Co O Tym Sądzicie ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-31, 08:54   #1
alexxx1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Exclamation

Co O Tym Sądzicie ???


no więc tak mam pytanko : czy jesli bede robic nozyce pionowe 15-20 codziennie czy faktycznie nogi sie wysmuklą czy może zaczną sie wyrabiac mieśnie??bo szczerze mowiac najpierw chce zrzucic tluszczyk(najbardziej z wew. strony ud)a dopiero jak mi sie uda troche umięśnicdo tego jezdze na rowerku stacjonarnym (na najlzejszym obciazeniu)co najmniej 20 min dziennie ,ale jak sie zacznie rok szkolny to pewnie bede rzadziej(ale napewno 3-4 razy w tyg)basen 1 lub 2 razy w tyg no i tenis(bo treninuje)tez 2 razy w tyg.Do tego na dvd JOGA,Aerobik ehehe juz mam caly grafik + oczywiscie zdrowe odzywianie czyli zero slodyczy,fast-foodow ,ciezko strawnych obiadkow,biale pieczywo b.rzadko za to duzo warzyw,ruchu,wody,chrupki e żytnie pieczywo i jedzenie reguralne ( i takie tam moglabym duzo pisac) no wiec co o tym wszystkim myslicie?czy to mi pomorze zwalczyc ten uparty tluszczyk na udach ?? aha i koniecznie napiszcie co myslicie o tych NOZYCACH (moze ktoras cwiczy) z gory wielkie dzieki hehe troche sie rozpisalam wiec juz konczePozdrawiam wszystkie fit babeczki) **
alexxx1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:28   #2
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Co O Tym Sądzicie ???

Alex, jeśli dobrze rozumiem słowo "nożyce", to to jest ćwiczenie bardziej na mięśnie brzucha niż na nogi (chodzi Ci o naprzemienne opuszczanie i podnoszenie prostych nóg, leżąc na plecach, tak?).
Na uda (rozbudowanie mięśni) to są różne przysiady, wykroki, tzw. 'martwy ciąg' itp. A wysmuklić je (spalić tłuszcz) można biegając, jeżdżąc na rowerze itd.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:17   #3
alexxx1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Co O Tym Sądzicie ???

no prosze a ja czytalam ze na nogi :/ dzieki za odpowiedz bo widze ze tu duzo osob czyta ale nie odpowiada :/ pozdrawiam papa *
alexxx1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 19:30   #4
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Co O Tym Sądzicie ???

ćwiczenie na ,,podobno'' wysmuklenie nóg..: leżysz na boku i podnosisz do góry wyprostowaną nogę-20 powtórzeń..a potem zmiana boku i nogi pozdro
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 08:37   #5
alexxx1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 36
Dot.: Co O Tym Sądzicie ???

dzieki wyprobuje pozdrawiam papa
alexxx1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.