Kętrzyn - Koszalin 25-go Sierpnia + BOSG :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 15:28   #1
Gizo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Arrow

Kętrzyn - Koszalin 25-go Sierpnia + BOSG :)


25 Sierpnia planowany jest 2 etap naboru Kętrzyn - Koszalin w którym będę miał przyjemność uczestniczyć. Jestem kandydatem w BOSG i staram się uzyskać informacje co do testów wiedzy ogólnej i testów językowych.
Wątki były poruszane bardzo często na forum, lecz nigdzie nie byłem w stanie uzyskać konkretnej informacji
Czy testy które są udostępnione na stronie oficjalnej ośrodka szkoleniowego są jedynymi jakie mam szansa uzyskać w sieci?
Dostępne testy są bardzo "skromne" a chciałbym zdecydowanie więcej poczytać .
Proszę o małą pomoc z czego najlepiej się przygotować do testu wiedzy ogólnej i czy rzeczywiście to prawda co niektórzy piszę, że test jest "banalny"

P.S Osoby oczekujące na wyjazd z BOSG proszę o kontakt!

Edytowane przez Gizo
Czas edycji: 2010-08-01 o 16:53
Gizo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 17:22   #2
SzAkI
Raczkowanie
 
Avatar SzAkI
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 255
Dot.: Kętrzyn - Koszalin 25-go Sierpnia + BOSG :)

Dostępne testy stanowią dosyć istotną informację. "Chodzi nam o wszystko"jak można zauważyć zakres wiedzy jest potężny. Nasz kraj, historia dotykająca nawet królów a kończy się na czasach obecnych, dosłownie rok do tyłu. Mało tego, interesuje ich Europa i cały świat. Interesuje ich polityka, porozumienia zawarte miedzy krajami. Zaczynają od zniesienia niewolnictwa w USA a kończą na 11 września. Powiedz mi kto piszę że test jest banalny. Na pewno jak ja wyjdę z egzaminu pozytywnie to nie będą gadał bzdur że było łatwo bo najwyżej będę miał szczęście że nie spytali się o twórce hymnu Hiszpanii. Moim zdaniem wiedza jest zbyt potężna aby ją ogarnąć a egzamin jest chyba najtrudniejszym z całego II etapu. 80% sukcesu to wiedza nabyta przez całe życie a może z 20% jest do wykucia miesiąc przed. No chyba że ktoś wie kiedy Polska powróciła do nazwy RP albo kiedy weszliśmy do Układu Warszawskiego i opuściliśmy. Jeśli ktoś tak od razu datą sypnie to chylę czoła.
SzAkI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.