kłopotliwy wyjazd :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 23:24   #1
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33

kłopotliwy wyjazd :/


Postanowiłam, że napiszę tutaj i się poradzę, bo sama nie wiem co mam zrobić. Zgodziłam się na wyjazd z przyjaciółkami w góry na kilka dni, ale chyba do końca nie przemyślałam swojej decyzji. Po pierwsze koszty przerosły moje oczekiwania- płacę za wszystko sama, bo postanowiłam nie prosić o kasę rodziców. No i niestety będzie mnie to kosztowało więcej niż przypuszczałam na początku. Po drugie mam poważne problemy z układem pokarmowym- choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego i nie uśmiecha mi się dwunastogodzinna jazda pociągiem, bo częściej niż zdrowy człowiek potrzebuję toalety. A ciągłe załatwianie się w pociągu fajne nie jest. Poza tym boję się, że po tej podróży będę miała koszmarne bóle brzucha. Z taką chorobą nigdy nic nie wiadomo. Na początku wydawało mi się to fajnym pomysłem, ale jak widać entuzjazm przyćmił zdrowy rozsądek. Teraz zastanawiam się co mam zrobić. Wykręcić się jakoś z tego? Tylko jak to zrobić, żeby dziewczyny nie były na mnie złe? Czy raczej przemęczyć się i udawać, że jest wszystko ok?
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:29   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Kiedy jedziecie?
Bo jak chcesz się wycofać tydzień przed wyjazdem to niefajnie.
Zwłaszcza jak koszt noclegu miał być rozłożony na więcej osób

A one i tak bedą złe, niezależnie co powiesz.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:36   #3
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Jedziemy za dwa tygodnie, ale tak naprawdę nocleg był załatwiany kilka dni temu. Dzisiaj płaciłam za ten nocleg zaliczkę.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Ale że też wcześniej tego nie przemyślałam, a teraz mam co mam ;/
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:36   #4
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Rotfl dobra jesteś. Tego dnia co wpłaciłaś zaliczkę chcesz się wycofać, mnie na ich miejscu by krew zalała.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:38   #5
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Rotfl dobra jesteś. Tego dnia co wpłaciłaś zaliczkę chcesz się wycofać, mnie na ich miejscu by krew zalała.
Bo też tego samego dnia, którego płaciłam zaliczkę dowiedziałam się ile w ogóle kosztują bilety na pociąg w tej naszej kochanej Polsce i ile czasu ta podróż będzie trwać ;/
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:39   #6
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Bez przesady chyba nie masz 5 lat, jakąś wyobraźnie a jako człowiek opanowałaś myślenie abstrakcyjne....... ;p
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:41   #7
Motte
Przyczajenie
 
Avatar Motte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Może powinnaś im powiedzieć, że koszta Cię trochę przerosły, a podróże nie wpływają pozytywnie na twoje dolegliwości jelitowe? Szkoda, że dopiero po wpłaceniu zaliczki się wahasz... Jakbyś się wycofała to koszty noclegów koleżanek zwiększą się? Jak nie, to zapewne wybaczą ci Twoją rezygnację z wyjazdu...
Motte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 23:46   #8
wodazbabelkami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Ja powiedziałabym wprost najpierw jednej z nich, tej z którą masz najlepszy kontakt. Myślę, że powinna zrozumieć i powiedzieć jak to wygląda z jej punktu widzenia. Może wcale nikt nie będzie na Ciebie zły, przecież to nie Twoja wina!
wodazbabelkami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 00:10   #9
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Bez przesady chyba nie masz 5 lat, jakąś wyobraźnie a jako człowiek opanowałaś myślenie abstrakcyjne....... ;p
Nie, nie mam 5 lat, ale nie podróżuję pociągami i nie mam o nich zielonego pojęcia. Wolę podróżować samochodem, jak się okazuję to o wiele wygodniejsze.

---------- Dopisano o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Motte Pokaż wiadomość
Jakbyś się wycofała to koszty noclegów koleżanek zwiększą się? Jak nie, to zapewne wybaczą ci Twoją rezygnację z wyjazdu...
No trochę by się zwiększyły, ale w sumie jestem w stanie nawet zapłacić za ten nocleg mimo, że bym nie pojechała i to jest w sumie jakaś myśl, bo póki co inna nie przychodzi mi do głowy...
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 04:21   #10
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Jak najszbciej poinformuj koleżanki o swojej decyzji. Nie zwlekaj z tym!
Wiem, jak mało komfortowe są problemy z ukł. trawiennym, bo też mam.
Jeśli zapłaciłaś zaliczkę, to trudno - trochę kasy może Ci przepaść na rzecz koleżanek. Zależy jak one do tego podejdą.
Następnym razem spontanicznie nie zgadzaj się na takie wyjazdy. Najpierw dokładnie wypytaj o szczegóły, przemyśl wszystko na spokojnie w domu i dopiero wtedy daj odpowiedź.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 04:33   #11
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

planowanie czegokolwiek z osobami takimi jak Ty mija się zupełnie z celem.
nie można było powiedzieć "słuchajcie,bardzo chętnie pojadę,zanim jednak podejmę decyzję muszę znać dokładne koszty. x to max co mogę wydać i nie mogę tego przekroczyć". poza tym nie od dzisiaj chorujesz i nie od dziś wiadomo, że podróż pociągiem trochę trwa.a skoro piszesz o 12 godzinnej podróży,to wnioskuję, że piszesz znad morza.nie wiesz gdzie góry leżą? że trzeba cały kraj przejechać?
i jeszcze na dodatek ta wpłacona zaliczka,co innego gdybyś się ocknęła jeszcze na etapie bardzo wstępnych planów.a tu już macie widocznie ugadany i termin i miejsce.
może chociaż Twoje koleżanki wyciągną jakieś wnioski i nie będą planować z Tobą wspólnych wyjazdów.

Edytowane przez Damayanti
Czas edycji: 2012-07-19 o 04:35
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 05:47   #12
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
No trochę by się zwiększyły, ale w sumie jestem w stanie nawet zapłacić za ten nocleg mimo, że bym nie pojechała i to jest w sumie jakaś myśl, bo póki co inna nie przychodzi mi do głowy...
Jak chcesz zrezygnować, to przynajmniej zapłać za ten nocleg, żeby koleżanki nie były stratne przez ciebie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 06:41   #13
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Takie osoby jak Ty to bym pazurami rozerwała. Najpierw się zgadzasz na wyjazd, płacisz zaliczkę. Wszystko jest poustalane, a to nagle bach.

I tak się tylko zastanawiam
1) W jakim świecie żyjesz skoro nie umiesz przekalkulować ile Cię będzie kosztował wyjazd?
2)Dlaczego wcześniej nie zainteresowałaś się cenami jeśli nie miałaś pojęcia ile co kosztuje?

Przecież to jakaś masakra
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:40   #14
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Właściwie jeśli zapłacę za nocleg to one nie będą miały żadnych dodatkowych kosztów, jedynie jedno wolne łóżko w pokoju i to wszystko. Wszystkie uważacie, że jestem nieodpowiedzialna, ale to nie jest prawda. Zastanawiałam się czy jechać czy nie, najpierw się zgodziłam a właśnie jak coś było ustalone to chyba przestraszyłam się tego wyjazdu najbardziej i dlatego chcę zrezygnować, ale zdrowy chorego nigdy nie zrozumie, więc może bez sensu zakładałam ten wątek. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi.
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:43   #15
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
Właściwie jeśli zapłacę za nocleg to one nie będą miały żadnych dodatkowych kosztów, jedynie jedno wolne łóżko w pokoju i to wszystko. Wszystkie uważacie, że jestem nieodpowiedzialna, ale to nie jest prawda. Zastanawiałam się czy jechać czy nie, najpierw się zgodziłam a właśnie jak coś było ustalone to chyba przestraszyłam się tego wyjazdu najbardziej i dlatego chcę zrezygnować, ale zdrowy chorego nigdy nie zrozumie, więc może bez sensu zakładałam ten wątek. W każdym razie dziękuję za odpowiedzi.
Jesteś nieodpowiedzialna nie dlatego, że jesteś chora, ale dlatego, że nie sprawdziłaś wcześniej cen i nie przemyślałaś wszystkiego ZANIM wpłaciłaś zaliczkę.

Poza tym choroby są różne i jakoś ludzie z nimi żyją i wyjeżdżają. Więc moim zdaniem po prostu Ci się odwidział wyjazd a teraz szukasz pretekstu by nie jechać.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 07:45   #16
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Eh, w planowaniu wyjazdu nie ma nic gorszego niż trafić na taką nieogarniętą towarzyszkę... Już pomijając koszty, na pewno nastawiły się na wspólny wyjazd razem z Tobą i będzie mi po prostu przykro, że nie przemyślałaś decyzji i teraz chcesz odwołać.
Ceny biletów i czas podróży mogłaś sobie spokojnie sama wcześniej sprawdzić, albo dopytać przyjaciółki.
Współczuję problemów zdrowotnych, ale szkoda by było żeby powstrzymywały Cię przed wyjazdami, nie ma co z góry zakładać najgorszego. Na pewno wiesz, jak biorąc pod uwagę Twoją chorobę możesz przygotować się do podróży tak, by zminimalizować ryzyko dolegliwości (lekka dieta, leki?).

Ale jeśli uważasz że będziesz się męczyć, to faktycznie najuczciwszym rozwiązaniem jest zaproponowanie towarzyszkom że zapłacisz za swój nocleg, a może im uda się na miejscu zamienić pokój na mniejszy, mimo rezerwacji
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:13   #17
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Nie jestem nieodpowiedzialna, naprawdę, mimo że to teraz tak wygląda. Ale choroba jest nieprzewidywalna, nie tylko ta, którą ja mam, ale każda. Faktem jest, że mogłam to wcześniej jeszcze dokładnie przemyśleć, ale nie zrobiłam tego i nie cofnę już czasu. Któraś z Was napisała, że też ma problemy z układem pokarmowym, więc wie jakie to potrafi być uciążliwe. Z jednej strony nie chcę rezygnować ze wszystkiego, ale strach u mnie jest chyba silniejszy niż chęć takiego wyjazdu. Fakt, że lekki, odpowiednie jedzenie mogą dolegliwości zminimalizować, ale nie mam pewności, że mimo to nie będę się źle czuła akurat tego dnia, a biegunka i bóle brzucha, zwłaszcza w pociągu nie są niczym przyjemnym.
Myślę, że moje koleżanki i beze mnie będą się świetnie bawić.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
nie od dziś wiadomo, że podróż pociągiem trochę trwa.a skoro piszesz o 12 godzinnej podróży,to wnioskuję, że piszesz znad morza.nie wiesz gdzie góry leżą?
Nie, nie piszę znad morza. Piszę z Gniezna- w Wielkopolsce leży jakby ktoś nie wiedział. I nie myślałam, że podróż stąd pociągiem aż tyle trwa. To moim zdaniem jazda pociągiem w dzisiejszych czasach mija się z celem, bo nie dosyć, że długo trzeba jechać to jeszcze to drogie jak nie wiem co. Znad morza w góry to już w ogóle bym nie chciała jechać bo widocznie trzeba by było jechać chyba całą dobę.
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:19   #18
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
Nie jestem nieodpowiedzialna, naprawdę, mimo że to teraz tak wygląda. Ale choroba jest nieprzewidywalna, nie tylko ta, którą ja mam, ale każda. Faktem jest, że mogłam to wcześniej jeszcze dokładnie przemyśleć, ale nie zrobiłam tego i nie cofnę już czasu. Któraś z Was napisała, że też ma problemy z układem pokarmowym, więc wie jakie to potrafi być uciążliwe. Z jednej strony nie chcę rezygnować ze wszystkiego, ale strach u mnie jest chyba silniejszy niż chęć takiego wyjazdu. Fakt, że lekki, odpowiednie jedzenie mogą dolegliwości zminimalizować, ale nie mam pewności, że mimo to nie będę się źle czuła akurat tego dnia, a biegunka i bóle brzucha, zwłaszcza w pociągu nie są niczym przyjemnym.
Myślę, że moje koleżanki i beze mnie będą się świetnie bawić.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------


Nie, nie piszę znad morza. Piszę z Gniezna- w Wielkopolsce leży jakby ktoś nie wiedział. I nie myślałam, że podróż stąd pociągiem aż tyle trwa. To moim zdaniem jazda pociągiem w dzisiejszych czasach mija się z celem, bo nie dosyć, że długo trzeba jechać to jeszcze to drogie jak nie wiem co. Znad morza w góry to już w ogóle bym nie chciała jechać bo widocznie trzeba by było jechać chyba całą dobę.
Każda choroba jest nieprzewidywalna. I gdyby każdy miał rezygnować z wyjazdu bo może akurat będzie gorzej w dniu podróży to ludzie by nigdzie nie wyjeżdżali.

Będą, ale planowały wyjazd z Tobą. A Ty dwa tygodnie przed wyjazdem, po zapłaceniu zaliczek ze strachu, że z przeproszeniem dostaniesz sraczki w pociągu nie jedziesz. Masakra. Ja jeszcze rozumiem obawy o to, że na miejscu coś się stanie i stracisz dzień wyjazdu. Ale jak się na coś choruje to tak bywa. Sama czasami traciłam trochę z wyjazdu bo coś, więc to tragedią też nie jest.

Taniej jest w kilka osób samochodem, ale trzeba mieć kierowcę, samochód oraz płacić za parking na miejscu. Pociągi są jakie są, nic się tu nie zmieniło od ostatnich 20 lat mniej więcej.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:19   #19
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Sorry, a Ty się z choinki urwałaś?
Wczoraj się dowiedziałaś, że jesteś chora? No chyba nie. Jak się jest chorym, to zawsze wyjeżdżając gdzieś, myśli się jak to zorganizować. Też mam problemy zdrowotne i po prostu wyjazdy dostosowuję do stanu zdrowia i tyle. Np. nie wybieram się na Mount Everest żeby potem powiedzieć: sorry, zapomniałam, że jestem chora, nie dam rady.

Dla mnie ta sytuacja to jakaś kompletna abstrakcja.
I tak, JESTEŚ nieodpowiedzialna i na dodatek kompletnie bez wyobraźni.

Dopiero teraz dowiedziałaś się, ile kosztują bilety?! To czemu tego wczesniej nie sprawdziłaś? Sorry, jadąc na wakacje ZAWSZE liczę ile będzie mnie całość kosztować. Dodaję sobie koszt noclegu, paliwa (bo my autem) + orientacyjnie jedzenie.

A Ty się nagle budzisz, że pociąg drogi.

No to sorry, trzeba było myśleć wcześniej.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 08:28   #20
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Milutkie jesteście, nie ma co, ale nie obchodzi mnie kompletnie co o mnie myślicie. Możecie sobie myśleć, że jestem nieodpowiedzialna i Bóg wie co tam jeszcze. Myślałam, że może ktoś miał podobny problem i dlatego tutaj napisałam, żeby się poradzić, a nie żeby czytać sto razy jaka to jestem zła i niedobra. Więc darujcie sobie jeżeli po raz któryś z kolei macie pisać to samo co poprzedni.
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:33   #21
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Nie jestem nieodpowiedzialna, naprawdę, mimo że to teraz tak wygląda. Ale choroba jest nieprzewidywalna, nie tylko ta, którą ja mam, ale każda.
Cytat:
Po drugie mam poważne problemy z układem pokarmowym- choruję na wrzodziejące zapalenie jelita grubego
Cytat:
Z taką chorobą nigdy nic nie wiadomo.
Cytat:
chcę zrezygnować, ale zdrowy chorego nigdy nie zrozumie
bardziej teatralnie się nie da?

Ja rozumiem że to bardzo niekomfortowe ALE W KAŻDYM poście wypominasz chorobę, choroba, choroba, choroba, jakbyś była chora na raka albo nie wiem co. Powtarzasz to tyle razy i tak dramatyzujesz że dla mnie to zaczyna brzmieć jak wymówka na twój brak ogarnięcia. Wiesz że chorujesz nie od wczoraj a w ogóle to w całości zgadzam się z Dotka90
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:37   #22
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

a miałaś kiedyś styczność z tą chorobą? Pewnie nie bo mało osób w ogóle o takiej chorobie słyszy. Nie wiesz jak to jest więc się nie wypowiadaj.
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:37   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
Nie, nie piszę znad morza. Piszę z Gniezna- w Wielkopolsce leży jakby ktoś nie wiedział. I nie myślałam, że podróż stąd pociągiem aż tyle trwa. To moim zdaniem jazda pociągiem w dzisiejszych czasach mija się z celem, bo nie dosyć, że długo trzeba jechać to jeszcze to drogie jak nie wiem co. Znad morza w góry to już w ogóle bym nie chciała jechać bo widocznie trzeba by było jechać chyba całą dobę.
Moim zdaniem jesteś wygodnicka i dlatego wyjazd przestał Ci się podobać. Za długo, niewygodnie, a choroba to tylko pretekst. Jak człowiek chce, to sobie poradzi, toalety w pociągach wyglądają źle, ale na trasie, którą będziecie jechały zwykle składy wyglądają w miarę dobrze. To chyba nie osobówka (bo piszesz, że drogo), więc toalety są w miarę ogarnięte. Kupujesz paczkę jednorazowych nakładek, wilgotne chusteczki i kupkasz radośnie nawet co godzinę - kogo to obchodzi? Cudaczysz, księżniczko. I aż tak drogo nie jest - pewnie nie masz jeszcze 26 lat, więc na oko ze 30-40 ziko za 2 klasę. A kupać możesz w pierwszej, nikt Cię nie wywali
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2012-07-19 o 08:38
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:40   #24
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
a miałaś kiedyś styczność z tą chorobą? Pewnie nie bo mało osób w ogóle o takiej chorobie słyszy. Nie wiesz jak to jest więc się nie wypowiadaj.
Naprawdę śmieszysz mnie. Nie z tą chorobą styczności nie miałam ale uwierz mi znam wiele innych kłopotliwych chorób plus sama okazem zdrowia nie jestem więc nie wyskakuj mi z czymś takim. Nie wypowiadaj się, ustawiać to ty sobie możesz zabawki a nie ludzi na forum jeszcze tupnij nogą i się obraź na nas że cię krytykujemy. Przyszłaś nie usłyszałaś tego czego chciałaś, nikt się nad tobą nie politował... A ty dalej wyolbrzymiasz problem i nie potrafisz się przyznać do błędu.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:40   #25
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
Milutkie jesteście, nie ma co, ale nie obchodzi mnie kompletnie co o mnie myślicie. Możecie sobie myśleć, że jestem nieodpowiedzialna i Bóg wie co tam jeszcze. Myślałam, że może ktoś miał podobny problem i dlatego tutaj napisałam, żeby się poradzić, a nie żeby czytać sto razy jaka to jestem zła i niedobra. Więc darujcie sobie jeżeli po raz któryś z kolei macie pisać to samo co poprzedni.
No to przecież Ci napisałam. Też mam problemy zdrowotne, a NIGDY nie miałam problemu z żadnym wyjazdem, bo planowałam go tak, że wiem, że mogę pojechać i nie będzie to stanowiło problemu dla mnie.

Nie wiem, dla mnie to jest OCZYWISTE, że takie rzeczy się planuje, że biorę pod uwagę, czy dam radę, czy będę się czuć komfortowo, czy będzie ok. NIe mówiąc o tym, że sprawdza się KOSZTY wyjazdu na długo wcześniej zanim się cokolwiek zarezerwuje..

Ale do Ciebie nic nie dociera. Wiem, chciałabyś żeby Cię ktoś po główce pogłaskał i powiedział: och, jakaż Ty biedna, chorutka, pewnie że nie jedź, wystaw koleżanki 2 tyg przed wyjazdem, przecież w Twoim wypadku oczywiste jest, że nie powinnaś jechać.

Weź się ogarnij. Jakby mnie ktoś wystawił 2 tyg przed wyjazdem, to bym nie chciała mieć z nim do czynienia.
Zresztą, jedna taka moja 'przyjaciółka' mi tak zrobiła. Też podobnie było: stan zdrowia, choroba (wiedziała od dawna, ze jest chora), ona nie może, mama ma opory żeby jechała, bla bla bla. W końcu pojechałam z mamą, było super. A do psiapsióły się więcej nie odezwałam po tym, jak się dowiedziałam, że 2 tyg. po naszym 'wyjeździe' pojechała z dziadkami do Egiptu

Cóż, nie lubię jak ktoś robi z gęby cholewę. A Ty taka jesteś.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:46   #26
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Ale napisałam Wam darujcie sobie jeżeli macie się powtarzać. Szkoda czasu na pisanie tyle razy tego samego.
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:47   #27
Lillkaa
Zadomowienie
 
Avatar Lillkaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 1 440
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Eeee, moja 14-letnia kuzynka wie, że planując wyjazd bierze się między innymi pod uwagę koszty i sposób dojazdu . Jak zastanawiałaś się nad wyjazdem, to nie zainteresowałaś się jak się tam dostaniecie??? Jakim cudem??? Nie wiem, dla mnie to troche absurd. Rozumiem, że wolisz podróżować samochodem, no ale przecież z Gniezna w góry nie dojedziesz w 30 min i bezkosztowo.
__________________
Na zaufanie się pracuje - na jego brak też.





Edytowane przez Lillkaa
Czas edycji: 2012-07-19 o 08:49
Lillkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 08:58   #28
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Ludzie zazwyczaj robią wszystko, żeby mimo choroby żyć normalnie. Tak planują i organizują, żeby wycisnąć jak najwięcej z tego, co mogą robić. Ty możesz - skoro możesz łazić po górach, to i możesz zrobić kupę w pociągu. Tyle że Ci się nie chce
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 09:00   #29
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

Cytat:
Napisane przez Niissi Pokaż wiadomość
Ale napisałam Wam darujcie sobie jeżeli macie się powtarzać. Szkoda czasu na pisanie tyle razy tego samego.
No tak, darujcie sobie, bo mi chodziło o to żeby mi ktoś przyznał rację, a Wy wszystkie jesteście zUe i niedobre, bo tego nie zrobiłyście
Ale jesteś zabawna, serio
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 09:02   #30
Niissi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 33
Dot.: kłopotliwy wyjazd :/

To naprawdę nie to o to chodzi, że mi się nie chcę i nie chce mi się więcej z Wami o tym pisać. Jak widać debili na świecie jest więcej niż myślałam, ale z tym już nic się nie da zrobić, niestety...
Niissi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.