Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 12:24   #4171
okruch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja dolaczam sie do zachwytów nad tondeo, cudo, cudo! prostowalam wlosy rano, biegalam po miescie, na zajecia i wieczorem mala babska posiadówa - wlosy byly w takim samym stanie jak rano proste, ale bardzo naturalnei to wygladalo. prostowalam na 170 stopniach, po kazdym paśmie wlosow przejeżdżając tylko raz. doslownie opadla mi szczeka, bo pierwszy raz w zyciu mialam do czynienia z prostownica (wiec ucho troche ucierpialo, ale licze, ze nabiore wprawy ) i mialam wizje, ze tzreba jezdzic, jezdzic i jezdzic prostownica po wlosach, zeby cokolwiek bylo widac.
okruch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:39   #4172
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja od dwóch lat używam prostownicy MPM PRODUCT model BWT-B54/C kupiona za ok 150zł w Media-Markt, jak na moje codzienne potrzeby jest w sam raz, mała, poręczna i dobrze prostuje włosy

Główne funcje:
- ceramiczne płytki idealnie wygładzają włosów
- wyświetlacz LCD
- ceramiczna grzałka
- termostat z płynną elektroniczną regulacją temperatury
- obudowa pokryta powłoką antypoślizgową
- obrotowy przewód zasilający
- uchwyt do zawieszania
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com

Edytowane przez natasha18
Czas edycji: 2007-03-17 o 15:40 Powód: literówka
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 15:54   #4173
angel001
Zakorzenienie
 
Avatar angel001
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 518
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

a moglabys sproboac zrobic te fale? bo bardzo bym chciala wiedziec czy sie da
angel001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 16:02   #4174
porcuposerean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 10
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

ja zdecydowanie polecam ghd, wystarczy sprobowac- dzialaja rowniez podczerwienia przez co nie niszcza wlosow, baaaardzo szybko sie nagrzewaja, wlosy sa bardziej blyszczace, proste i lekkie. ghd rlz
porcuposerean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 17:27   #4175
oliwk@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

właśnie przed chwilą wyprostowałam sobie włosy moją nową prostownicą remington s 2002. uważam, że efekt jest super. jak narazie mnie się podoba. zobaczymy co będzie dalej. wystarczy że przejechałm raz i włosy były proste. z racji tego, że mam włosy dosyć długie i gęste zajęło mi to z 20 minut. póżniej napiszę coś więcej na jej temat. narazie muszę ją przetestować
oliwk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 23:28   #4176
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

mi na początku prostowanie też zajmowało 20 min. (mimo, że nie mam za długich włosów) a teraz w 5-7 się mieszczę kwestia wprawy też mam remingtona (jak już pisałam wcześniej).
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-18, 17:14   #4177
Dzejro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny a ktory model prostownicy ga.ma by tondeo jest najlpeszy?
Dzejro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 07:14   #4178
madzialenaKrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 258
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

wg mnie z regulacją temperatury
madzialenaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-19, 16:08   #4179
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hey, miałam napisac o swoim nowym nabytku:

wyprostowałam Faroukiem CHI i jestem b.zadowolona raz przejeżdzam prostownicą i efekt długo się 3-ma
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 09:29   #4180
necia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Wczoraj weszłam w posiadanie gamy z regulacja. Prostuje super, tylko martwię się płytkami ze źle się stykają.
necia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-20, 19:01   #4181
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez necia Pokaż wiadomość
Wczoraj weszłam w posiadanie gamy z regulacja. Prostuje super, tylko martwię się płytkami ze źle się stykają.
jesli szarpie Ci wloski albo generalnie masz jakies problemy podczas prostowania to wymien ja poki nie uplynie 14 dni. takie rzeczy podobno sie zdarzaja przy ga.ma oraz tondeo-bo to to samo . ja mam tondeo i jest super, ale moja kolezanka np musiala wymienic bo szarpalo jej wloski. teraz jest jednak super. nie lekcewaz takich objawow, bo w koncu masz byc zadowolona a nie martwic sie, bo cos zeszlo z tasmy w nie takim stanie jak nalezy.
pozdrawiam
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 19:34   #4182
kenaya
Rozeznanie
 
Avatar kenaya
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 507
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam tondeo i jestem zachwycona efektami jakie dajeJuż nie muszę się martwić co sie stanie z moim włosami gdy wyjdę na wilgoć czy coś....
kenaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 11:54   #4183
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hejkawiecie czym sie rózni prostownica tytanowa od ceramicznej??bo chce zamowic na allegro jakas fajna prostownice,nie che zeby niszczyła włosy za bardzo
domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 12:20   #4184
natasha18
Raczkowanie
 
Avatar natasha18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 407
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez angel001 Pokaż wiadomość
a moglabys sproboac zrobic te fale? bo bardzo bym chciala wiedziec czy sie da
Jeżeli pytanie to dotyczyło mojej prostownicy to nie wiem czy sie nią da robić fale, kiedyś próbowałam ale chyba nie mam do tego zdolności
__________________
bloguję
The Mystery Bag
http://themysterybag.blogspot.com
natasha18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 19:51   #4185
anulkaj1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam pytanie, nie orientujecie sie moze czy ilosc watt prostownicy wpływa na jakość prostowania i czy np prostownica 90 watt bardziej niszczy włosy niz taka co ma 45, bardzo prosze o odpowiedz
anulkaj1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-21, 20:52   #4186
gatka-g1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Co myślicie o prostownicy GRUNDIG? http://www.allegro.pl/item176302099_...jonizacja.html

Zastanawiam się nad kupnem prostownicy, cenowo tak raczej do 200 zł. Inny mój typ to MPM model BWT-B54/C LCD:
http://www.allegro.pl/item166831780_...54_c_lcd_.html

Czy warto w nie inwestować?
Czy może lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić sprzęt profesjonalny?
Włosy będę prostować stale, co ok. 2-3 dni, i boję się że się zniszczą, lub że efekt będzie krótkotrwały.

Co Wy na to? Bardzo proszę o radę
gatka-g1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 13:18   #4187
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez anulkaj1989 Pokaż wiadomość
mam pytanie, nie orientujecie sie moze czy ilosc watt prostownicy wpływa na jakość prostowania i czy np prostownica 90 watt bardziej niszczy włosy niz taka co ma 45, bardzo prosze o odpowiedz
ilosc watow w zadnym stopniu nie wplywa na niszczenie wlosow. najzwyczajniej w swiecie chodzi o ekonomike pracy prostownicy. im mniej Wat sprzet zuzywa, tym lepiej, prawda? obecna technologia pozwala przy jak najmniejszym nakladzie watow jak najszybciej nagrzac plytki prostujace.
to tak jak z zarowkami energooszczednymi-swieci tak samo jak setka, ale pobiera mniej energii.
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 14:14   #4188
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Zbieram się własnie do kupna prostownicy- jako, że nie stać mnie na taką za 200zł, to postanowiłam albo kupić z tych tańszych, albo używaną. Póki co znalazłam na allegro używaną Philips Duometricks ze zbiorniczkami na wodę. Nie wiem jednak czy płytki są tam ceramiczne bo nie pisze, a ja się nie znam
Czy moze ktoraś doradzić odnośnie tego sprzętu? Czy warto czy nie?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 16:40   #4189
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Nati, bylam w podobnej sytuacji, tzn prostownica za 200 zl to jednak duzy wydatek ;] Jednak po przemysleniu doszlam do wniosku, ze juz lepiej stopniowo nazbierac na taka porzadna [inwestycja na dluugi czas], niz kupic tani sh!t, po ktorym wydasz wiecej kasy na odzywki i regeneracje wlosow...
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 17:09   #4190
macdusia
Przyczajenie
 
Avatar macdusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do macdusia Send a message via Skype™ to macdusia
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Jak dla mnie Tondeo Cerion Active. Rewelacja. Mogę ją polecić każdemu!
macdusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-22, 17:16   #4191
macdusia
Przyczajenie
 
Avatar macdusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do macdusia Send a message via Skype™ to macdusia
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny! Moim zdaniem naprawdę najlepiej jest "przeczekać" i "uzbierać" taką kwotę, za którą kupicie dobrą prostownicę. Miałam kiedyś prostownicę, która dodawali do gazety za 30 zł bodajże. Była cienka, ceramiczna (niby) i ogólnie wyglądała ładnie. Za to efekty.. Pożal się Boże.. nie dość, że włosy nie były tak proste jak bym sobie tego życzyła, to w dodatku to g**** zniszczyło mi je tak, że musiałam skrócić je o 10 cm. Nie oszczędzajcie.. Jeśli naprawdę musicie używać prostownic (ja przy swoich niesfornych włosach muszę niestety ), to kupcie coś droższego.
macdusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 02:12   #4192
kasia0704
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez joannamaria83 Pokaż wiadomość
ja tez mam tondeo, polecam, polecam
na drugi dzien mam wlosy proste, ale nie az tak jak po prostowaniu-ja sie duzo w nocy krece
no a warkocza przeciez nie zaplote przed spaniem, skoro chce miec proste wloski nadal
wogole mam takie dziwne wlosy, duzo ich ale wlos sam w sobie jest miekki i cienki, dlatego pewnie na drugi dzien mam leciutko podwiniete konce. ale wtedy odpalam tondeo na 160st i dalej do przodu
prostuje ok. 1-2 razy w tygodniu-nie ma cudow, kazda prostownica w jakims stopniu niszczy-choc w przypadku swoich wlosow niczego takiego na szczescie nie zauwazam.

czytam i czytam siedze i siedze i coraz wiekszy metlik w glowie zachwalasz strasznie tondeo i juz jestem prawie zdecydowana na ta z regulacja temperatury ale nie daje mi spokoju rowniez babyliss pro 35 ktora z tych dwoch mi polecisz i jeszcze jedno czy ta tondeo ma pelnoceramiczne plytki czy nie i czy bebyliss tez ma pelnoceramiczne plytki pozdrawiam
kasia0704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 09:48   #4193
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Smile Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez miss_holland Pokaż wiadomość
Nati, bylam w podobnej sytuacji, tzn prostownica za 200 zl to jednak duzy wydatek ;] Jednak po przemysleniu doszlam do wniosku, ze juz lepiej stopniowo nazbierac na taka porzadna [inwestycja na dluugi czas], niz kupic tani sh!t, po ktorym wydasz wiecej kasy na odzywki i regeneracje wlosow...

Cytat:
Napisane przez macdusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Moim zdaniem naprawdę najlepiej jest "przeczekać" i "uzbierać" taką kwotę, za którą kupicie dobrą prostownicę. Miałam kiedyś prostownicę, która dodawali do gazety za 30 zł bodajże. Była cienka, ceramiczna (niby) i ogólnie wyglądała ładnie. Za to efekty.. Pożal się Boże.. nie dość, że włosy nie były tak proste jak bym sobie tego życzyła, to w dodatku to g**** zniszczyło mi je tak, że musiałam skrócić je o 10 cm. Nie oszczędzajcie.. Jeśli naprawdę musicie używać prostownic (ja przy swoich niesfornych włosach muszę niestety ), to kupcie coś droższego.

Po przemyśleniu muszę przyznać Wam rację Przeczekam te 2 miesiące by kupić coś porządnego co nie będzie psuło mi włosów. Dzięki za uświadomienie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 10:34   #4194
rambo2277
Przyczajenie
 
Avatar rambo2277
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

A ja wczoraj zamówiłam wreszcie Tondeo Cerion Activ.Przyjdzie dopiero w następnym tygodniu pewnie i się nie mogę doczekać.Miałam kupić z regulacją temp. ale po rozmowie z grabcią 78 zdecydowałam sie jednak z aktywną jonizacją bo mam strasznie suche włosy.
rambo2277 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-24, 15:07   #4195
usmiechnieta16
Raczkowanie
 
Avatar usmiechnieta16
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 203
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Hej
Może Wy mi pomożecie
Mam w miarę proste włosy, ale końcówki się wywijają. Chciałabym od czasu do czasu wyprostować te końcówki, dlatego pomyślałam o tym, żeby kupić zestaw do włosow (np. Philips 10 w 1), bo lokówka przydałaby się na większe wyjścia.
Jaka jest jakość takich zestawów?
Interesują mnie takie do mniej więcej 200 zł, jakie firmy polecacie? Philips, Remington?

Z góry dziękuję za pomoc
usmiechnieta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 00:47   #4196
milenkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

mam ważne pytanko..nie wiem może już takie tutaj było ale proszę o szybką odpowiedź...mam włoski do ramion malowane na ciemno i w sumie mam takie siano jakby trochę wiec je codziennie prostuje mam moje włoski zniszczone chce kupić prostownice taka żeby mi włosów nie niszczyła ale żeby nie była za droga wiec proszę o rade która będzie najlepsza?

1. Prostownica Remington S 2003 Protect&shine
2.PROSTOWNICA REMINGTON CS 5001(najbardziej bym była za ta prostownica, co o niej myślicie??????)
3. PROSTOWNICA WIGO 25mm Moc 70 Wa może zaproponujecie mi jakąś inna ?
jakie według was firmy są najlepsze?
milenkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 08:22   #4197
-anja-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
GG do -anja-
Question Pytanie :)

Mam krótkie, konkretne pytanie. Czy mogłybyście wymienić, które z prostownic (oprócz ga.ma) mają płytki ceramiczne, a nie powlekane? Chciałabym kupić właśnie taką, żeby służyła mi jak najdłużej
-anja- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:28   #4198
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Pytanie :)

Cytat:
Napisane przez -anja- Pokaż wiadomość
Mam krótkie, konkretne pytanie. Czy mogłybyście wymienić, które z prostownic (oprócz ga.ma) mają płytki ceramiczne, a nie powlekane? Chciałabym kupić właśnie taką, żeby służyła mi jak najdłużej
no napewno Farouka CHI
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 11:58   #4199
macdusia
Przyczajenie
 
Avatar macdusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do macdusia Send a message via Skype™ to macdusia
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Rambo2277

Dobry wybór
macdusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-25, 12:34   #4200
joannamaria83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kasia0704 Pokaż wiadomość
czytam i czytam siedze i siedze i coraz wiekszy metlik w glowie zachwalasz strasznie tondeo i juz jestem prawie zdecydowana na ta z regulacja temperatury ale nie daje mi spokoju rowniez babyliss pro 35 ktora z tych dwoch mi polecisz i jeszcze jedno czy ta tondeo ma pelnoceramiczne plytki czy nie i czy bebyliss tez ma pelnoceramiczne plytki pozdrawiam
hej
moje tondeo wg polskich dystrybutorow jest pelnoceramiczne, ale niemieccy sprzedawcy niczego takiego nie gwarantuja. kupilam swoje tondeo w niemczech, za ponad 90 zl taniej. ja tam wierze w niemiecka solidnosc przynajmniej nikt mi nie sciemnial ze jest pelnoceramiczna. ale sprawuje sie bosko. co do babyliss to nie kazdy jest enoceramiczny-wiem, na 100%, ze babyliss pro 35mm jest napewno vollkeramik. wybralam tondeo, bo chcialam cos z jonizacja. ale babyliss tez jest podobno niezla. pozdrawiam Cie i zycze udanego wyboru-co nie wybierzesz bedzie dobrze (z tych 2 opcji ).
joannamaria83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.