zdradliwy gad - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 16:55   #1
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68

zdradliwy gad


Hej dziewczyny, nie bardzo wiedziałam jak zatytułować wątek
Parę tygodni temu poznałam na imprezie faceta. Przystojny, zabawny, inteligentny - jednym słowem bajka. Wymieniliśmy się numerami i już następnego dnia zadzwonił z propozycją spotkania. Umówiliśmy się na piwo. Oczywiście świetnie się bawiłam, więc z przyjemnością zgodziłam się na kolejną randkę. No i sielanka trwałaby do dziś, gdyby nie to, że dowiedziałam się, że koleś ma dziewczynę Możecie mi wierzyć lub nie ale spotkałam ich na ulicy, spacerujących za rączkę Chyba opatrzność nade mną czuwa.
Do niczego między nami nie doszło (tylko pocałunki) ale i tak czuję się podle. Zawsze gardziłam takimi facetami i laskami, które godzą się być tą drugą.
I tu pojawia się moje pytanie. Myślicie, że powinnam powiedzieć tej biednej dziewczynie z jaką gadziną się spotyka? Ja wiem, że chciałabym wiedzieć ale chcę poznać jeszcze inne opinie. Co robić? Bo przecież gdybym się nie dowiedziała to pewnie w końcu pojawiłby się aspekt łóżkowy. No i nie jestem na tyle naiwna by wierzyć, że jestem pierwsza i ostatnia. Koleś pewnie zaraz sobie kolejną laskę na boku przygrucha.
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 16:58   #2
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: zdradliwy gad

Ja bym jej powiedziała, lepiej, żeby wcześniej się dowiedziała z jakim dupkiem się zadaje. Facet myśli, że świeci? Takich trzeba tępic!!
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 16:59   #3
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: zdradliwy gad

Obca dziewczyna raczej Cię nie posłucha, szybciej zapali jej się czerwona lampka i będzie uważała, że chcesz zniszczyć jej związek, bo chcesz pana X dla siebie.
Według mnie najlepszym rozwiązaniem było podejście do nich na ulicy, no ale na to już za późno. Panu podziękuj, kontakt zerwij, mówiąc dziewczynie o tym świata nie uratujesz, nie pomożesz także następnej, nie będziesz przecież informować każdej dziewczyny, z którą się spotyka, jaki jest. Masz szczęście, że Ty uniknęłaś bliższych kontaktów z tym człowiekiem.
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:16   #4
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

No właśnie boję się, że może nie uwierzyć. Jeszcze mi się dostanie za wybryki jej lubego.
Tylko, kurczę ja zawsze myślę, ze kobietki powinny trzymać się razem. Zwyczajnie szkoda mi dziewczyny.
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:25   #5
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: zdradliwy gad

Też bym powiedziała, ale pod warunkiem, że miałabym jakiś dowód. Nie wiem, smsy od niego czy coś. I jakoś tak delikatnie.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:41   #6
granatowa13
Raczkowanie
 
Avatar granatowa13
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: zdradliwy gad

Dokładnie, musisz mieć niepodważalny dowód w postaci sms'ów od Niego lub coś w tym stylu, inaczej laska Ci nie uwierzy. A powinna się dowiedzieć, co by się chłopak bezkarny nie czuł
granatowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 17:49   #7
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

Mam sms'y i chyba tak właśnie zrobię. Tylko niektóre pousuwam, np. te w których facet pisze, że nie zna seksowniejszej dziewczyny Jaaasne.
Zdrada to i tak cios, nie chcę żeby myślała, że może faktycznie nie była dość sexy...
Koleś oczywiście nadal pisze...Że to nie tak jak wygląda i że mi wszystko wytłumaczy.Żałosny dupek
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 17:59   #8
Gumisiowa8391
Raczkowanie
 
Avatar Gumisiowa8391
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 443
Dot.: zdradliwy gad

Ale po co usuwac? Niech dziewczyna zobaczy jaki jest, bo jeszcze pomyśli, że te które chcesz pokazac są do wybaczenia, lepiej pokaż wszystkie.
__________________
Wszyscy jesteśmy wariatami, tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani

Gumisiowa8391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:03   #9
granatowa13
Raczkowanie
 
Avatar granatowa13
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: zdradliwy gad

Nie usuwaj sms'ów. Laska i tak już dostanie 'plaskacza w twarz', jakiego ma 'cudownego' chłoptasia, a te sms'y to niepodważalny dowód na to.
granatowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:05   #10
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

No ale niektóre są naprawdę ostre. Wiecie, co by ze mnę zrobił itp... Pokazać? Matko, jak ona się przy mnie rozbeczy to nie wiem co zrobię.
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:08   #11
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: zdradliwy gad

Popłacze i zapomni, a przynajmniej nie zmarnuje ani dnia dłużej z *czymś* takim.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 18:12   #12
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: zdradliwy gad

Dokładnie. Możesz się tylko cieszyć, że zobaczyłaś go z kobietą szybciej niż później.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:12   #13
granatowa13
Raczkowanie
 
Avatar granatowa13
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 70
Dot.: zdradliwy gad

I tak, i tak bym pokazała i nie popuściła Mu tego tak łatwo. Jeśli się popłacze to trudno, nic nie zrobisz. Popłacze, popłacze i przestanie. Przynajmniej otworzysz Jej oczy, a dupek będzie mieć za swoje
granatowa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:17   #14
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez poziomkaa_ Pokaż wiadomość
Obca dziewczyna raczej Cię nie posłucha, szybciej zapali jej się czerwona lampka i będzie uważała, że chcesz zniszczyć jej związek, bo chcesz pana X dla siebie.
Według mnie najlepszym rozwiązaniem było podejście do nich na ulicy, no ale na to już za późno. Panu podziękuj, kontakt zerwij, mówiąc dziewczynie o tym świata nie uratujesz, nie pomożesz także następnej, nie będziesz przecież informować każdej dziewczyny, z którą się spotyka, jaki jest. Masz szczęście, że Ty uniknęłaś bliższych kontaktów z tym człowiekiem.
popieram tę koleżankę. nie warto się bawić w takiego detektywa, nerwów sobie napsujesz, a dziewczyna nie wiadomo jak zareaguje.

swoją drogą, niezły tytuł wątku
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:19   #15
wildcrazychild
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 68
Dot.: zdradliwy gad

Macie rację, pokaże wszystkie sms'y. Trudno, niech wie z kim się prowadza. Dzięki za pomoc

deszczowypies - no właśnie boję się jej reakcji, ale trudno, przynajmniej jeden łajdak zobaczy, że nie można się tak bezkarnie zabawiać dziewczynami.

A na tytuł nie miałam pomysłu, pisałam pod wpływem emocji

Edytowane przez wildcrazychild
Czas edycji: 2012-07-28 o 18:28
wildcrazychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:33   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, nie bardzo wiedziałam jak zatytułować wątek
Parę tygodni temu poznałam na imprezie faceta. Przystojny, zabawny, inteligentny - jednym słowem bajka. Wymieniliśmy się numerami i już następnego dnia zadzwonił z propozycją spotkania. Umówiliśmy się na piwo. Oczywiście świetnie się bawiłam, więc z przyjemnością zgodziłam się na kolejną randkę. No i sielanka trwałaby do dziś, gdyby nie to, że dowiedziałam się, że koleś ma dziewczynę Możecie mi wierzyć lub nie ale spotkałam ich na ulicy, spacerujących za rączkę Chyba opatrzność nade mną czuwa.
Do niczego między nami nie doszło (tylko pocałunki) ale i tak czuję się podle. Zawsze gardziłam takimi facetami i laskami, które godzą się być tą drugą.
I tu pojawia się moje pytanie. Myślicie, że powinnam powiedzieć tej biednej dziewczynie z jaką gadziną się spotyka? Ja wiem, że chciałabym wiedzieć ale chcę poznać jeszcze inne opinie. Co robić? Bo przecież gdybym się nie dowiedziała to pewnie w końcu pojawiłby się aspekt łóżkowy. No i nie jestem na tyle naiwna by wierzyć, że jestem pierwsza i ostatnia. Koleś pewnie zaraz sobie kolejną laskę na boku przygrucha.
szkoda, ze podeszlas sie przywitac i nie zrobilas mu obciachu przy dziewczynie. trzeba bylo rzucic jakims tekstem w stylu "szkoda, ze jak sie ze mna nie umawiales/calowales, nie mowiles, ze masz dziewczyne".
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:39   #17
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: zdradliwy gad

Powiedz. Jej już sprawa, co dalej z tą i informacją zrobi. A tytuł wątku bardzo trafny.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:44   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
No ale niektóre są naprawdę ostre. Wiecie, co by ze mnę zrobił itp... Pokazać? Matko, jak ona się przy mnie rozbeczy to nie wiem co zrobię.
No ale albo chcesz jej unaocznić jakim dup... jest jej facet i pokazujesz wszystko, albo chcesz jej namieszać w głowie i pokazać neutralne SMS-y w stylu "spotkajmy się na kawę". Albo albo - zdecyduj się, bo jak masz robić jakąś selekcję, kombinować, to dziewczyna od razu wyczuje jakiś fałsz w tym. Jeżeli uznasz, że masz wystarczające jaja, aby ją poinformować, to zrób to od A do Z, a nie że tylko troszkę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:44   #19
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: zdradliwy gad

może jeszcze uda Ci się wyśledzić ich na mieście? wtedy podejdziesz
a jak nie...hm,ja też bym wolała wiedzieć.
musisz tylko jakoś chłodno podejść do tego, bez emocji bo może się z tego wywiązać niezła awantura.
proponuję nie usuwać żadnych wiadomości ale te najostrzejsze ujawnij dopiero jak laska zażąda niepodważalnego dowodu.niektóre szczegóły spotkań też zostaw na koniec,nie ujawniaj wszystkiego od razu.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 18:46   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Popłacze i zapomni, a przynajmniej nie zmarnuje ani dnia dłużej z *czymś* takim.
Ani przez chwilę nie wierzę, że dziewczyna rzuci faceta z powodu rewelacji jakieś obcej dziewczyny. Nawet na wizażu widać po wątkach, że dziewczyny chętnie wybaczają coś takiego i dają sobie wcisnąć, że "
to było pierwszy raz, po pijanemu, a w ogóle to ona mnie zarywała". Więc szczerze wątpię, czy z dnia na dzień rzuci "misia".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:12   #21
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ani przez chwilę nie wierzę, że dziewczyna rzuci faceta z powodu rewelacji jakieś obcej dziewczyny. Nawet na wizażu widać po wątkach, że dziewczyny chętnie wybaczają coś takiego i dają sobie wcisnąć, że "
to było pierwszy raz, po pijanemu, a w ogóle to ona mnie zarywała". Więc szczerze wątpię, czy z dnia na dzień rzuci "misia".
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Moze dziewczyna ma jaja i go zostawi, po takiej wlasnie rewelacji? Ja bym tak postapila
Nie kazde sa zaslepione 'misiami', jak to ujelas...
Btw, niecierpie okreslenia 'mis' na faceta, nawet tego pisanego w cudzyslowiu brr
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 19:35   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Moze dziewczyna ma jaja i go zostawi, po takiej wlasnie rewelacji? Ja bym tak postapila
Nie kazde sa zaslepione 'misiami', jak to ujelas...
Btw, niecierpie okreslenia 'mis' na faceta, nawet tego pisanego w cudzyslowiu brr
Tylko tak: ona "misia" zna x lat, misiu pewnie niezły gracz - jak będzie trzeba to się rozpłacze, uklęknie, przysięgnie na głowę swojego nienarodzonego dziecka. A autorka wątku? Jakaś obca "laska". Przecież nieraz tu nawet tutaj były wątki w stylu "jakaś dziewczyna mi powiedziała, że mój facet" i było w większości święte oburzenie, że jak to tak - obcej babie wierzyć, a nie własnemu facetowi? Nie wydaje mi się, aby tu się mogło stać inaczej, szczególnie że autorka wątku sama się waha, już kombinuje jak złagodzić przekaz.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:07   #23
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tylko tak: ona "misia" zna x lat, misiu pewnie niezły gracz - jak będzie trzeba to się rozpłacze, uklęknie, przysięgnie na głowę swojego nienarodzonego dziecka. A autorka wątku? Jakaś obca "laska". Przecież nieraz tu nawet tutaj były wątki w stylu "jakaś dziewczyna mi powiedziała, że mój facet" i było w większości święte oburzenie, że jak to tak - obcej babie wierzyć, a nie własnemu facetowi? Nie wydaje mi się, aby tu się mogło stać inaczej, szczególnie że autorka wątku sama się waha, już kombinuje jak złagodzić przekaz.
1. moze ona nie zna go X lat tylko kilka miesiecy? czyli tak naprawde wcale go nie zna
2. moze juz koles mial podobne akcje? moze ona juz o czyms takim wie i wtedy takie wyznanie autorki byloby gwozdziem do trumny ich zwiazku
3. sama jestem przykladem tego, jak facet zamiast od razu przepraszac za swe bledy, kajac sie i prosic o wybaczenie najpierw sie oburzyl, stwierdzil ze przesadzam i jestem przewrazliwiona jednak to wkurzylo mnie jeszcze bardziej i to juz byl koniec. Wiec nie wiadomo w sumie jak on zareaguje
Mozliwosci jest mnostwo a juz w ogole nie kierowalabym sie prawdopodobienstwem zdarzen patrzac na wątki zakladane na wizazu
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:15   #24
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: zdradliwy gad

moja koleżanka miała taką sytuację, tylko że ona z nim była a on się z spotykał z inną. Moja koleżanka spotkała się z dziewczyną dogadały się w sprawie kolesia i urządziły spotkanie w trio.
Był spalony i u tej dziewczyny i u mojej koleżanki. Obie dowiedziały się jakie z niego "ziółko".
Uważam, że powinnaś pogadać z dziewczyną. Zasługuje na prawdę.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:31   #25
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: zdradliwy gad

Były też takie wątki na Wizażu, gdzie dziewczyny pisały, że poznały się z tą drugą i zostały dobrymi koleżankami, a faceta pognały. Więc może być i taki pozytywny scenariusz.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 20:51   #26
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
Mam sms'y i chyba tak właśnie zrobię. Tylko niektóre pousuwam, np. te w których facet pisze, że nie zna seksowniejszej dziewczyny Jaaasne.
Cytat:
Napisane przez wildcrazychild Pokaż wiadomość
No ale niektóre są naprawdę ostre. Wiecie, co by ze mnę zrobił itp... Pokazać? Matko, jak ona się przy mnie rozbeczy to nie wiem co zrobię.
Niemożliwe, żeby facet, który obdarowuje takimi wyszukanymi komplementami na dzień dobry, był takim gnojkiem. No nie wierzę!






Dziewczynie powiedziałabym. Na jej miejscu chciałabym wiedzieć.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:11   #27
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: zdradliwy gad

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Były też takie wątki na Wizażu, gdzie dziewczyny pisały, że poznały się z tą drugą i zostały dobrymi koleżankami, a faceta pognały. Więc może być i taki pozytywny scenariusz.
i tego też życzymy autorce!
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:35   #28
wiind
Raczkowanie
 
Avatar wiind
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Livorno / Krakow
Wiadomości: 32
Dot.: zdradliwy gad

Tez mysle, ze lepiej powiedziec to tej dziewczynie. Dobrze, ze chociaz sa dowody. Moze zda sobie sprawe z tego jaki on jest, o ile nie jest w niego zbytnio zapatrzona i jest w stanie mu takie rzeczy wybaczyc, chyba ze juz wybaczala kiedys... bo mi sie wydaje ze nie jestes pierwsza ktora tak zbajerowal. Ja niestety kiedys bylam w takiej sytuacji jak ta dziewczyna, tyle ze nikt mi nie musial mowic o tym ze ma kogos na boku. A w argumenty takie jak "bylem pijany" osobiscie nigdy nie uwierze i zycze tej dziewczynie, zeby tez w nie nie uwierzyla, bo na pewno sie takie posypia.
__________________
Here in my heart
That's where you'll be
You'll be with me
Here in my heart
No distance can keep us apart
Long as you're here in my heart

16.08.2009
wiind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 22:06   #29
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: zdradliwy gad

Trzeba mówić. Po to, żeby oni nie czuli się bezkarni.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:48   #30
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: zdradliwy gad

Nie, nie powiedziałabym. Po prostu nie miałabym czasu ani chęci na wciskanie historii jego dziewczynie, która i tak się w czoło popuka.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.