Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 20:42   #2401
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

to ja jeszcze wspomnę, że przyszły do mnie perfumki anisia bella i to niedobrze bardzo, bo najchętniej wylewałabym je nasiebie za każdym razem jak nos przyzwyczaja mi się do zapachu
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:45   #2402
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gołąbku pozdrów Pastereczkę jak będziesz z nią rozmawiać. To miło, że mimo obowiązków ma jeszcze czas na pakowanie paczek. Ja na swoją wciąż czekam.

A soję rano kładę solo lub z kroplą oleju, natomiast wieczorem to już porządna mieszanka jest: soja, olej tamanu, olej z nasion truskawki, HA i wit. C. Oleje i HA po 2 krople. Szokujące jest to, że dzięki soi wszystko wchłania się do matu, a rano jak kłądę na soję filtr, to on również do matu zostaje wchłonięty. Nigdy bym nie sądziła, że ten tłuścioch da matowe wykończenie. Jestem nim szczerze zachwycona. Co prawda na początku czuje się ziarenka, jakbym peeling robiła, ale wcieram cierpliwie i efekt ziarnistości znika.
ode mnie też, ode mnie też
ja też czekam, ale dzisiaj Rozi mi tak osłodziła to czekanie, że nawet się nie zmartwię, jak jeszcze trochę poczekam

Ale mnie denerwujecie są z tą soją Normalnie chyba pójdę do mamy i wyszarpnę jej to, co jej dałam choćby trochę do testów ponownych.. Bo az niemożliwe, żebym takim dziwolągiem byla, skoro wszystkim ona odpowiada

Paula - mów to, co myślisz bez względu na to, czy podoba się TZ-owi i teściowej, czy nie. Zaciskanie zębów i duszenie w sobie tego wszystkiego sprawi, że niebawem wybuchniesz i to dopiero może być niebezpieczne
A co do pracy - niby dlaczego miałabyś sobie rady nie dać? Przecież to jasne było, że poradzisz sobie i to świetnie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-06 o 20:54
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:45   #2403
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
pewnie i tak, jej obecnosc go zmienia. czasem mam wrazenie ze przy niej mowi jedno a jak jej nie ma drugie. juz nieraz dostal ode mnie za to ochrzan, synek mamusi. niech mnie pocaluje gdzies. a najlepiej to niech idzie spac do mamusi nie rozumiem tego, boi sie jej czy jak? jak mnie moja mama wkurza (a szanuje ja) to mowie jej to, ze denerwuje mnie jej gadka, zeby sie nie wtracala za bardzo bo i tak zrobimy po swojemu, zeby nie komentowala bo mi sie to nie podoba. nie po chamsku oczywiscie, choc i nie raz kloce sie z nia o swoje racje. i wygarnac troszke potrafie. a on jak ta mamusiowa. wpienia mnie to niesamowicie.

a w pracy narazie sie uklada. na poczatku malo godzin, ale mam nadzieje ze juz niedlugo zaczne chodzic na dluzej, coby cos zarobic poznalam gabinet (choc zanim dokladnie zapamietam co gdzie sie znajduje to troche czasu pewnie jeszcze minie), lekarki, i ogolnie czesc personelu calego centrum medycznego (za duzo imion i osob do zapamietania, w razultacie pamietam tylko 6 osob ) Pracuje sie dobrze, a myslalam ze bede miala z tym jakies trudnosci, ze nic nie pamietam, ze nie bede potrafila najprostszego materialu zrobic. a juz pierwszego dnia zarabialam normalnie materialy. nie wiem skad u mnie byla taka panika.
to normalne bez pracy podupada samoocena nawet jeśli to tylko urlop wychowawczy. widzę to po sobie. a jeszcze jak się takie cyrki dzieją , kiedy się chce wrócić do roboty, to w ogóle człowiek czuje się do niczego
życzę cierpliwości do teściowei i TŻ
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:51   #2404
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Do mnie już soja idzie I się cieszę ta reakcją Frantic bo jakos nam skóry podobnie reagują, to może tym razem też tak będzie.
Paula może rzadko się ze swoją mamą widuje i jest spięty czy coś. Nie martw się, wkrótce teściowa wyjedzie. Panika chyba jest zupełnie normalna w nowej pracy a tym bardziej po przerwie. Człowiek chce się wykazać, a do tego nowe środowisko. Najważniejsze, że wszystko się układa i pracujesz w zawodzie. No i jeszcze do tego akurat jak teściowa jest to przynajmniej nie musisz z nią tak dużo przebywać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:03   #2405
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy wiem ze masz racje, bo juz raz tak bylo. dusilam w sobie a pozniej wybuchlam, i to nie jeden raz. na kilka dni przed i zaraz na koniec naszego wesela... opierdzielilam tesciowa. w odwecie mnie nie zameldowala zreszta...
tylko czasem wiem ze nie warto zaczynac bo ona i tak swoje bedzie gadac i nie przegadasz jej, ona wie najlepiej i zawsze ma racje.

MamoNiny niedlugo i Ty wrocisz do pracy i gleboko wierze w to ze jednak bedziesz pracowala w zawodzie,w ktorym sie odnajdujesz a nie w tym, ktory Ci proponuja bedzie dobrze.
ja pewnie sie tez tak stresowalam bo musialam swoja perelke mala powierzyc komus innemu w opieke. niby mialam juz czasami dosc bycia matka, tylko i wylacznie, i chcialam sie wyrwac od obowiazkow z tym zwiazanych. jednak teraz troche serducho boli kiedy ja zostawiam, wychodze z domu i slysze jak placze.. ale obie sie przyzwyczaimy, taka kolej rzeczy

Dominiko owszem widuje rzadko, ale moim zdaniem nalezy zachowac jakies zdrowe zasady, ona nie moze mu dyktowac jak on ma zyc i myslec. czasem zartuje ze dobrze ze jeszcze mu gaci do ubrania nie wybiera wiem ze wkrotce wyjedzie, mam chec nawet skreslac dni w kalendarzu ale to dopiero ok 14 lipca nastapi wiec jeszcze troche czasu... ale jakos to zniose. dobrze ze pracuje to mam ja z glowy choc na te kilka godzin dziennie. do tego dluzszy spacer z mala i tez ok.

a co do tej soi, to i mnie ona zaczyna bardzo ciekawic... tylko ja juz troche mam do zuzycia w lodowce rzeczy i nie bardzo widzi mi sie zamawiac nastepne bardzo polubilam naturalna pielegnacje. ze zwyklych kremow to tylko Humektan mi zostal a i tak go na dzien wzbogacam olejami i HA, czasem jak pamietam dorzuce mocznika, krople NMF i jedwabiu. a na noc serum lemon i czasem tez z jakims olejem. i ostatnio ZZ. jestem zachwycona taka zabawa

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-07-06 o 21:05
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:17   #2406
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pewnie, damy radę Paula pomyśl, że ze mną od sierpnia teściówka zamieszka zagryź zęby i może do kina się wyrwij sam na sam z TZtem
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:20   #2407
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny! Nie odkrywajcie nowych wynalazków biochemicznych bo ani mój portfel ani TŻ tego nie wytrzymają... Przecież to szaleństwo, mam 4 oleje do zuzycia, 3 kremy, jakieś 10 balsamów i inszych smarowideł do ciała, 5 ekstraktów, jakieś 350 hektolitrów płynów do kąpieli i pod prysznic....

Cathy, chyba w podziękowaniu Rozi za proszki trzeba by to uczcić fajnym makijażem na blogu A jak potrzebujesz naraz dużej ilości cieni to polecam The She Space - sampelki po pół dolca i przesyłka chyba 2 - na początku roku z koleżanką wzięłyśmy po 10 sampli razem i wyszło nam po 25 zł

Paula, mawiają, że z rodziną nie bierzesz ślubu, ale chyba ktoś był pijany jak to mówił. I tak dobrze, że przyjeżdża raz na jakiś czas, popatrz, za tydzień już jej nie bedzie. Gorzej, jak to zniesie wasze małżeństwo...

Nareszcie odpoczęłam - 4 dni wolnego, teraz można 5 dni zaginać w robocie...

Przyszło moje srebrne bolerko na wesele - hurra, jest ciemniejsze niż na fotce, dzięki czemu idealnie pasuje do sukienki.

I czemu benzyna taka droga? Mam nadzieję, ze spadnie po wakacjach, bo nie wyrobię z utrzymaniem auta, i tak na przegląd musi iść...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 21:45   #2408
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Niedawno wróciłam z basenu padnięta strasznie... Wymęczyłam sie niesamowicie
mamoNiny- rzeczywiście ten blond ujmuje Ci lat no i na żywo nie jest taki żółty
Moja broda i tereny wokół ust wyglądają naprawdę źle- zit zap to wysusza ale strupki nie chcą tak łatwo znikać- niestety...

Idę spać bo wpadnę głową w monitor
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:56   #2409
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Skad ta soja? rany, ja ostatnio jakas zapozniona jestem...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 21:57   #2410
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jak sie mineralocholiczkom podobal opener? moje meow przetrwalo wszystko, raz mi sie tylko cien paint cosmetics na bazie art deco odbil na powiece a koncerty wbily mnie w ziemie.
przy okazji odkrylam,ze latem chyba zrezygnuej z meteorytow, bo w upale dziwnie wygladam
strasznie sie ciesze, ze moglam to przezyc zdecydowanie warte tych wszystkich pieniedzy i stresu
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:00   #2411
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Open'er rewelka! EGM ładnie wsyzstko wytrzymało, nawet The Prodigy ok. 30 m od sceny (ale to tylko przez 10 min , więcej ja bym nie wytrzymała ) A Faith No More i Placebo mnie osobiście na kolana powaliły i się jeszcze pozbierać nie mogę
Idę spać bom przemęczona po tych 3 dniach okrutnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 22:02   #2412
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A ja od jurta zaczynam urlop, to będę mogła w spokoju skompletować jakaieś zamówenie z naturalną pielęgnacją, a ta soja to strasznie kusi i pewnie szybko znajdzie się w moim koszyczku

Paula, MamoNiny, głowy do góry, biust do przodu i nie dać się swiatu! No!

ja też z tych oczekujących na paczkę od Pastereczki
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:04   #2413
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ech, dziewczyny, ale zazdroszczę, że Wam służy naturalna pielęgnacja. Ile ja kasy na to wydałam, a później i tak większość lądowała w koszu, bo termin ważności relatywnie krótki i wymienić się też ciężko.

Cathy ja też czekam na Twoje malunki, ale jak nie masz teraz fazy, to chętnie poczekam. Artysty nie wolno popędzać

Paulo widzisz, myśmy wszystkie tu mówiły, że się szybko odnajdziesz w nowej pracy. Ty energiczna kobieta jesteś, na miejscu nie usiedzisz, więc bycie tylko i wyłącznie "gospodynią" niezbyt dobrze na Ciebie działało. Na szczęście teściowa tylko na kilka dni, a tak jak tu mówią- parę godzin w pracy, spacer z małą, wypad z przyjaciółką i szybko zleci. Pomyśl o ile mniej musisz się teraz męczyć dzięki temu, że pracujesz I ani mi się waż dołować, jeśli teściowa zacznie marudzić, że dziecko i mąż na tym ucierpią itd. To jest dobra szkoła samodzielności dla Was obu, a TŻ dwie rączki ma, z głodu nie umrze, a i do obowiązków domowych szybciej go zagonisz, bo w końcu Ty teraz też pracujesz. Także same plusy

MamoNiny współczuję A na długo to tak?

Gabs fajnie, ze udało Ci się odpocząć. Powiedz Ty mi, jak się te cienie z She Space trzymają? I gratuluję udanego zakupu A z benzyną to Cię nie pocieszę, jakiegoś konkretniejszego spadku dopiero na początku przyszłego roku można oczekiwać.

Siostra się pluska

Openerowe panny- sio do lóżek odsypiać, a jaki zdrowy sen teraz będzie, że ho ho!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:09   #2414
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A Ty Panna Kiedy się po Blond LL zgłaszasz ? Jak tam w ogóle rozmowa ?
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:13   #2415
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Open'er rewelka! EGM ładnie wsyzstko wytrzymało, nawet The Prodigy ok. 30 m od sceny (ale to tylko przez 10 min , więcej ja bym nie wytrzymała ) A Faith No More i Placebo mnie osobiście na kolana powaliły i się jeszcze pozbierać nie mogę
Idę spać bom przemęczona po tych 3 dniach okrutnie
a na fotce, którą widziałam wcale na przemęczoną nie wyglądasz Wręcz przeciwnie - świeżo i promiennie
No dobra, rozumiem, że fotka była przed Zmykaj odpoczywac, należy Ci się
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy ja też czekam na Twoje malunki, ale jak nie masz teraz fazy, to chętnie poczekam. Artysty nie wolno popędzać

Cytat:
Ech, dziewczyny, ale zazdroszczę, że Wam służy naturalna pielęgnacja. Ile ja kasy na to wydałam, a później i tak większość lądowała w koszu, bo termin ważności relatywnie krótki i wymienić się też ciężko.
mam podobnie. Jak podliczę, ile na to wszystko wydałam, to aż mi się słabo robi. A większość i tak wędruje do koleżanek i mamy, bo mnie nie służy.
A teraz jeszcze hormony wariują po odstawieniu pigułek, które brałam przez kilka ładnych lat (w sumie ponad 9) i sama już nie wiem, czy to, co się dzieje z moją twarzą to reakcja na mazidła, czy właśnie hormony. Oszaleć można...
I włosy mi garściami wypadają. Dobrze, że ich trochę mam, bo jak patrzę na to, ile wypada podczas codziennego mycia, to się zastanawiam, jakim cudem jeszcze nie jestem łysa
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:04   #2416
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

hej dziewczyny, może któraś mi to przetłumaczyć bo ogólnie rozumiem tylko nie łapię o co chodzi, że kiedy ten zwrot?? jak już zrobię zamówienie i zapłacę i w ogóle?? boję sie że w końcu nie dadzą upustu, a tak to ja nie zamawiam
once your order is received and printed for shipping, you will receive a refund back in the amount of the 25%
You will not see the discount when you first place your order, please be patient and it will be refunded back to you ASAP.
Please allow 3-5 business days for processing.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:11   #2417
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
A Ty Panna Kiedy się po Blond LL zgłaszasz ? Jak tam w ogóle rozmowa ?
Siem zgłoszę Na razie próbuję prostować w życiu, bo się trochę poplątało. A na rozmowie przyjemnie było, gość, który się ze mną umówił, gdzieś przepadł i rozmawiałam z innym (ten na szczęście nie mówił, że będę im tak strasznie przeszkadzać). Pogadaliśmy z 20min i stwierdził chyba, że obleci, bo mnie wzięli Tylko ciągle nie wiem, czy to będą 2, czy 3 tygodnie, ale to nic, najważniejsze, że zaklepane. Zdaje się, że przekonałam go brakiem konieczności wypełniania dzienniczka (wystarczy mi opinia), żebyście widziały ulgę malującą się na jego twarzy

Cathy, ciesz się, że masz takie silne włosy, ja już dawno byłabym łysiutka

Braworka, chodzi o to, że opłacając zamówienie musisz zapłacić kwotę bez zniżki, natomiast jak już przetworzą Twoje zamówienie i skierują do wysyłki, to wtedy zwrócą Ci zniżkowe pieniążki na konto. Czyli w praktyce zwrot dostaniesz w ciągu kilku dni po zmianie statusu na shipped.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-06 o 23:17
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:19   #2418
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Podaję listę od Pastereczki wysłanych paczek.Przepraszam z góry za przekręcenie ników ale nie znam wszystkich

naamah cz.2
Sidus
Braworka
Renielicie
Mrsvarges
Piratte
Radelka
Raxa
Winly-em
Iwi-44
Joannaros
Gunia
Smash
Tootsie cz.2

Ostatnia paczka z silk dotrła w piątek.

Ilonko paczka jeszcze nie dotrała.Ale Pastereczka ma przekierowanie więc trochę to potrwa.



Frantic dzięki za info sojowe Zamawiam
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 23:24   #2419
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, może któraś mi to przetłumaczyć bo ogólnie rozumiem tylko nie łapię o co chodzi, że kiedy ten zwrot?? jak już zrobię zamówienie i zapłacę i w ogóle?? boję sie że w końcu nie dadzą upustu, a tak to ja nie zamawiam
once your order is received and printed for shipping, you will receive a refund back in the amount of the 25%
You will not see the discount when you first place your order, please be patient and it will be refunded back to you ASAP.
Please allow 3-5 business days for processing.
przede wszystkim musisz dodać do koszyka kupon zniżkowy - bez tego nie uwzględnią Ci zniżki.
Zwrot nastąpi ASAP - czyli tak szybko, jak to będzie możliwe - (as soon as possible)
Kiedy składasz zamówienie, nie zostaje automatycznie naliczona zniżka, tylko zostanie ona zwrócona w momencie, kiedy Twoje zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-06 o 23:27
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 00:15   #2420
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przede wszystkim musisz dodać do koszyka kupon zniżkowy - bez tego nie uwzględnią Ci zniżki.
Zwrot nastąpi ASAP - czyli tak szybko, jak to będzie możliwe - (as soon as possible)
Kiedy składasz zamówienie, nie zostaje automatycznie naliczona zniżka, tylko zostanie ona zwrócona w momencie, kiedy Twoje zamówienie zostanie przygotowane do wysyłki.

Kasiu, a gdzie to jest, że musi dodać do koszyka kupon zniżkowy? Aż tak się zapuściłam z językiem?

Powinnam już iść spać, mam jutro na 8.00, a jak na złość mi się spać nie chce Czytam fanfic'i
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 00:25   #2421
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Czy ktos moze sie dowiedziec co z moja paczka od pastereczki?
bo juz nie wiem czy jeszcze pamieta o mnie liste wyslalam jzu dawno,a wszystkie moje rzeczy juz dotarly chyba..

dominikab, na faith no more byl jakis obled, placebo mi sie bardziej podobalo na torwarze dwa lata temu ale dali dobry koncert.
prodiy zrobilo ze mnie miazge, a jak spojrzalam na tlum potem to on nie mial konca.
ja jak padlam spac to myslalam, ze nie wstane. jutro do roboty, koniec imprezy
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 00:34   #2422
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Kasiu, a gdzie to jest, że musi dodać do koszyka kupon zniżkowy? Aż tak się zapuściłam z językiem?
baaardzo śmieszne
o tym kodzie wspomniałam tak na wszelki wypadek bo sama dzisiaj przeglądalam stronę pure luxe i zapamiętałam, że trzeba dodać znizkę do koszyka

Cotka
- ja też czekam na paczkę od Pastereczki. I Frantic też chyba Mam nadzieję, że o nas nie zapomniała ... Nie no, żartuję. Na pewno pamięta i będziemy następne w kolejności. Albo jeszcze następne
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 06:39   #2423
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

evelinek cathy, dzięki
tak właśnie myślałam, ostatnio była widoczna przy checkout.
boję się bo będę dziś płaciła, bo mi kasa na PP idzie wolnymi krokami
kupon mama oczywiście w koszyku.ASAP znam.
boję się że nie zalicza mi tej promocji jak płace dziś
na maila mi nie odpisali.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 07:21   #2424
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie wytrzymałam, miałam już nic nie kupować przez długi długi czas. No i kupiłam 16 próbek cieni z The She Space. To jest już nałóg, ale lubię to oczekiwanie z niecierpliwością na paczuszkę i nie mogę się od tego uwolnić.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 07:46   #2425
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie odkrywajcie nowych wynalazków biochemicznych bo ani mój portfel ani TŻ tego nie wytrzymają... Przecież to szaleństwo, mam 4 oleje do zuzycia, 3 kremy, jakieś 10 balsamów i inszych smarowideł do ciała, 5 ekstraktów, jakieś 350 hektolitrów płynów do kąpieli i pod prysznic....
(...)
gabs, tylko tyle

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
(...)
Paula - mów to, co myślisz bez względu na to, czy podoba się TZ-owi i teściowej, czy nie. Zaciskanie zębów i duszenie w sobie tego wszystkiego sprawi, że niebawem wybuchniesz i to dopiero może być niebezpieczne
A co do pracy - niby dlaczego miałabyś sobie rady nie dać? Przecież to jasne było, że poradzisz sobie i to świetnie
Paula , dokładnie, mam takie samo zdanie jak cathy, duszenie w sobie nic nie da, a jak wybuchniesz to Cię za psychiczną uzna - tacy ludzie nie widzą wad u siebie walka z wiatrakami, jedyne wyjście wpuszczać jednym a wypuszczać drugim uchem
nie daj się wyprowadzić z równowagi
a TŻ cóż w stosunku do swoich mam faceci często tak mają, wolą zadrzeć z partnerką niż z mamusią

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Niedawno wróciłam z basenu padnięta strasznie... Wymęczyłam sie niesamowicie
mamoNiny- rzeczywiście ten blond ujmuje Ci lat no i na żywo nie jest taki żółty
Moja broda i tereny wokół ust wyglądają naprawdę źle- zit zap to wysusza ale strupki nie chcą tak łatwo znikać- niestety...

Idę spać bo wpadnę głową w monitor
WI, jakbym ja Cię dostała w swoje łapki

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Skad ta soja? rany, ja ostatnio jakas zapozniona jestem...
z Naturalis
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
(...)
mam podobnie. Jak podliczę, ile na to wszystko wydałam, to aż mi się słabo robi. A większość i tak wędruje do koleżanek i mamy, bo mnie nie służy.
A teraz jeszcze hormony wariują po odstawieniu pigułek, które brałam przez kilka ładnych lat (w sumie ponad 9) i sama już nie wiem, czy to, co się dzieje z moją twarzą to reakcja na mazidła, czy właśnie hormony. Oszaleć można...
I włosy mi garściami wypadają. Dobrze, że ich trochę mam, bo jak patrzę na to, ile wypada podczas codziennego mycia, to się zastanawiam, jakim cudem jeszcze nie jestem łysa
ja zmieniłam hormony na wkładkę i też cyrki się dzieją i z cerą i z wagą , jakieś krostki wyskakują, przebarwienia a włosy lecą garściami [dobrze, że dużo tego mam na głowie ]

muszę się przyznać, że mam coraz większego stracha przed operacją babci, niby prosta, zabieg właściwie, no ale jeśli pacjent ma ponad 80-tkę... tfu, tfu, tfu, co ma się nie udać
przepraszam, ale nikomu innemu powiedzieć nie mogę

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

frantic, super, że soja się podoba, ja natomiast zakochałam się w Picnic i Frenchie one właściwie zimowe bardziej, ale super
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 08:27   #2426
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

i ja wróciłam wykończona i szczęśliwa spałabym dziś chyba do 15, ale musiałam wstać będę odsypiać chyba z tydzień

aaaa, no i nie padało dopiero w poniedziałek
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-07-07 o 10:27
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:34   #2427
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziś mam tak beznadziejny humor i dzień ogólnie, że chyba na pocieszenie coś sobie zamówię :P
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 09:54   #2428
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziś mam tak beznadziejny humor i dzień ogólnie, że chyba na pocieszenie coś sobie zamówię :P
podpis

a gdzie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:02   #2429
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
podpis

a gdzie

Odwyk tzn ograniczenie zakupowe Max 100pln na zakupy mineralno-biochemiczne/pędzlowe w miesiącu.
Zbieram na wakacje Także proszę o przypilnowanie mnie
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:12   #2430
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI
teściówka będzie z nami dopóki nie przeprowadzimy się do nowego domku, bo tam na miejscu dopiero ma sens szukanie niani. na razie jestem optymistycznie nastawiona i nie martwię się na zapas
najwyżej będę po pracy zabierała małą jeszcze na długi spacer
ja też mam zły dzień.. byłam na zajęciach z małą-spociłam się koszmarnie, a nienawidzę tego.. uśpiłam ją, zabieram się do gotowania obiadu a tu okazuje się, że mój szanowny mąż zeżarł wczoraj całą marchewkę jak bym wiedziała, to bym kupiła włoszczyznę a teraz nie mam co dziecku na obiad dać
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.