Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-20, 19:26   #2761
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

[quote=Erato;3744643]Mnie też się udało i to nawet łatwo poszło, bo mama natychmiast pokochała Avene krem 50+. Oczywiscie nie ma mowy, żeby smarowała 2 ml, ale smaruje codziennie i ja osobiście zauważyłam przede wszystkim rewelacyjny wpływ na jej naczynka - skóra jest bledsza, nie czerwieni się, nie widać pajączków. Jam to nie chwaląc się sprawiła (przy pomocy filtra Avene )

A u mnie odwrotnie , to ja swojej córce wprowadziłam Effeclar K, Diacneal i oczywiście filtry. Muszę tylko z nią poważnie porozmawiać, bo nie używa przepisowej ilości filtra . Teraz przymykam oko ale jak przyjdzie wiosna ...
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 19:41   #2762
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A moja Mama mnie nie słucha .

Tłumaczyłam milion razy, potakiwała i nic z tego.
Avenkę, którą kupiłam jej również ze względu na podejrzenie trądziku różowatego przestała stosować, gdy tylko zrobiło się mniej słonecznie

Edytowane przez 201804200952
Czas edycji: 2007-02-20 o 21:35
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 21:29   #2763
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Wszystkie biochemiczki na ostatkach. Zostało Wam jeszcze 1,5 godz szaleństw
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 21:39   #2764
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Wszystkie biochemiczki na ostatkach. Zostało Wam jeszcze 1,5 godz szaleństw
Prawie wszystkie
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-20, 21:41   #2765
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

[QUOTE=arba;3747744]
Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Mnie też się udało i to nawet łatwo poszło, bo mama natychmiast pokochała Avene krem 50+. Oczywiscie nie ma mowy, żeby smarowała 2 ml, ale smaruje codziennie i ja osobiście zauważyłam przede wszystkim rewelacyjny wpływ na jej naczynka - skóra jest bledsza, nie czerwieni się, nie widać pajączków. Jam to nie chwaląc się sprawiła (przy pomocy filtra Avene )

A u mnie odwrotnie , to ja swojej córce wprowadziłam Effeclar K, Diacneal i oczywiście filtry. Muszę tylko z nią poważnie porozmawiać, bo nie używa przepisowej ilości filtra . Teraz przymykam oko ale jak przyjdzie wiosna ...
Trudno jest z tą przepisową ilością filtra..ja niestety wcieram niecały 1 ml.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:19   #2766
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Od jakiegos czasu zrobilo sie jakos ponuro tutaj..nie wiem,moze to efekt zimowej depresji ale pamietam okres,ze zagladalam tutaj z checia i zawsze mozna bylo pozartowac,posmiac sie,podraznic dzieki temu Biochemia nie byla taka kostyczna jak jest teraz
Wiem,ze przy wielu kwestiach potrzeba merytorycznej wiedzy i poparcia faktami ale...nie mozna wciaz zyc tylko lodowa nuta nie wiem jak Was rozruszac by ogien zaplonal na nowo by wejscie na Wizaz stalo sie ponownie magicznym rytualem,ktory rozpoczynalam na Naszych plotkach.
Wiem,ze wszystko sie zmienia;czas nie stoi w miejscu ale brakuje mi drapieznosci Rayne,kpiacej Agnieszki kochanej pudernicy Kate zabawnej Uskow(ilez sie usmialam kiedy swojego czasu przekrecala moj nick,pamietasz Ula?)ciekawych postow Smoka zabawnej nuty Basi slonecznej Erato z Wami czuje sie najbardziej wirtualnie zwiazana,moze dlatego ze razem walczylysmy o wspolne miejsce,w ktorym teraz wieje chlod....
A jak widza to Nasze Modki?Justa,L_V?wiem,ze moze nie kazdy zawsze ma czas i nastroj na wariackie poczucie humoru ale malo tez Was tutaj

Wszystko jest zmiennoscia i moze pora wplynac na atmosfere,ktora tworzymy wlasnie MY-jakby nie bylo to Nasze wirtualne miejsce spotkan do ktorego kiedys kazda z checia zagladala

Wybaczcie,jezeli ktos mogl poczuc sie pominiety ze go nie wymienilam ale nie chce,by bylo to traktowane personalnie.Akurat z w/w osobami mialam najwiecej do czynienia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:22   #2767
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu zrobilo sie jakos ponuro tutaj..nie wiem,moze to efekt zimowej depresji ale pamietam okres,ze zagladalam tutaj z checia i zawsze mozna bylo pozartowac,posmiac sie,podraznic dzieki temu Biochemia nie byla taka kostyczna jak jest teraz
Wiem,ze przy wielu kwestiach potrzeba merytorycznej wiedzy i poparcia faktami ale...nie mozna wciaz zyc tylko lodowa nuta nie wiem jak Was rozruszac by ogien zaplonal na nowo by wejscie na Wizaz stalo sie ponownie magicznym rytualem,ktory rozpoczynalam na Naszych plotkach.
Wiem,ze wszystko sie zmienia;czas nie stoi w miejscu ale brakuje mi drapieznosci Rayne,kpiacej Agnieszki kochanej pudernicy Kate zabawnej Uskow(ilez sie usmialam kiedy swojego czasu przekrecala moj nick,pamietasz Ula?)ciekawych postow Smoka zabawnej nuty Basi slonecznej Erato z Wami czuje sie najbardziej wirtualnie zwiazana,moze dlatego ze razem walczylysmy o wspolne miejsce,w ktorym teraz wieje chlod....
A jak widza to Nasze Modki?Justa,L_V?wiem,ze moze nie kazdy zawsze ma czas i nastroj na wariackie poczucie humoru ale malo tez Was tutaj

Wszystko jest zmiennoscia i moze pora wplynac na atmosfere,ktora tworzymy wlasnie MY-jakby nie bylo to Nasze wirtualne miejsce spotkan do ktorego kiedys kazda z checia zagladala

Wybaczcie,jezeli ktos mogl poczuc sie pominiety ze go nie wymienilam ale nie chce,by bylo to traktowane personalnie.Akurat z w/w osobami mialam najwiecej do czynienia

Jesteśmy jesteśmy
Na perfumach z Basią - zimy nam trzeba pachnącej - właśnie pisałam Erato, że im mniej się buzią zajmuję tym lepiej wygląda .

A o perfumach wiadomo, można w nieskończoność.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 13:29   #2768
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Widzisz Kate, nie tylko mnie smutno na biochemii. Hexxanko, przed chwilą właśnie wyśledziłam Kate i Basię39 na perfumach i lekko je opieprzyłam, że na biochemię nie zaglądają. Też mam wrażenie, że tu ostatnio smętnie i pustawo, nie to co kiedyś Za to dla Ciebie wielki buziak , że nas postanowiłaś pozbierać
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:37   #2769
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

A wiecie co sobie ostanio pomyślałam...ze fajnie by było zrobić spotkanie Filtromaniaczek..Wiem,ze to prawie niemozliwe ze względu na dzielące nas kilometry ,ale moze kiedyś?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 13:44   #2770
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Jesteśmy jesteśmy
Na perfumach z Basią - zimy nam trzeba pachnącej - właśnie pisałam Erato, że im mniej się buzią zajmuję tym lepiej wygląda .

A o perfumach wiadomo, można w nieskończoność.
No! ja tam dobrze wiem,ze bywasz na perfumach Basia tez tam czesto gesto bywa ale....wydaje mi sie,ze nalezy Ci sie
Swoja droga ja tez coraz mniej kombinuje z pielegnacja i dobrze mi z tym,a w szczegolnosci mojej buzi

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Widzisz Kate, nie tylko mnie smutno na biochemii. Hexxanko, przed chwilą właśnie wyśledziłam Kate i Basię39 na perfumach i lekko je opieprzyłam, że na biochemię nie zaglądają. Też mam wrażenie, że tu ostatnio smętnie i pustawo, nie to co kiedyś Za to dla Ciebie wielki buziak , że nas postanowiłaś pozbierać
Masz racje Erato trzeba zebrac towarzystwo bo tak byc nie moze!

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
A wiecie co sobie ostanio pomyślałam...ze fajnie by było zrobić spotkanie Filtromaniaczek..Wiem,ze to prawie niemozliwe ze względu na dzielące nas kilometry ,ale moze kiedyś?
Uwazam,ze pora wakacyjna bylaby jak najbardziej "na czasie"bo chyba wtedy latwiej sie kazdej wyrwac,no i nad miejscem by trzeba pomyslec-aby bylo optymalne dla kazdej z Nas.

Jeszcze mi sie przypomnialo,ze nie widuje od jakiegos czasu Shadi,Ivvonka tez jakos przepadlaAsh....Uskow-odezwij sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 14:56   #2771
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 306
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Miło, że plotki znowu ruszyłu, zawsze raźniej mi było, kiedy mogłam je poczytać, nawet gdy się jeszcze nie udzielałam. Pozdrawiam wszystkie plotkary
rudzitsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 15:04   #2772
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hexanna, Erato jesteśmy, tylko tu ostatnio troszkę smutno, pusto, kostycznie - dobre określenie , a i pogoda nie sprzyjająca filtrowaniu więc jakoś tak i tematy się chyba pourywały. Nie ma komu rozruszać towarzystwa, dobrze, że się za to wzięłaś Hex!

Dziewczyny wychodzić z krzaczorów
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:15   #2773
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja tam też od jakiegoś czasu nie kombinuje z pielegnacja - tylko filtry (ostatnio bardzo podpasowala mi emulsja avene i lubie ja bardziej od antka), tonik bha 2%, serum pauli pod filtry lub serum z vit. c. Wpadam i pobieznie czytam biochemię, bo przede mna ciezkie egzaminy (3majcie kciuki - az 3 w ten weekend - do tego niezbyt lubiane przedmioty - czarno to widze, wiec modlcie sie ze mna o cud )
Jak juz pozaliczam (mam nadzieję), to zacznę znów coś kombinować z pielegnacją. Muszę mocniej zaatakować zaskórniki.
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:17   #2774
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Sesja się skończyła więc wróci część biochemiczek znów na plotki
Pozdrawiam wszytskich i wracam do pracy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:22   #2775
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Hexxanko, właśnie niedawno pisałam, że pusto tu jakoś. Erato należą się podziękowania za ochrzan Kate i Basi, bo widzę, że z filtrów przerzuciły się na perfumy i o nas już zupełnie zapomniały co do zlotu, to ja bardzo chętnie, a skoro ma być letnią porą, to zapraszam nad morze Basiu, a pogoda to może nie zachęca do spacerów, ale do filtrów - mnie zawsze zachęca
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:51   #2776
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
Basiu, a pogoda to może nie zachęca do spacerów, ale do filtrów - mnie zawsze zachęca
Co to to nie jak ładna słoneczna zima to i wyjść na spacer mi się chce i pomaziac filtrem sens widzę, a jak ponuro na dworzu to ani na jedno, ani na drugie ochoty nie mam.

Poniżej link - spacer po wale nad Wisłą w mojej okolicy - fotki robione w zeszły weckend (dla tych, którzy jeszcze nie widzieli )

http://outdoors.webshots.com/album/5...vhost=outdoors
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 15:58   #2777
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Co pare dni odpuszczam sobie filtry,nawet jak ide na spacer-chociaz ostatnio to moje spacery ograniczaja sie do lekarza ale daje sobie luz
Przyznam sie,ze do filtrowania nie podchodze w az tak surowy sposob-caly czas uwazam,ze to mnie glownie nalezy sie COS od zycia i filtry sa dla Nas a nie My dla nich
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 16:10   #2778
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Co pare dni odpuszczam sobie filtry,nawet jak ide na spacer-chociaz ostatnio to moje spacery ograniczaja sie do lekarza ale daje sobie luz
Przyznam sie,ze do filtrowania nie podchodze w az tak surowy sposob-caly czas uwazam,ze to mnie glownie nalezy sie COS od zycia i filtry sa dla Nas a nie My dla nich
I o to chodzi Hex
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 16:20   #2779
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Ja mam 71 dni do matury - jedyne na co mam siłę, to pocieszanie się drobiazgami zakupowymi zaraz znów wracam do hist, teraz się dobudzam po drzemce
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 16:24   #2780
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Co pare dni odpuszczam sobie filtry,nawet jak ide na spacer-chociaz ostatnio to moje spacery ograniczaja sie do lekarza ale daje sobie luz
Przyznam sie,ze do filtrowania nie podchodze w az tak surowy sposob-caly czas uwazam,ze to mnie glownie nalezy sie COS od zycia i filtry sa dla Nas a nie My dla nich

A ja od początku lutego zbieram się żeby wyjść do pracy bez filtra , i na razie nic mi z tego nie wychodzi. Od niespełna miesiąca mam nową pracę i nie ukrywam że nie chciałam na wstępie straszyć błyszczącą, zważoną twarzą, czasami jeszcze odpadającą gdzieniegdzie . Postanowiłam że przynajmniej od czasu do czasu przyjdę tylko w podkładzie, żeby nie było że jakaś dziwna jestem . Nowy filtr, Avene spray 40 i zakupiony niedawno puder h (do tej pory używałam dry flo ) sprawiły że jakoś tak nie mogę się oprzeć żeby filtra nie zapodać (a i słonko ostatnio świeci) bo moja zafiltrowana buzia nie wygląda wcale źle w tym zestawie.
arba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 17:53   #2781
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Mam problem
Wczoraj uzylam toniku z kwasem migdalowym i pozniej (po 20 min) posmarowalam twarz olejem z ogorecznika lekarskiego. Rano przyproszylam twarz skrobia z cynamonem (w malej ilosci) i jedwabiem w proszku. Po poludniu poczulam, ze swedzi mnie czolo i mam na nim delikatny, jednak zauwazalny odczyn alergiczny, jakies podskorne wypuklosci- na szczescie mam ich niewiele, ale swedza . Co moglo byc tego przyczyna
Boze, moje skora mnie czasem juz dobija
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.

Edytowane przez nom_de...
Czas edycji: 2007-02-21 o 18:19
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 17:57   #2782
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
A wiecie co sobie ostanio pomyślałam...ze fajnie by było zrobić spotkanie Filtromaniaczek..Wiem,ze to prawie niemozliwe ze względu na dzielące nas kilometry ,ale moze kiedyś?
Jestem za - był juz jakis czas temu taki pomysł, ale się rozmył w wirtualnej rzeczywistości....

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu zrobilo sie jakos ponuro tutaj..nie wiem,moze to efekt zimowej depresji
[...]
A jak widza to Nasze Modki?Justa,L_V?wiem,ze moze nie kazdy zawsze ma czas i nastroj na wariackie poczucie humoru ale malo tez Was tutaj
Hmm...smutno mi to czytać, choc odczucia mam podobne. Wydaje mi sie, że czasami jest tu cicho z powodu "zmeczenia materiału", wszyscy musza złapac oddech. Potem nagle ktoś rzuci hasło i ploty zaczynają się na nowo. Sama musze przyznac, ze na plotkowy daaawno nie zaglądałam, jak juz wejde w wątek "składowy", to czasami siedzę tam 30min....
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:21   #2783
nom_de...
Zadomowienie
 
Avatar nom_de...
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 157
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Mam problem
Wczoraj uzylam toniku z kwasem migdalowym i pozniej (po 20 min) posmarowalam twarz olejem z ogorecznika lekarskiego. Rano przyproszylam twarz skrobia z cynamonem (w malej ilosci) i jedwabiem w proszku. Po poludniu poczulam, ze swedzi mnie czolo i mam na nim delikatny, jednak zauwazalny odczyn alergiczny, jakies podskorne wypuklosci- na szczescie mam ich niewiele, ale swedza . Co moglo byc tego przyczyna
Boze, moje skora mnie czasem juz dobija
Cos tknieta zlym przeczuciem spojrzalam a Mazidla... Sugerowane stezenie to 2-15% a ja glupia walilam nierozcienczony
Przepraszam za umieszczenie bzdurnego posta
__________________
Do you see?
There's no more me.
I'm happy as can be.

Edytowane przez nom_de...
Czas edycji: 2007-02-21 o 23:17
nom_de... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:29   #2784
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cześć dziewczyny. Dłuuugo mnie tu nie było . Wracam kilkanaście stron wstecz i poczytam trochę ploty na początek. Muszę się na nowo wdrożyć.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:30   #2785
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Jestem, jestem Xexxano Dobrze pamiętam jak namiętnie przekręcałam Twój nick Ja też zauważyłam, że jakiś zastój jest na Biochemii, a tym samym dla mnie na całym wizażu. Ja muszę przyznać się niestety, że skończyłam na razie z filtrami. Próbuję złapać rytm w mojej pielęgnacji. Ostatnio zauważyłam, że moja skóra nie jest tak wysuszona jak nie myje jej wodą. Kurcze, tylko na micelach zbankrutuje

Fajnie, Xexx, że wywołałaś wszystkich na ploty

To co obgadujemy ???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:30   #2786
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kasia_L Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Dłuuugo mnie tu nie było . Wracam kilkanaście stron wstecz i poczytam trochę ploty na początek. Muszę się na nowo wdrożyć.
Witaj Kasiu Wieki Cię tu nie było
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:41   #2787
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Kasia_L Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Dłuuugo mnie tu nie było . Wracam kilkanaście stron wstecz i poczytam trochę ploty na początek. Muszę się na nowo wdrożyć.
Witaj Kasiu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 18:56   #2788
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Witaj Kasiu Wieki Cię tu nie było
Przyznam, że czasami tak cichcem sobie tu zaglądałam i podczytywałam, ale nie starczało mi sił na pisanie. Jestem na etapie nabierania proporcji pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym i zdaje się, że dochodzę do jakiejś równowagi (czyt. mam dla siebie więcej czasu w domu).

Cytat:
Napisane przez contax
Witaj Kasiu


Póki co nadal się filtruję . Prym wiedzie "dzieciaczek" Avene, ale kończy się niestety. Jednak jakoś tak rygorystycznie nie trzymam się ilości, bo czasem po prostu się nie da .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 19:00   #2789
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez nom_de... Pokaż wiadomość
Cos tknieta zlym przeczuciem spojrzalam a Mazidla... Sugerowane stezenie to 5-12% a ja glupia walilam nierozcienczony
Przepraszam za umieszczenie bzdurnego posta
Osz kurcze No nic najważniejsze, że się zorientowałaś skąd to podrażnienie.

Witajcie dziewczyny
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 19:35   #2790
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czII

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Co to to nie jak ładna słoneczna zima to i wyjść na spacer mi się chce i pomaziac filtrem sens widzę, a jak ponuro na dworzu to ani na jedno, ani na drugie ochoty nie mam.

Poniżej link - spacer po wale nad Wisłą w mojej okolicy - fotki robione w zeszły weckend (dla tych, którzy jeszcze nie widzieli )

http://outdoors.webshots.com/album/5...vhost=outdoors
Basiu, bardzo ładne zdjęcia, zajmujesz się fotografią ?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.