Reformulacja - zmora perfumomaniaka - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 23:06   #451
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez perfumoholik Pokaż wiadomość
I ja mam pytanie. Bo akurat na damskich perfumach znam się średnio.
Kupiłem mamie pod choinkę Eternity, pamiętam jak mama używała ich pod koniec lat 90. Jednak,gdy powąchałem najnowszy wypust (kupiony z pewnego źródła), to okazało się, że to kompletnie inny zapach. Teraz daje rumiankiem, jest duszący i nieprzyjemny.
Czy któraś z Pań orientuje się, kiedy była ostatnia reformulacja tego zapachu?
Zapewne było kilka, jak nie kilkanaście, reformulacji od roku 1988. Drastyczna zmiana zapachu nastąpiła w latach 2005/2006 po zmianie producenta z Unilever na Coty. Ale ostatnio, tzn od 2011/2012 znowu jest to prawie stare, dobre Eternity. A przynajmniej na mnie tak pachną.
Moje z 2006 faktycznie miały mało wspólnego z Eternity, które miałam w 1994, lecz nie pachniały rumiankiem a raczej intensywną lilią z aksamitką i niewielkim dodatkiem czystego eugenolu. 25th Anniversary Edition ma z tą wersją więcej wspólnego niż z pierwowzorem.
Rumiankiem pachniał któryś z flankerów, ale nie pamiętam który.
Natomiast moje ostatnie Eternity (jedne już zużyte Made in France i z 12.2013 Made in USA) pachną tak jak je pamiętam z 94' - różnią się od tamtych tylko siłą rażenia. Są słabsze, tzn nie zabijają drugim psikiem jak to bywało, ale zapach drastycznie się nie zmienił. Wąchałam też w perfumerii zapach z 11.2015 i był taki sam czyli w latach 2014-15 znacznej reformulacji nie przeszedł.
Może były źle przechowywane w drodze od producenta i stąd zmiana zapachu?
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 15:52   #452
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Zapewne było kilka, jak nie kilkanaście, reformulacji od roku 1988. Drastyczna zmiana zapachu nastąpiła w latach 2005/2006 po zmianie producenta z Unilever na Coty. Ale ostatnio, tzn od 2011/2012 znowu jest to prawie stare, dobre Eternity. A przynajmniej na mnie tak pachną.
Moje z 2006 faktycznie miały mało wspólnego z Eternity, które miałam w 1994, lecz nie pachniały rumiankiem a raczej intensywną lilią z aksamitką i niewielkim dodatkiem czystego eugenolu. 25th Anniversary Edition ma z tą wersją więcej wspólnego niż z pierwowzorem.
Rumiankiem pachniał któryś z flankerów, ale nie pamiętam który.
Natomiast moje ostatnie Eternity (jedne już zużyte Made in France i z 12.2013 Made in USA) pachną tak jak je pamiętam z 94' - różnią się od tamtych tylko siłą rażenia. Są słabsze, tzn nie zabijają drugim psikiem jak to bywało, ale zapach drastycznie się nie zmienił. Wąchałam też w perfumerii zapach z 11.2015 i był taki sam czyli w latach 2014-15 znacznej reformulacji nie przeszedł.
Może były źle przechowywane w drodze od producenta i stąd zmiana zapachu?
Karkki, I love you wielkie dzieki za informacje.
dzięki nim odważyłam się kupić Eternity, (pierwszy raz od 2003r) i rzeczywiście zapach jest świetny

a może wiesz, jak się mają damskie i męskie Obsession? bo sępie resztki z zabytkowych flaszek i 'boję się' zakupu nowych.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 20:30   #453
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

a może wiesz, jak się mają damskie i męskie Obsession? bo sępie resztki z zabytkowych flaszek i 'boję się' zakupu nowych.
Ja nie Karkki , ale damskie są na bank zreformulowane i straciły na sile, bogactwie i jakości , a męskie chyba też, bo pamiętam , że stare były cieplejsze i łagodniejsze , aczkolwiek głowy nie dam sobie uciąć . Ale bardziej spaprali damskie na mój nos . Jeżeli masz jeszcze resztki starych , najlepiej wybierz się na przewąchanie obecnych , będziesz mieć porównanie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:46   #454
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Czy ktoś się może orientuje czy Pro Fvmvm Roma przechodziły może jakieś reformulacje? Znalazłam na ebayu flakon Arso i wygląda on inaczej niż ten ze strony Quality ...
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:18   #455
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Nie wiem, czy już o tym było, ale czy ktoś miał okazję wypróbować Prada Infusion d'iris edp po reformulacji? Kocham wersję wyprodukowaną przed 2015 rokiem, do tej pory jeszcze bywają dostępne online, ale w domach handlowych, lotniskach itp. jest już podobno tylko nowa wersja, z jasnym paskiem na opakowaniu. Podobno została wykastrowana i nie zawiera już kadzidła i nut drzewnych, czy to prawda? Ktoś próbował?
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 11:28   #456
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Czy ktoś się może orientuje czy Pro Fvmvm Roma przechodziły może jakieś reformulacje? Znalazłam na ebayu flakon Arso i wygląda on inaczej niż ten ze strony Quality ...
A co jest innego?
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 15:50   #457
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez pola49 Pokaż wiadomość
A co jest innego?
Ma ramkę na flakonie. Ja znam Arso z flakonu bez ramki, może przesadzam i zapach jest ten sam, nie wiem.
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 19:37   #458
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
Ma ramkę na flakonie. Ja znam Arso z flakonu bez ramki, może przesadzam i zapach jest ten sam, nie wiem.
Mój flakon Acqua di sale ma nazwe marki w czarnej ramce kupiony w 2014
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:51   #459
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

No właśnie poszukałam trochę zdjęć z ostatnich rozbiórek i juz widziałam że są te ramki. No ale kurka jak zapachy - są tzkie same tylko pojawiły się ramki na flakonach ?
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 20:13   #460
pola49
Zadomowienie
 
Avatar pola49
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Ww
Wiadomości: 1 478
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez rosana Pokaż wiadomość
No właśnie poszukałam trochę zdjęć z ostatnich rozbiórek i juz widziałam że są te ramki. No ale kurka jak zapachy - są tzkie same tylko pojawiły się ramki na flakonach ?
Tu niestety nie pomogę bo nie wiele znoszę z tej marki. Najpewniej chyba by było zamówić próbkę nowej. Ogólnie nie słyszałam utyskiwań na reformę któregokolwiek z Profvmiaków.
__________________
[SIZE=2]Szukam flaszek z ubytkiem:
ANGEL EDP
pola49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 20:34   #461
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez pola49 Pokaż wiadomość
Tu niestety nie pomogę bo nie wiele znoszę z tej marki. Najpewniej chyba by było zamówić próbkę nowej. Ogólnie nie słyszałam utyskiwań na reformę któregokolwiek z Profvmiaków.
No ja też nie słyszałam i nie przejmowałam się dopóki nie wlazło mi w oczy Arso w nowym flakonie. Może się boje niepotrzebnie na wyrost i zapach jest bez zmian... a ja sieję niepotrzebnie niepokój. .. Ale masz rację nie ma to jak przetestować osobiście
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 19:02   #462
hellokatie
Rozeznanie
 
Avatar hellokatie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: tam i tu i tam ;)
Wiadomości: 573
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Od jakiegoś czasu czaje się na LVEB edp, dzis patrzyłam sobie ceny na ceneo bo na urodziny chce sobie je kupic i w jednej polecanej perfumerii pisze: nowa wersja po reformulacji czyl iwychodzi na to że juz pomajstrowali i widze że musze sie spieszyc zeby kupic jeszzce starsza wersje kurcze ta nowa pewnie ma beznadziejną trwałość ;( czy cos o tym wiecie
__________________
hellokatie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 20:23   #463
ysabela
Rozeznanie
 
Avatar ysabela
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 567
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez hellokatie Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu czaje się na LVEB edp, dzis patrzyłam sobie ceny na ceneo bo na urodziny chce sobie je kupic i w jednej polecanej perfumerii pisze: nowa wersja po reformulacji czyl iwychodzi na to że juz pomajstrowali i widze że musze sie spieszyc zeby kupic jeszzce starsza wersje kurcze ta nowa pewnie ma beznadziejną trwałość ;( czy cos o tym wiecie
Ostatnio jedna z dziewczyn (tu na Wizażu) myślała, że kupiła podróbkę, bo w porównaniu z jej poprzednim flakonem nowy ma bardzo marną trwałość... Także chyba coś jest na rzeczy
ysabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 22:29   #464
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Ostatnio jedna z dziewczyn (tu na Wizażu) myślała, że kupiła podróbkę, bo w porównaniu z jej poprzednim flakonem nowy ma bardzo marną trwałość... Także chyba coś jest na rzeczy
Nie ma to jak wszystko spie*******, perfumy słynące z trwałości i wielkiego ogona zamienili na jakieś popłuczyny.... Nie to, że jakoś kocham LVEB, mam je i używam, owszem fajne są, chociaż nie moje ulubione, denerwuje mnie jednak działanie producentów
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:36   #465
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Ostatnio jedna z dziewczyn (tu na Wizażu) myślała, że kupiła podróbkę, bo w porównaniu z jej poprzednim flakonem nowy ma bardzo marną trwałość... Także chyba coś jest na rzeczy
Przepraszam, że się wcisnę, ale to pierwsza wiadomość o reformulacji, która mnie ucieszyła . Wybaczcie wszystkie miłośniczki LVEB, ale wygląda na to, że moje modły zostały wysłuchane...
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:52   #466
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcisnę, ale to pierwsza wiadomość o reformulacji, która mnie ucieszyła . Wybaczcie wszystkie miłośniczki LVEB, ale wygląda na to, że moje modły zostały wysłuchane...
Haha

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

A wiecie coś może o reformulacji Gucci EDP II?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:50   #467
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcisnę, ale to pierwsza wiadomość o reformulacji, która mnie ucieszyła . Wybaczcie wszystkie miłośniczki LVEB, ale wygląda na to, że moje modły zostały wysłuchane...
Nie prędko zniknie ten zapach z ulic, bo ja np. mam jeszcze pełniutką flachę a że zapach jest wyjątkowo ogoniasty to dosłownie psikam się kropelką a i tak ogon się za mną wlecze, myślę, że jeszcze na dłuuuugo mi starczy, tym bardziej, że przeplatam z innymi perfumami
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 10:29   #468
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez ysabela Pokaż wiadomość
Ostatnio jedna z dziewczyn (tu na Wizażu) myślała, że kupiła podróbkę, bo w porównaniu z jej poprzednim flakonem nowy ma bardzo marną trwałość... Także chyba coś jest na rzeczy
Mircalla, tutaj jest jej wypowiedz.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:00   #469
gidran
Zadomowienie
 
Avatar gidran
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zachodnia prowincja
Wiadomości: 1 364
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez czarownica jaga Pokaż wiadomość
Nie prędko zniknie ten zapach z ulic, bo ja np. mam jeszcze pełniutką flachę a że zapach jest wyjątkowo ogoniasty to dosłownie psikam się kropelką a i tak ogon się za mną wlecze, myślę, że jeszcze na dłuuuugo mi starczy, tym bardziej, że przeplatam z innymi perfumami
To, że nieprędko to ja wiem, ale teraz jest nadzieja że kiedyś to nastąpi . Może nawet zrobię zapas starej wersji i będę sprzedawać za grube miliony. Ale sąsiadka, (która chyba nie ma węchu, bo po jej przejściu na klatce schodowej wisi kilka godzin toksyczna chmura LVEB) ich ode mnie nie dostanie, o nie.
A w temacie, czy wiecie coś o reformulacji Crystal Noir? Na fragrantice jest mała afera, bo są inne nuty w opisie i mowa o całkowitej zmianie zapachu. Ktoś coś słyszał może?
__________________
wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1278509
gidran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-12, 13:21   #470
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
A w temacie, czy wiecie coś o reformulacji Crystal Noir? Na fragrantice jest mała afera, bo są inne nuty w opisie i mowa o całkowitej zmianie zapachu. Ktoś coś słyszał może?
Mam próbkę nowej wersji (wiem, że nowa bo to próbka firmowa z nutami, już nowymi) i może się zasugerowałam składem ale bardziej jakiś...białokwiatowy i ostry mi się wydał, musiałabym porównać ze starą, a starej już nie mam .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:47   #471
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
To, że nieprędko to ja wiem, ale teraz jest nadzieja że kiedyś to nastąpi . Może nawet zrobię zapas starej wersji i będę sprzedawać za grube miliony. Ale sąsiadka, (która chyba nie ma węchu, bo po jej przejściu na klatce schodowej wisi kilka godzin toksyczna chmura LVEB) ich ode mnie nie dostanie, o nie.
A w temacie, czy wiecie coś o reformulacji Crystal Noir? Na fragrantice jest mała afera, bo są inne nuty w opisie i mowa o całkowitej zmianie zapachu. Ktoś coś słyszał może?
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Mam próbkę nowej wersji (wiem, że nowa bo to próbka firmowa z nutami, już nowymi) i może się zasugerowałam składem ale bardziej jakiś...białokwiatowy i ostry mi się wydał, musiałabym porównać ze starą, a starej już nie mam .
Nosz k... Jak cos mam ulubionego (nawet w kosmetyce) to albo kombinuja ze skladem albo wycofuja. A mialam kupic flaszke, ale mysle :idzie wiosna/lato to wezme cos lzejszego - kliknelam Dkny Energizing edt. I dobrze, bo moglabym sie rozczarowac, a tak to do jesieni moze ponownie wroca do starej wersji

Przypomnial mi sie moj post z zeszlego roku KLIK
CN bylo z 2013 r, wiec chyba sie nie zalapaly na reformulacje
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 16:14   #472
vilka80
Wtajemniczenie
 
Avatar vilka80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 842
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Mam próbkę nowej wersji (wiem, że nowa bo to próbka firmowa z nutami, już nowymi) i może się zasugerowałam składem ale bardziej jakiś...białokwiatowy i ostry mi się wydał, musiałabym porównać ze starą, a starej już nie mam .
a jak trwałość, gorsza?
__________________


vilka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 18:47   #473
momolada
Raczkowanie
 
Avatar momolada
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 49
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Znalazłam w babcinej kosmetyczce buteleczkę po perfumach Coty Masumi Roll-On Parfum 9 ml, szukałam w internecie informacji na ten temat, ale nie znalazłam. Ciekawi mnie w jakich latach były one produkowane. Może ktoś pomoże? Bardzo mocny zapach, na dnie jest odrobinka tej olejowej cieczy.
momolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 19:34   #474
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez vilka80 Pokaż wiadomość
a jak trwałość, gorsza?
Trwałe są , może ma ktoś podesłać próbaska starej wersji do porównań?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 00:36   #475
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-02-13 o 01:25
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 08:55   #476
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to jest, wg mnie przynajmniej, błędne myślenie, bo ludzie przestaną kupować produkt gorszej jakości i wtedy ich zyski wcale nie wzrosną. Jeśli o mnie idzie to jak mam zapłacić tyle kasy za coś , co jest popłuczynami to już wolałabym kupić perfumy z dolnej półki, które są przynajmniej tanie.
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:28   #477
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 12:30   #478
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Heh, można lubić niektóre perfumy lub nie, ale i tak uważam, że taka kastracja dobrych produktów jest bez sensu
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:36   #479
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Cytat:
Napisane przez momolada Pokaż wiadomość
Znalazłam w babcinej kosmetyczce buteleczkę po perfumach Coty Masumi Roll-On Parfum 9 ml, szukałam w internecie informacji na ten temat, ale nie znalazłam. Ciekawi mnie w jakich latach były one produkowane. Może ktoś pomoże? Bardzo mocny zapach, na dnie jest odrobinka tej olejowej cieczy.
Masumi wypuszczono w latach 70 , a w roll-onie jeszcze na przełomie lat 1990/2000 były , ale już po reformulacji i wykastrowane , więc jeżeli są bardzo mocne , to pewnie raczej wcześniejsze , wtedy też były spporo gęstsze . Inna rzecz , że jeżeli długo stały , na pewno częściowo odparowały .

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wymogi unijne dotyczące używanych składników - rezygnacja z naturalnych na rzecz syntetyków i uczulających mocarzy na rzecz bezpiecznej słabizny
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 22:42   #480
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Reformulacja - zmora perfumomaniaka

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-19 14:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.