Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-15, 23:25   #4591
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja się już wyspałam... :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 00:21   #4592
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja się już wyspałam... :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja spałam od 15 do 18 i teraz bąbluję
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 00:55   #4593
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Jem nowe płatki z mlekiem i są ohydne. Zjem mimo wszystko a jutro wywalę
Mam jeszcze truskawki gruszkę jabłko... hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Nufcia - co to za czynność „bąblowanie” ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 02:34   #4594
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

U mnie też po spaniu
A miałam naprawdę dużo zajęć w ciągu dnia, napracowałam się i byłam też na dwóch "spacerach" więc nastawiłam się na przespaną noc

Dziewczyny - a takie glupie pytanie mam. Jak teraz się źle czujecie, nie czujecie ruchów i jedziecie na ginekologię/położnictwo czy do ogólnego?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 03:21   #4595
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry. I ja posypane mam chyba już moje małe szaleje w brzuchu. Tylko lepiej się poczułam po tym przeziębieniu i dziecko zrobiło się aktywniejsze.

Ja układam do dzisiaj bodziaki w ten sposób. Ale nie jakoś super rowno. Dla. Mnie najważniejsze zebym z góry wszystko widziala. Bodziakow zawsze bylo dużo i tak było prościej coś znaleść. Resztę układam normalnie. Spodnie mi łatwiej przeglądać jak są jedne na drugich. Pizam dużo nie mamy. Ale nigdy nie lubilam pajaców tak układać bo jak zmieniłam zdanie to potem znowu trzeba bawić się w ładne składanie No ale bluzy i bluzki mogłabym w sumie tak robić bo wiecznie tam bałagan jest. Gorzej jak tz się dorwie. A te bodziaki to jak jakiś rozłoży a się rozmysli to już tak nie złoży jak ja.

Apka mówi że zostało mi 18 dni do porodu właśnie brzuch mnie znowu cmi. a ja właśnie leżałam i obmyslalam malowanie kuchni bo tz w końcu tego nie zrobił. I części korytarza też niedokończona . I chciałam w kuchni co nie co pozmieniać w szafkach. Mamy takie duże w skosach szafki i tam sobie wymyśliłam mała przeorganizacje. Roboty trochę ale musze tz zaangażować. I ubrania nieposkladane dla maluszka. Miałam nieprasowac ale moze prześcieradła trochę przejadę bo wstyd takie wymemłane nawet przed położną Tetry też by zrobiły się bardziej mięciutkie gdybym je przeprasowała. No i musze kocyki wyprać. Dalej mam wątpliwości czy nam starczy kocow ale to się kupi ewentualnie potem. Jeden córka tak polubiła że na pewno już nie odda. Ciągle służy do zabawy w piknik. Więc mamy tylko 4 kocyki. W tym 2 minky i jeden jakiś sztuczny, gruby. W razie czego mamy kołderkę i śpi worek tylko trochę większy. W ogóle chyba w tym domu zawsze coś bedzie do zrobienia. Ale teraz ma się wyjątkowe parcie żeby to zrobic

Idę pałaszować po kuchni bo wygląda na to ze nie zasnę a ssanie się uruchomiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2019-03-16 o 03:24
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 03:43   #4596
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja też sobie leżę i rozmyślam.
Syn idzie dziś na rajd harcerski to trzeba go jakoś spakować. Pada deszcz więc może kalosze mu dam - ale nie ma ocieplanych.

Myślę też o tym ile duperelek mamy jeszcze nie zrobionych w domu i ogólnie jak to wszystko ogarnę z Maluszkiem.

Dziś mamy mieć gości i jutro też. Wczoraj zrobiłam dwa ciasta (w sumie trzy ale dwa na słodko a jedno to z żółtego sera i rukoli) i dwie sałatki. Dziś jeszcze danie na gorąco . Mam nadzieję, że wystarczy. Na jutro może jeszcze coś dorobię.

Dobra- wstaję i idę do kuchni bo zgłodniałam
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 06:12   #4597
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Coś musiało wczoraj wisieć w powietrzu, że te dzieciaczki takie leniwe ☺ Ja wczoraj 3 drzemki w ciągu dnia, a i tak szybko poszłam spać wieczorem. Ba! Spałam do rana mimo wietrzyska! A teraz mnie obudziły harce w brzuchu. W tygodniu o tej godzinie tż wychodzi do pracy, a ja jem śniadanie, więc małemu pewnie nie pasowało, że dzisiaj jeszcze śpię i postanowił się upomnieć
Agassek, w którym szpitalu tak olali sprawę?
NibyNic co to za ciasto z rukolą i serem? Jakaś tarta?
Jeszcze nie wstałam z łóżka, a już mi się nic nie chce.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 06:23   #4598
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
U mnie też po spaniu
A miałam naprawdę dużo zajęć w ciągu dnia, napracowałam się i byłam też na dwóch "spacerach" więc nastawiłam się na przespaną noc

Dziewczyny - a takie glupie pytanie mam. Jak teraz się źle czujecie, nie czujecie ruchów i jedziecie na ginekologię/położnictwo czy do ogólnego?
Ja bym jechała na IP, tam mają i usg i ktg i to w końcu szpital...mój lekarz nie przyjmuje codziennie, a nawet jakkby przyjmował...czekaj sobie w kolejce u niego i płać prawie 2 stówki za wizytę

Dziewuszki, ja stawiam milion, że połowa z Was by jechała na IP przy takich częstych ruchach jak moja mała wywija w samochodzie wczoraj z rana brykała, a tak to spokój, nawet teraz potrząsnęłam brzuchem i coś się jedynie przesunęła tylko ja ewidentnie czuje, że jest w środku mnie, a nie wypina się tak jak przez ostatnie 2 dni, więc nie robię sobie wycieczki po szpitalach...
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry. I ja posypane mam chyba już moje małe szaleje w brzuchu. Tylko lepiej się poczułam po tym przeziębieniu i dziecko zrobiło się aktywniejsze.

Ja układam do dzisiaj bodziaki w ten sposób. Ale nie jakoś super rowno. Dla. Mnie najważniejsze zebym z góry wszystko widziala. Bodziakow zawsze bylo dużo i tak było prościej coś znaleść. Resztę układam normalnie. Spodnie mi łatwiej przeglądać jak są jedne na drugich. Pizam dużo nie mamy. Ale nigdy nie lubilam pajaców tak układać bo jak zmieniłam zdanie to potem znowu trzeba bawić się w ładne składanie No ale bluzy i bluzki mogłabym w sumie tak robić bo wiecznie tam bałagan jest. Gorzej jak tz się dorwie. A te bodziaki to jak jakiś rozłoży a się rozmysli to już tak nie złoży jak ja.

Apka mówi że zostało mi 18 dni do porodu właśnie brzuch mnie znowu cmi. a ja właśnie leżałam i obmyslalam malowanie kuchni bo tz w końcu tego nie zrobił. I części korytarza też niedokończona . I chciałam w kuchni co nie co pozmieniać w szafkach. Mamy takie duże w skosach szafki i tam sobie wymyśliłam mała przeorganizacje. Roboty trochę ale musze tz zaangażować. I ubrania nieposkladane dla maluszka. Miałam nieprasowac ale moze prześcieradła trochę przejadę bo wstyd takie wymemłane nawet przed położną Tetry też by zrobiły się bardziej mięciutkie gdybym je przeprasowała. No i musze kocyki wyprać. Dalej mam wątpliwości czy nam starczy kocow ale to się kupi ewentualnie potem. Jeden córka tak polubiła że na pewno już nie odda. Ciągle służy do zabawy w piknik. Więc mamy tylko 4 kocyki. W tym 2 minky i jeden jakiś sztuczny, gruby. W razie czego mamy kołderkę i śpi worek tylko trochę większy. W ogóle chyba w tym domu zawsze coś bedzie do zrobienia. Ale teraz ma się wyjątkowe parcie żeby to zrobic

Idę pałaszować po kuchni bo wygląda na to ze nie zasnę a ssanie się uruchomiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eee na pewno Ci kocyków styknie
U mnie jest gorsza sprawa bo się zakochałam w rożku a mam ich już 2...
Z jednej strony muszę go mieć, z drugiej na co mi tego tyle!

Spokojnie, u nas też kuchnia do malowania. Ba! Wyjście na taras (dopiero później możemy zabrac sie za malowanie salonu) do zrobienia, a to jeszcze nie zrobione

Dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 06:25   #4599
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Witam się w wietrzna sobotę o dziwo dziś bez żadnej pobudki w ciągu nocy. Mała już zaliczyła czkawke w brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 06:40   #4600
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja bym jechała na IP, tam mają i usg i ktg i to w końcu szpital...mój lekarz nie przyjmuje codziennie, a nawet jakkby przyjmował...czekaj sobie w kolejce u niego i płać prawie 2 stówki za wizytę

Dziewuszki, ja stawiam milion, że połowa z Was by jechała na IP przy takich częstych ruchach jak moja mała wywija w samochodzie wczoraj z rana brykała, a tak to spokój, nawet teraz potrząsnęłam brzuchem i coś się jedynie przesunęła tylko ja ewidentnie czuje, że jest w środku mnie, a nie wypina się tak jak przez ostatnie 2 dni, więc nie robię sobie wycieczki po szpitalach...Eee na pewno Ci kocyków styknie
U mnie jest gorsza sprawa bo się zakochałam w rożku a mam ich już 2...
Z jednej strony muszę go mieć, z drugiej na co mi tego tyle!

Spokojnie, u nas też kuchnia do malowania. Ba! Wyjście na taras (dopiero później możemy zabrac sie za malowanie salonu) do zrobienia, a to jeszcze nie zrobione

Dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bym jechała na IP, do szpitala gin-położnieczego. Mój lekarz przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu, a i sam zawsze mówi, że jak coś by bylo niepokojącego to jechać od razu do szpitala.

Dziewczyny! Malowanie zostawcie tak na za 5 lat, bo niedługo małe łapki zaczną zostawiać wszędzie ślady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 06:50   #4601
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ja też bym jechała na IP, do szpitala gin-położnieczego. Mój lekarz przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu, a i sam zawsze mówi, że jak coś by bylo niepokojącego to jechać od razu do szpitala.

Dziewczyny! Malowanie zostawcie tak na za 5 lat, bo niedługo małe łapki zaczną zostawiać wszędzie ślady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wytrzymałabym w gównianożółtym salonie przez 5 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 07:25   #4602
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałabym w gównianożółtym salonie przez 5 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to zmienia postać rzeczy
Idę spróbować tej słynnej herbaty z liści malin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 07:33   #4603
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Hej hej heloł

Ja tam ostatnio się wysypiam nie licząc wstawania co godzinę na siku i dzisiaj miałam jakieś koszmary nie będę Wam tu obrzydzac przy herbatach i śniadaniach

Te specyfiki w sensie daktyle i herbatki zacznę od 38 Tc stosować chyba bym chciała jeszcze wytrzymać do piątku. Masażu Tż sobie nie wyobraź też by się skończyło na jednym no jak tu inaczej xd a ja chyba się boję z tą moją krótka i miękka szyjka, jeszcze od razu zacznę rodzic xd

Tyle rzeczy bym dziś ogarnęła ale pewnie skończy się jak wczoraj ze obiad robiłam przesuwając się na krześle po kuchni bo mnie kulo w spojenie czy gdzie tam a resztę dnia przelezałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 07:57   #4604
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ja też bym jechała na IP, do szpitala gin-położnieczego. Mój lekarz przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu, a i sam zawsze mówi, że jak coś by bylo niepokojącego to jechać od razu do szpitala.

Dziewczyny! Malowanie zostawcie tak na za 5 lat, bo niedługo małe łapki zaczną zostawiać wszędzie ślady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabym, żeby Leo w jednej kwestii był jak Igor nie interesowało go nic co było w półkach, na polkach, w szafach. Ściany miałam czyste, nieporysowane. Wszyscy się zawsze dziwili, że Igora nie interesuje rysowanie po ścianach .

Ależ ja dziś pospalam! Leże jeszcze w łóżku i przegląd prasy robię. Pierwsza taka nocka od dawna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 07:58   #4605
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
Ja dziś znowu noc w drugim pokoju, nie umiem już spać chyba w naszym łóżku

Cocci może jednak spróbuj jakoś rozruszac mała? Dzieciaki Juz tyle ważą, że jednak powinnyśmy czuć trochę tych ruchów.. Ja tydzień temu miałam taką spokojna niedzielę, w końcu tak go meczylismy aż zacząć porządnie kopać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 08:41   #4606
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry
Jejku już jutro mąż przyjeżdża

Z tym kopaniem to właśnie jest tak, że moja cały czas napieprza i jak przestała to od razu poczułam że coś nie tak i IP od razu. Oby już nie robiła takich wyskokow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 08:45   #4607
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Im bliżej porodu tym dzieciaki mogą być mniej aktywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 09:43   #4608
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Michacha - nie to nie tarta, tym razem zrobiłam część jako muffinki a cześć w blaszce, ale zwykle robię w tortownicy. Zdjęcie zaraz wstawię.
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.


Edytowane przez NibyNic
Czas edycji: 2019-03-16 o 09:45
NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 09:48   #4609
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

T
Do ciasta idą jajka, mąka, rukola, papryczka ostra, tarty zółty ser, mozzarella, mąka, mleko, olej. Na wierzch pomidorki.20190316_055048.jpegstylowi_pl_kuchnia_pikantne-ciasto-serowe-z-rukolapotrzebujemy----5-j_13205295.jpeg
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:02   #4610
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Coś musiało wczoraj wisieć w powietrzu, że te dzieciaczki takie leniwe ☺ Ja wczoraj 3 drzemki w ciągu dnia, a i tak szybko poszłam spać wieczorem. Ba! Spałam do rana mimo wietrzyska! A teraz mnie obudziły harce w brzuchu. W tygodniu o tej godzinie tż wychodzi do pracy, a ja jem śniadanie, więc małemu pewnie nie pasowało, że dzisiaj jeszcze śpię i postanowił się upomnieć
Agassek, w którym szpitalu tak olali sprawę?
NibyNic co to za ciasto z rukolą i serem? Jakaś tarta?
Jeszcze nie wstałam z łóżka, a już mi się nic nie chce.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety w Raszei, gdzie mam zamiar również rodzić
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
U mnie też po spaniu
A miałam naprawdę dużo zajęć w ciągu dnia, napracowałam się i byłam też na dwóch "spacerach" więc nastawiłam się na przespaną noc

Dziewczyny - a takie glupie pytanie mam. Jak teraz się źle czujecie, nie czujecie ruchów i jedziecie na ginekologię/położnictwo czy do ogólnego?
W takim wypadku do ginekologiczno-polozniczego, ale u mnie problem nie był związany z ciążą (raczej), więc pojechałam do szpitala, w którym oprócz ginekologii jest też opieka nocna/interna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:10   #4611
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry,

U nas tu o północy i o 6 rano słuchają serduszka detektorem, więc pobudka gwarantowana, ale tak to o dziwo przesypiam całe noce.

Jest godzina 11 i już zaserwowali obiad
Kolacja o 15, a później głodówka do rana
Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
T
Do ciasta idą jajka, mąka, rukola, papryczka ostra, tarty zółty ser, mozzarella, mąka, mleko, olej. Na wierzch pomidorki.Załącznik 7668303Załącznik 7668304
Ale fajnie to wygląda!
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jejku już jutro mąż przyjeżdża

Z tym kopaniem to właśnie jest tak, że moja cały czas napieprza i jak przestała to od razu poczułam że coś nie tak i IP od razu. Oby już nie robiła takich wyskokow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale szybko zleciało! Dopiero co odjeżdżal!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:16   #4612
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

U nas tu o północy i o 6 rano słuchają serduszka detektorem, więc pobudka gwarantowana, ale tak to o dziwo przesypiam całe noce.

Jest godzina 11 i już zaserwowali obiad
Kolacja o 15, a później głodówka do rana Ale fajnie to wygląda! Ale szybko zleciało! Dopiero co odjeżdżal!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie?! Sama jestem zdziwiona, że tak szybko poszło jutro w nocy (bo pewnie koło 24 będzie dopiero) będę najszczesliwsza żona na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:19   #4613
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

U nas tu o północy i o 6 rano słuchają serduszka detektorem, więc pobudka gwarantowana, ale tak to o dziwo przesypiam całe noce.

Jest godzina 11 i już zaserwowali obiad
Kolacja o 15, a później głodówka do rana Ale fajnie to wygląda! Ale szybko zleciało! Dopiero co odjeżdżal!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha no te pory posiłków są niesamowite. My dopiero co śniadanie zjedliśmy
Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
No nie?! Sama jestem zdziwiona, że tak szybko poszło jutro w nocy (bo pewnie koło 24 będzie dopiero) będę najszczesliwsza żona na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że już wraca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:19   #4614
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Byłam dziś na wizycie... Młody obrocil się głową do góry!! Jestem zaskoczona, że na tym etapie mi robi takiego psikus, za3 tyg kolejna wizyta i jak spowrotem się nie obroci to będziemy ustalać cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:24   #4615
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na wizycie... Młody obrocil się głową do góry!! Jestem zaskoczona, że na tym etapie mi robi takiego psikus, za3 tyg kolejna wizyta i jak spowrotem się nie obroci to będziemy ustalać cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że fiknie jeszcze jednego koziołka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:43   #4616
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzien dobrek Probuje Was nadrabiac, ale srednio mi to wychodzi, mam fajne dziewczyny w pokoju i ciagle gadamy Co dwie godziny dalej nas atakuja z dopplerem, co w nocy to srednio fajne jest. Raz dziennie ktg, 5 razy dziennie cisnienie. To chyba wszystko tak dla zabicia czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na wizycie... Młody obrocil się głową do góry!! Jestem zaskoczona, że na tym etapie mi robi takiego psikus, za3 tyg kolejna wizyta i jak spowrotem się nie obroci to będziemy ustalać cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To witaj w klubie ulozonych dupkowo mi lekarz powiedzial, ze cudu trzeba zeby sie obrocil. Ale.jak u Ciebie sie obraca to moze jeszcze sie obroci glowka w dol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:52   #4617
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzien dobrek Probuje Was nadrabiac, ale srednio mi to wychodzi, mam fajne dziewczyny w pokoju i ciagle gadamy Co dwie godziny dalej nas atakuja z dopplerem, co w nocy to srednio fajne jest. Raz dziennie ktg, 5 razy dziennie cisnienie. To chyba wszystko tak dla zabicia czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

To witaj w klubie ulozonych dupkowo mi lekarz powiedzial, ze cudu trzeba zeby sie obrocil. Ale.jak u Ciebie sie obraca to moze jeszcze sie obroci glowka w dol.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak się ogólnie czujesz? Jest szansa, że Cię wypuszczą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 10:55   #4618
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja mam wrazenie, ze moj lokator jeszcze się trochę obraca na boki, moze juz nie ma głowki w górze, ale jednak czasami wypchnie mi się coś dużego okrągłego z lewego lub prawego boku. Może to pupa? Ale jak wtedy główka jest ułożona, musiałby być pod katem 90° wygięty
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 11:06   #4619
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Jem nowe płatki z mlekiem i są ohydne. Zjem mimo wszystko a jutro wywalę
Mam jeszcze truskawki gruszkę jabłko... hmm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:54 ----------

Nufcia - co to za czynność „bąblowanie” ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Obijać się, leniuchować

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ja bym jechała na IP, tam mają i usg i ktg i to w końcu szpital...mój lekarz nie przyjmuje codziennie, a nawet jakkby przyjmował...czekaj sobie w kolejce u niego i płać prawie 2 stówki za wizytę

Dziewuszki, ja stawiam milion, że połowa z Was by jechała na IP przy takich częstych ruchach jak moja mała wywija w samochodzie wczoraj z rana brykała, a tak to spokój, nawet teraz potrząsnęłam brzuchem i coś się jedynie przesunęła tylko ja ewidentnie czuje, że jest w środku mnie, a nie wypina się tak jak przez ostatnie 2 dni, więc nie robię sobie wycieczki po szpitalach...Eee na pewno Ci kocyków styknie
U mnie jest gorsza sprawa bo się zakochałam w rożku a mam ich już 2...
Z jednej strony muszę go mieć, z drugiej na co mi tego tyle!

Spokojnie, u nas też kuchnia do malowania. Ba! Wyjście na taras (dopiero później możemy zabrac sie za malowanie salonu) do zrobienia, a to jeszcze nie zrobione

Dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rożka można używać jako maty na podłogę żeby dziecko sobie leżało


Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Ja też bym jechała na IP, do szpitala gin-położnieczego. Mój lekarz przyjmuje tylko 2 dni w tygodniu, a i sam zawsze mówi, że jak coś by bylo niepokojącego to jechać od razu do szpitala.

Dziewczyny! Malowanie zostawcie tak na za 5 lat, bo niedługo małe łapki zaczną zostawiać wszędzie ślady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam na korytarzu tapetę hotelową. Jest pso- i łapkoodporna. Chyba że Mały postanowi ją ugryźć to może być gorzej
W pokoju chcemy mu potem zamontować taką rolkę grubą z papierem i nauczyć po tym rysować. Ciekawe co nam z tego wyjdzie...

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na wizycie... Młody obrocil się głową do góry!! Jestem zaskoczona, że na tym etapie mi robi takiego psikus, za3 tyg kolejna wizyta i jak spowrotem się nie obroci to będziemy ustalać cc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie jest tak że do 35 tygodnia jest szansa, że się jeszcze sam obróci?
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-16, 11:10   #4620
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Coco jest jeszcze szansa że się obroci. Choć jak byłam we wtorek na wizycie to lekarka stwierdziła że już nie powinna wrócić głową do góry właściwie to teraz kręci się z lewa na prawo i leży w taką "l" głową w gol potem wypina tylek i nogi w zebrach ale już wolę żeby kopala bo domyślam się że jakby miała dzień mniejszej aktywności to jak Pajka byłabym na ip

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:53.