Tonery La Riche Directions - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 14:52   #61
maqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: La Riche Directions

Sesame dzięki za wskazówki.
Jeszcze mam tylko takie pytanko czy z jednego koloru dało by się zrobić różne odcienie niebieskiego ?
wiem że tu są różne farby użyte ale mi chodzi o efekt
http://haircrazy.info/gallery/girls-long-styles/1259/
maqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:24   #62
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

różne odcienie wyjdą jak położysz ten sam kolor na różnych odcieniach swoich włosów - np. bardziej i mniej rozjaśnionych. BTW super stronka
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:10   #63
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

No niby masz rację ajanna, ale na różnie rozjaśnionych włosach kolor będzie się nierówno wypłukiwał, więc nie polecam... Już chyba lepiej kupić dwa kolory.

Ewentualnie można zrobić tak, że oddzielisz sobie pasma, które mają być jaśniejsze i nałożysz toner na resztę. Powiedzmy, na jakieś 30 minut i po tym czasie położysz toner na resztę na jeszcze 15 minut. Jedno z tych pasm najlepiej by było zostawić osobno, np oddzielić kawałkiem folii, żeby po tych 15 minutach zmyć mokrym ręcznikiem papierowym trochę tonera z końcówki i sprawdzić efekt (najlepiej porównać z obmytym kosmykiem z pierwszej partii włosów) i potem albo spłukać, albo zamalować jeszcze tonerem Innej możliwości nie widzę.

Ajanna a co do puszczania koloru, to tego samego dnia co zafarbowałam pojechałam na koncert. Wiadomo jakie są polskie kluby: zero klimatyzacji, a do tego ścisk, pełne szaleństwo, pogo, itd... Oczywiście, nie spływał mi po twarzy fioletowy pot, ale miałam sine ręce XD No i trochę się bluzka zaplamiła, ale zeszło normalnie po praniu Myślę, że najlepiej po umyciu włosów po prostu nałożyć jakąś dobrą odżywkę do farbowanych włosów, albo je zakwasić. Na przykład wodą z sokiem z cytryny, lub octem (zapach szybko wietrzeje). Nie powinno być problemu.

Heh jutro żegnam się z fioletowymi włosami T____T

Oooo haircrazy <333 Nawet mój komentarz widać! DisorderedBaby XD
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:03   #64
maqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: La Riche Directions

Sesame, ajanna dziękuje wam za cenne wskazówki
Teraz tylko poczekam na przychylne wiatry by wykonać mój plan
maqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 21:22   #65
rose89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: La Riche Directions

co to za szampon i odżywka głęboko oczyszczająca?
hmm...mam rozjaśnione włosy... chciałam ufarbować je całkiem na biało tonerem LRD...
co muszę zrobić aby wyszedł?
pierwsza próba zakończona porażką...
z tyłu lub na grzywce chcę lagoon blue (tu mam pewność że wyjdzie)...
włosy rozjaśniane platin effect -> meister coiffeur.
fryzurka w tym stylu: http://fashionista.com/images/agyness-deyn.jpg
rose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 22:29   #66
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Nie mówiłam o odżywce, tylko o szamponie... W każdej drogerii są różne. Po prostu poproś o szampon oczyszczający. Ja swój kupiłam w hurtowni fryzjerskiej w wielkiej butli żeby na dłużej wystarczył.

Jeżeli Twoje włosy są platynowe, bądź też słomkowe, to White raczej nie wyjdzie. No ale możesz spróbować dokładnie wyszorować włosy szamponem oczyszczającym, wysuszyć suszarką i nałożyć toner na sucho i trzymać dłużej, niż zalecane.

A z tym zamiarem pofarbowania części włosów lagoon blue się zastanów, bo będzie Ci kolor przechodził na sąsiadujące włosy i je brudził...
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 18:08   #67
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Kupiłam farbę Atlantic blue. rozjaśniłam włosy do platynowego blondu, nałożyłam farbę na wilgotne włosy. Trzymałam 2 godziny a kolor wyszedł taki sprany(bardzoej przypomina turquse), miejscami prześwituje blond Co zrobiłam źle?
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 01:25   #68
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

Jeśli użyłaś odżywki, lub złego szamponu, to mogło się tak zdarzyć. Włosy mogły być zbyt mokre...

Przed farbowaniem trzeba umyć włosy szamponem bez silikonów. Na przykład tym najtańszym Bambino, lub jakimś oczyszczającym. Jeżeli użyłaś szamponu markowego (nie wiem, np. Pantene, Garnier), to na 99% była to wina szamponu. Najlepiej kup jutro zwykły szampon, umyj włosy, podsusz i nałóż toner jeszcze raz. Pamiętaj też, żeby żadnego miejsca nie ominąć, bo to niemożliwe żeby kolor wcale nie złapał, więc tam gdzie masz blond prześwity pewnie po prostu nie położyłaś tonera.
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 06:56   #69
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Dziękuję za rade, rzeczywiście użyłam szamponu Gliss Kur.. dziękuję za radę
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:26   #70
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: La Riche Directions

no to na pewno szampon. Nie ma za co
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:23   #71
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: La Riche Directions

Chyba kupię sobie ten toner, ale jeszcze nie zdecydowałam, jaki kolor.
I też, kurcze, szkoda mi rozjaśniać tych moich włosów, bo nie chcę, by były jakieś bardzo zniszczone. No, i jak toner schodzi i już zejdzie kolorek, to włosy hm, "dalej utrzymują rozjaśnienie" czy nie bardzo.? Bo właśnie chciałabym na jakiś czas mieć te włosy kolorowe, a potem wrócić do moich starych .
Ale się składnie wypowiadam, nie ma co :x

Kto będzie kupował może na ebayu.? Bo chętnie złożyłabym się z kimś.

Edytowane przez tak
Czas edycji: 2009-05-13 o 22:43
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 22:20   #72
beata90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: La Riche Directions

hej, a używał ktoś z was czarnego toneru? albo odcieniu plum?
teraz mam na włosach atlantic blue, już jest taki zmyty :p i chciałabym zrobić czarny. tylko zastanawiam się czy zejdzie do końca z włosów tak żebym mogła z powrotem zrobić się na niebiesko.
beata90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 02:23   #73
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

ja plum używałam i zmywał się, jak wszystkie inne fiolety z moich przetrawionych włosów
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:09   #74
maqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: La Riche Directions

witam ponownie tak jak kiedyś zakładałam wykonałam mój plan i zrobiłam grzywkę w kolorze blue lagoon... niestety cieniowanie nie wyszło jak bym chciała bo się wymywało nierównomiernie... i teraz walczę z rozjaśniaczem zeby wszytkie włosy były w jednym odcieniu, teraz chyba 4 raz będzie, bo najlepiej łapie na zupełnie białych włosach... używam farby directions jedank nie tyrzyma mi długo no i trochę się wykosztowałam na allegro, bo niestety nie ma w moim mieście w żadnej hurtowni koloru niebieskoego...
maqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 20:39   #75
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

ja używałam wielu ich odcieni i np. teraz mam turquoise na całych włosach i wymywa się b powoli i ładnie - przechodzi w taki niebiesko-biały
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:38   #76
Emerencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: La Riche Directions

Sasame - nie miałaś zniszczonych włosów po dynamic colours ? Zastanawiam się, czy dzialają moze na takiej zasadzie co Directions, bo tamte trzymałam ok 3 godzin,gdyż nie niszczą, a przez to kolor utrzymywał się o wiele dłużej.
Mam straaaaasznie zniszczone włosy rozjaśnianiem, nie chciałabym ich dobić.
Emerencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 12:04   #77
maqq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: La Riche Directions

ajanna mam do Ciebie pytanie widzę, że jesteś z Warszawy i mam pytanie czy mogłabyś mi napisać choć jeden adres hurtowni gdzie mogłabym dostać niebieską farbę, bo jak kiedyś pisałaś że kupiłaqś w hurtowni to dużo nie kosztowała ta farba, bo ja jak zamawiałam przez internet to za samą farbę dałam 28 zł, byłabym wdzięczna za pomoc
maqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 02:03   #78
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

Czesc! Przeczytalam z uwaga caly watek i stwierdzilam, ze jestescie moimi boginkami! Farbowanie wlosow zawsze jest dla mnie niesamowicie stresujace. Niewazne.
Ostatnio farbowalam wlosy na blond i wyszlo mi jajko. Niewiele myslac i rownie niewiele w tym temacie wiedzac - poszlam po srebrna plukanke Deli wiedziona pozytywnymi komentarzami na wizazu. Plukanka zlapala raz ze nierownomiernie to odrosty pozostaly bez zmian - w kolorze zoltka.
Z placzem pobieglam do sklepu ze stuffem dla fryzjerow i wspolnie z ekspedientka uznalysmy, ze toner directions bedzie najlepszym rozwiazaniem. Wiec nalozylam, oczywiscie nie wiedzac nic o zadnych sztuczkach z szamponem etc i wyszlo. Nierownomiernie, ale generalnie dalo lepszy efekt niz sama nieszczesna plukanka. Oczywiscie na odrostach kolor jest cieplejszy niz na reszcie wlosow. Kupilam jakas sliwke. Taka srednia z tego co pamietam.

Przechodzac do sedna, bo chyba przez wlasnie te bledy w procedurze bede w najblizszych dniach znowu nakladac toner.

Swoja droga - w sumie sie bardzo dobrze stalo, bo nie szalalabym z kolorami gdyby nie przypadek

1. czy nalozenie tego dynamic colours na te sliwke po 2-3 myciach nie wywola jakiegos spektakularnego - w zlym znaczeniu - efektu?

2. jak rozjasniacie wlosy? tylko odrosty czy calosc?

Na rozjasnianie w najblizszym czasie bede sie musiala udac do fryzjera najpewniej...
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:05   #79
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez maqq Pokaż wiadomość
ajanna mam do Ciebie pytanie widzę, że jesteś z Warszawy i mam pytanie czy mogłabyś mi napisać choć jeden adres hurtowni gdzie mogłabym dostać niebieską farbę, bo jak kiedyś pisałaś że kupiłaqś w hurtowni to dużo nie kosztowała ta farba, bo ja jak zamawiałam przez internet to za samą farbę dałam 28 zł, byłabym wdzięczna za pomoc
już nie jestem z W-wy. ja kupiłam raz jakąś farbę nie niebieską tylko fioletową w hurtowni fryzjerskiej vis-a-vis Tesco na Kabatach - nie pamiętam już firmy, a poza tym to jednak zawsze La Riche kupuję
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 17:55   #80
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Exclamation Dot.: La Riche Directions

Sorki, że odświeżam temat, ale nie chcę zakładać niepotrzebnie nowego. Chciałabym Was drogie Wizażanki zapytać, czy któraś z Was używała LA RICHE DIRECTIONS kolor MANDARIN ? i czy szybko się spłukuje? Obecnie mam niewielkie odrosty, ale mam zamiar je rozjaśnić. I tu również moje pytanie: czy możebyć rozjaśniacz z JOANNY w spray'u?
Mój obecny kolor to taki ciemny rudawy. Jak myślicie złapie mi ten MANDARIN?
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 14:46   #81
swwwinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: La Riche Directions

Jesłi chcesz zeby złapał Ci jakikolwiek toner musisz włosy rozjaśnić ponieważ musza być troszkę podniszczone aby kolor się "wpił", rozjaśniacza w sprayu Joannny nie używałam ale ogólnie nie mam zaufania do ich rozjaśniaczy, raz po rozjaśnieniu wyszedł mi lekko niebieskawy odcień włosów. Używałam mandarin spłukał się dość szybko (np w porównaniu z czerwonym) ale moze to dlatego że któryś raz z rzędu farbowałam i rozjaśniałąm włosy i już nie chciały przyjmować tak dobrze koloru. Skoro masz już lekko rudawy kolor może warto użyć szamponu koloryzującego.
swwwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 15:58   #82
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: La Riche Directions

wydaje mi się, że szampon koloryzujący nie da mi tak oczo***go koloru jak ten MANDARIN.
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 18:46   #83
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

też mi się wydaje, że la Riche będzie bardziej żarówiasty, a co do trzymania się koloru, to zależy od mycia - czym i jak często, ale też od koloru - ja pomarańczu nigdy nie robiłam, ale np. wiem, że fiolety trzymają się b krótko, róże trochę dłużej, a błękity jeszcze dłużej
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:04   #84
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: La Riche Directions

ajanna

jakiego rozjaśniacza używasz przed farbowaniem?
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:12   #85
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

mi to zawsze jakiś fryzjer robił. ale to też nie gwarantuje sukcesu - ost zrobił mi takie bardziej żółte niż białe i kiedy nałożył na to turkus odrosty miałam zielone, a resztę niebieską
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:19   #86
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: La Riche Directions

ja chyba najpierw rozjaśnię tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-balejazu.html a później nałożę mój upragniony Mandarin ^^ zobaczymy co z tego wyjdzie


BTW. znalazłam coś takiego na allegro: http://allegro.pl/item829852543_tone...w.html#gallery

Ale to chyba jakaś podróbka jest :/
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:48   #87
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

niekoniecznie podróbka - po prostu produkt innej firmy. ja z przyczyn ideologicznych używam La Riche Directions lub Manic Panic, bo one są wegańskie i cruelty free, a ja jestem weganką
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 19:57   #88
Akira_chan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 24
Dot.: La Riche Directions

w sumie to spróbuję na początek tą tańszą ewentualnie PROSALON CHANTAL
Akira_chan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 06:41   #89
blokrysunkowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 14
Dot.: La Riche Directions

A wiec dziewczyny, reasumujac - to te dynamic color trzymaja sie dluzej niz la rich directions i prosalon chantal?

i czym najlepiej myc wlosy po farbowaniu?
blokrysunkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 08:59   #90
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: La Riche Directions

Cytat:
Napisane przez blokrysunkowy Pokaż wiadomość
A wiec dziewczyny, reasumujac - to te dynamic color trzymaja sie dluzej niz la rich directions i prosalon chantal?

i czym najlepiej myc wlosy po farbowaniu?
nie zauważyłam, żeby tu ktoś coś takiego pisał, ale w sumie nieuważnie czytam. ja używałam tylko la riche directions i manic panic i one się podobnie trzymały
co do mycia, to ważne, żeby używać szamponu do włosów farbowanych - ja kupuję duże opakowania (1 l) profesjonalnych szamponów do włosów farbowanych w hurtowniach fryzjerskich, ale obie firmy, które wymieniłam mają też swoje własne szampony - te z manic panic są nawet dopasowane odcieniem do farb
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-04 14:09:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.