"Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 21:23   #4141
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Antunka, tylko raz można mnie tak "wykorzystać" Doświaczenie już mnie nauczyło, że robię tylko to, co należy do mnie i koniec kropka. Mogę komuś pomóc, wyręczyć, ale pod warunkiem, że sama nie mam co robić. Nie robię nic ponad moje obowiązki, chyba, że dostanę wyraźne polecenie od szefa (sam kiedyś wbiegł mi do pokoju w jakiejś furii, że najpierw mam wykonywać jego polecenia a nie innych "przełożonych" bo jego słowo jest najważniejsze... stare dzieje). Po tej akcji jeśli ktoś się upierał, że jego polecenie jest ważniejsze podaję telefon i proszę o połączenie z szefem aby to uzgodnić, wariatki ze mnie robić nie będą.

U mnie po staremu z wyjątkiem ząbkowania.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:26   #4142
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
A takie tam nieporozumienia. Fakt, że jestem ostatnio rozdrażniona i jak zwykle wszystkim się za bardzo przejmuję. Chciałam wam opisać całą sytuację w Klubie ale już mi przeszło. Po prostu czuję się niedoceniania. Im bardziej się staram, poświęcam i pokazuję, że umiem tym gorzej dla mnie. A teraz sezon urlopowy więc trzeba siebie nawzajem zastępować, pracy mnóstwo a podziękowania zero. Bo to przecież takie normalne, że jak kierownik idzie na urlop to zastępuje go najmniej doświadczony pracownik. Cała reszta siedziała z nogami na stole a ja zaiwaniałam za troje bo myślałam, że jak się wykażę to dostanę awans, podwyżkę albo chociaż słowo uznania. O ja naiwna Nie zrozumnie mnie źle uwielbiam swoją pracę i bardzo często zostawałam po godzinach, za które nikt mi grosza nie zapłacił. Ale z drugiej strony pracujemy nie tylko dla satysfakcji i doświadczenia ale dla pieniędzy. Ja też chcę się ustatkować, wziąć kredyt a bez dobrej umowy mogę tylko pomarzyć



Będą jeszcze okazje. Następnym razem na pewno nie popełnisz tego samego błędu
nawet nie wiesz jak bardzo Cie rozumiem u mnie jota w jote to samo. Staje na uszach by wszystko bylo super a cała reszta zawala, bo poprostu nie myślą szlag mnie trafia ze musze, ze tak powiem juz brzydko, z bezmozgami pracowac (nie wszyscy oczywiscie)

Jednak dzis chyba dostalam zadoscuczynienie ogolnie mialam dobry dzien w pracy, fajne klientki, sporo sprzedalam fajnych zabiegow i szefowa mnie oglosila pracownikiem zeszlego miesiaca hehe i dostalam premie łiii! Podziekowala mi tez no i tak milo sie ogolnie zrobilo... az dziwne
Juz mam urlop wiec juz w ogole pelnia szczescia u mnie nareeeeszcie odpoczne... nie wierze

Takze Antunka uszy do gory! Do Ciebie tez sie usmiechnie slonce i zobaczysz, ze Twoje starania i trudy zostana w koncu nagrodzone
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 12:43   #4143
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Maripossa gratuluję Fajnie, że szefowa Cię doceniła. Zawsze to miło usłyszeć, że się jest dobrym pracownikiem i jeszcze dostać premie Super. Udanego urlopu życzę. Dobrej pogody i prawdziwego odpoczynku. Oby nic i nikt Ci nie popsuł humoru

Ja nie jestem typem osoby, która da się wykorzystywać bo niestety ale charakterek to ja mam Jak uznam, że koniec z tym to nikt mi nie podskoczy bo umiem walczyć o swoje. Najgorsze, że ja to robię z własnej woli bo chcę się wykazać. A jak byłam przyjmowana do pracy to szefowa wyraźnie mi powiedziała, że warto się starać bo dobrych pracowników nagradzają premią. Tylko, że ja już prawie rok pracuję a premi nigdy nie było nawet na święta Poczekam jeszcze trochę może jednak miło się rozczaruję . Ale póki co ogarnęła mnie jakaś niemoc, niechęć i obojętność. Chyba potrzebuję bata

Byłam dzisiaj na grzybach ale jeszcze nie sezon bo nie znalazłam ani jednego... jadalnego Ale przyjemnie się chodziło po lesie więc nie żałuję. I przynajmniej dzień mam dłuższy

Karolca wrzuć jakieś nowe zdjęcia
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:00   #4144
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Karolca wrzuć jakieś nowe zdjęcia
Proszę
Załącznik 4829655 Załącznik 4829657

Załącznik 4829656
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2012-09-27 o 21:20
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:06   #4145
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Jednak dzis chyba dostalam zadoscuczynienie ogolnie mialam dobry dzien w pracy, fajne klientki, sporo sprzedalam fajnych zabiegow i szefowa mnie oglosila pracownikiem zeszlego miesiaca hehe i dostalam premie łiii! Podziekowala mi tez no i tak milo sie ogolnie zrobilo... az dziwne
Juz mam urlop wiec juz w ogole pelnia szczescia u mnie nareeeeszcie odpoczne... nie wierze
Gratulacje super, jak ktoś docenia włożony wysiłek w pracę
Miłego urlopu odpocznij

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
U mnie po staremu z wyjątkiem ząbkowania.
Ale ona jest cudna śliczna i słodziutka

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ja nie jestem typem osoby, która da się wykorzystywać bo niestety ale charakterek to ja mam Jak uznam, że koniec z tym to nikt mi nie podskoczy bo umiem walczyć o swoje. Najgorsze, że ja to robię z własnej woli bo chcę się wykazać. A jak byłam przyjmowana do pracy to szefowa wyraźnie mi powiedziała, że warto się starać bo dobrych pracowników nagradzają premią. Tylko, że ja już prawie rok pracuję a premi nigdy nie było nawet na święta Poczekam jeszcze trochę może jednak miło się rozczaruję . Ale póki co ogarnęła mnie jakaś niemoc, niechęć i obojętność. Chyba potrzebuję bata

Byłam dzisiaj na grzybach ale jeszcze nie sezon bo nie znalazłam ani jednego... jadalnego Ale przyjemnie się chodziło po lesie więc nie żałuję. I przynajmniej dzień mam dłuższy
Tak to zwykle jest, że człowiek się stara a szefostwo ma to gdzieś, choć z efektów pracy jak by nie było - korzystają Mam nadzieję, że jednak w końcu ktoś to doceni.

Co do niemocy i niechęci to bardzo dobrze rozumiem

Znasz się na grzybach? zazdroszczę
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 23:50   #4146
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Dziekuje dziewczyny
Jednak to wszystko strasznie naciagane, bo tak jak mowie, to ta menagerka z ktora mam (albo ona ze mna ma) na pieńku chyba na ten pomysl wpadla a szefowa tylko 'przyklasnela'. Niemniej jednak zrobilo mi sie milo i wiem, ze na to zapracowalam

Karolca: słodziak z Twojej Ewelinki!

Antunka no rok czasu to sporo ja w swojej poprzedniej pracy przez 2,5 roku nie doczekalam sie zadnej premii (choc zle nie zarabialam) a slowa pochwal to slyszalam tylko jak klientki mnie chwalily przy szefowej, to wtedy tez wypadalo jej cos milego przebąknąc
Rozumiem Cie, bo po jakims czasie czlowiekowi sie juz nic nie chce, nawet podstawowych czynnosci wykonywac a co tu dopiero mowic o wiekszym staraniu sie, gdzie nikt nas nie doceni, tylko wiecznie jest zle i za mało...
Jednak czuje, ze przed Toba juz niedlugo zasluzona nagroda (wróżę z kuli! haha )

Dziekuje Wam i uciekam spac, bo jutro rano wyruszam i wracam za tydzien
Trzymajcie sie cieplo (a nawet goraco!)
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 15:28   #4147
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Karolca przecudowna istota ta Twoja córa Nich się chowa zdrowa i szczęśliwa.

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Jednak czuje, ze przed Toba juz niedlugo zasluzona nagroda (wróżę z kuli! haha )
Mam do Ciebie pełne zaufanie i liczę, że ta kula nie jest zepsuta A tak na poważnie to oby, oby. Niemniej siły odzyskane i nawet chce mi się dalej pracować.

Nie wiem jak Wy ale ja dzisiaj cały dzień myślałam, że jest poniedziałek. A jak uświadomiłam sobie, że jutro już piątek to wyglądałam tak -->

Ciao Bambina
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 11:19   #4148
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

kurcze, wyjechałam i wątek nam umarł.
ale wróciłam

kto chce zobaczyć trochę fotek?
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:22   #4149
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
kurcze, wyjechałam i wątek nam umarł.
ale wróciłam

kto chce zobaczyć trochę fotek?
JA!
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 11:41   #4150
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

I ja
Opowiadaj jak było

Jojla, kiedy ślubujecie? Czy już po? Już po przeprowadzce?

U mnie dno, więc nie będę się zagłębiać w szczegóły...
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 19:07   #4151
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

o dżizaz!
Wątek mi wyskoczył z subskrypcji i myślałam że znowu zdechł.. (chociaż trochę zdechł).

W te wakacje w końcu udało upolować mię się dźwiedzia, a nawet 2
oto dowód:
Załącznik 4860343

[autoreklama]A z nowości to postanowiłam założyć sobie 'blogaska' [/autoreklama]
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 20:33   #4152
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Jojla, kiedy ślubujecie? Czy już po? Już po przeprowadzce?
Jeszcze 3 tygodnie ślubujemy 13 października A z przeprowadzką się trochę pokomplikowało i w zasadzie zostanie na po ślubie dopiero pod koniec miesiąca będziemy mieć klucze póki co pomieszkuję u teściów

Przykro, że u Ciebie nie najlepiej może chcesz o czymś pogadać? jak coś to wiesz, że tu znajdziesz osoby, które chętnie "wysłuchają"

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
o dżizaz!
Wątek mi wyskoczył z subskrypcji i myślałam że znowu zdechł.. (chociaż trochę zdechł).

W te wakacje w końcu udało upolować mię się dźwiedzia, a nawet 2
oto dowód:
Załącznik 4860343

[autoreklama]A z nowości to postanowiłam założyć sobie 'blogaska' [/autoreklama]
woow jaki super dźwiedź
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 23:15   #4153
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

a ja pochwalę się co mnie teraz zajmuje najbardziej
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2012-09-27 o 21:19
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:14   #4154
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
a ja pochwalę się co mnie teraz zajmuje najbardziej
jeej ale z niej lalunia śliczna
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:05   #4155
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

było mega fantastycznie po raz pierwszy od 6 lat nie miałam ochoty wracać do domu. wszystko dzięki dżungli czasem mi się tak zdarza, że gdzieś jestem i czuję, że to jest moje miejsce na ziemi. (poza dżunglą są tylko 2 takie miejsca).

tylko zdjęcia mam na drugim kompie, który aktualnie jest poza zasięgiem. na tym mam dosłownie kilka.

ogólnie to bardzo chcę tam wrócić za dwa lata (to znaczy właśnie do dżungli). spędzić przynajmniej 5 dni w miejscu bez zasięgu telefonicznego i wypocząć całkowicie. naprawdę tego potrzebowałam w tym roku.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:18   #4156
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Biia, z chęcią bym się od świata odcięła. Tel, net, tv itd mogłyby nie istnieć + zmiana miejsca pobytu

Ewelinka, to malutka ślicznotka

Beczko soli, fajne niedźwiadki

Może trzeba się wybrać w góry trochę lasów jest, zasięg można stracić
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:52   #4157
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Biia, z chęcią bym się od świata odcięła. Tel, net, tv itd mogłyby nie istnieć + zmiana miejsca pobytu

Ewelinka, to malutka ślicznotka

Beczko soli, fajne niedźwiadki

Może trzeba się wybrać w góry trochę lasów jest, zasięg można stracić
Takie rzeczy to już tylko w Bieszczadach
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 18:57   #4158
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

To czas wybrać kierunek -> BIESZCZADY
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:09   #4159
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
było mega fantastycznie po raz pierwszy od 6 lat nie miałam ochoty wracać do domu. wszystko dzięki dżungli czasem mi się tak zdarza, że gdzieś jestem i czuję, że to jest moje miejsce na ziemi. (poza dżunglą są tylko 2 takie miejsca).

tylko zdjęcia mam na drugim kompie, który aktualnie jest poza zasięgiem. na tym mam dosłownie kilka.

ogólnie to bardzo chcę tam wrócić za dwa lata (to znaczy właśnie do dżungli). spędzić przynajmniej 5 dni w miejscu bez zasięgu telefonicznego i wypocząć całkowicie. naprawdę tego potrzebowałam w tym roku.
Ach, aż sobie wyobraziłam jaki wspaniały to musi być odpoczynek i jak można naładować akumulatory
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 21:47   #4160
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Ciesze sie, ze ktos odswiezyl watek i ze nie bylam to znowu ja Bo kukalam tutaj pare razy, patrze ze cisza, to pojszłam...

Biia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal e Ci zazdroszcze! juz sie nie moge fot doczekac ja wole swojej Soliny lepiej nie wrzucac, bo sie chowa przy Twojej dzungli

Karolca foto nr1 mnie rozwalilo na lopatki łapie za serce, prze słodka!

Jojla ja 13 pazdziernika wybywam do mojego kochanego chrzesniaczka, to bede myslec o Tobie zeby w tym najwazniejszym dniu wszystko sie udało

Beczko prze kochane misiaczki! hahaha jakby mi taki lapa machnal, to bym pewnie miala misiaczka

A u mnie coz... Sporo sie dzieje w sumie. Wiekszosc nie do pisania tutaj. Pare osob z mojego otoczenia stwierdzilo, ze w moim zyciu to sceny jak w filmie i chyba troche racja
W zeszly czwartek mialam urodziny a impreze robilam w sobote w Krk, bylam mega przeziebiona, ale dalam rade Pochorowalam sie pozniej konkretnie, trzyma mnie do tej pory (jak zwykle zatoki), ale caly czas pracuję... Nie moge sobie na L4 pozwolic, bo i tak etatu nie wyrobie a idac na L4 to juz w ogole nie wiem jaka bym wyplate dostala:/ Pomalu sie wygrzebuje
A tak jesli bedzie Wam sie chcialo czytac moje wypociny, to moze cos skrobne w k, ale nie dzis raczej, bo zmięta strasznie jestem

buziaki dla kazdej!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:52   #4161
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Jojla ja 13 pazdziernika wybywam do mojego kochanego chrzesniaczka, to bede myslec o Tobie zeby w tym najwazniejszym dniu wszystko sie udało

A u mnie coz... Sporo sie dzieje w sumie. Wiekszosc nie do pisania tutaj. Pare osob z mojego otoczenia stwierdzilo, ze w moim zyciu to sceny jak w filmie i chyba troche racja
W zeszly czwartek mialam urodziny a impreze robilam w sobote w Krk, bylam mega przeziebiona, ale dalam rade Pochorowalam sie pozniej konkretnie, trzyma mnie do tej pory (jak zwykle zatoki), ale caly czas pracuję... Nie moge sobie na L4 pozwolic, bo i tak etatu nie wyrobie a idac na L4 to juz w ogole nie wiem jaka bym wyplate dostala:/ Pomalu sie wygrzebuje
A tak jesli bedzie Wam sie chcialo czytac moje wypociny, to moze cos skrobne w k, ale nie dzis raczej, bo zmięta strasznie jestem

buziaki dla kazdej!
Kochana to spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego Niech Twoje życie ułoży się w końcu jak w romantycznej komedii a tak poważniej to niech wszystko się układa tak jakbyś sama sobie tego życzyła i żeby w Twoim życiu na stałe zagościło szczęście

i dziękuję mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak należy
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:07   #4162
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez jojla Pokaż wiadomość
Kochana to spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego Niech Twoje życie ułoży się w końcu jak w romantycznej komedii a tak poważniej to niech wszystko się układa tak jakbyś sama sobie tego życzyła i żeby w Twoim życiu na stałe zagościło szczęście

i dziękuję mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak należy
dziekuje bardzo na pewno sie spelni
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:35   #4163
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

maripossa wszystkiego najlepszego
opowiedz co tam u Ciebie. bo to, że życie to historie jak w filmie pisze, to było wiadomo jak wam opisałam co mnie spotkało
ale już jest dobrze. dżungla mnie uspokoiła i dodała energii.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_005622.jpg (30,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0016 (2)22.jpg (48,9 KB, 9 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:37   #4164
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
dżungla mnie uspokoiła i dodała energii.
Musiało być niesamowicie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:44   #4165
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Musiało być niesamowicie
było. naprawdę polecam gorąco taki wyjazd.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:47   #4166
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

sama sobie organizowałaś taką wyprawę? Czy są biura podróży organizujące takie wypoczynki? Jak to wygląda od strony "technicznej".
No i sam klimat tropikalny, faktycznie ciężko oddychać takim wilgotnym powietrzem?
Wybacz ciekawość, ale jak opowiadają w TV to inaczej się słucha a inaczej tak "z pierwszej ręki" Bo przed wyjazdem na pewno komplet szczepień na choroby tropikalne trzeba odbyć (malaria, dur brzuszny itp)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:11   #4167
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

od strony technicznej organizowaliśmy wszystko sami z bratem. widziałam jakąś wycieczkę z biura podróży, ale była o połowę krótsza i kosztowała 14 tys....
jechaliśmy na wariata. mieliśmy lądowanie w quito o 22 i nie wiedzieliśmy gdzie będziemy spać. on miał tam paru znajomych, którzy zaskoczyli nas na lotnisku
(wiedzieli kiedy przyjeżdżamy, ale nie mieliśmy kontaktu więc nie wiedzieliśmy czy przyjadą i byliśmy gotowi na hostel-spisaliśmy adresy tych przy lotnisku).

na miejscu ci znajomi nam pomogli. głównie z językiem. zwiedzili z nami okolicę i pomogli zarezerwować wyprawę do dżungli i na galapagos
dżungla była z lokalnym biurem.
oddychało się dobrze. fakt, było gorąco, ale to doskwierało tylko jak weszliśmy w las w długich rękawach żeby nas coś nie pogryzło i powodowało jedynie mega pocenie, z oddychaniem żadnych problemów. jak teraz o tym myślę to zastanawiam się czy to normalne.

jeśli idzie o szczepienia, to nie ma żadnych obowiązkowych. zaszczepiliśmy się na żółtą febrę, ale w sumie nie wiem czy to był dobry pomysł, bo dwa tygodnie po niej chodziłam osłabiona. wcześniej mieliśmy szczepienia na żółtaczkę typu B i tężec.
teraz jeszcze zrobiliśmy żółtaczkę typu A. olaliśmy wściekliznę i dur brzuszny. braliśmy też leki na malarię.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:57   #4168
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
od strony technicznej organizowaliśmy wszystko sami z bratem. widziałam jakąś wycieczkę z biura podróży, ale była o połowę krótsza i kosztowała 14 tys....
jechaliśmy na wariata. mieliśmy lądowanie w quito o 22 i nie wiedzieliśmy gdzie będziemy spać. on miał tam paru znajomych, którzy zaskoczyli nas na lotnisku
(wiedzieli kiedy przyjeżdżamy, ale nie mieliśmy kontaktu więc nie wiedzieliśmy czy przyjadą i byliśmy gotowi na hostel-spisaliśmy adresy tych przy lotnisku).

na miejscu ci znajomi nam pomogli. głównie z językiem. zwiedzili z nami okolicę i pomogli zarezerwować wyprawę do dżungli i na galapagos
dżungla była z lokalnym biurem.
oddychało się dobrze. fakt, było gorąco, ale to doskwierało tylko jak weszliśmy w las w długich rękawach żeby nas coś nie pogryzło i powodowało jedynie mega pocenie, z oddychaniem żadnych problemów. jak teraz o tym myślę to zastanawiam się czy to normalne.

jeśli idzie o szczepienia, to nie ma żadnych obowiązkowych. zaszczepiliśmy się na żółtą febrę, ale w sumie nie wiem czy to był dobry pomysł, bo dwa tygodnie po niej chodziłam osłabiona. wcześniej mieliśmy szczepienia na żółtaczkę typu B i tężec.
teraz jeszcze zrobiliśmy żółtaczkę typu A. olaliśmy wściekliznę i dur brzuszny. braliśmy też leki na malarię.
o mamo... jaka przygoda ja tez tak chceeee!!
Ile Cie kosztowala taka wyprawa? mozesz zdradzic?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:29   #4169
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

napiszę Ci na priv.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:56   #4170
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: "Cnotki-niewydymki" stojące nad grobem czyli rocznik 86 :) część III

Dzieki za info Biia

U mnie weekend znow imprezowy...Parapet w Wawie omg co za biba, 40 osob skonczyla sie o wschodzie slonca, 3h snu i after party
Nie musze chyba dodawac, ze ja, moj brzuch, watroba i portfel ledwo to zdzierzylismy i... zblizajacy sie weekend bedzie swietem, bo bez % jeee!
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-30 22:19:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.