Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 22:22   #511
renti6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Witajcie,
Równiez zdecydowałam się na depilację w salonach Laser DeLux, jestem dopiero po 1 zabiegu a efekt jest zdumiewający! także szczerze mogę wszystkim polecić!

Mam do zaoferowaniazniżke 20% na pierwszy zabieg depilacji dowolnej czesci ciala w dowolnym salonie Laser Delux, dzięki temu ja również dostanę zniżkę na kolejny zabieg

Zainteresowane prosze o kontakt: renti6@wp.pl
renti6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 18:12   #512
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Nie boli? Mnie ta depilacja boli, da się wytrzymać, ale ból jest. Jak dla kogoś to jest zabieg bezbolesny to podziwiam
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 19:48   #513
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

ja niestety musiałam zrobić przerwę wakacyjną na uda, gdyż włoski odrastały powoli i w dodatku za jasne (mimo ciemnego koloru włosa), żeby laser mógł je w 100% usunąć.. Natomiast uda rewelacja.. jestem po 4 zabiegach i efekty są.. oczywiście zostały pojedyncze włoski, których laser nie złapał i po wakacjach będę robiła prawdopodobnie ostatni zabieg, Póki co zapomniałam co to golenie nóg..przypomina mi o tym tatuaż i włoski, które rosną tam jak szalone.. Natomiast w wakacje robię pachy i obawiam się bólu.. A jak u Was z pachami było?? Zaznaczam, że nie będę korzystać z Emli

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
ja niestety musiałam zrobić przerwę wakacyjną na uda, gdyż włoski odrastały powoli i w dodatku za jasne (mimo ciemnego koloru włosa), żeby laser mógł je w 100% usunąć.. Natomiast uda rewelacja.. jestem po 4 zabiegach i efekty są.. oczywiście zostały pojedyncze włoski, których laser nie złapał i po wakacjach będę robiła prawdopodobnie ostatni zabieg, Póki co zapomniałam co to golenie nóg..przypomina mi o tym tatuaż i włoski, które rosną tam jak szalone.. Natomiast w wakacje robię pachy i obawiam się bólu.. A jak u Was z pachami było?? Zaznaczam, że nie będę korzystać z Emli
Miałam na myśli, że na uda po 3 zabiegach mają wakacje, a łydki są po 4
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 10:43   #514
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Mi Pani ostatnio powiedziała, że jakieś jasne mam na udach włoski i powiedziała, że jak zrobię - to one moga mi się jedynie rozjaśnić ;/ cholera. Na łydkach mam takie twarde i w ogóle a tu.... Łydki jestem po 3 zabiegach i jest dobrze...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 13:04   #515
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Mi Pani ostatnio powiedziała, że jakieś jasne mam na udach włoski i powiedziała, że jak zrobię - to one moga mi się jedynie rozjaśnić ;/ cholera. Na łydkach mam takie twarde i w ogóle a tu.... Łydki jestem po 3 zabiegach i jest dobrze...
U mnie po 3 zabiegach na łydki były efekty i myślałam, że już nie muszę, ale Pani w gabinecie mi powiedziała, że ona widzi jeszcze parę do usunięcia i szczerze czułam, że było ich sporo.. natomiast na udach będę wzmacniać przez wakacje maszynką, bo tych jaśniejszych nie złapie
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 15:57   #516
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

No właśnie ja w sumie obecie uda jadę depilatorem... więc nie wiem jezcze co tu robić, chyba po łydkach pójdę na pachy...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 16:24   #517
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Czy jakieś dziewczyny po skończonej już depilacji mogą powiedzieć ile zabiegów miały.

Ja na łydki mam planowane 6 zabiegów. Zostały mi jeszcze 2. Włoski jeszcze odrastają, oczywiście w niewielkim stopniu, ale nie wiem jak to w przyszłości będzie wyglądało. Ciągle się nad tym zastanawiam...

Chcę jeszcze dołączyć uda (mam ciemne, grube włoski, dość jasną skórę).
Ale zastanawiam się czy 6 zabiegów wystarczy by uporać się z tymi włoskami.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-20, 14:55   #518
justysia1985a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

WitamBardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodziłam na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi miałam 2,5 roku temu. Na łydkach i bikini rezultaty są genialne (zostało mi może 2% tego, co miałam przed zabiegiem). Jeśli chodzi o uda, to rezultaty u mnie są mniejsze (odrosło mi jakieś 30%), więc w najbliższym czasie powtórzę zabieg. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Polecenie działa we wszystkich oddziałach w Polsce. Dzięki temu ja również otrzymam zniżkę. Odpowiem też na ewentualne pytania odnośnie zabiegu i efektów. Pocztę sprawdzam codziennie ok. 20.00, więc odpisuję wieczorem. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com
justysia1985a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 07:14   #519
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

ja jestem po 4 zabiegach na uda.. ostatni zabieg miałam w kwietniu. włosków mam dosłownie z 3-4 ciemne a reszta taka jasna, że tylko pod światło widać. Na udach miałam póki co 3 i teraz mam przerwę wakacyjną. Tam jest więcej włosków, ale po wakacjach pójdę zrobić jeden zabieg. Ostatni myślę, że zrobię za jakieś pół roku. Jak na razie efekty są WOW i nie żałuję wydanych pieniędzy. Nawet jeśli miałabym robić co roku 1-2 zabiegi przypominające to jest to bardziej opłacalne niż woski, maszynki, depilatory itd. Obecnie działam jeszcze na pachy (bo wakacje nie przeszkadzają przy tej części).
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 09:37   #520
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej dziewczyny. I ja dorzucę swoje 3 grosze. Trochę obawiałam się zabiegu dlatego że duża większość pochlebnych wpisów była od osób które miały 2-3 wiadomości. Wydawało mi sie to mocno dziwne. Ale zdecydowałam się na bikini głębokie i nie żałuje. Na konsultacji miałam probe oraz Pani poinformowała mnie o przeciwwskazaniach. Nie wiedziałam np. ze opryszczka na ustach albo branie skrzypu dyskwalifikuje do zabiegu na następny dzień pojawiłam się na zabiegu.i szczerze myślałam że będzie bardziej bolało. Uczucie porównałabym do szczypania. A ulga niesamowita, przez miesiąc nie goliłam już prawie wgl miejsc intymnych. Nie cierpię tego robić, gdyż mam wiecznie podrażnienia a po zabiegu super. Teraz już cześć włosów odrosła, szykuje się na drugi zabieg. Planowane jest 4 zabiegi. także jakbym znalazła 4 osoby którym mogę zaoferować zniżkę miałabym cały zabieg za 460 zł . (was też się to tyczy) wiec inwestycja naprawdę szybko się zwraca, a przynajmniej nie muszę myśleć i martwić się o depilacje bikini co dwa dni


p.s nie będę oryginalna także oferuje zniżkę 20% na pierwszy zabieg
Jeżeli ktoś miałyby jakieś pytania to podaje mail mil__a@wp.pl ewentualnie tutaj na priv
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku

Edytowane przez mila12
Czas edycji: 2015-08-07 o 09:40
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:05   #521
sione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej, ja też niedawno zaczęłam swoją przygodę z depilacją laserową i powiem Wam że jestem bardzo zadowolona z pierwszych efektów. Fakt, trochę boli, zwłaszcza w bardziej wrażliwych miejscach, ale późniejszy komfort braku konieczności codziennego golenia włosków jest nie do opisania! Robię póki co 3 partie, łydki, bikini i pachy, nic mi nie wrasta pod skórę, zero podrażnień, zaczerwienienie po zabiegu szybko zeszło, więc na prawdę nie ma się czego bać. Zabiegi robiłam w Laser de Lux, gdyby ktoś chciał mogę zaoferować zniżkę 20% na pierwszy zabieg. Piszcie, chętnie odpowiem na nurtujące was pytania - aquaa@o2.pl, pozdrawiam.
sione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-16, 19:57   #522
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziewczyny, czy któraś z Was skończyła już zabiegi i mogłaby potwierdzić skuteczność light sheer'a? Ostatnio spotkałam się z opinią koleżanki, jest po 8 (tak, aż tylu) zabiegach i usunęło jej to jedynie około 60% włosów. Trochę mnie to zmartwiło, w salonie podobno załamują ręce, zero zniżek czy coś. Ja jestem po 3 partiach na łydki, zostało mi 50% i po 2 na uda, efekt znikomy.
Więc moje pytanie, czy jest tu ktoś kto zakończył laser lub został mu jakiś ostatni zabieg i jest na maxa zadowolony?
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:39   #523
SriShrivas
Przyczajenie
 
Avatar SriShrivas
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Korzystam od 1,5 roku regularnie, kolejne kolejne partie ciała...
Mam problemy natury hormonalnej, więc włoski są ciemne, mocne i agresywne, również tam gdzie nie powinno ich być... wracają. Ale niestety muszę to zaakceptować.
Nie jest łatwo z takimi dolegliwościami. Mogęr jednak powiedzieć, ze laser działa i jest genialny! Jeśli nie masz takich problemów, to śmiało, będziesz zadowolona!
To może głupio brzmi, ale na prawdę spadł mi kamień z serca!
Jest mi dużo łatwiej, bardziej komfortowo.

Zaznaczam, na efekt trzeba poczekać około 2 tyg, wiec bez paniki po zabiegu, że "nie działa!"...
Ja robię w Gdyni, Sheer Light diodowy
SriShrivas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 13:08   #524
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Słyszałam ze bardzo czesto salony kosmetyczne nie zwiekszają mocy zabiegu aby poprostu osoba przychodziła na wiekszą ilość zabiegów. W końcu jak juz wydała kase na 8 zabiegów to szkoda stracić i klientka dokupuje kolejne
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 17:22   #525
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

ja mam 4 zabiegi na łydki i jedynie póki co odrosło mi z 20-40 włosków jasnych więc wystarczy, że czasem przejadę maszynką.. efekt na łydkach jest super.. na uda miałam 3 zabiegi narazie (wakacje) i od jakiegoś miesiąca widzę, że jeszcze z 2 zabiegi muszę zrobić by pozbyć się wszystkich... Zaczęłam robić pachy, bo w wakacje nie ma problemu, i szczerze w wakacje nie muszę golić codziennie.. Jak dla mnie depilacja laserem to nie są wyrzucone w błoto pieniądze..
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 20:20   #526
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

A czy któraś z was wykonywała badania hormonalne przed depilacją? Ja mam minimalnie podwyższony testosteron i zastanawiam sie czy nie jest to przeszkodą...
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:28   #527
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Na stronie laserdelux możesz zadawać pytania osobom które wykonują zabiegi, odpowiadają bardzo szybko. Myśle że one najlepiej odpowiedzą ci na twoje pytanie
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 08:33   #528
SriShrivas
Przyczajenie
 
Avatar SriShrivas
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 6
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Nie jest to przeciwskazanie do zabiegu, bo dlaczego miałoby być?

Podwyższony testosteron może być powodem nadmiernego owłosienia i może być trudniej pozbyć się włosków...

Ja np, kiedyś miałam również, teraz już nie, ale mam inne przygody hormonalne i one również powodują burzę loków nie tam gdzie trzeba

Dlatego też nie pozbyłam się włosków na zawsze... i zapewne się nie pozbędnę. Natomiast móc zapomnieć o codziennym goleniu na 3 miesiące - wspaniała sprawa... gładka skóra, zero krost, podrażnień, czerwonych kropek!

SriShrivas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 20:00   #529
Nirvn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dzięki za odpowiedzi ogólnie jak na razie jestem zadowolona, chodzę na laser od stycznia z przerwą na wakacje. Jednak mimo to ciągle muszę golić nogi praktycznie codziennie, chociaż efekt i tak jest super. W salonie przełożyli mi zabieg z dzisiaj na koniec września ze względu na zbyt dużą opaleniznę, czyli raczej nie zdzierają kasy
Nirvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-21, 09:09   #530
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Jako przeszkodę miałam na mysli ze zabieg nie bedzie skuteczny szkoda by wydać kasę w błoto jesli efekt ma byc krótkotrwały... 3 Miesiące to wygoda jednak za taka cenę oczekuje dłuższego efektu. Wiem ze w przypadku zajścia w ciąże włoski moga powrócić bo hormony szaleją ale do tego mi daleko myslalam ze któraś z was miała podobna sytuacje. Dzięki, popytam w salonach
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 15:28   #531
Camilla1393
Przyczajenie
 
Avatar Camilla1393
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Czy któraś z Pań korzystała z zabiegu w salonie Shenti w Poznaniu? I wie jakiej firmy używają tam laser, bo na stronie internetowej nie podają takiej informacji.
Camilla1393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:42   #532
ja_lora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 15
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Też polecam Laser DeLux Jestem po 2 zabiegach pełnego bikini i efekty są już bardzo fajne. Włosków zostało mało, są słabe i już się nie wrastają

Niezależnie od miasta mogę dać zniżkę na pierwszy zabieg 20% - chętnych proszę pisać na keffirek@gmail.com Na ewentualne pytania też odpowiem. Robiłam też zabiegi na inna partię ciała w Elite Laser Spa w Katowicach.
__________________
lora
ja_lora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 14:48   #533
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

I ja również coś napiszę. Dziś miałam 3 zabieg na uda w Laser Delux. Za pierwszym razem luuuz, nic nie blało, za drugim musiałam juz mieć chłodzenie lodem, ale dziś juz było ok, czasami bolało bardzo, ale nie to co za drugim razem. POpierwszym razie byłam bardzo zadowolona, nogi gładkie na jakis czas, powoli odrastały, drugi zabieg chyba przysieszył porost włosów, zaczęły wrastac, dzisiaj był trzeci, licze juz na zdecydowana poprawę

I również polecę kogoś - zniżka 20% dla poleconej osoby i dla mnie oczywiście
Pisac na priv
__________________
jestem kobietą

Edytowane przez urwisek
Czas edycji: 2015-09-24 o 14:49
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 15:32   #534
Moli_04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Hej!
Mam do zaoferowania rabat 20% na pierwszy zabieg depilacji laserowej w salonach Laser DeLux! Promocja obejmuje salony w całej Polsce
Piszcie: mon.lig@op.pl lub tel.792328945
Moli_04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 15:34   #535
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
I ja również coś napiszę. Dziś miałam 3 zabieg na uda w Laser Delux. Za pierwszym razem luuuz, nic nie blało, za drugim musiałam juz mieć chłodzenie lodem, ale dziś juz było ok, czasami bolało bardzo, ale nie to co za drugim razem. POpierwszym razie byłam bardzo zadowolona, nogi gładkie na jakis czas, powoli odrastały, drugi zabieg chyba przysieszył porost włosów, zaczęły wrastac, dzisiaj był trzeci, licze juz na zdecydowana poprawę

I również polecę kogoś - zniżka 20% dla poleconej osoby i dla mnie oczywiście
Pisac na priv


A na udach masz mniej grubszych włosków niż na łydkach?
Bo ja niby mam takie lżejsze owłosienie i zastanawiam się czy iść robić UDA...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 23:21   #536
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziewczyny, które robiła BIKINI, bądź BIKINI GŁĘBOKIE, powiedzcie jak wyglądała ta cała depilacja
Bo zastanawiam się poważnie nad zaczęciem kolejnej partii ciala i padlo na Bikini
Od razu rzeba majciochy ściągać czy jak to jest
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:55   #537
ona12345678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja robiłam bikini głębokie, znaczy się wszystko pani mnie pytała czy chcę jakieś majteczki jednorazowe, powiedziałam że nie, bo nie czułam takiej potrzeby. W salonie którym robiłam zabieg obsługa jest bardzo profesjonalna i myślę że właśnie wszystko od tego zależy, bo dzięki temu ja nie czułam się skrępowana

Co do efektów.. bomba robiłam zabieg dwa lata temu i ciągle jest tak samo... gładko
ona12345678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 17:36   #538
mila12
Raczkowanie
 
Avatar mila12
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 187
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Dziewczyny

Pisałam niedawno że miałam zabieg w laser delux. Jestem już po drugim zabiegu (jeden miałam w Warszawie a drugi w Łodzi). Minęło już 10 tygodni od mojego drugiego zabiegu na bikini. Po pierwszym włosy mi w jakiś 70 %, a po drugim przez 10 tyg nic (znaczy mam pare włosków które pani kosmetyczka omineła,dlatego zdecydowanie bardziej polecam zabiegi w Warszawie ) ale jest ich może łacznie z 10. Nie chce mi sie wierzyć że 2 zabiegi wystarczyły do pozbycia sie owłosienia (dosyć bujnego). Czy któraś może spotkała sie z przypadkiem że cykl wzrostu włosa jest dużo dłuższy i np. za miesiąc mi włosy odrosną? Czy mam się cieszyć i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na pachy?
__________________
Liczba 12 nie sugeruje mojego wieku
mila12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 04:06   #539
rita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez mila12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Pisałam niedawno że miałam zabieg w laser delux. Jestem już po drugim zabiegu (jeden miałam w Warszawie a drugi w Łodzi). Minęło już 10 tygodni od mojego drugiego zabiegu na bikini. Po pierwszym włosy mi w jakiś 70 %, a po drugim przez 10 tyg nic (znaczy mam pare włosków które pani kosmetyczka omineła,dlatego zdecydowanie bardziej polecam zabiegi w Warszawie ) ale jest ich może łacznie z 10. Nie chce mi sie wierzyć że 2 zabiegi wystarczyły do pozbycia sie owłosienia (dosyć bujnego). Czy któraś może spotkała sie z przypadkiem że cykl wzrostu włosa jest dużo dłuższy i np. za miesiąc mi włosy odrosną? Czy mam się cieszyć i zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na pachy?
Ja też myślałam po 3 zabiegu, że mi tyle wystarczy, ale jednak te 5 to minimum. Są jednak podobno Panie, którym 3 w zupełności wystarczają. Poza tym też zauważyłam, że włoski odrastają dłużej i dlatego sama informuję, że wolę dłuższe odstępy niż 8 tygodni. Ja czekam na ostatni (mam nadzieję) zabieg na łydki po kilkumiesięcznej przerwie. Zauważyłam dosłownie z 20 włosków do usunięcia i myślę, że będzie koniec
rita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 14:25   #540
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez rita Pokaż wiadomość
Ja też myślałam po 3 zabiegu, że mi tyle wystarczy, ale jednak te 5 to minimum. Są jednak podobno Panie, którym 3 w zupełności wystarczają. Poza tym też zauważyłam, że włoski odrastają dłużej i dlatego sama informuję, że wolę dłuższe odstępy niż 8 tygodni. Ja czekam na ostatni (mam nadzieję) zabieg na łydki po kilkumiesięcznej przerwie. Zauważyłam dosłownie z 20 włosków do usunięcia i myślę, że będzie koniec
Ja robiłam pachy i bikini w ostępach 6-8 tygodni w zależności od tego jak odrastały włosy, jak włosów było dosłownie kilka, to czekałam. Ostatni laser dopiero po 3 miesiącach. Miałam 4 zabiegi kilka lat temu, ale niedawno musiałam iść na jeszcze jeden zabieg, bo trochę włosów odrosło (słabsze i rzadkie, ale jednak), dlatego przygotujcie się, że to nie koniec na zawsze a na kilka lat... Odnowiłam tylko pachy, bo w okolicach bikini niewiele włosków odrosło, więcej na wargach (bikini głębokie), ale tam dość bolało, a teraz już mi tak nie zależało, więc odpuściłam. Fajnie, że w wielu salonach na te kolejne zabiegi po całej serii dają spore zniżki! Ja zapłaciłam jakoś 1/3 normalnej ceny, a poszłam po kilku latach!
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.