EVS- Wolontariat Europejski - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-13, 12:02   #31
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

mówiłaś,że byłaś już w Czarnogórze, możesz podzielić się wrażeniami?

możecie mi pomóc? jestem na stronie ale nie moge sie doszukać tych ofert pracy..

Edytowane przez nutcase
Czas edycji: 2013-01-13 o 12:06
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:56   #32
malgoska240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cześć wszystkim

Ja, a właściwie moja org. wysyłająca, złożyłam wniosek na EVS w Gruzji na te wakacje (2 miesiące). I trzymam kciuki z całych sił, żeby został zaakceptowany
Wiecie co, któraś dziewczyna na górze pisała, że nie chce jechac sama. Z mojego doświadczenia wynika, że na zagraniczne wyjazdy lepiej jeździć samemu, bez znajomych, (nie rozmawia się po polskuetc.), jeśli ktoś chce jak najwięcej skorzystać. Nie ma co się bać!

A czy któraś z Was, która była w Gruzji, próbowała opanować gruziński?


Gosia
malgoska240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 00:21   #33
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

organizacja wysylajaca tzn?

nie mam kompletnie pojecia jak sie za to zabrac
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:44   #34
malgoska240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Napisałam do kilku organizacji z listy akredytowanych org. wysyłających i właśnie jedna z nich napisała projekt, pod który mnie ,,podpięto" razem z innymi wolontariuszami.

A gruziński to prawdziwy kosmos, wystarczy spojrzeć na alfabet
malgoska240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 16:56   #35
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

przepraszam, ze mecze ale mozesz mi tylko powiedziec gdzie moge znalezc te liste organizacji akredytowanych?
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:17   #36
happy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

lista organizacji akredytowanych:
http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_en.cfm
happy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:42   #37
malgoska240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Smile Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_en.cfm
malgoska240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 00:28   #38
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

dziekuje slicznie!
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 13:40   #39
happy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez malgoska240990 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Ja, a właściwie moja org. wysyłająca, złożyłam wniosek na EVS w Gruzji na te wakacje (2 miesiące). I trzymam kciuki z całych sił, żeby został zaakceptowany
Wiecie co, któraś dziewczyna na górze pisała, że nie chce jechac sama. Z mojego doświadczenia wynika, że na zagraniczne wyjazdy lepiej jeździć samemu, bez znajomych, (nie rozmawia się po polskuetc.), jeśli ktoś chce jak najwięcej skorzystać. Nie ma co się bać!

A czy któraś z Was, która była w Gruzji, próbowała opanować gruziński?


Gosia
a mogę się zapytać do jakiego miasta i jaki projekt bedziesz miala? bo szukam czegoś w Gruzji i zawsze lepiej wiedzieć, gdzie chcą przyjmować polakow ;-)
happy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 22:58   #40
malgoska240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Hej!

Wiesz co, nie wiem dokładnie jaki top jest projekt Nazywa się ,,Diveristy in diersity", ale wiem, że będę uczyć angielskiego trochę i pomagać w biurze. To link to mojej organizacji http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/he...ID=58001297307.
Powiem Ci, że dostałam kilka pozytywnych odpowiedzi z Gruzji i ostatecznie wybrałam tę oragnizację.

Powodzenia!
Gosia
malgoska240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 15:46   #41
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

a rosyjski umiesz na jakim poziomie?
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 21:38   #42
malgoska240990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Bardzo podstawowym, uczyłam się w gimnazjum przez rok, powiedziałabym, że prawie zerowy niestety.
malgoska240990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:42   #43
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Aha więc znajomość języka ros. nie była kryterium przyjęcia Cię na wolontariat do Gruzji?Bo sama chciałabym właśnie do Gruzji wyjechać na wolontariat, ale podobnie jak ty ,rosyjski znam na baaardzo podstawowym poziomie, właściwie tylko umiem literki,czytać i podstawowe słówka..

Dziewczyny, jeżeli jesteście zainteresowane na poważnie wolontariatem na wakacje,to trzeba zacząć się ogarniać, ja bym bardzo chciała, organizację wysyłającą znalazłam, tylko obawiam się wyjazu w pojedynkę , nawet nie chodzi o to ,że nikogo nie będę znać,bo to się szybko zmieni na miejscu pewnie, ale kwestia nawet dojazdu ,porozumienia się itp mnie przeraża ,dlatego jeśli któraś z Was jest zainteresowana wyjazdem na krótkoterminowy(miesiąc?) wyjazd na EVS w okresie wakacyjnym to dajcie znać na priv.Najfajniej byłoby do Gruzji ,myślę ,że nie ma tam tylu chętnych jak np. do Hiszpanii i jest większa szansa dostania się we dwójkę, ale właściwie wszędzie mogę jechać.Najchętniej do pracy z dziećmi ,z ludźmi ogólnie w każdym wieku jbc to piszcie na priv .razem raźniej

Edytowane przez moniq60
Czas edycji: 2013-02-13 o 13:14
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 15:44   #44
patrycjaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

jak myślićie czy dam sobie radę na wolontariacie ( myślę o Angli albo Dani)
z angielskim jakiego nauczyłam się w szkole?
(jestem w klasie maturalnej i po maturze chciała bym wyjechać)
Dużo rozumiem ale niestety nie mam możliwości rozmawiać w jezyku angielskim i nie wiem czy poradziła bym sobie za granicą.
patrycjaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:08   #45
Klaudyjka007
Raczkowanie
 
Avatar Klaudyjka007
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 104
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Organizacja Wysyłająca EVS (Wolontariatu Europejskiego) - Stowarzyszenie "Porozumienie Wschód - Zachód" - poszukuje wolontariuszy mieszkających w Polsce, którzy chcieliby wyjechać na projekty EVS za granicą.
MAMY DUŻO WOLNYCH MIEJSC NA PROJEKTY - ZGŁOSZENIA JAK NAJSZYBCIEJ !!!
Mieszkasz na terenie Polski?
Masz 18-30 lat?
Chciałbyś wyjechać jako wolontariusz EVS za granicę?
Skontaktuj się z nami jak najszybciej - napisz maila: <A href="mailto:pwz@pwz.org. pl">pwz@pwz.org.pl
Możliwy jest wyjazd na projekty krótko- i długoterminowe do różnorodnych krajów Unii Europejskiej, całej Europy, krajów Europy Wschodniej i Kaukazu.
Dla wolontariuszy zainteresowanych wyjazdem zapewniamy pełne wsparcie informacyjne i organizacyjne - przed wyjazdem, w trakcie pobytu za granicą oraz po przyjeździе.
Szczegółowe informacje o programie EVS: http://www.mlodziez.org.pl/akcja-2/strefa-wolontariusza
__________________
Kochać i być kochanym to tak jak z obu stron grzało nas słońce
Klaudyjka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 20:30   #46
opl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 448
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Nie krępujcie się. Opowiadajcie jak z warunkami na takim wolontariacie. W innym wątku dziewczyna bardzo niepochlebnie się wypowiadała. Mam nadzieję, że takie sytuacje to nie codzienność EVS. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=110
opl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 08:49   #47
happy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez opl Pokaż wiadomość
Nie krępujcie się. Opowiadajcie jak z warunkami na takim wolontariacie. W innym wątku dziewczyna bardzo niepochlebnie się wypowiadała. Mam nadzieję, że takie sytuacje to nie codzienność EVS. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=110
Jeśli chodzi o mój EVS to nie mogę narzekać. Do Doniecka pojechało nas 12 osób, większość z nas mieszkała w wynajętym domu jak na warunki ukrainskie na naprawdę wysoki standart, jak na polskie to dobry. Mieszkanie wolontariuszy też było całkiem niezłe, z dwóch mieszkań zrobiono jedno duże dla 6 osób. Wiadomo, że coś tam się psuło ale zawsze organizacja goszcząca reagowała na to i wzywała specjalistów. Nawet kiedy w mieszkanu pojawiły się karaluchy od razu zajęli się tym. Mieszkanie jak i dom były oddalone od centrum jakieś 15 min autobusem, ale były bardzo dobrze skomunikowane no i praktycznie wszystko było pod nosem - sklep, rynek itp. Pieniądze dostawaliśmy zawsze w terminie. Naprawdę w porównaniu do tego co napisano w tamtym wątku wszystko było naprawdę świetnie zorganizowane.
Co do projektu zaś to wszystko było dokładnie tak jak w umowie. Zajmowaliśmy się dzieciakami, do naszej dyspozycji mielismy prawie wszystkie sprzety w biurze plus do tego masa piłek, skanaek itp. wszystko to czego było nam trzeba w pracy. Jedyne na co mogłabym narzeknąć to forma kursu językowego, ale z drugiej strony rozumiem że wynikało to tylko z powierzenia go nieodpowiedniej osobie ;-)
Jednym słowem, gdyby ktoś szukał wolontariatu na Ukrainie to polecam Doniecki "Donetsh Youth Debat Centre" jako organizację goszczącą ;-)

Edytowane przez happy17
Czas edycji: 2013-03-05 o 19:19
happy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 20:16   #48
opl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 448
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez happy17 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mój EVS to nie mogę narzekać. Do Doniecka pojechało nas 12 osób, większość z nas mieszkała w wynajętym domu jak na warunki ukrainskie na naprawdę wysoki standart, jak na polskie to dobry. Mieszkanie wolontariuszy też było całkiem niezłe, z dwóch mieszkań zrobiono jedno duże dla 6 osób. Wiadomo, że coś tam się psuło ale zawsze organizacja goszcząca reagowała na to i wzywała specjalistów. Nawet kiedy w mieszkanu pojawiły się karaluchy od razu zajęli się tym. Mieszkanie jak i dom były oddalone od centrum jakieś 15 min autobusem, ale były bardzo dobrze skomunikowane no i praktycznie wszystko było pod nosem - sklep, rynek itp. Pieniądze dostawaliśmy zawsze w terminie. Naprawdę w porównaniu do tego co napisano w tamtym wątku wszystko było naprawdę świetnie zorganizowane.
Co do projektu zaś to wszystko było dokładnie tak jak w umowie. Zajmowaliśmy się dzieciakami, do naszej dyspozycji mielismy prawie wszystkie sprzety w biurze plus do tego masa piłek, skanaek itp. wszystko to czego było nam trzeba w pracy. Jedyne na co mogłabym narzeknąć to forma kursu językowego, ale z drugiej strony rozumiem że wynikało to tylko z powierzenia go nieodpowiedniej osobie ;-)
Jednym słowem, gdyby ktoś szukał wolontariatu na Ukrainie to polecam Doniecki &quot;Donetsh Youth Debat Centre&quot; jako organizację goszczącą ;-)
Jesteśmy z tego samego miasta, i sama myślę o Ukrainie lub Rosji. Ale raczej za rok bo w tym muszę w wakacje odbębnić praktyki Bóg wie w jakim terminie. Więc za rok więcej luzu w wakacje.
Mogłabym wiedzieć przez jaką organizację i ile zajęło Ci załatwianie tego? Jak z kosztami (czy wszystkie ponosi organizacja) i wymaganiami językowymi? Przyznaję, że głównie w tym celu chcę wybyć na wolontariat za granicę. Mój angielski jest słaby, dużo rozumiem ale mówię słabo i na zasadzie "Kali jeść, pić, mówić", no może nie tak źle ale bez rewelacji A rosysjki bardzo lubię ale na studiach uczą go po łebkach. Jakbym wyjechała miałabym większą motywację by samej go ogarnąć na wyższym poziomie niż na wydziale :|

Edytowane przez opl
Czas edycji: 2013-03-05 o 20:21
opl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-06, 20:55   #49
kruchablondynka
Raczkowanie
 
Avatar kruchablondynka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 164
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

cześć dziewczyny, chciałabym wyjecha na wolontariat do Turcji, chodzi mi też o konkretne miasta. nie wiem czy dobrze rozumiem, ale najpierw muszę znaleźć organizacje wysyłającą w moim mieście, w tym wypadku Lublinie (koiniecznie w moim?) i to oni mają mi szukać projektu po uprzedej konsultacji ze mną gdzie chciałabym pojechać? jakie sa Wasze doświadczenia z rekrutacją i staraniem się o wlolntariat? a może któras z Was była w Turcji akurat?
kruchablondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 10:58   #50
JoasiaBasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Witam. Bardzo zależy mi na wyjeździe w te wakacje, najlepiej na trzy miesiące. Czy ktoś może opisać swoje doświadczenia związane z wolontariatem zagranicznym? Jakie warunki trzeba spełnić?

Jakie organizacje wysyłające z Warszawy polecacie?
JoasiaBasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 09:37   #51
happy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez JoasiaBasia Pokaż wiadomość
Witam. Bardzo zależy mi na wyjeździe w te wakacje, najlepiej na trzy miesiące. Czy ktoś może opisać swoje doświadczenia związane z wolontariatem zagranicznym? Jakie warunki trzeba spełnić?

Jakie organizacje wysyłające z Warszawy polecacie?

jesli szukasz 3 miesiecznego to moze zainteresuje Cie ten http://cwm.org.pl/wolontariat-miedzynarodowy/427?
co prawda organizacja w Gdyni ale raczej nie jeste to wiekszy problem, bo wylot i tak bedzie w Warszawy, jedynie musialabys przyjechac tutaj na szkolenie przed wolontariatem w ciemno moge powiedziec ze wolontariat bedzie niezapomniany a ludzie ktorych poznasz sa cudowni ;-) bylam, sprawdzilam i POLECAM
happy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-15, 07:44   #52
luriah
Raczkowanie
 
Avatar luriah
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tbilisi
Wiadomości: 45
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez malgoska240990 Pokaż wiadomość

A czy któraś z Was, która była w Gruzji, próbowała opanować gruziński?


Gosia
Gruziński jest dość skomplikowanym językiem - całkowicie odmienny alfabet, kilka trudnych do wymówienia dźwięków, no i składnia oparta na czasowniku.
Nie jest jednak nimożliwy do opanowania Moja koleżanka po kilku miesiącach była w stanie sama złożyć kilka zdań, często próbowała rozmawiać z Gruzinami podczas jazdy autostopem.

Cytat:
a mogę się zapytać do jakiego miasta i jaki projekt bedziesz miala? bo szukam czegoś w Gruzji i zawsze lepiej wiedzieć, gdzie chcą przyjmować polakow ;-)
Organizacje goszczące są w miastach: Tbilisi, Rustavi, Zugdidi, Ozurgeti/Dvabzu. W Tbilisi jest bardziej multikulturowe towarzystwo ale Polaków wszędzie chętnie goszczą.

Cytat:
Aha więc znajomość języka ros. nie była kryterium przyjęcia Cię na wolontariat do Gruzji?
Najważniejsza jest znajomość angielskiego - treningi są właśnie w tym języku. A rosyjski trudny nie jest i łatwo go załapać, zwłaszcza dla Polaków

Cytat:
Najfajniej byłoby do Gruzji ,myślę ,że nie ma tam tylu chętnych jak np. do Hiszpanii i jest większa szansa dostania się we dwójkę, ale właściwie wszędzie mogę jechać.
To prawda, Gruzja, Armenia, Rosja, Ukraina nie cieszą się dużą popularnością i łatwiej znaleźć tam wolne miejsce.

Polecam przeglądanie strony http://ogloszenia.ngo.pl/organizacja..._wolontariusza . Często można znaleźć ogłoszenia "last minute" na wyjazd EVS.
__________________
Mój blog:
http://batumimiracle.blogspot.co m/
luriah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 10:23   #53
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

szukam wyjazdu na lipiec i sierpień 2013 - język obcy nie stanowi problemu. czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 12:26   #54
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
szukam wyjazdu na lipiec i sierpień 2013 - język obcy nie stanowi problemu. czy ktoś posiada jakiekolwiek informacje?
Zapoznałaś się z harmonogramem wyjazdów? Kiedy należy składać cv i list? Bo moim zdaniem to zdecydowanie za późno. A poza tym do wolontariatu jest przecież baza- tam wyszukujesz organizację, czytasz o niej i szukasz inf w necie- jakie warunki, opinie, albo najlepiej zgłoś się do organizacji w Twoim mieście i oni mają juz propozycje wolontariatu.

Żeby jechać na evs w terminie maj-wrzesień należy złożyć wniosek najpóźniej 1 lutego. Teraz masz kolejny deadline- 1 czerwiec- wszystkie zgłoszenia przed tą datą będą rozpatrywane na wolontariaty rozpoczynające się 1 września - 31 stycznia.

Poza tym wyjazdy na 2- miesiace to tylko krótki EVS, jest ich mało. Tak naprawdę poszukaj na stronach róznych organizacji wysyłających na EVS (polskie)- tam często są jakiejś last call bo ktoś zrezygnował w ostatniej chwili.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 22:41   #55
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

I jak dziewczyny? Której z was udało się wyjechać?
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 21:05   #56
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Hej Dziewczyny. I jak tam wasz EVS . Ja nie ukrywam że mi sie marzy coś takiego w okolicach wakacji. Może któraś też coś szuka? Razem będzie łatwiej ?
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 06:23   #57
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Ja jestem na etapie aplikowania i oczekiwania na odpowiedzi, a także dogadywania się między organizacjami. Nie ukrywam, nie jest łatwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:33   #58
happy17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 12
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Ja wyjeżdżam na początku lutego!
plastikowabiedronka trzymam kciuki żeby się udało
happy17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 13:39   #59
plastikowabiedronko
Zadomowienie
 
Avatar plastikowabiedronko
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 1 605
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

Cytat:
Napisane przez happy17 Pokaż wiadomość
Ja wyjeżdżam na początku lutego!
plastikowabiedronka trzymam kciuki żeby się udało
Dokąd, jeśli można wiedzieć? Też tak długo załatwiałaś, też wszyscy tak wolno odpowiadali? Dzięki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


język norweski
język rosyjski
język czeski
język angielski
język francuski

plastikowabiedronko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 21:38   #60
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: EVS- Wolontariat Europejski

witam
również przymierzam sie do wolontariatu, na razie zbieram info a potem będę działać
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 12:08:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.