Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pachnąca' - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 14:46   #151
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nie mogę kupić nowego, bo zginę przygnieciona zapasami kiedyś. W kolejce czeka sporo maseł.

Masło Sopot Spa pachnie jak morze to jest taka niesamowita świeżość jakby połączenie wiatru, morza i cytrusów. Coś pięknego. Bardzo świeży zapach.
Jak morze Nie słyszałam tego, nie kupię, nie zachęciłaś mnie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 15:53   #152
anymore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 111
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

A ja uwielbiam jedwabisty kremik do ciała z Dove, masełko z Dove - niby masło, konsystencja bardzo gęsta i tłusta a wchłania się od razu i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze , krem z mikroolejkami z owoców Garnier i Nivea Soft. Lubię także balsamy z Avonu, ale tylko od czasu do czasu bo mają zbyt lejącą się konsystencję.

Edytowane przez anymore
Czas edycji: 2010-07-28 o 18:40
anymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 17:56   #153
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez anymore Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam jedwabisty kremik do ciała z Dove, masełko z Dove - niby masło, konsystencja bardzo gęsta i tłusta a wchłania się od razu i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze , krem z mikroolejkami z owoców Garnier i Nivea Soft. Lubię także balsamy z Avonu, ale tylko od czasu do czasu bo mają zbyt lejącą się konsystencję.
A te kremiki pachną jak reszta dove? A ten kremik z garniera jak się wchłania?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:51   #154
anymore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 111
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
A te kremiki pachną jak reszta dove? A ten kremik z garniera jak się wchłania?
Otóż tak.. ten jedwabisty krem pachnie inaczej niż normalne Dove.. zapach jest delikatny, subtelny.. królewski wręcz xD nie da sie opisać doskonale się wchłania te masełko z dove pachnie hm.. tak jak dove. Tak delikatnie.
Krem z garniera dobrze się wchłania. Lubię go. Konsystencję ma wodnistą nieco.. Jak dla mnie dobry jest na lato.
Te masełko wbrew pozorom również w lato nadaje się do użytku.
Ale jak wiesz moja droga, każdy ma inne gusta, wymagania itp. :P
Trzeba po prostu wypróbować. Ja z tymi trzema kremami nie rozstanę się nigdy
anymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 19:18   #155
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez anymore Pokaż wiadomość
Otóż tak.. ten jedwabisty krem pachnie inaczej niż normalne Dove.. zapach jest delikatny, subtelny.. królewski wręcz xD nie da sie opisać doskonale się wchłania te masełko z dove pachnie hm.. tak jak dove. Tak delikatnie.
Krem z garniera dobrze się wchłania. Lubię go. Konsystencję ma wodnistą nieco.. Jak dla mnie dobry jest na lato.
Te masełko wbrew pozorom również w lato nadaje się do użytku.
Ale jak wiesz moja droga, każdy ma inne gusta, wymagania itp. :P
Trzeba po prostu wypróbować. Ja z tymi trzema kremami nie rozstanę się nigdy
Dziękuję

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2010-08-05 o 13:13
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:40   #156
dbam_o_siebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Jaki piękny temat Witam dziewczyny, jam też uzależniona od maziania się, smarowania, próbowania wszelkich nowości, z reguły z niskiej-średniej półki. Z wyższej nie opłaca mi się, bo balsamy/masła znikają u mnie w ekspresowym tempie hehehe. Mąż już przywyknął, nie wyrzucił z domu, a wręcz dokręcił dodatkowe półki w łazience

Teraz mam tak:
-kilka maseł z bielendy
-z yves rocher mleczko kokosowe i balsam w słoiczku kokosowy
-z eveline ten duży balsam różowy bodajże kokos i jakieś kwiatki i ten drugi kupiłam niedawno z zieloną herbatą i ogórkiem chyba
-z soraji też ten duży nawilżający i SOS sucha skóra duże opakowania
-z joanny kremy do ciała ananas i marakuja
-masła ziaji - kokosowe i kakaowe
-masło z farmony pomarańczowe z wanilią i to czekoladowe
-fruttini krem do ciała kokos z bananem
-fruttini balsamy owocowe
-z avonu te owocowe

Muszę dać aparat wreszcie do naprawy i wkleję zdjęcie
Wszystkich używam
dbam_o_siebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 12:20   #157
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez dbam_o_siebie Pokaż wiadomość
Jaki piękny temat Witam dziewczyny, jam też uzależniona od maziania się, smarowania, próbowania wszelkich nowości, z reguły z niskiej-średniej półki. Z wyższej nie opłaca mi się, bo balsamy/masła znikają u mnie w ekspresowym tempie hehehe. Mąż już przywyknął, nie wyrzucił z domu, a wręcz dokręcił dodatkowe półki w łazience

Teraz mam tak:
-kilka maseł z bielendy
-z yves rocher mleczko kokosowe i balsam w słoiczku kokosowy
-z eveline ten duży balsam różowy bodajże kokos i jakieś kwiatki i ten drugi kupiłam niedawno z zieloną herbatą i ogórkiem chyba
-z soraji też ten duży nawilżający i SOS sucha skóra duże opakowania
-z joanny kremy do ciała ananas i marakuja
-masła ziaji - kokosowe i kakaowe
-masło z farmony pomarańczowe z wanilią i to czekoladowe
-fruttini krem do ciała kokos z bananem
-fruttini balsamy owocowe
-z avonu te owocowe

Muszę dać aparat wreszcie do naprawy i wkleję zdjęcie
Wszystkich używam
Aleee zbiór Będę niecierpliwie czekać na zdjęcia.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 21:09   #158
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

a używała któraś z was kokosowego masła do ciała Farmony, o tego
bo mnie kusi
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 09:22   #159
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Oooo tak. Watek dla mnie!!!
Moje aktualne i ukochane balsamy:

1. Bronnley "English Fern" - niesamowicie nawilża, pachnie oldschoolowym zapachem, rodem z ksiązek Jane Austin

2. Rituals "Touch of Heaven" - moje odkrycie. Przywiozłam z Amsteradmu. U nas niestety Rituals jest niedostępny. To pachnące pomarąńczą i drzewem sandałowym lekkie jak piórko masło do ciała. Idealne po opalaniu! Choćproducent o tym nie mówi - masło świetnie nawilża skórę.

3. The Body Shop "Yuzu & Rice Body Milk" - cudnie pachnący balsam do ciała w spray'u. Wraz z mgiełką do ciała z tej samej linii używam na dzień i zastępuje letnie perfumy. Dobrze nawilża, przepięknie pachnie.

4. The Body Shop "Velvet Apricot" masło do ciała - zimowa limitowanka. Gęste, idealne do masażu masło do ciała. Szkoda, że już mi się kończy.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:09   #160
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez agatka-a Pokaż wiadomość
a używała któraś z was kokosowego masła do ciała Farmony, o tego
bo mnie kusi
nie używałam, ale miałam okazję powąchać.. zdecydowanie pachnie bardziej bananami niż kokosem, intensywny, słodki zapach chyba tylko dla prawdziwych fanek bananów

beliczku cudny zbiór
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 18:28   #161
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

beliczku cudny zbiór
Nosku muszę sfotografować i wkleić Jeszcze kilka okazów się znalazło...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 08:59   #162
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

A oto moja kolekcja ze zdjęciem:

1. Bronnley "English Fern" - niesamowicie nawilża, pachnie oldschoolowym zapachem, rodem z ksiązek Jane Austin

2. Rituals "Touch of Heaven" - moje odkrycie. Przywiozłam z Amsteradmu. U nas niestety Rituals jest niedostępny. To pachnące pomarąńczą i drzewem sandałowym lekkie jak piórko masło do ciała. Idealne po opalaniu! Choćproducent o tym nie mówi - masło świetnie nawilża skórę.

3. The Body Shop "Yuzu & Rice Body Milk" - cudnie pachnący balsam do ciała w spray'u. Wraz z mgiełką do ciała z tej samej linii używam na dzień i zastępuje letnie perfumy. Dobrze nawilża, przepięknie pachnie.

4. The Body Shop "Velvet Apricot" masło do ciała - zimowa limitowanka. Gęste, idealne do masażu masło do ciała. Szkoda, że już mi się kończy.

5. Ives Rocher "Neonatura" balsam. Pieknie i głęboko pachnie.

6. The Body Shop grejpfrutowy balsam do ciała. Chłodzi i pachnie jak świezy grejpfrut.

7. Collistar antycellulitowy koncentrat na noc. Fajne serum pod balsam. Ujędrnia!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:35   #163
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

oto moja kolekcja:

Aquolina, Balsam do ciała, Biała Czekolada 250ml
Aquolina, Chocolovers, Kremowo - czekoladowy suflet do ciała 250ml
Borghese Tono Body Lotion 250ml
Calvin Klein, IN2U, balsam do ciała 200 ml
Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała Karmel i Cynamon 300ml
LOVE PLAY Kissable Oil chocolate 150 ml
Oriflame, Christmas Joy, balsam do ciała 150ml
The Body Shop, Sweet Lemon Body Butter (Cytrynowe masło do ciała) 200ml
Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Mleczko do ciała 'Brzoskwinia' 50ml

beliczek, wlasnie sie zastanawiam nad kupnem zelu pod prysznic bronnley o zapachu o ktorym wspominasz moglabys jakos bardziej przyblizyc czym to pachnie? szukalam w internecie ale jakos nie moge znalezc konkretnych opisów.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:38   #164
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
oto moja kolekcja:

Aquolina, Balsam do ciała, Biała Czekolada 250ml
Aquolina, Chocolovers, Kremowo - czekoladowy suflet do ciała 250ml
Borghese Tono Body Lotion 250ml
Calvin Klein, IN2U, balsam do ciała 200 ml
Farmona, Tutti Frutti, Masło do ciała Karmel i Cynamon 300ml
LOVE PLAY Kissable Oil chocolate 150 ml
Oriflame, Christmas Joy, balsam do ciała 150ml
The Body Shop, Sweet Lemon Body Butter (Cytrynowe masło do ciała) 200ml
Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Mleczko do ciała 'Brzoskwinia' 50ml

beliczek, wlasnie sie zastanawiam nad kupnem zelu pod prysznic bronnley o zapachu o ktorym wspominasz moglabys jakos bardziej przyblizyc czym to pachnie? szukalam w internecie ale jakos nie moge znalezc konkretnych opisów.

Fantastyczny zbiór Jak sprawuje się balsam Borghese? Bardzo lubię kosmetyki tej marki
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:42   #165
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Fantastyczny zbiór Jak sprawuje się balsam Borghese? Bardzo lubię kosmetyki tej marki
a dzięki, dzięki
balsam borghese jest moim ulubionym. Jedyne minusy ktore widze, to cena i zapach, ktory jest mmm... specyficzny. (na pewno nie pachnie zadnymi owockami czy kwiatuszkami, tylko tak trosze dziwnie, aptecznie, ale zapach zaraz sie ulatnia wiec jak dla mnie do przezycia). Oprocz tego nie jest jakis ektra wydajny (Źle też nie jest, ale jak na taka cene spodziewalam sie lepszej wydajnosci) poza tym jest boski. Swietne opakowanie z pompka. Dzialanie ma idealne. Wchłania sie szybko, nie klei się, nawilża doskonale. Nigdy w zyciu nie mialam az tak dobrze nawilzajacego balsamu. Uwielbiam go.

P.S. napiszesz mi cos o zapachu bronnley?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:03   #166
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
a dzięki, dzięki
balsam borghese jest moim ulubionym. Jedyne minusy ktore widze, to cena i zapach, ktory jest mmm... specyficzny. (na pewno nie pachnie zadnymi owockami czy kwiatuszkami, tylko tak trosze dziwnie, aptecznie, ale zapach zaraz sie ulatnia wiec jak dla mnie do przezycia). Oprocz tego nie jest jakis ektra wydajny (Źle też nie jest, ale jak na taka cene spodziewalam sie lepszej wydajnosci) poza tym jest boski. Swietne opakowanie z pompka. Dzialanie ma idealne. Wchłania sie szybko, nie klei się, nawilża doskonale. Nigdy w zyciu nie mialam az tak dobrze nawilzajacego balsamu. Uwielbiam go.

P.S. napiszesz mi cos o zapachu bronnley?
Ile kosztuje Twoj Borghese? Bardzo lubię apteczne zapachy w mazidłach do ciała

Bronnley pachnie wytrawnie i roślinnie. Zapach balansuje na granicy męskiego. Pachnie "trawiasto" z nutką gorzkiej bergamotki i mydła. Jest naprawdę bardzo szlachetny i elegancki. Polecam. Zwłąszcza, że balsam naprawdę świetnie nawilża skórę i jest bardzo wydajny, ma bardzo eleganckie opakowanie, które świetnie wygląda na półce. Jednym słowem - ideał Ale jest bardzo trudny do upolowania w Polsce Ja już nawet rozmawiałam z dystrybutorem na Polskę, gdzie można go kupić i wychodzi na to, że albo w necie albo w ich siedzibie na Saskiej Kępie w Warszawie.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:13   #167
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Hej Dziewczyny

Jak widzicie jestem tutaj nowa i potrzebuje Waszej porady. Po przeczytaniu tego topicu napaliłam się na te wszystkie antycellulitowe bajery tylko w ogóle się nie orientuję Ale pomyślałam że najwyższy czas zająć się sobą, (tyłeczek i te sprawy )
Myślę, ze wystarczyła by mi http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27372 i jakiś dobry balsam antycellulitowy, czy jakiś kremik, żel, cokolwiek. Tylko potrzebuje Was Powiedzcie mi proszę czy ta gąbka jest skuteczna, któraś z Was używała może? Co polecacie? Jakie kosmetyki? Mam nadzieję, że uświadomicie mnie w tym
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:19   #168
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Jak widzicie jestem tutaj nowa i potrzebuje Waszej porady. Po przeczytaniu tego topicu napaliłam się na te wszystkie antycellulitowe bajery tylko w ogóle się nie orientuję Ale pomyślałam że najwyższy czas zająć się sobą, (tyłeczek i te sprawy )
Myślę, ze wystarczyła by mi http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27372 i jakiś dobry balsam antycellulitowy, czy jakiś kremik, żel, cokolwiek. Tylko potrzebuje Was Powiedzcie mi proszę czy ta gąbka jest skuteczna, któraś z Was używała może? Co polecacie? Jakie kosmetyki? Mam nadzieję, że uświadomicie mnie w tym
Kamona, jesteś na wizażu nowa, więc może nie wiesz, że nie zadajemy pytan na tematy, których pełno jest w innych wątkach. Jest wyszukiwarka. Wpisz sobie w ową wyszukiwarkę "krem na cellulit" albo "gąbka syrenka" i będziesz miała odpowiedź. Naprawdę myślisz, że wszyscy rzucą się na złamanie karku teraz żeby podać Ci wszelkie sposoby na pozbycie się cellulitu? Zwłaszcza, że wątków na ten temat są dziesiątki? A poza tym TEN wątek służy innemu tematowi. Pozdrawiam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 11:20   #169
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Ile kosztuje Twoj Borghese? Bardzo lubię apteczne zapachy w mazidłach do ciała

Bronnley pachnie wytrawnie i roślinnie. Zapach balansuje na granicy męskiego. Pachnie "trawiasto" z nutką gorzkiej bergamotki i mydła. Jest naprawdę bardzo szlachetny i elegancki. Polecam. Zwłąszcza, że balsam naprawdę świetnie nawilża skórę i jest bardzo wydajny, ma bardzo eleganckie opakowanie, które świetnie wygląda na półce. Jednym słowem - ideał Ale jest bardzo trudny do upolowania w Polsce Ja już nawet rozmawiałam z dystrybutorem na Polskę, gdzie można go kupić i wychodzi na to, że albo w necie albo w ich siedzibie na Saskiej Kępie w Warszawie.
dzięki za wyczerpującą informację. U mnie w poznaniu likwiduja własnie taka fajna drogerie, i maja bronnleya. Co prawda asortyment nie jest duży, ale jest troche żeli po prysznic i chyba w jakiś zainwestuje

co do ceny borghese to za granica waha sie 27 - 37 $ (zalezy od promocji) wiec przeliczajac na zlotowki to od 80zł wzwyż. Niestety, nie orientuje sie jakie sa ceny w PL tego produktu (zapewne wyższe, znając życie) trzeba polować na all, ebayu lub strawberrynet.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 11:33   #170
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
dzięki za wyczerpującą informację. U mnie w poznaniu likwiduja własnie taka fajna drogerie, i maja bronnleya. Co prawda asortyment nie jest duży, ale jest troche żeli po prysznic i chyba w jakiś zainwestuje
Agniesia, jeśli tylko masz okazję kup sobie Bronnley'a. To naprawdę świetne rzeczy.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:30   #171
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Czy istnieją balsamy o możliwie krótkim, naturalnym składzie?
Obecnie używam mleczka i oliwki Hipp...
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 14:40   #172
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez misterybusiness Pokaż wiadomość
Czy istnieją balsamy o możliwie krótkim, naturalnym składzie?
Obecnie używam mleczka i oliwki Hipp...
W miarę krótkie składy mają balsamy i masła do ciała z Saponarii. Z tego co pamiętam.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:08   #173
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ajajaj... Cena powala... Chyba jednak pozostanę przy Hippie anyway, dzięki za odpowiedź.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:11   #174
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez beliczek Pokaż wiadomość
Kamona, jesteś na wizażu nowa, więc może nie wiesz, że nie zadajemy pytan na tematy, których pełno jest w innych wątkach. Jest wyszukiwarka. Wpisz sobie w ową wyszukiwarkę "krem na cellulit" albo "gąbka syrenka" i będziesz miała odpowiedź. Naprawdę myślisz, że wszyscy rzucą się na złamanie karku teraz żeby podać Ci wszelkie sposoby na pozbycie się cellulitu? Zwłaszcza, że wątków na ten temat są dziesiątki? A poza tym TEN wątek służy innemu tematowi. Pozdrawiam.
nie denerwuj się, złość piękności szkodzi
nowa koleżanka może nie ogarnęła do końca, bo pierwsze strony wątku to rzeczywiście dyskusja o antycell
kupilam ten zel bronnleya english fern dalam chyba 22,50 wiec super pachnie takim tajemniczym ogrodem, mysle ze na lato bedzie super!
(posmarowalam sobie reke przy okazji testerem balsamu kings & queens orange cinnamon chyba czy jakos tak i tak bosko pachnie ale kosztuje prawie 45zł nie kupie chyba, mam spore zapasy, musze pozuzywac troche...)
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 19:52   #175
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
nie denerwuj się, złość piękności szkodzi
nowa koleżanka może nie ogarnęła do końca, bo pierwsze strony wątku to rzeczywiście dyskusja o antycell
kupilam ten zel bronnleya english fern dalam chyba 22,50 wiec super pachnie takim tajemniczym ogrodem, mysle ze na lato bedzie super!
(posmarowalam sobie reke przy okazji testerem balsamu kings & queens orange cinnamon chyba czy jakos tak i tak bosko pachnie ale kosztuje prawie 45zł nie kupie chyba, mam spore zapasy, musze pozuzywac troche...)
Wow!!! English Fern za 22,50zł!!! Ale upolowałaś... Sama kupiłabym ze dwie flaszki na zapas Na lato rzeczywiście ten balsam jest super!
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 07:54   #176
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

najmniejsze sklady zazwyczaj zawieraja dzieciece balsamiki
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 10:39   #177
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Wąchałam w rossmannie nowe balsamy czy tam mleczka do ciała z serii welness & beuty o zapachu pomarańczy, był chyba jeszcze granat z czymś tam, cytryna z czyś tam :P i migdał z wanilią bodajże. Pierwszy zapach cudowny, chyba niedługo kupię
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:18   #178
polutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Dorzucam swoje najnowsze cacko - krem do ciała Verony - seria SPA Fascination dzika orchidea i jedwab. Dawno nic mnie tak nie omotało zapachem Żel pod prysznic też jest boski. W połączeniu, ciałko nabiera "lekkości" i jest super gładkie i nawilżone. Uwielbiam ten duecik
polutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 06:26   #179
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez polutek Pokaż wiadomość
Dorzucam swoje najnowsze cacko - krem do ciała Verony - seria SPA Fascination dzika orchidea i jedwab. Dawno nic mnie tak nie omotało zapachem Żel pod prysznic też jest boski. W połączeniu, ciałko nabiera "lekkości" i jest super gładkie i nawilżone. Uwielbiam ten duecik
Oo nie słyszałam o tym kremiku - jak konsystencja
Ja ostatnio kupiłam masło ziaji kokosowe i zapach jak dla mnie bardzo nienaturalny, taki trochę chemiczny i nie bardzo kokosowy, oddałam mamie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:46   #180
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Mnie ostatnio zachwycił miód do ciała Bielendy
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 16:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.