zakochał się w innej... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-26, 04:18   #121
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: zakochał się w innej...

Moim zdaniem żadna Twoja wina. Co to za bzdury, że kobieta musi mieć ochotę na seks 3 razy dziennie, nosić sexi pleksi bieliznę i ciuchy i być chodzącym spełnieniem marzeń faceta, bo jeśli nie, współwinna jest zdrady i powinna się obwiniać za bucowate zachowanie faceta. Przestań go bronić i usprawiedliwiać, zacznij wymagać i wyciągać konsekwencje!

A i jak słyszę, że wina jest po obu stronach w wypadku zdrady, to aż mnie trzepie. Wina jet 100% po stronie zdradzającego. Brakowało mu czegoś, coś było w związku nie tak, źle się z partnerką/partnerem czuł? Ok, albo rozmawia i naprawia, albo w odchodzi. To że znajduje najłatwiejsze i najgorsze rozwiązanie, to nie żadna wina partnerki/partnera. Zwłaszcza, że ten "brak" to często brak taniej podniety po 20 latach związku.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:22   #122
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem żadna Twoja wina. Co to za bzdury, że kobieta musi mieć ochotę na seks 3 razy dziennie, nosić sexi pleksi bieliznę i ciuchy i być chodzącym spełnieniem marzeń faceta, bo jeśli nie, współwinna jest zdrady i powinna się obwiniać za bucowate zachowanie faceta. Przestań go bronić i usprawiedliwiać, zacznij wymagać i wyciągać konsekwencje!

A i jak słyszę, że wina jest po obu stronach w wypadku zdrady, to aż mnie trzepie. Wina jet 100% po stronie zdradzającego. Brakowało mu czegoś, coś było w związku nie tak, źle się z partnerką/partnerem czuł? Ok, albo rozmawia i naprawia, albo w odchodzi. To że znajduje najłatwiejsze i najgorsze rozwiązanie, to nie żadna wina partnerki/partnera. Zwłaszcza, że ten "brak" to często brak taniej podniety po 20 latach związku.
Dokładnie. Aż przykro to czytać, straszne jest podejście pod tytułem "nie byłam seksbombą, to jestem współwinna". Autorka ma jakąś skłonność do usprawiedliwiania faceta, szukania w sobie win, podczas gdy to on totalnie skrewił.
Autorko, pracuj nad poczuciem własnej wartości, najintensywniej jak jesteś w stanie.

Zresztą, choćby kobieta była tą seksbombą, to tak czy siak będzie seksbombą "własną", znaną, opatrzoną, dostępną itp. To nie trochę inny wygląd kusi, tylko dreszcz emocji związanej z nieznanym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 09:19   #123
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość

A i jak słyszę, że wina jest po obu stronach w wypadku zdrady, to aż mnie trzepie. Wina jet 100% po stronie zdradzającego. Brakowało mu czegoś, coś było w związku nie tak, źle się z partnerką/partnerem czuł? Ok, albo rozmawia i naprawia, albo w odchodzi. To że znajduje najłatwiejsze i najgorsze rozwiązanie, to nie żadna wina partnerki/partnera. Zwłaszcza, że ten "brak" to często brak taniej podniety po 20 latach związku.

a jak nie da się rozmową załatwić wszystkiego, druga osoba ma braki ale na każdej innej płaszczyźnie jest super? to wtedy też trzeba się rozstać?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:13   #124
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
a jak nie da się rozmową załatwić wszystkiego, druga osoba ma braki ale na każdej innej płaszczyźnie jest super? to wtedy też trzeba się rozstać?
Nie. Lepiej znalezc sobie kogos na boku <ironia>

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:24   #125
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Nie. Lepiej znalezc sobie kogos na boku <ironia>

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

może powinnam bardziej doprecyzowywać swoje wypowiedzi. nie mówię o romansie, dłużej relacji poza związkiem. mówie dla przykładu o jednorazowym bzyknięciu. bo czegoś się nie miało w związku, pojawiła się chwila i stało się. i pytam się, czy jedyną opcją wtedy jest rozstanie?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:48   #126
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
może powinnam bardziej doprecyzowywać swoje wypowiedzi. nie mówię o romansie, dłużej relacji poza związkiem. mówie dla przykładu o jednorazowym bzyknięciu. bo czegoś się nie miało w związku, pojawiła się chwila i stało się. i pytam się, czy jedyną opcją wtedy jest rozstanie?
No raczej, bo bzyknięcie nie rozwiąże problemu, który leży u postaw zdrady: czyli tego, że czegoś w związku BRAKUJE.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:58   #127
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No raczej, bo bzyknięcie nie rozwiąże problemu, który leży u postaw zdrady: czyli tego, że czegoś w związku BRAKUJE.

zgadzam się, że nie rozwiąże.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 12:51   #128
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: zakochał się w innej...

Tylko dodam, ze czasami jedynym problemem w związku, jest tylko jedna ze stron, która jest po prostu zwykłą świnią która związek traktuje jako : hotel, pralnię, jadłodajnię.
I takie szuje, często zerują na osobach o niskim poczuciu wartości własnej, wmawiając im różne bzdety i żerując na ich dobrej woli.

I ja to tak tu widzę.
A faceta brednie że on to będzie lepszy niż tatuś i nie odejdzie to brednie.
Jego ojciec przynajmniej miał jaja żeby nie żyć w kłamstwie. A ten tu plugawi własne gniazdo, niszczy partnerkę, byle robić przed publiką, a może samym sobą, za jakiegoś uczciwego Lucky Lucka.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:45   #129
fallingdown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 17
Dot.: zakochał się w innej...

Powiedzcie mi tylko drogie kobietki... czemu żyjemy dziś w takich czasach, że zamiast rozmawiać by coś naprawić to po prostu jedno drugie oszukuje, zdradza, itp.
Zamiast próbować coś naprawić w zalążku problemu, rozmową właśnie - powiedzieć, że dzieje się coś źle, to ucieka się od odpowiedzialności i szuka rozwiązań - niekoniecznie dobrych - na własną rękę. Czemu nie potrafimy rozmawiać z teoretycznie najbliższą nam osobą jaką jest partner życiowy ?
fallingdown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 05:23   #130
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
a jak nie da się rozmową załatwić wszystkiego, druga osoba ma braki ale na każdej innej płaszczyźnie jest super? to wtedy też trzeba się rozstać?
Tak, jeśli jedynym rozwiązaniem, jakie się widzi jest bzykanie na boku

Cytat:
Napisane przez fallingdown Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko drogie kobietki... czemu żyjemy dziś w takich czasach, że zamiast rozmawiać by coś naprawić to po prostu jedno drugie oszukuje, zdradza, itp.
Zamiast próbować coś naprawić w zalążku problemu, rozmową właśnie - powiedzieć, że dzieje się coś źle, to ucieka się od odpowiedzialności i szuka rozwiązań - niekoniecznie dobrych - na własną rękę. Czemu nie potrafimy rozmawiać z teoretycznie najbliższą nam osobą jaką jest partner życiowy ?
Uświadom sobie, że nie wszyscy tak mają. Że są ludzie którzy chcą i potrafią pracować nad związkiem, którym zależy na relacji z partnerem, jego szczęściu i wzajemnym porozumieniu. To Twój "luby" jest wybrakowany, a nie od razu cała ludzkość.

Nie daj, proszę, sobie wmówić, że to takie nic i stawiaj twarde warunki, które on musi spełniać. To on ma się starać! To on ma naprawiać, Ty możesz spokojnie czekać na to, czy tak będzie. Jeśli nie, to kopnij dziada. Ja bym kopnęła od razu.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 06:01   #131
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez fallingdown Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko drogie kobietki... czemu żyjemy dziś w takich czasach, że zamiast rozmawiać by coś naprawić to po prostu jedno drugie oszukuje, zdradza, itp.
Zamiast próbować coś naprawić w zalążku problemu, rozmową właśnie - powiedzieć, że dzieje się coś źle, to ucieka się od odpowiedzialności i szuka rozwiązań - niekoniecznie dobrych - na własną rękę. Czemu nie potrafimy rozmawiać z teoretycznie najbliższą nam osobą jaką jest partner życiowy ?
To nie jest zależne od czasów, w jakich żyjemy. Zawsze znajdą się ludzie, którzy idą na łatwiznę i tego, czego brakuje w związku, szukają poza nim. Nie szukaj winy w sobie bo Twój partner spieprzył sprawę, odwrócił kota ogonem pozując na jakże szczerego i lojalnego partnera. Zawróciła mu w głowie młoda du.pa i tyle, a on nie ma na tyle jaj, żeby dać Ci w tej sytuacji święty spokój.
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 17:57   #132
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: zakochał się w innej...

[QUOTE=MaRtUhA;45771223]To nie jest zależne od czasów, w jakich żyjemy. Zawsze znajdą się ludzie, którzy idą na łatwiznę i tego, czego brakuje w związku, szukają poza nim. Nie szukaj winy w sobie bo Twój partner spieprzył sprawę, odwrócił kota ogonem pozując na jakże szczerego i lojalnego partnera. Zawróciła mu w głowie młoda du.pa i tyle, a on nie ma na tyle jaj, żeby dać Ci w tej sytuacji święty spokój.[/QUOTE]

On jest na tyle sprytny, że nie rozwali "dobrego" związku. On poprzez swoje szczere wyznanie wystawił własne 4 litery, żeby autorka go w nie kopnęła. Tylko ona mu wspaniałomyślnie wybaczyła.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 09:57   #133
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: zakochał się w innej...

Cytat:
Napisane przez fallingdown Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi tylko drogie kobietki... czemu żyjemy dziś w takich czasach, że zamiast rozmawiać by coś naprawić to po prostu jedno drugie oszukuje, zdradza, itp.
Zamiast próbować coś naprawić w zalążku problemu, rozmową właśnie - powiedzieć, że dzieje się coś źle, to ucieka się od odpowiedzialności i szuka rozwiązań - niekoniecznie dobrych - na własną rękę. Czemu nie potrafimy rozmawiać z teoretycznie najbliższą nam osobą jaką jest partner życiowy ?
widzialas ten mem "dziennikarz zapytal staruszków, którzy byli ze sobą od 50 lat, jaki jest sekret ich udanego związku, odpowiedzieli: wie pan my jestesmy z tychczasow gdy jak coś sie psuło to się naprawiało, a ńie od razu wyrzucało" - jakoś tak to leciało ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 00:11   #134
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zakochał się w innej...

Jak rany, ten tekst o staruszkach i naprawianiu jest tak wyświechtany że mi mdło jak go ZNÓW widzę No niestety, staruszkowie to byli razem po te 50 lat czasem wcale nie dlatego że tak im miłość kwitła, a oni naprawiali, tylko dlatego, że rozwód był rzeczą nie do pomyślenia, a rozwodnik, a szczególnie rozwodniczka, miała problem żeby potem w ogóle życie poukładać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:30   #135
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: zakochał się w innej...

Czytając ten wątek pomyślałam sobie, że autorka musi być albo bardzo silną albo bardzo zdesperowaną osobą skoro to wszystko znosi. Mam wrażenie, że chce utrzymać przy sobie tego faceta bo boi się, że nikt inny nie zwróci na nią uwagi i że już nikogo w życiu nie spotka. Jeśli nawet nie dane Ci jest ułożyć sobie z nikim życia to naprawdę nie warto marnować go z kimś takim. Nie wyobrażam sobie dni, gdy przychodzi z pracy a ja myślę tylko o tym, czy ją dziś widział, czy znów wystawał w oknie czekał aż przejdzie ulicą. Pierwszą myślą przy zbliżeniu byłoby to czy już sobie ją wyobraził czy jeszcze nie. Może to i był błąd z jego strony, że - powiedzmy- się zauroczył, ale jeśli by mu zależało, nie raniłby Cię i nie mówił by tego wszystkiego. Dziewczyny dobrze mówią, po prostu zrzucił ciężar z siebie na Ciebie. Nikt nie mówi, że było mu z tym łatwo, pewnie się męczył, ale mógł przecierpieć, ogarnąć się i nie dać niczego po sobie poznać. A gdyby zachciałoby mu się bycia uczciwym to wycofałby się z tego związku i nie miał czelności prosić, żebyś mu wybaczyła.
Autorko, nie powinnaś tak starać się ze wszystkim dla niego. Wygląd? Z jednej strony zauważył Cię, coś go w Tobie ujęło, że się starał. Jednak z drugiej- nie powiedzieć komplementu ukochanej, nie dać do zrozumienia, że jest dla niego najpiękniejsza i najważniejsza na świecie?... Nie ważne czy czegoś masz za mało, czy coś Ci zwisa czy nie zwisa. Małe, niskie, drobne kobiety też mogą być piękne i seksowne, ale tylko wtedy gdy najpierw same się tak poczują i nie warto tracić czasu na kogoś, kto nie zauważa Twoich walorów i Cię nie dowartościowuje. Jak jest naprawdę to Ty już wiesz najlepiej, piszę swoje spostrzeżenia z punktu osoby trzeciej, z tego jak Ty to przedstawiłaś. Czasem jednak widać więcej z boku
Już trochę czasu minęło, jednak chętnie dowiem się jak rozwija się sytuacja.
__________________
wymiana

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2014-04-07 o 19:31
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:37   #136
kasiaxx0
Przyczajenie
 
Avatar kasiaxx0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 7
Dot.: zakochał się w innej...

Może powiedział Ci to bo szykuje jakąś "grubszą" sprawę... U mnie było podobnie, tyle że bez słów, związek się wypalał i w końcu otworzyłam oczy i ujrzałam tą dziewczynę. Jeśli jednak wszystko jest ok, i po prostu wymsknęło mu się (co i tak jest świństwem) to za jakiś czas znowu będziesz się cieszyć uczuciem, tak myślę. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

[/QUOTE]On jest na tyle sprytny, że nie rozwali "dobrego" związku. On poprzez swoje szczere wyznanie wystawił własne 4 litery, żeby autorka go w nie kopnęła. Tylko ona mu wspaniałomyślnie wybaczyła.[/QUOTE]
kasiaxx0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-07 20:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.