyjechać, a Jemu- szkoda kasy. A Ty co? Masz dojazd za darmo?
To Ty masz sie starać i zabiegać, a On łaskawie Ci na to pozwala.
Co za cioł!
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:48   #96
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
I co nadal, po takich akcjach planujesz jechac?
Nie widzisz tego? Ty masz przyjechać, a Jemu- szkoda kasy. A Ty co? Masz dojazd za darmo?
To Ty masz sie starać i zabiegać, a On łaskawie Ci na to pozwala.
Co za cioł!
Spokojnie. Nigdzie nie planuje jechać. Nie warto i jak widać on nie dojrzał do niektórych spraw. Szkoda, że tak późno to zrozumiałam..

Jestem tylko ciekawa czy się odezwie, czy zniknie. Jak to drugie, to utwierdzi mnie to bardziej w przekonaniu, że dobrze zrobiłam i na prawdę nie było warto.

Tylko szkoda, że to wszystko się tak potoczyło i nie trafiłam na kogoś fajniejszego..
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:50   #97
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Popieram wszystkie poprzedniczki. Mam nadzieję, że naprawdę nie będziesz się już do niego odzywać. Nie ma sensu czegokolwiek wyjaśniać, prowadzić dyskusji itp., najlepiej jest się całkowicie odciąć i zapomnieć
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 23:08   #98
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez zuzanna90 Pokaż wiadomość
Źle mnie zrozumiałaś, bądź niewystarczająco jasno wyjaśniłam.
Mnie chodziło o szukanie miłości w internecie, tak jak autorka posta ma problem z chłopakiem poznanym w necie - fakt, nie napisałam tego w swojej wypowiedzi, jednak miałam to w domyśle bo własnie jej sytuację komentujemy.
moja siostra poznala swojego meza (jednego z najlepszych facetow pod sloncem jakich znam) na czacie internetowym, przez przypadek
siostra szwagra meza poznala na portalu randkowym, swietny gosc ona bardzo fajna dziewczyna Dodam, ze te osoby jak sie poznawaly byly tuz przed 30-tka

Prosze, nie generalizuj

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Spokojnie. Nigdzie nie planuje jechać. Nie warto i jak widać on nie dojrzał do niektórych spraw. Szkoda, że tak późno to zrozumiałam..

Jestem tylko ciekawa czy się odezwie, czy zniknie. Jak to drugie, to utwierdzi mnie to bardziej w przekonaniu, że dobrze zrobiłam i na prawdę nie było warto.

Tylko szkoda, że to wszystko się tak potoczyło i nie trafiłam na kogoś fajniejszego..
uwierz, ze wcale za pozno nie zrozumialas
teraz dalabym wszystko, by tak wczesnie jak Ty zorientowac sie z kim mialam do czyniena, niz teraz wylewac lzy w poduszke po zwiazku...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 05:59   #99
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
Spokojnie. Nigdzie nie planuje jechać. Nie warto i jak widać on nie dojrzał do niektórych spraw. Szkoda, że tak późno to zrozumiałam..

Jestem tylko ciekawa czy się odezwie, czy zniknie. Jak to drugie, to utwierdzi mnie to bardziej w przekonaniu, że dobrze zrobiłam i na prawdę nie było warto.

Tylko szkoda, że to wszystko się tak potoczyło i nie trafiłam na kogoś fajniejszego..
Nie zrozumiałas za późno. ża późno by było, gdybyście się z kolezankami obudziły u niego z Jego koleżakami w niedwuznacznej sytuacji, bez mozliwości powrotu do domu.
Wtedy byłoby za późno.
Teraz jest dobrze. Ty zdobyłas nowe doświadczenie, nauczyłas sie czegos w życiu i nastepnym razem, gdy kolesiowi będzie szkoda kasy na rozmowy z Toba, albo przyjazd do ciebie pomachasz mu reka i powiesz "Ciao".
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 10:02   #100
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałas za późno. ża późno by było, gdybyście się z kolezankami obudziły u niego z Jego koleżakami w niedwuznacznej sytuacji, bez mozliwości powrotu do domu.
Wtedy byłoby za późno.
Teraz jest dobrze. Ty zdobyłas nowe doświadczenie, nauczyłas sie czegos w życiu i nastepnym razem, gdy kolesiowi będzie szkoda kasy na rozmowy z Toba, albo przyjazd do ciebie pomachasz mu reka i powiesz "Ciao".
W sumie racja, ale też mogłam wcześniej to zrozumieć, a nie dalej ciągnąć taką relacje. Gdybym wcześniej to zakończyła, to bym się do niego tak nie przywiązała... bo niestety głupio mi to mówić, ale on od tej naszej rozmowy nie odzywa się, a mi mimo wszystko go brakuję, rozmowy z nim...

Chyba dotarło do niego, że już więcej nie pozwole sobie na takie traktowanie, więc po co mu teraz jestem potrzebna? Znajdzie sobie inną naiwną panienke, którą będzie traktował tak samo..
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 10:05   #101
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
W sumie racja, ale też mogłam wcześniej to zrozumieć, a nie dalej ciągnąć taką relacje. Gdybym wcześniej to zakończyła, to bym się do niego tak nie przywiązała... bo niestety głupio mi to mówić, ale on od tej naszej rozmowy nie odzywa się, a mi mimo wszystko go brakuję, rozmowy z nim...

Chyba dotarło do niego, że już więcej nie pozwole sobie na takie traktowanie, więc po co mu teraz jestem potrzebna? Znajdzie sobie inną naiwną panienke, którą będzie traktował tak samo..
Grunt, że to do Ciebie dotarło i więcej sobie na takie coś nie pozwolisz. Jesteś młoda, więc masz prawo popełniać takie błędy - grunt to się na nich uczyć. Poboli i przestanie, wakacje idą, głowa do góry
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 10:13   #102
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez lolsonon Pokaż wiadomość
W sumie racja, ale też mogłam wcześniej to zrozumieć, a nie dalej ciągnąć taką relacje. Gdybym wcześniej to zakończyła, to bym się do niego tak nie przywiązała... bo niestety głupio mi to mówić, ale on od tej naszej rozmowy nie odzywa się, a mi mimo wszystko go brakuję, rozmowy z nim...

Chyba dotarło do niego, że już więcej nie pozwole sobie na takie traktowanie, więc po co mu teraz jestem potrzebna? Znajdzie sobie inną naiwną panienke, którą będzie traktował tak samo..
Naprawde, pociesz sie tym, ze to byly tylko rozmowy przez jakis tam czas a nie zwiazek Pomysl, ze ja mam gorzej bo mimo ze kocham gada jak jasna cho.lera, to nie moge z nim byc, bo jest jaki jest... Uwierz, ze pozbierac sie po takim zwiazku jest naprawde ciezko.
Ty dasz rade, jak juz SALIX stwierdzila, ida wakacje, poznasz kogos fajnego na pewno
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 10:16   #103
lolsonon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak wykorzystuje to, że mi na nim zależy...

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Naprawde, pociesz sie tym, ze to byly tylko rozmowy przez jakis tam czas a nie zwiazek Pomysl, ze ja mam gorzej bo mimo ze kocham gada jak jasna cho.lera, to nie moge z nim byc, bo jest jaki jest... Uwierz, ze pozbierac sie po takim zwiazku jest naprawde ciezko.
Ty dasz rade, jak juz SALIX stwierdzila, ida wakacje, poznasz kogos fajnego na pewno
ze musialas trafic na takiego dupka... probuje Cie w jakis sposob zrozumiec, bo sama na akiego trafilam, tylko ze mamy troche inne sytuacje.

ale i tak mi juz przeszlo, nawet nie mysle o nim a on tez sie nie odzywa, ale jakos sie tym nie przejmuje.
lolsonon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.