Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 22:29   #2911
kama2051
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy któraś z Was była u Kondara Kłosa w Hair Emergency? Jakie wrażenia? Opinie? Na stronie nie ma info o cenach... czy są znośne? Chciałabym żeby ktoś dobrze doradził mi co zrobić z włosami i okiełznał moją głowę
kama2051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 08:31   #2912
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja na początku marca pytałam o wizytę do Emilii z Freehair - zaproponowano mi 26 kwietnia.

Natomiast jak dla mnie to nie ma sensu, ponieważ powiedziano mi,że w tym salonie Emilia owszem skonsultuje ze mną koloryzację, natomiast fizycznie wykona ją asystent, a nie ona.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kama2051 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was była u Kondara Kłosa w Hair Emergency? Jakie wrażenia? Opinie? Na stronie nie ma info o cenach... czy są znośne? Chciałabym żeby ktoś dobrze doradził mi co zrobić z włosami i okiełznał moją głowę
Jesli szukasz kogoś sprawdzonego to tutaj jest kilku fryzjerów, którzy sa najbardziej polecani.

Na przykład: (kolejność przypadkowa)

-p.Maryla z Akademii Perfect Hair
-p.Emilia z Freehair
-p.Paweł z CeCe
-p.Paweł z Milek Design
-p.Beata z Cherry
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 14:32   #2913
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ojej, dawno mnie tu nie było.
chciałabym wybrac sie na koloryzację, ale milek zdecydowanie odpada- ze wzgledu na złe doswiadczenia
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:52   #2914
dandi2828
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Ja na początku marca pytałam o wizytę do Emilii z Freehair - zaproponowano mi 26 kwietnia.

Natomiast jak dla mnie to nie ma sensu, ponieważ powiedziano mi,że w tym salonie Emilia owszem skonsultuje ze mną koloryzację, natomiast fizycznie wykona ją asystent, a nie ona.

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------



Nie ma znaczenia ze to nie Emilia nałoży Ci farbę tylko asystentka, bo tam asystentki są głównie od farbowania włosów (nie ścinają i nie układają ). Emila konsultuje kolor i dobiera mieszankę farb a asystentka tylko nakłada na włosy a fryzjerzy w tym czasie ścinają inna klientkę ale doglądają w tym czasie Twoja farbę. Myślę ze kompletnie nie ma się przejmować ze to nie fryzjerzy nakładają farbę, ja z koloru w tym salonie jestem bardzo zadowolona

Edytowane przez dandi2828
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:53
dandi2828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:18   #2915
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dandi2828 Pokaż wiadomość
Nie ma znaczenia ze to nie Emilia nałoży Ci farbę tylko asystentka, bo tam asystentki są głównie od farbowania włosów (nie ścinają i nie układają ). Emila konsultuje kolor i dobiera mieszankę farb a asystentka tylko nakłada na włosy a fryzjerzy w tym czasie ścinają inna klientkę ale doglądają w tym czasie Twoja farbę. Myślę ze kompletnie nie ma się przejmować ze to nie fryzjerzy nakładają farbę, ja z koloru w tym salonie jestem bardzo zadowolona
Popieram,to ze ktos inny naklada farbe nie ma zupelnie dla mnie znaczenia. To Emilia konsultuje ze mna kolor i ustala mieszanke farb. I naprawde jest to jedyny salon gdzie zawsze jestem zadowolona z koloru.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kreska333 Pokaż wiadomość
ojej, dawno mnie tu nie było.
chciałabym wybrac sie na koloryzację, ale milek zdecydowanie odpada- ze wzgledu na złe doswiadczenia
Oj pamietam Twoje fatalne przezycia
Ostatnii raz bylam w Miłku jakos w czerwcu i gdy znow wyszlam niezadowolona i po raz kolejny zostalam tam totalnie olana zmienilam salon na Freehair i od tamtej pory wizyta u fryzjera to przyjemnosc,a nie strach
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:30   #2916
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
ekspert od dekoloryzacji warszawa

Witam
potrzebuje dobrego fryzjera który posiada duze doswiadczenie w dekoloryzacji wlosow. naturalne wlosy mam blond ale od 5 lat farbuje je palette brazowa.. wlosy po tej palette sa w kolorze ciemny braz.. wiem ze bardzo ciezko jest pozbyc sie koloru jesli tak dlugo sie uzywalo palette.. dlatego potrzeuje doswiadczonego fryzjera.. kolor jaki bym chciala uzyskac to jasny braz/ciemny blond.. moze cos w stylu Sablewskiej.. jej sie udalo z czarnych wlosow zrobic fajny jasny kolorek.. szkoda ze nie znam nazwiska jej fryzjera ktoremu sie udalo zrobic jej takie fajne jasne wloski .. w zalacznikach zalaczylam zdjecia wlosow ktorych kolor mniej wiecej chcialabym uzyskac.. na ostatnim zdjeciu jestem ja i moj obecny kolor..ile taka koloryzacja moze kosztowac. jesli wiecie kto by sie podjal takiej dekoloryzacji w warszawie prosze napiszcie nazwe salonu adres i nazwisko fryzjera. myslicie ze w ciagu jednego dnia takie cos sie uda osiagnac czy to trzeba robic w kilku wizytach ? czekam na odpowiedz pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-botox.jpg (22,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 37cf6e5a00262b444d8201dc.jpg (54,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5c.jpg (48,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d8_500x640.jpg (44,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tlo2.jpg (49,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rihanna-sos-400a072307.jpg (30,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dsc1462g.jpg (29,3 KB, 26 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:16   #2917
kreska333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 374
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Popieram,to ze ktos inny naklada farbe nie ma zupelnie dla mnie znaczenia. To Emilia konsultuje ze mna kolor i ustala mieszanke farb. I naprawde jest to jedyny salon gdzie zawsze jestem zadowolona z koloru.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------


Oj pamietam Twoje fatalne przezycia
Ostatnii raz bylam w Miłku jakos w czerwcu i gdy znow wyszlam niezadowolona i po raz kolejny zostalam tam totalnie olana zmienilam salon na Freehair i od tamtej pory wizyta u fryzjera to przyjemnosc,a nie strach
hej hej,
"wyszłam" już z kurczaka, ale boję się zbliżającego wielkanocnego sezonu
kreska333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 18:02   #2918
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja jeszcze nie doszłam do żadnego fryzjera wciąż nie wiem co wybrać nie zależy mi na kolryzacji bo jeszcze nie farbuję - potrzebuję kogoś kto mi doradzi w jakich włoskach jest mi najlepiej :/ ostatnio szłam mokotowską (pomiędzy koszykową a wilczą) i tam był taki pan i coś ścinał włoski jakiejś pani i wyglądał ten salon na miły ale sama nie wiem - może któraś wie o jakim salonie mówię?


Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Zazwyczaj czeka sie ok. miesiaca,chyba,ze zwolni sie jakis termin wtedy krocej. Wizyta w Freehair jest naprawde bardzo mila Od samego wejscia ktos sie Toba zajmie,gdy juz usiadziesz na fotelu zostaniesz spytana o Twoje oczekiwania wobec koloru,jak dbasz o wlosy itp. Ostatnio wprowadzono wlasnie analize wlosow specjanym aparatem kerastase(mozesz w przyblizeniu zobaczyc stan swoich wlosow oraz skory glowy).Doradzane sa tez odpowiednie kosmetyki.Po chwili podchodzi do Ciebie fryzjer do ktorego jestes umowiona i razem z Toba wybiera odpowiedni kolor. Po nalozeniu i splukaniu farby nastepuje wlasnie strzyzenie
A gdzie jest ten fryzjer?

Edytowane przez Nyuna
Czas edycji: 2011-03-20 o 18:05
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:31   #2919
Isanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: ekspert od dekoloryzacji warszawa

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
Witam
potrzebuje dobrego fryzjera który posiada duze doswiadczenie w dekoloryzacji wlosow. naturalne wlosy mam blond ale od 5 lat farbuje je palette brazowa.. wlosy po tej palette sa w kolorze ciemny braz.. wiem ze bardzo ciezko jest pozbyc sie koloru jesli tak dlugo sie uzywalo palette.. dlatego potrzeuje doswiadczonego fryzjera.. kolor jaki bym chciala uzyskac to jasny braz/ciemny blond.. moze cos w stylu Sablewskiej.. jej sie udalo z czarnych wlosow zrobic fajny jasny kolorek.. szkoda ze nie znam nazwiska jej fryzjera ktoremu sie udalo zrobic jej takie fajne jasne wloski .. w zalacznikach zalaczylam zdjecia wlosow ktorych kolor mniej wiecej chcialabym uzyskac.. na ostatnim zdjeciu jestem ja i moj obecny kolor..ile taka koloryzacja moze kosztowac. jesli wiecie kto by sie podjal takiej dekoloryzacji w warszawie prosze napiszcie nazwe salonu adres i nazwisko fryzjera. myslicie ze w ciagu jednego dnia takie cos sie uda osiagnac czy to trzeba robic w kilku wizytach ? czekam na odpowiedz pozdrawiam
Cześć

Jako stała bywalczyni, i zainteresowana tematami na tym forum myślałam że już nigdy nie nastąpi dzień kiedy w końcu odpowiem na jakaś wiadomość i zarejestruje się jako pełnoprawny użytkownik ale jako że Twój temat jest mi znany z niedawnych doświadczeń mojej przyjaciółki postanowiłam Ci odpowiedzieć. Ona zmieniała swój kolor bardzo ciemnej czekolady na ciemny blond. Udała się do jakiegoś niedużego poleconego salonu fryzjerskiego gdzieś na Górczewskiej. Musze przyznać, że efekt który udało jej się osiągnąć był naprawdę super , a pomimo wcześniejszych ostrzeżeń fryzjerki, iż jest to dość ryzykowny zabieg i nie wiadomo jak akurat jej włosy zareagują, wyszły rewelacyjnie. Uprzedzała ją również, że osiągnięcie oczekiwanego efektu może potrzebować czasu i więcej niż jednego farbowania.Fryzjerka spisała się naprawdę dobrze i z tego co wiem nie był to bardzo kosztowny zabieg. Jeśli będziesz zainteresowana to mogę zdobyć namiar na ten salon i tą fryzjerkę.

Pozdrawiam
Isanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 10:26   #2920
mag-ia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 291
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

witam
wiosna, więc pora na fryzjera i poszukiwania...
byłam u polecanej tutaj p.Beaty z Cherry, ale...to nie było to
więc szukam dalej...
czy ktoś korzystał z tej darmowej oferty strzyżenia? warto?
http://www.freehair.pl/pl/
mag-ia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:15   #2921
szulima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A jak z cenami w Free Hair?
szulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 09:37   #2922
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: ekspert od dekoloryzacji warszawa

bardzo proszę jeśli masz mozliwosc postaraj sie przekazac mi kontakt do tego salonu i nazwisko fryzjerki ktora to robila. bede wdzieczna pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 17:50   #2923
Isanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: ekspert od dekoloryzacji warszawa

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
bardzo proszę jeśli masz mozliwosc postaraj sie przekazac mi kontakt do tego salonu i nazwisko fryzjerki ktora to robila. bede wdzieczna pozdrawiam
Witaj,

Jeszcze dzisiaj wieczorem będę widziała się z przyjaciółką która tą dekoloryzacje sobie robiła, i zapytam o nazwę salonu oraz jeśli pamięta imię i nazwisko fryzjerki. Dam znać wieczorkiem lub jutro rano. ;-)

Pozdrawiam
Isanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 18:01   #2924
Klientka_10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam, byłam jakiś czas temu u Pana Leszka w hotelu Hyatt (róg Belwederskiej i Spacerowej) bez koncepcji na swoją przyszłą fryzurę, postanowiłam zdać się na intuicję fryzjera i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Fryzura wprawdzie odważna i zupełnie odmienna od mojego dotychczasowego stylu ale muszę przyznać, że bardzo mi się podoba i nie tylko mi. Uważam, że to był świetny pomysł, choć pewnie sama nie odważyła bym się na tak śmiałe cięcie. Poza tym miała dość spory problem ze skórą głowy i Pan Leszek przekazał mi wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry głowy i doboru kosmetyków, naprawdę polecam ja sama wybieram się wkrótce na kolor ceny nie są niskie ale uważam, że są warte końcowego efektu !
Klientka_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 06:17   #2925
yousty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zna ktoś może dobrego fryzjera na Targówku, Zaciszu bo salonów jest tu dużo ale nie wiem czy można zaryzykować i do któregoś wejść bez obawy o własne włosy, chodzi mi głównie o balejaż.
yousty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:43   #2926
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Klientka_10 Pokaż wiadomość
Witam, byłam jakiś czas temu u Pana Leszka w hotelu Hyatt (róg Belwederskiej i Spacerowej) bez koncepcji na swoją przyszłą fryzurę, postanowiłam zdać się na intuicję fryzjera i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona. Fryzura wprawdzie odważna i zupełnie odmienna od mojego dotychczasowego stylu ale muszę przyznać, że bardzo mi się podoba i nie tylko mi. Uważam, że to był świetny pomysł, choć pewnie sama nie odważyła bym się na tak śmiałe cięcie. Poza tym miała dość spory problem ze skórą głowy i Pan Leszek przekazał mi wiele cennych wskazówek dotyczących pielęgnacji skóry głowy i doboru kosmetyków, naprawdę polecam ja sama wybieram się wkrótce na kolor ceny nie są niskie ale uważam, że są warte końcowego efektu !

brzmi zachecajaco
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 22:15   #2927
Isanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: ekspert od dekoloryzacji warszawa

Cytat:
Napisane przez nemezis1982 Pokaż wiadomość
bardzo proszę jeśli masz mozliwosc postaraj sie przekazac mi kontakt do tego salonu i nazwisko fryzjerki ktora to robila. bede wdzieczna pozdrawiam
Hej,

Przepraszam za zwłokę w podaniu namiarów na salon o którym pisałyśmy ale moja roztargniona przyjacióka kompletnie zapomniała że ją o to prosiłam i informacje dotyczące salonu w którym ona robiła sobie dekoloryzacje dostałam dopiero przed momentem więc niezwłocznie przekazuję je w Twoje ręce;-) Salon nazywa się Intensive i mieści się na ulicy Górczewskiej 228B. Zaraz przy siedzibie Polskiego Związku Motorowego. Telefon kontaktowy to 22 4490882. Fryzjerka która zajmowała się włosami mojej przyjaciólki ma na imię Magda. Nazwiska nie znam ale podobno jest tam tylko jedna fryzjerka o tym imieniu więc nie powinnaś mieć problemów z kontaktem. Napisz jak się zdecydujesz bo muszę przyznać że po tym jaki efekt udało się osiągnąć mojej przyjaciółce zaczęłam się nad tym sama zastanawiać. Moim zdaniem wygląda to super.;-) Jeśli będziesz potrzebowała jakiś dodatkowych informacji to pisz śmiało. Ja często tutaj zaglądam i jeśli coś to chętnie Ci ich udzielę.

Podrawiam
Isanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:54   #2928
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: ekspert od dekoloryzacji warszawa

nemezis1982 ja mam prawie identyczną sytuację jak Ty i też od dawna planuję coś z tym zrobić, ale właśnie wiele osób odradza mi dekoloryzację i inne tego typu zabiegi, mające na celu rozjaśnienie włosów, mówiąc, że je zniszczę:/ sama już nie wiem. Jakby udało Ci się coś w tym temacie to napisz koniecznie tutaj
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 08:21   #2929
natiria
Raczkowanie
 
Avatar natiria
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

dziewczyny, ja poszukuję kogoś, kto mi zrobi balejaż, poniżej podaję przykłady. Nie chciałabym zapłacić za niego więcej niż 300 zł (nie wiem jakie są teraz ceny w wawie, bo daaawno nigdzie nie byłam). Teraz mam brązowe włosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba-see_through.jpg (95,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessica-alba.jpg (29,6 KB, 35 załadowań)
__________________

natiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 09:20   #2930
justka1547
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez natiria Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja poszukuję kogoś, kto mi zrobi balejaż, poniżej podaję przykłady. Nie chciałabym zapłacić za niego więcej niż 300 zł (nie wiem jakie są teraz ceny w wawie, bo daaawno nigdzie nie byłam). Teraz mam brązowe włosy.

Hej
Ja byłam w zeszłym tygodniu właśnie by zmienić mój kolor. Do tej pory robiłam samą fabę, bardzo ciemny brąz i stwierdziłam że chce roświetlić moje włosy. Obawiałam się właśnie że cena może być jakaś zastraszająca ale nie... za farbę i strzyżenie płaciłam 200zł a za balejaż z kolorem zapłaciałam 280zł więc byłam mile zaskoczona. W tej chwili właśnie mam coś podobnego jak Ty chcesz uzyskać, no może ciut ciemniejsze ale do tej pory farbowałam się na bardzo ciemny brąz więc fryzjerka powiedziała że już za drugim razem będą takie jakie sobie wyśniłam. Ogólnie jestem zadowolona z efekty. Słyszałam również tak jak wy że te wszystkie zabiegi rozjaśniające włosy bardzo je niszczą ale moja fryzjerka powiedziała że wystarczy używać silniejszej maski po takim zabiegu i raz na jakiś czas robić ampułkę w salonie i włosy będą wporządku. Więc jak na razie używam tej maski którą mi poleciła i nie widzę żeby moje włosy po tym balejażu były jakoś bardzo zniszczone. Więc serio dziewczyny nie obawiajcie się rozjaśniać włosy bo wystarczy silniejsza kuracja w domu i mamy piękne włosy i w kolorze jaki nam odpowiada )
Pozdrawiam
justka1547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 00:59   #2931
anekqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez iwonmaupa Pokaż wiadomość
(...) udałam się do salonu J.L.David na ul.Puławskiej. Tam nie dość, że miła fryzjerka (pamiętam jedynie, że miała czarne, krótkie włosy) bardzo ładnie zgoliła mnie "na Kukulską" Domosłwaski Frisoir.
Jeśli fryzjerka była malutka i drobna to mówisz o Basi/Beacie (zawsze mylę jej imię)
Niestety z tego co się w JLD dowiedziałam odeszła jakiś rok temu i nikt nie wiedział gdzie teraz pracuje
Moim zdaniem najlepsza fryzjerka jaką do tej pory spotkałam, jeśli ktoś wie gdzie ją można teraz znaleźć to będę bardzo wdzięczna za informacje!

Edytowane przez anekqq
Czas edycji: 2011-03-26 o 01:00
anekqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 09:30   #2932
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja zapisałam się do salonu zieliński na mokotowskiej - do p. Renaty. Nigdy tam nie byłam ale postanowiłam zaryzykować - zobaczymy. po wizycie zdam relację
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:17   #2933
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
Ja zapisałam się do salonu zieliński na mokotowskiej - do p. Renaty. Nigdy tam nie byłam ale postanowiłam zaryzykować - zobaczymy. po wizycie zdam relację
Ja z tego salonu mogę polecić właściciela - Wojtka Zielińskiego. Najlepszy fryzjer, do jakiego chodziłam.
Kiedyś byłam tam u jakiejś kobitki (nie pamiętam imienia, mocno przy kości, o bardzo charakterystycznej figurze gruszki) - zdecydowanie odradzam. Cięcie takie sobie, a farba tragedia. Miał być jasny brąz, a wyszłam z marchewkowymi odrostami i bakłażanową resztą włosów. Na szczęście kolor szybko się wypłukał.
Nie wiem, która to p. Renata.

Do salonu przestałam chodzić, bo mi nie po drodze i atmosfera się tam mocno popsuła. Za każdym razem jak wchodziłam, musiałam czekać, aż ktokolwiek się mną zainteresuje. Panie wolały oddawać się plotkom. Kiedyś z wieszaka spadł mój płaszcz - nikt go nie podniósł.
Jeśli tam kiedyś wrócę, to dla pana Wojtka, bo to dla mnie fryzjer idealny.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:54   #2934
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Nyuna Pokaż wiadomość
A gdzie jest ten fryzjer?
Ul.Noakowskiego 12 lok.14
Ja zawsze wysiadam przy Metrze Politechnika i ide caly czas Polna,kilka minut drogi

Cytat:
Napisane przez szulima Pokaż wiadomość
A jak z cenami w Free Hair?
Mam wlosy mniej wiecej za brode i za strzyzenie + plus zwykla farba 250, a strzyzenie +farba Innoa 330.
Samo strzzenie kosztuje bodajze 100 zł.
Najlepiej zadzwonic i sie upewnic
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 15:37   #2935
Isanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez natiria Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja poszukuję kogoś, kto mi zrobi balejaż, poniżej podaję przykłady. Nie chciałabym zapłacić za niego więcej niż 300 zł (nie wiem jakie są teraz ceny w wawie, bo daaawno nigdzie nie byłam). Teraz mam brązowe włosy.
Hej,

Jesli poszukujesz miejsca na dobry balejaż to w poniedziałek bedę mogła Ci takie polecić lub też nie gdyż w tym właśnie dniu się na niego wybieram.;-) Zobaczymy jak wyjdzie, ale fryzjerka jest juz sprawdzona więc mam nadzieję że wyjdzie ok. Wybieram się do tego salonu Intensive na Górczewskiej o którym pisałam wcześniej a propos dekoloryzacji, którą zrobiła sobie moja przyjaciółka. Wiosna już za oknem, więc trzeba coś ze sobą zrobić.;-) Ceny dokładnie jeszcze nie znam ale jak zostałam zapewniona telefonicznie będzie to napewno poniżej 300 zł. Zdam relację w poniedziałek.;-)
Isanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 07:04   #2936
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej

Znalazłam pewien salon w warszawie na alejach jerozolimskich
In Harmony czy coś o nim słyszałyście?
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 15:48   #2937
dorota_bbb
Przyczajenie
 
Avatar dorota_bbb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Na Ursynowie polecany już przeze mnie salon Trend - al. Ken 15, (022) 649-56-12
Pani Renata (właścicielka) albo pani Kamila. Ja wolę p. Kamilę - łatwiejsza w obyciu, ale p. Renata ma bardziej twórcze podejście.
Tylko są dość drodzy (u p. Renaty jako właścicielki jest zawsze trochę drożej) i trzeba się umawiać ze sporym wyprzedzeniem (szczególnie jeśli w grę wchodzi również farbowanie).
Ami, ja sugerując się Twoją opinią umówiłam się na środę do p. Renaty na kolor i ścięcie. Czyli z terminami nie jest tak tragicznie, z tym że idę na 15:00.

już mnie łapie stres - jak zawsze przed nieznanym fryzjerem no ale musiałam się w końcu odważyć... mam nadzieję że będzie dobrze. czy ona jest ok jeżeli chodzi o dobieranie koloru?
dorota_bbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 20:20   #2938
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorota_bbb Pokaż wiadomość
Ami, ja sugerując się Twoją opinią umówiłam się na środę do p. Renaty na kolor i ścięcie. Czyli z terminami nie jest tak tragicznie, z tym że idę na 15:00.

już mnie łapie stres - jak zawsze przed nieznanym fryzjerem no ale musiałam się w końcu odważyć... mam nadzieję że będzie dobrze. czy ona jest ok jeżeli chodzi o dobieranie koloru?
A pytałaś ile teraz biorą za strzyżenie? Już dawno tam nie byłam. Niestety 15 itp. godziny nie dla mnie, a wieczorem ciężko się dopchać.

Kolor mi bardzo dobrze dobrała. Ona i Kamila.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 13:58   #2939
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,

jestem nowa na forum "Dobry fryzjer" (choć wydaje mi się, że kiedyś już coś pisałam, ale może tylko mi się wydaje ). Jako, że jestem w ciągłym poszukiwaniu fryzjera idealnego, dołączam do Waszego grona.

Jeśli chodzi o fryzjerów warszawskich, mogę się wypowiedzieć na temat p. Maryli z Akademii Perfect Hair. Niestety, nie do końca pochlebnie. Pierwszy raz byłam u niej rok temu. Wtedy wyszłam bardzo zadowolona - dobrała mi super fryzurkę, włosy długo układały się, jak trzeba. Zapłaciłam 130zł. Za drugim razem, p. Maryla ścięła mi tylko końcówki - również zainkasowała 130zł. Nie spodobało mi się to, ale postanowiłam dać jej trzecią szansę. Jednak po ostatnim cięciu nie jestem zadowolona. Pokazałam jej zdjęcie pierwszej fryzury, którą mi zrobiła i poprosiłam o to samo. Z salonu wyszłam z czymś zupełnie innym, dużo dłuższym, właściwie cięcie ograniczyło się do skrócenia końcówek i podcieniowania tyłu. Zapłaciłam 140zł!
Ogólnie salon jest super, ale widać, że najważniejsze jest dla nich pozyskanie klienta, a nie zapewnienie stałemu klientowi wysokiej jakości usług. A szkoda, bo sama p. Maryla jest bardzo sympatyczna.

Jeśli chodzi o moje poszukiwania, to zainteresowały mnie trzy polecane miejsca:

salon JOT na Bemowie, na ulicy Kochanowskiego 49. - fryzjerka, p. Aneta, właścicielka salonu.
p. Paweł z CeCe na Świętokrzyskiej
p. Beata - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15

Moje pytanie, to przede wszystkim - czy Ci fryzjerzy znają się na cięciu włosów cienkich, potrzebujących objętości? Chodzi o dobre cieniowanie, fryzury typu krótki bob z podniesionym tyłem..?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 18:15   #2940
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Witam,

jestem nowa na forum "Dobry fryzjer" (choć wydaje mi się, że kiedyś już coś pisałam, ale może tylko mi się wydaje ). Jako, że jestem w ciągłym poszukiwaniu fryzjera idealnego, dołączam do Waszego grona.

Jeśli chodzi o fryzjerów warszawskich, mogę się wypowiedzieć na temat p. Maryli z Akademii Perfect Hair. Niestety, nie do końca pochlebnie. Pierwszy raz byłam u niej rok temu. Wtedy wyszłam bardzo zadowolona - dobrała mi super fryzurkę, włosy długo układały się, jak trzeba. Zapłaciłam 130zł. Za drugim razem, p. Maryla ścięła mi tylko końcówki - również zainkasowała 130zł. Nie spodobało mi się to, ale postanowiłam dać jej trzecią szansę. Jednak po ostatnim cięciu nie jestem zadowolona. Pokazałam jej zdjęcie pierwszej fryzury, którą mi zrobiła i poprosiłam o to samo. Z salonu wyszłam z czymś zupełnie innym, dużo dłuższym, właściwie cięcie ograniczyło się do skrócenia końcówek i podcieniowania tyłu. Zapłaciłam 140zł!
Ogólnie salon jest super, ale widać, że najważniejsze jest dla nich pozyskanie klienta, a nie zapewnienie stałemu klientowi wysokiej jakości usług. A szkoda, bo sama p. Maryla jest bardzo sympatyczna.

Jeśli chodzi o moje poszukiwania, to zainteresowały mnie trzy polecane miejsca:

salon JOT na Bemowie, na ulicy Kochanowskiego 49. - fryzjerka, p. Aneta, właścicielka salonu.
p. Paweł z CeCe na Świętokrzyskiej
p. Beata - Salon Cherry na Chomiczówce, chyba Conrada 15

Moje pytanie, to przede wszystkim - czy Ci fryzjerzy znają się na cięciu włosów cienkich, potrzebujących objętości? Chodzi o dobre cieniowanie, fryzury typu krótki bob z podniesionym tyłem..?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam
o, to ja pisałam o salonie Jot
sama osobiście mam włosy cienkie, rzadkie, oklapnięte. p. Aneta zawsze stara się je tak obciąć, aby unosiły się u nasady i aby po ułożeniu było ich optycznie więcej. generalnie wie jak uzyskać oczekiwany przez nas efekt, wie jak obciąć konkretny rodzaj włosów.
z tym, że ja mam włosy raczej długie, trudno mi więc stwierdzić jak poradziłaby sobie z bobem.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.