dziwne dziaslo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 17:17   #1
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248

dziwne dziaslo


zaczelo mnie bolec dziaslo po 8 i pod nią. zauwazylam zaczerwienienie i o dziwo ze czesc dziasla sie rusza. wyglada to tak jakby kawałek dziasla byl poziomo odciety od reszty-chodzi mi o te czesc dziasla za zebem.

zawsze miałam problemy z tym dziasłem, a od kiedy miałam zapalenie dziaseł to raz na jakis czas cos sie odzywa. ale martwi to ze tak odstaje
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2009-02-19 o 17:19
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:08   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: dziwne dziaslo

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
zaczelo mnie bolec dziaslo po 8 i pod nią. zauwazylam zaczerwienienie i o dziwo ze czesc dziasla sie rusza. wyglada to tak jakby kawałek dziasla byl poziomo odciety od reszty-chodzi mi o te czesc dziasla za zebem.

zawsze miałam problemy z tym dziasłem, a od kiedy miałam zapalenie dziaseł to raz na jakis czas cos sie odzywa. ale martwi to ze tak odstaje
jak się wyrzynają ósemki to powstaje taki "nawis" dziąsła nad zebem i jest to normalne

jeśli Ci eto boli jest zaczerwienione i spuchnięte to musisz sie udać do dentysty - on oczyści tą "kieszonkę" i założy tam leki na ten stan zapalny i powie jak się zachowywać w takich sytuacjach

jeśli nie chcesz by sytuacja się powtarzała można ten fragment dziąsła wyciąć, a jeśli ósemka nie ma miejsca i nie ma szans na prawidłowe ustawienie się w łuku to trezba rozważyć usunięcie ósemki
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:28   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: dziwne dziaslo

ale ja moja 8 mam juz od dawna, kilka lat, a moze ta kieszonka sie nie ulozyla poprawnie

pare dni temu miałam to spuchniete, ale nie przygladałam sie temu jakos specjalnie, mamie sie wydaje ze moze miałam ropien i on pekl czy cos.
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:08   #4
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: dziwne dziaslo

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
ale ja moja 8 mam juz od dawna, kilka lat, a moze ta kieszonka sie nie ulozyla poprawnie

pare dni temu miałam to spuchniete, ale nie przygladałam sie temu jakos specjalnie, mamie sie wydaje ze moze miałam ropien i on pekl czy cos.
domyślam się, że tą ósemkę masz od dawna , ale to wcale nie znaczy, ze wszystkich, którzy mają taka kieszonkę coś boli i nie znaczy też, że Ciebie powinno to bolec od dawna

widocznie ostatnio może trochę jedzenia się dostało tam pod to dziąsło, albo cos sie psuje pod dziąsłem, albo Twoje ósemka ma fazę na wyrzynanie, albo sobie zraniłaś szczoteczką do zębów...

możliwości jest wiele, ale widzę takie "poziomo odcięte dziąsło" przynajmniej raz w tygodniu, więc wiem z doświadczenia jak temu zaradzić

oczywiście możesz też poczekać aż samo przejdzie co tez jest możliwe, ale po co cierpieć...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 11:21   #5
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: dziwne dziaslo

dziekuje za odpowiedzi bol i zaczerwienienie znikneło ale zglosze sie do dentysty
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.