Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 09:27   #3571
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja nie lubię smarować się palcem. Preferuję deo w kulce.
Ja się w końcu przekonałam. Ale te smarowidła też mają różne konsystencje. Dla mnie najbardziej przyjazna jest konsystencja dezodorantu w kremie soapwalla - zwarty krem, nie leje się i nie kruszy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Natomiast żaden w kulce nie był równie skuteczny.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 12:31   #3572
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja się w końcu przekonałam. Ale te smarowidła też mają różne konsystencje. Dla mnie najbardziej przyjazna jest konsystencja dezodorantu w kremie soapwalla - zwarty krem, nie leje się i nie kruszy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Natomiast żaden w kulce nie był równie skuteczny.
U mnie też dobrze się sprawdzały deo na sodzie. Niestety bardzo mnie podrażniają. Słyszałam, ze mogą podrażniać po goleniu, ale ja się nie golę, bo robiłam laser.
Trzeba tez pamiętać, ze na to jak się pocimy ma wpływ to jak żyjemy. Wróciłam do ćwiczeń, w tym ostro cardio, ograniczyłam kawę do 1-2 dziennie i skończyły się moje problemy z poceniem.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 07:43   #3573
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Madara robi w swoim sklepie promo 40% 19 września.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:02   #3574
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Madara robi w swoim sklepie promo 40% 19 września.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo. Ciekawe jak z kosztami wysyłki.

W Dozie nie będzie już kremu z spf 50 z Clochee.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:06   #3575
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ooo. Ciekawe jak z kosztami wysyłki.

W Dozie nie będzie już kremu z spf 50 z Clochee.
Z tego co pamiętam to powyżej 45 euro jest free, a poniżej chyba 8 e.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-14, 08:09   #3576
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam to powyżej 45 euro jest free, a poniżej chyba 8 e.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki. Pobuszuję po ich stronie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 10:56   #3577
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U mnie też dobrze się sprawdzały deo na sodzie. Niestety bardzo mnie podrażniają. Słyszałam, ze mogą podrażniać po goleniu, ale ja się nie golę, bo robiłam laser.
Trzeba tez pamiętać, ze na to jak się pocimy ma wpływ to jak żyjemy. Wróciłam do ćwiczeń, w tym ostro cardio, ograniczyłam kawę do 1-2 dziennie i skończyły się moje problemy z poceniem.
Ja po goleniu/ depilacji używam przez 1-2 dni zasypki dla dzieci Sylveco.

PS. Odważna jesteś z tym laserem pod pachami. Ja zrobiłam tylko nogi
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-15, 11:36   #3578
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja po goleniu/ depilacji używam przez 1-2 dni zasypki dla dzieci Sylveco.

PS. Odważna jesteś z tym laserem pod pachami. Ja zrobiłam tylko nogi
etam. Pachy się robi najszybciej, najlepszy efekt, a codzienne golenie jest mega uciążliwe. Bardziej bolało mnie na nogach przy kostkach niż pachy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-15, 14:22   #3579
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Zamówiłam sobie zestaw Living Nature. Mam go odebrać na targach EKOtyki. Jeszcze tylko na EKOtyki kupię balsam do ust Fresh & Natural i 2 mydełka i to wszystko. To takie zakupy już pod choinkę.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-16, 19:16   #3580
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie zestaw Living Nature. Mam go odebrać na targach EKOtyki. Jeszcze tylko na EKOtyki kupię balsam do ust Fresh & Natural i 2 mydełka i to wszystko. To takie zakupy już pod choinkę.
Co zamówiłaś?


Jak tak dalej pójdzie to ja nic na Ekotykach nie kupię... O ile w ogóle będę mieć na dojazd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beekman.jpg (119,8 KB, 48 załadowań)
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 06:33   #3581
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Co zamówiłaś?


Jak tak dalej pójdzie to ja nic na Ekotykach nie kupię... O ile w ogóle będę mieć na dojazd.
Beekman

Zamówiłam ten zestaw
http://unikalnekosmetyki.pl/marka/li...-cera-dojrzala
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-17, 11:38   #3582
kokietka007
Zadomowienie
 
Avatar kokietka007
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Szoewczyny czy emulsja miclearna anida jest naturalna ? Gdyby ktoś mógł mi pod powiedzieć bylabym wdzięczna
kokietka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 12:12   #3583
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kokietka007 Pokaż wiadomość
Szoewczyny czy emulsja miclearna anida jest naturalna ? Gdyby ktoś mógł mi pod powiedzieć bylabym wdzięczna
Kojarzę, że skład jest całkiem spoko, ale nie jest naturalny, coś w stylu Cetaphilu, moim zdaniem warto wypróbować, bo jest tania.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 12:38   #3584
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Jak tak dalej pójdzie to ja nic na Ekotykach nie kupię... O ile w ogóle będę mieć na dojazd.
jejciu ja już się nie mogę doczekać królestwo eko kosmetyków!! szkoda tylko że fundudszy mało
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 13:17   #3585
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Przywiozłam sobie łupy z urlopu w Polsce. Z tych naturalnych mam:

-tonik normalizujący do skóry głowy Vianek
-Clochee lekki balsam nawilżający różany - nie nazwałabym tego lekkim balsamem; wiele marek zapakowałoby to w puszkę i sprzedawało jako masło
-Nacomi Massage Oily Gel - kupiłam przez pomyłkę, bo nie doczytałam malutkim druczkiem na tyle puszki, że to jest produkt spłukiwalny do masażu dłoni a nie smarowania ciała. Nie widzę ani efektu ani sensu jego używania, a tani nie był jak na taki w sumie gadżet. Trzeba używać nad umywalką, bo wypadają z niego ziarenka.
-Orientana nawilżająca pianka do mycia twarzy - jeszcze nie odpakowana, bo mam chyba jakieś 8 produktów myjących na stanie, ale jestem ciekawa, jak im wyszła ta japońska inspiracja (oglądałam też olejek myjący, ale nie chciałabym za darmo przez brak emulgatorów)
-Bioline hydrolat z czystka - jeszcze nie widziałam hydrolatów w takich ekskluzywnych opakowaniach, a ten od razu polubiłam (bardzo lubię też olejek eteryczny z czystka, herbatkę już mniej)
-olejki eteryczne L'Orient jodłowy i rozmarynowy - testowałam tylko do aromaterapii, ale więcej nie kupię olejków tej marki, bo mają fatalne aplikatory, z których leje się ciurkiem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 19:26   #3586
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła naturalny dezodorant na bazie oleju, sody oczyszczonej itd sama w domu? Tak się zastanawiam, co myślicie o dodaniu do niego syntetycznych mieszanek zapachowych, takich z mazidel, zsk? Wiem że olejki eteryczne maja właściwości antybakteryjne itd itp ale nie przepadam za żadnych z tych naturalnych zapachów na dłuższą metę.. Tak mnie to zastanawia bo "Sroka o" przy przepisie na swoim blogu pisze, że koniecznie muszą być naturalne olejki eteryczne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 19:32   #3587
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Tylko szkoda że trafiam zawsze na "kwiatkowe" zapachy a wolałabym "jedzeniowe". No ale to Beekman więc biorę jak leci.

na bogato.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-17, 21:00   #3588
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dzięki Chimay testuję 2 produkty Whamisa, krem myjący i sebum treatment. Obydwa dziś wypróbowałam pierwszy raz i muszę przyznać, że nawet mi się spodobały. Cleanser jak dla mnie jest dość mocny i skóra jest ściągnięta, ale przy tym bardzo dobrze oczyszczona i ładnie wygląda, na pewno nie będzie się u mnie nadawał do codziennego mycia, ale to nic nie szkodzi. Ma świetną konsystencję, im dłużej się go rozmasowuje, tym robi się coraz bardziej gęsty, trochę przypomina w konsystencji gęste żele do golenia i tak jakby rośnie. Sebum treatment nie spodobał mi się w pierwszych minutach, bo raz, że zalatuje miętą, czego nie lubię w produktach do twarzy, to jeszcze mi ściągnął niesamowicie skórę i czułam taką skorupkę podczas poruszania mięśniami twarzy, jednak po paru minutach to uczucie całkowicie minęło i skóra jest nawilżona i do teraz się nie świeci i nie lepi. Konsystencję ma jogurtu płynnego, bardzo lekką i przyjemną. Póki co czuję się zachęcona, zobaczymy, jak będzie dalej. Mam jeszcze maski w płachcie Tiaki i mleczko oczyszczające Cattier

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła naturalny dezodorant na bazie oleju, sody oczyszczonej itd sama w domu? Tak się zastanawiam, co myślicie o dodaniu do niego syntetycznych mieszanek zapachowych, takich z mazidel, zsk? Wiem że olejki eteryczne maja właściwości antybakteryjne itd itp ale nie przepadam za żadnych z tych naturalnych zapachów na dłuższą metę.. Tak mnie to zastanawia bo "Sroka o" przy przepisie na swoim blogu pisze, że koniecznie muszą być naturalne olejki eteryczne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubię sztucznych zapachów, a naturalne olejki eteryczne też są różnej jakości, w perfumiarstwo się nigdy nie bawiłam, ale przecież można mieszać, łączyć różne olejki, ciekawe rzeczy mogą z tego wyjść, wiadomo, że pojedynczy olejek jest mniej trwały i szybko się może znudzić, ale mieszanka już nie, niektóre olejki wzmacniają zapach innych i jeszcze przedłużają, inne wręcz odwrotnie, pewnych olejków się nie miesza ze sobą z różnych względów, ale za słabo się na tym znam, żeby rozwinąć ten temat. A sztuczne, to sztuczne, zresztą inspirowane naturalnymi, których nie lubisz, i częściej uczulają. No nie wiem, co Ci napisać, Sroka ma rację.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 13:49   #3589
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja nie lubię sztucznych zapachów, a naturalne olejki eteryczne też są różnej jakości, w perfumiarstwo się nigdy nie bawiłam, ale przecież można mieszać, łączyć różne olejki, ciekawe rzeczy mogą z tego wyjść, wiadomo, że pojedynczy olejek jest mniej trwały i szybko się może znudzić, ale mieszanka już nie, niektóre olejki wzmacniają zapach innych i jeszcze przedłużają, inne wręcz odwrotnie, pewnych olejków się nie miesza ze sobą z różnych względów, ale za słabo się na tym znam, żeby rozwinąć ten temat. A sztuczne, to sztuczne, zresztą inspirowane naturalnymi, których nie lubisz, i częściej uczulają. No nie wiem, co Ci napisać, Sroka ma rację.
Ale jeden taki olejek eteryczny kosztuje 7-8zł, więc żeby zrobić fajną mieszankę trzeba troszkę więcej zainwestować, niż gdy się np. kupi to:
https://mazidla.com/kategorie-poprod...t-radiant.html

No nic, wzięłam na próbę, zobaczymy Używanie nienaturalnych zapachów mnie akurat nie przeraża

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2017-09-18 o 13:52
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-18, 15:35   #3590
wiremia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Hej dziewczyny!
Macie książkę Skóra azjatycka pielęgnacja po polsku? Warto w nią zainwestować?
wiremia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 16:22   #3591
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki Chimay testuję 2 produkty Whamisa, krem myjący i sebum treatment. Obydwa dziś wypróbowałam pierwszy raz i muszę przyznać, że nawet mi się spodobały. Cleanser jak dla mnie jest dość mocny i skóra jest ściągnięta, ale przy tym bardzo dobrze oczyszczona i ładnie wygląda, na pewno nie będzie się u mnie nadawał do codziennego mycia, ale to nic nie szkodzi. Ma świetną konsystencję, im dłużej się go rozmasowuje, tym robi się coraz bardziej gęsty, trochę przypomina w konsystencji gęste żele do golenia i tak jakby rośnie. Sebum treatment nie spodobał mi się w pierwszych minutach, bo raz, że zalatuje miętą, czego nie lubię w produktach do twarzy, to jeszcze mi ściągnął niesamowicie skórę i czułam taką skorupkę podczas poruszania mięśniami twarzy, jednak po paru minutach to uczucie całkowicie minęło i skóra jest nawilżona i do teraz się nie świeci i nie lepi. Konsystencję ma jogurtu płynnego, bardzo lekką i przyjemną. Póki co czuję się zachęcona, zobaczymy, jak będzie dalej. Mam jeszcze maski w płachcie Tiaki i mleczko oczyszczające Cattier
Nosy to się jednak różnią, mnie w ogóle ten zapach się nie kojarzy miętowo
Krem myjący ma pH 7,5, może to za dużo dla Ciebie i stąd uczucie ściągnięcia skóry.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-18, 17:02   #3592
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nosy to się jednak różnią, mnie w ogóle ten zapach się nie kojarzy miętowo
Krem myjący ma pH 7,5, może to za dużo dla Ciebie i stąd uczucie ściągnięcia skóry.
A z czym Ci się kojarzy? Ja od razu w myślach mam miętę, albo pastę do zębów, jak tylko wsadzę nos do pojemniczka, ale jeszcze bardziej czuję w trakcie wsmarowywania. Nawet czuć po nałożeniu takie chłodzenie skóry

No tak podejrzewałam, że ten cleanser może mieć wysokie pH, podobne ma działanie do mydła, aczkolwiek podobne nie znaczy takie same
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 15:32   #3593
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A z czym Ci się kojarzy? Ja od razu w myślach mam miętę, albo pastę do zębów, jak tylko wsadzę nos do pojemniczka, ale jeszcze bardziej czuję w trakcie wsmarowywania. Nawet czuć po nałożeniu takie chłodzenie skóry

No tak podejrzewałam, że ten cleanser może mieć wysokie pH, podobne ma działanie do mydła, aczkolwiek podobne nie znaczy takie same
Trochę ziołowo mi pachnie, ale szybko przestałam ten zapach odczuwać, a więc raczej na plus biorąc pod uwagę, że mi z wiekiem coraz więcej zapachów przeszkadza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-19, 16:19   #3594
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła naturalny dezodorant na bazie oleju, sody oczyszczonej itd sama w domu? Tak się zastanawiam, co myślicie o dodaniu do niego syntetycznych mieszanek zapachowych, takich z mazidel, zsk? Wiem że olejki eteryczne maja właściwości antybakteryjne itd itp ale nie przepadam za żadnych z tych naturalnych zapachów na dłuższą metę.. Tak mnie to zastanawia bo "Sroka o" przy przepisie na swoim blogu pisze, że koniecznie muszą być naturalne olejki eteryczne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zależy na czym Ci zależy w kosmetyku... bo jeśli już decydujesz się na to, żeby sama zrobić sobie dezodorant naturalny bez aluminium czy innej chemii to po co dodawać syntetyczne zapachy? może lepiej się przekonać do tych naturalnych? jeśli nie przepadasz za takimi typodo "dezodorantowymi" zapachami jak mięta, drzewko herbaciane czy cytryna to może spróbuj czegoś korzennego, cynamon, goździk... a jeśli nic nie zadziała no to dodaj sobie zapach który Ci odpowiada, to ma być Twój kosmetyk który będzie Tobie odpowiadał więc why not
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 08:51   #3595
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na EKOtyki idę tylko pooglądać stoiska. Jeśli cokolwiek kupię, to w granicach 50 zł max. Prócz zestawu, to dokupiłam krem na noc Living Nature, więc mam ban zakupowy do końca roku.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:21   #3596
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Na EKOtyki idę tylko pooglądać stoiska. Jeśli cokolwiek kupię, to w granicach 50 zł max. Prócz zestawu, to dokupiłam krem na noc Living Nature, więc mam ban zakupowy do końca roku.
A ja się zastanawiam czy się w ogóle wybierać bo absolutnie nie powinnam nic kupować. Nic nie potrzebuję.

Jeszcze wczoraj trafiłam na serum Bielendy Glicol + Vit C które zachwalała Korah w ofercie - 50%. Wzięłam 2 szt.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:27   #3597
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy się w ogóle wybierać bo absolutnie nie powinnam nic kupować. Nic nie potrzebuję.

Jeszcze wczoraj trafiłam na serum Bielendy Glicol + Vit C które zachwalała Korah w ofercie - 50%. Wzięłam 2 szt.
Ja już też nic nie potrzebuję, ale jednak na żywo dużo się weryfikuje i wtedy łatwiej później kupować przez net. Ponadto poznaje się samych właścicieli, a to daje dużo, bo wiemy kogo wspieramy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-20, 18:38   #3598
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja już też nic nie potrzebuję, ale jednak na żywo dużo się weryfikuje i wtedy łatwiej później kupować przez net. Ponadto poznaje się samych właścicieli, a to daje dużo, bo wiemy kogo wspieramy
Wiem ale Tobie łatwiej bo jesteś na miejscu. No nic, pomyślę jeszcze. No i zobaczę jaka pogoda będzie bo na taką biedę jak dzisiaj to mi się nie będzie chciało pewnie ruszać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 07:03   #3599
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wiem ale Tobie łatwiej bo jesteś na miejscu. No nic, pomyślę jeszcze. No i zobaczę jaka pogoda będzie bo na taką biedę jak dzisiaj to mi się nie będzie chciało pewnie ruszać.
a w sumie tak jakoś głupio, żebyś jechała tyle kilometrów i nic nie kupiła. chociaż jedno mydło wypada kupić
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-21, 09:04   #3600
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a w sumie tak jakoś głupio, żebyś jechała tyle kilometrów i nic nie kupiła. chociaż jedno mydło wypada kupić
No dokładnie. A jeszcze najbardziej mnie kuszą mydła miętowe. Mięta teraz? Brrrrr

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Chyba ze przyjade tylko towarzysko.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.