Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 08:49   #3241
wybOrOowa
Rozeznanie
 
Avatar wybOrOowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 900
GG do wybOrOowa
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez nocnaalutka Pokaż wiadomość
w salonie dobrawy dziewczyny uzywaja tych farb takżę gorąco polecam
dobra reklama
5 wiadomości i wszystkie takie same . sorry nie dziękuję
__________________
_______________________
wybOrOowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 15:49   #3242
shaders
Przyczajenie
 
Avatar shaders
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam,
od kilku lat farbuje włosy jedną i tą samą farbą. Chce to zmienić i znaleźć osobę która idealnie dobierze mi kolor włosów, bo w obecnym źle się czuje.
Po przeczytaniu wątku zastanawiam się nad Ruby Blue, CeCe bądź fryzjerem w hotelu Hayatt - może ktoś ma jakieś opinie o tych salonach?
__________________

shaders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 12:53   #3243
exoexo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 289
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej,
Poszukuje fryzjera ktory potrafi na sucho sciac IDEALNIE prosto wlosy (np. maszynka). Zna ktoras takiego?

Boje sie zaryzykowac i isc do jakiegokolwiek salonu, gdyz z doswiadczenia wiem, ze wiekszosc scinac na prosto nie potrafi:/

I fajnie by bylo jakby to sciecie nie kosztowalo fortuny i bylo na Ursynowie )

Z gory dzieki
exoexo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:03   #3244
JegoKrolewna
Zadomowienie
 
Avatar JegoKrolewna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 781
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

hej
polecam Zięba&Gnatyshyn
strzygł mnie Vova Gnatyshyn
poszłam na poprawkę po innym fryzjerze, Vova najpierw wysłuchał zobaczył na przyniesionych przez mnie fotkach co mniej więcej by mnie interesowało, później sam doradzał, gdy już mnie obciął i układał włosy, pokazywał jak je modelować/suszyć żeby zajęło to jak najmniej czasu
Polecam, bardzo miła atmosfera w salonie, włosy obcięte rewelacyjnie [potwierdzone wieloma komentarzami], byłam tam dwa miesiące temu, a włosy nadal swietnie się układają, a przy takim krótkim scięciu nie każdemu fryzjerowi się to udaje
__________________
SZUKAM -----> Michael Kors Selma messenger medium neon yellow
JegoKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 14:22   #3245
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez exoexo Pokaż wiadomość
Hej,
Poszukuje fryzjera ktory potrafi na sucho sciac IDEALNIE prosto wlosy (np. maszynka). Zna ktoras takiego?

Boje sie zaryzykowac i isc do jakiegokolwiek salonu, gdyz z doswiadczenia wiem, ze wiekszosc scinac na prosto nie potrafi:/

I fajnie by bylo jakby to sciecie nie kosztowalo fortuny i bylo na Ursynowie )

Z gory dzieki
Pani Aneta w Jot tak tnie, no ale cena ani nie zbyt niska ani to Ursynów czy okolice (Bemowo...).
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 19:42   #3246
niezapomnijkaa09
Rozeznanie
 
Avatar niezapomnijkaa09
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 688
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez shaders Pokaż wiadomość
Witam,
od kilku lat farbuje włosy jedną i tą samą farbą. Chce to zmienić i znaleźć osobę która idealnie dobierze mi kolor włosów, bo w obecnym źle się czuje.
Po przeczytaniu wątku zastanawiam się nad Ruby Blue, CeCe bądź fryzjerem w hotelu Hayatt - może ktoś ma jakieś opinie o tych salonach?
Przyłączamsie do prośby.
Byłam juz u Miłka i we Freehair u Emilii i nadal szukam "swojego" fryzjera Potrzebuję kogoś kto sam mi zaproponuje kolor, który do mnie pasuje- doradzi, podpowie. Kogoś z pomysłem i wyobraźnią
__________________
16.10.2010 żonka swojego męża
21.04.2014 szczęśliwa mama Antosia


Aparatka:
góra 27.06.2014
niezapomnijkaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 14:57   #3247
Kejthx
Zadomowienie
 
Avatar Kejthx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Mój mały świat
Wiadomości: 1 319
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, możecie polecić w miarę dobrego ale i z niewygórowanymi cenami fryzjera na warszawskim Gocławiu? Pracuje tam i miałabym najbliżej, a jak orientowałam się w cenach to samo podciecie końcówek (długie włosy- liczy się przede wszytkim taki przelicznik ) to średnio 80 zł już nie wspomnę o farbowaniu długich masakra cenowa. Znacie jakieś fajne salony?
__________________
Żona
Kejthx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 22:21   #3248
Cyraneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

nikt nie zna fryzjera, który pracuje na farbach Goldwell?
Cyraneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 10:25   #3249
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny,

czy któraś kojarzy może zakład fryzjerski w Warszawie, który przyjmuje 1 maja?
Koleżanka zaprosiła mnie na swoje wesele i nie mam sie gdzie uczesać.... obdzwoniłam juz chyba wszystkie salony z okolic centrum...
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:23   #3250
erwu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a moglabys powiedziec cos wiecej? ceny, co robilas? ;>

mam dlugie, proste wlosy. zalezy mi na dobrym strzyzeniu - malo skomplikowanej fryzurze, najwazniejsze by jak najdluzej dobrze sie ukladaly + dobrej koloryzacji. zastanawiam sie miedzy degazeria, smolna 10, studio22 na jana pawla i fryzjernia na nowolipkach. przejrzalam cale forum, ale moze jest tu ktos kto byl w min 2 z tych salonow i moglby porownac?
erwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 16:25   #3251
erwu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

a moglabys powiedziec cos wiecej? ceny, co robilas? ;>

mam dlugie, proste wlosy. zalezy mi na dobrym strzyzeniu - malo skomplikowanej fryzurze, najwazniejsze by jak najdluzej dobrze sie ukladaly + dobrej koloryzacji. zastanawiam sie miedzy degazeria, smolna 10, studio22 na jana pawla i fryzjernia na nowolipkach. przejrzalam cale forum, ale moze jest tu ktos kto byl w min 2 z tych salonow i moglby porownac?
erwu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 13:15   #3252
patrys25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć dziewczyna jestem tu nowa.Poszukuję dobrego fryzjera w Warszawie w rozsądnej cenie.Mianowicie mam teraz kolorek ciemny blond (farbowany) jednak nie jest to mój wymarzony kolor. najbardziej lubię jasny blond nie platyna tylko słoneczny jednak problem polega na tym że każda wizyta kończyła się niezadowoleniem!!!! Pasemka które mi robiono nie były zrobione od skóry tylko z ODROSTEM ok.2mm a koszt to ok 150zł!!!więc po co chodzić i płacić za usługę gdzie która jest tak wykonana???

PROSZĘ POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ FRYZJERA KTÓRY ROBI PASEMKA OD SKÓRY I ICH NIE POPALI W ROZSĄDNEJ CIENI!!!!!
patrys25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 19:15   #3253
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A propos fryzjerów Może warto korzystać z dni otwartych albo bezpłatnych konsultacji ???
Wtedy na spokojnie widzimy jak pracują fryzjerzy ,z jakimi włosami wychodzą klientki itd .
Teraz znalazłam zaproszenie do salonu Stile Unico na Ursynowie ,ale takie imprezy są często organizowane przez dobre salony .

http://www.naursynowie.pl/piekna-na-...ile-unico.aspx

może ta informacja się przyda,mnie akurat w tym czasie nie ma w Wawie .
__________________
witajcie
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 19:55   #3254
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez erwu Pokaż wiadomość
a moglabys powiedziec cos wiecej? ceny, co robilas? ;>

mam dlugie, proste wlosy. zalezy mi na dobrym strzyzeniu - malo skomplikowanej fryzurze, najwazniejsze by jak najdluzej dobrze sie ukladaly + dobrej koloryzacji. zastanawiam sie miedzy degazeria, smolna 10, studio22 na jana pawla i fryzjernia na nowolipkach. przejrzalam cale forum, ale moze jest tu ktos kto byl w min 2 z tych salonow i moglby porownac?
Wiesz co jeśli chodzi o salony które wymieniłaś byłem w jednym z nich Fryzjernia na Nowolipkach,moje trzy wizyty mogę opisać następująco.
1 raz poszedłem w wakacje ub roku zapisałem się do pani Wiki (kobietka przy tuszy)z zegarkiem w ręku cieła mnie GODZINĘ tak tak murowaną godzinę bardzo sarannie spokojnie w ogóle się nie śpiesząc, do cięcia użyła noża chinskiego czy jakoś tak,ale naprawe po 60 minutach spędzonych na fotelu wyszedłem zachwycony mówię ci dawno nikt tak dobrze mnie nie ostrzygł. Rewelacja włosy fantastycznie się układały
2 raz we fryzjerni byłem w październiku ub roku i druga wizyta to był dramat cieła mnie inna babka w ogóle nic nie mówiła po czym po ok 20 minutach powiedziała dziękuje na głwie miałem garnek i wyglądałem jak dJ disco polo krótko z przodu długo z tyłu no kompletna porażka i nawet nie byłem na nia wściekły zły byłem na siebie po prostu babce zabrakło umiejętności Tragedia opadła mi szczęka i sprzęcior
3 raz tuż przed świętami tym razem u tej grubszej(Wiki chyba) i już jak wszedłem wiedziałem,że będzie klops bo równomiernie ze mną przyszła dziewczyna na ta samą godzinę umówiona....po prostu było tak,że ogarniała nas dwoje jednocześnie generalnie było kiepsko i co fajniejsze dziewczyna również nie była zadowolona czas cięcia to 20-25 minut kiepsko po prostu tym razem się nie przyłożyła
Generalnie najlepiej wspominam 1 wizytę naprawdę bylem zadowolony ,tak jak mówiłem widac bylo,że fryzjerka się starała spokojnie wszystko robiła bardzo starannie przede wszystkim. Aha w gwoli ścisłości cena,płaciłem 30 złotych,ale pierwszym razem dałem 4 dychy bo było warto
Chyba rzeczywiście jest tak,że dobre cięcie powinno trwać ok godziny bo wtedy widać doskonale efekt.
Oczywiście już tam nie pójdę dlatego szukam męskiego fryzjera i mam upatrzone 4salony.
1 to podobno bardzo chwalony na łamach gazety wyborczej mieści się koło biblioteki publicznej na Al niepodległości chyba numer 19 koło metra wilanowska.
2 to Zięba Gnatyshyn koło metra Imielin chyba Belgradzka jakoś tak
3 to salon mieszczący się na rogu Sobieskiego i Nałęczowskiej (Metamorfoza chyba się nazywa) no ale właśnie czy warto
I w Końcu 4 jedna dziewczyna z wizażu polecała na stawkach 4 czy 4A nie pamiętam dokładnie adresu,ale podobno tez niezły
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 06:45   #3255
moni2785
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

HEJ, A CZY KTOś Z WAS MOżE WYPOWIEDZIEć SIE NA TEMAT SALONU STYLOWA/ STALOWA NA PRADZE PółNOC. PODOBNO MOżNA TAM ZROBIć KOLORYZACJę INOA, A JA POTRZEBUJE żEBY KTOś MI WRESZCIE łADNY KOLOREK NA GłOWIE ZROBIł.
moni2785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 11:03   #3256
Moonsun
Przyczajenie
 
Avatar Moonsun
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Cyraneczka Pokaż wiadomość
nikt nie zna fryzjera, który pracuje na farbach Goldwell?
Na Goldwellu pracują fryzjerki z EN Studio http://www.enstudio.pl/kontakt.html

Chodziłam do Edyty i mogę ją polecić. Cięcia bardzo fajne, niestety farby Goldwella nie dla mnie. Tej drugiej fryzjerki Oli niestety nie znam.
Moonsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 09:52   #3257
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny ja sie zapisałem do fryzjera na wąwozowej 23 lok 3 koło metra kabaty na piątek ciekawy jestem jak to wyjdzie macie jakieś doświadczenia z tym salonem??
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 13:48   #3258
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kalotinos24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie zapisałem do fryzjera na wąwozowej 23 lok 3 koło metra kabaty na piątek ciekawy jestem jak to wyjdzie macie jakieś doświadczenia z tym salonem??
jak on się nazywa? bo mój był gdzieś tam i obcięli go okrutnie źle...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 07:54   #3259
kalotinos24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jak on się nazywa? bo mój był gdzieś tam i obcięli go okrutnie źle...
Wiesz co jest ich strona internetowa http://www.arthairstudio.pl/
Wąwozowa 23 lok 3
__________________
Przepraszam wszystkie kobiety za bezczelnie patrzenie sie na biust ciekawe tylko kiedy dostane przez leb
kalotinos24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 19:17   #3260
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witajcie!

Przejrzałam 3 ważne tematy odnośnie fryzjerów (polecane salony, niepolecane i fryzjerzy Wawa), ale i tak mam mętlik w głowie. Poza tym tematy troszkę podupadły? (esp ten dotyczący stolicy) Nie mam dużego stażu jeżeli chodzi o bywanie w salonach, ale jeszcze z żadnego nie wyszłam z poczuciem "WOWu" Mam problemowe włosy (w połowie kręcone, tj. z przodu loczki a z tyłu prawie proste xD, tłuste u nasady, a suche na końcach no i puszące się; długość: za łopatki), dlatego zazwyczaj bałam się chodzić do fryzjerów, ale już mam naprawdę dość wiecznie tej samej fryzury. Zależy mi na początek na niezbyt dużej zmianie: grzywka ?(by ukryć wysokie czoło i móc związywać włoski i upinać). Wykupiłam na Gruperze 2 jednakowe oferty na pakiet usług w salonie Dea Atelier (na Emilii Plater) i po pierwszej wizycie byłam całkiem zadowolona, ale tylko dlatego, że jedynie podcinałam włosy. Sama maska i sauna oraz czesanie i suszenie były na plus (wyszłam z salonu z praktycznie prostymi włosami, mimo że nie było żadnego prostowania, ale taka już uroda moich dziwnych włosów: mogą być loczki i mogą być proste xD Cieszyłam się, bo włosy były miękkie i nie puszyły się, a efekt utrzymał się kilka dni (do next mycia)) Waham się jednak czy powierzyć tej młodej pani zrobienie mi grzywki, ponieważ mimo iż była b. miła i sama miała piękną fryzurę i makijaż to kiedy pytałam ją o rady odnośnie fryzur to nie za bardzo wiedziała co mi powiedzieć.... Czy ktoś był w tym salonie i mógłby coś więcej o nim napisać? Ewentualnie polecić fryzjera, który naprawdę potrafi doradzić i porozmawiać dłużej z klientem na temat jego włosów? (świetnie tnąc przy tym oczywiście ;p ) Zależy mi na samym strzyżeniu, bez zmiany koloru itp.

Proszę skromnie i dziękuję ~.^
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 23:43   #3261
laurnealea
Raczkowanie
 
Avatar laurnealea
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 194
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mam takie same włosy jak Ty...z boku loczki z tyłu raczej proste, do tego sztywne i gęste. Podłączam się do pytania o dobrego fryzjera w WWA, ktory ogarnie tak problematyczne włosy. A i jeszcze jedno...w Dea Atelier byłam na regeneracji (też kupon) i powiem szczerze byłam średnio zadowolona. Pani odwaliła pańszczyznę. Myślałam, że mi coś doradzi, zaproponuje - nic z tego. Wniosek jest jeden...chcesz żeby ktoś Cię potraktował poważnie - musisz zapłacić normalną cenę za usługę.

Edytowane przez laurnealea
Czas edycji: 2012-05-02 o 22:56 Powód: stylistyka
laurnealea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 07:26   #3262
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

piu sempre przy łuckiej grzegorz! on doradza i ma pomysły jak nikt inny. jak dla mnie to artysta, a inni fryzjerzy to rzemieśnicy... odmienił mój image. ale już tu o piu sempre pisałam na górze strony. mam dużo postów, nie jestem trollem a jakoś ignoruje się moje posty w tym temacie. to nie reklama, szczerze ten salon kocham i polecam
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 19:50   #3263
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez laurnealea Pokaż wiadomość
Mam takie same włosy jak Ty...
Miło mi Ja z DA byłam zadowolona prostymi zabiegami. Pani mi fajnie wymasowała główkę, włosy myły miękkie, proste, nie puszyły się, ale jak pisałam też niczego nie potrafiła mi doradzić. Byłaś może u takiej młodej, czarnowłosej kobiety? (była pięknie pomalowana)


Cytat:
Napisane przez laurnealea Pokaż wiadomość
Wniosek jest jeden...chcesz żeby ktoś Cię potraktował poważnie - musisz zapłacić normalną cenę za usługę.
Niestety tak, dlatego ja tylko wykupuję te pakiety ze względu na regenerację i możliwość przycięcia włosków.

makeupnotwar, skoro tak zachwalasz to wybiorę się do tego salonu, ale na razie na zasadzie wybadania tamtejszej ekipy (w ciemno na pewno się nie zapiszę) dzięki !

Edytowane przez phero_nike
Czas edycji: 2012-05-03 o 19:52 Powód: poprawka
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:19   #3264
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam ponownie
Niektore pewnie pamietaja o mojej przygodzie przejscia z prawie czarnych wlosow na jasny blond (jesli nie to zapraszam strona 120 i wczesniej tam sa opisy gdzie bylam co robilam i zdjecia )
Do dzis moj blond sie utrzymuje Szczerze mowiac nie korzystam juz z farbowania u fryzjerow, robie to w domu co ok 2-3 miesiace farbuje w domu roznymi farbami , najczesciej sayos szampan i biale zloto albo garnier casting blond ( ten najjasniejszy), one sie wyplukuja po kilku myciach ale na koncach a odrosty sa zawsze pokryte jak po kilku tygodniach robia sie troche za bardzo zolte to je myje w szamponie joanna ( taki fioletowy kupiony na allegro za chyba 6-8 zl) wtedy sie robia ladne chlodne
Wlosy na w skutek przechodzenia z czarnego o blondu cieniutkimi pasemkami do dzis tworza na moich wlosach niejednolity kolor co mi sie szalenia podoba szczerze mowiac nawet korci mnie jeszcze bardziej podkreslic u fryzjera pasemka czy baleyage. Ale sie wciaz waham. Zdjecia moich obecnych wlosow w zalaczniku. Gorna warstwa wlosow nie ma az takich pasemek ale jak przelozyc gorna warstwe wlosow to widac pasemka. Jak myslicie czy powinnam takie pasemka zrobic tez na wierzchniej warstwie ?

Ale tak naprawde to przychodze dzis z zupelnie czyms innym.
Moda na keratynowe prostowanie wlosow juz opadla. Ale ja jak zwykle robie wszystko z opoznieniem.
Wiem ze o tym jest osobny watek. Ale zastanawia mnie czy ktoras z was korzystala z takich uslug w Warszawie. Jakie sa plusy i munusy i kogo mozecie polecic? aha no i oczywiscie cena zabiegu. A moze ktoras probowala to w domu ?
Dodam ze moje wlosy bez prostowania nie nadaja sie do wyjscia z domu ( chyba ze spiete ) wygladam jakby ktos polozył mi mopa na glowie.. sa puszyste i kreca sie od wilgoci. Dopiero po wyprostowaniu sa lsniace, blyszczace i wygladaja na zdrowe.
No wiec wracajac do mojego pytania : ktokolwiek slyszal ktokolwiek widzial jesli chodzi o keratynowe prostowanie w warszawie. Bede wdzieczna za wszelkie wskazowki , ktore nie beda reklama

Pozdrawiam wszystkie kobiety i dziewczyny dbajace o wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jedno.jpg (35,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg drugie.jpg (19,7 KB, 72 załadowań)
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-10, 09:57   #3265
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

teraz dopiero zauwazylam ze na pierwszym zdjeciu dol wlosow mam jakis dziwny zolty .. normalnie takiego nie mam wiec nie wiem czemu na zdjeciu to tak smiesznie wyszlo
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 16:22   #3266
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Znacie może jakiegoś dobrego męskiego w Warszawie? Ktoś kilka postów wyżej polecał pana Grzegorza z Piu Sempre, napewno chodzi o tego na Al. Solidarności? Dzwoniłem i za strzyżenie męskie chcą tylko 25 zł, podobno taki dabry a tak nisko się ceni.
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:51   #3267
kasica100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Stylista Warszawa Fryzjer Stylista Warszawa Fryzjer Stylista Warszawa

Cytat:
Napisane przez Mala_Princeska Pokaż wiadomość
Hej Kochane Wizażystki

Pilnie szukam super fryzjera w Warszawie - stylisty, który zrobi porządek z moimi włoskami... Od kilku lat moja fryzura sie nie zmienia - związuję włosy w kucyk i robię warkoczyk - same widzicie - nie jest dobrze A teraz mój chłopak wraca ze Stanów, po 4 miesiącach nieobecności i chcę Go czymś extra zaskoczyć Pomóżcie - cena nie gra roli!!!! Proszę o sprawdzone i aktualne namiary, bo podobne wątki, które przjerzałam na wizażu.pl są troche "przeterminowane"

Całuski, Princeska
Cześć !! znalazłam ostatnio fajny Salon fryzjerski na starowce , potrzebowalam za☠☠☠istej fryzury na poprawe samopoczucia i jeszcze chyba nigdy w życiu nie byłam tak zadowolona !! ich str internetowa to fryzjerstarowka.pl Jakby co to mam nr do głównego stylisty chętnie przekaże na priv .
kasica100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 11:58   #3268
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
Znacie może jakiegoś dobrego męskiego w Warszawie? Ktoś kilka postów wyżej polecał pana Grzegorza z Piu Sempre, napewno chodzi o tego na Al. Solidarności? Dzwoniłem i za strzyżenie męskie chcą tylko 25 zł, podobno taki dabry a tak nisko się ceni.
on teraz zmienił salon, ale nie pamiętam na jaki. mogę Ci sprawdzić
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:25   #3269
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Będe wdzięczny.
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 10:58   #3270
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ponawiam swoje pytanei
czy ktos moze mi polecic specjalsite od keratynowego prostowania wlosow w warszawie ? bede wdzieczna za polecenia nie za reklame salonow ..
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.