Futrzany "szalik" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 22:46   #1
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558

Futrzany "szalik"


Hej dziewuszki
Mam czarny płaszcz zimowy. Utrapieniem jest dla mnie znalezienie do niego szalika, który się nie obiera, więc postanowiłam zakupić sobie taką "futrzaną tubę" - http://www.stradivarius.com/webapp/w...Bko%C5%82nierz
Gdy ją mierzyłam to całkiem ładnie się prezentowała, nadaje płaszczykowi taki elegancki rys Natomiast nie mam pojęcia jakie do tego dobrać rękawiczki i przede wszsystkim - czapkę??? Takie wielkie futrzane nie wchodzą w gre... Doradźcie proszę! Zawsze nosiłam beret, ale czy z takim futrzanym czymś będzie ładnie wyglądał...? Próbowałam znaleźć jakieś foty, żeby się zainspirować, ale kiepski ze mnie szperacz. Liczę na Was!
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-22, 19:25   #2
nieksiezniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Futrzany "szalik"

Sama noszę taki futrzany komin, tylko z c&a z kremowo-białym wełnianym wkładem. Do tego mam prostą czapkę z pomponem i jak się wywinie komin tak pół na pół, to wygląda super.

Także w c&a dokupilam rękawiczki - zwykłe, z doszytym futerkiem. Szarych można poszukać.
nieksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.