weekendowy wyjazd we dwoje. pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-11, 15:01   #1
justyś90
Raczkowanie
 
Avatar justyś90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 137

weekendowy wyjazd we dwoje. pomocy!!!


Chciałabym pojechać z chłopakiem gdzies na weekend w woj.podkarpackiim.Dodam ze jestem z okolic Rzeszowa.Chodzi o ciekawe miasto z rynkiem,parkiem zeby poprostu było gdzie wyjsc wieczorem na spacer,basen(z dodatkami),kino jakies fajne kawiarnie lub puby.

Tylko ze ja kompletnie nie mam pojecia gdzie...myślałam o zakopanym ale to miasto wole zostawic na lato zeby pochodzic po górach.Pomózcie...
justyś90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 16:46   #2
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: weekendowy wyjazd we dwoje. pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez justyś90 Pokaż wiadomość
Chciałabym pojechać z chłopakiem gdzies na weekend w woj.podkarpackiim.Dodam ze jestem z okolic Rzeszowa.Chodzi o ciekawe miasto z rynkiem,parkiem zeby poprostu było gdzie wyjsc wieczorem na spacer,basen(z dodatkami),kino jakies fajne kawiarnie lub puby.

Tylko ze ja kompletnie nie mam pojecia gdzie...myślałam o zakopanym ale to miasto wole zostawic na lato zeby pochodzic po górach.Pomózcie...
Chciałabyś pojechać gdzieś w woj. podkarpackie i wymieniasz Zakopane - a ja myślałam, że znajduje się ono w woj. małopolskim. Najwyraźniej przespałam lekcję geografii
Jeśli interesuje Cie województwo podkarpackie to może: Przemyśl, Sanok, Łańcut, Rymanów Zdrój?? (Nie wiem tylko czy w Łańcucie jest basen. To samo tyczy się Rymanowa tzn. nie wiem czy tu jest basen i kino, ale na pewno jest fajnym miejscem do pospacerowania )
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 19:33   #3
justyś90
Raczkowanie
 
Avatar justyś90
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 137
Dot.: weekendowy wyjazd we dwoje. pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
Chciałabyś pojechać gdzieś w woj. podkarpackie i wymieniasz Zakopane - a ja myślałam, że znajduje się ono w woj. małopolskim. Najwyraźniej przespałam lekcję geografii
Jeśli interesuje Cie województwo podkarpackie to może: Przemyśl, Sanok, Łańcut, Rymanów Zdrój?? (Nie wiem tylko czy w Łańcucie jest basen. To samo tyczy się Rymanowa tzn. nie wiem czy tu jest basen i kino, ale na pewno jest fajnym miejscem do pospacerowania )




Wiem ze Zakopane nie jest na podkarpaciu.. o Zakopanym napisałam ogólnie ze chce pojechac ale w lecie no a własnie okolice rymanowa zdroju juz sie znudziły powód bo blisko mieszkam hihi.

Dzieki dziewczyny za odp. moze akurat sie wybiore do Łancuta.No mi sie Rzeszów równiez podoba bo nie jest ani za duze ani za małe a Rymanów zdrój jest naprawde fajnym miejscem do spacerowania szczególnie po małej dobudówce parku

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------



Edytowane przez justyś90
Czas edycji: 2011-12-05 o 19:34
justyś90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.