Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-05, 21:57   #4831
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ale próbkę Fridge czy 100% Pure?
100% Pure Przyjemny, dość gęsty, lekko tłusty, w sam raz, ale próbka nie była wydajna, nie zdążyłam go do końca poznać.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 22:09   #4832
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
100% Pure Przyjemny, dość gęsty, lekko tłusty, w sam raz, ale próbka nie była wydajna, nie zdążyłam go do końca poznać.
Ja wzięłam tę mniejszą pojemność, chyba 8 ml, bo już jestem trochę zrezygnowana. A mam jeszcze Alkemie w szafce niezaczęte
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 22:12   #4833
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Sprawdziłam te maski Garniera w Auchan, są za 21,99, była tylko bananowa. Troszkę się pomyliłam, ale to i tak lepiej niż w Carrefourze.
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-05, 22:26   #4834
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja wzięłam tę mniejszą pojemność, chyba 8 ml, bo już jestem trochę zrezygnowana. A mam jeszcze Alkemie w szafce niezaczęte
Taka pojemność i mnie by pasowała do większości kremów pod oczy, bo długo mi schodzi zużycie 15ml. A że się szybko zniechęcam jak nie widzę efektów, to nie potrafię zmeczyć opakowania
A Alkemie masz Better than botox? Jeśli tak, to dużo nie tracisz trzymając go w szafce moim zdaniem słabiutki. Naiat, która podzieliła się że mną tym kremem też zachwycona nie była. Może do użytku z jakimś serum by się nadał.

Ciekawe te kremy 100%pure. Jakoś do tej pory średnio zwracałam na nie uwagę. Tak samo jak biobj, o których pisała Korah.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Persefona, też jak szukałam, to zatrzymałam się przy Senelle, ciekawy skład bardzo, ale u mnie by wchodził w grę tylko przy jakiejś znacznej obniżce cen, podobnie jak Kivvi. Jeszcze zwróciłam uwagę na Bjobj, ciekawe te ich produkty pod oczy.
Jeśli chodzi o Kivvi to nie polecam kupować z wyprzedaży, bo nie wykorzystasz go przed upływem terminu ważności. Takie jest moje zdanie, bo on jest wydajny bardzo. Chyba, że kupować z kimś do spółki
Ale na witalnie robią promocje na te kosmetyki. Trzeba sprawdzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 05:56   #4835
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
http://niod.com/

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



to jak lekki, to odpada


ale dziwna ta strona chyba za jest za rano, ale jakoś nie ogarniam tej strony
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 08:00   #4836
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


ale dziwna ta strona chyba za jest za rano, ale jakoś nie ogarniam tej strony
Dla mnie sklep Deciem jest akurat bardzo przejrzysty, tyle że kosmetyki przez nich oferowane mają dość niestandardowe kategorie, a raczej wcale ich nie mają, więc nie można się tam sugerować podziałem na "toniki, maseczki, sera i kremy" jak to przeważnie bywa. No i akurat NIOD stosuje specyficzne nazewnictwo produktów w postaci skrótowców, więc trzeba się po prostu z każdym produktem po kolei zapoznać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 09:21   #4837
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja wzięłam tę mniejszą pojemność, chyba 8 ml, bo już jestem trochę zrezygnowana. A mam jeszcze Alkemie w szafce niezaczęte
O ile dobrze pamiętam, to sporo się zmieniło, bo kiedyś ten krem w mniejszej poj. miał 15 ml i na plants for beauty kosztował 46 zł, a duża pojemność 30 ml 82zł, ale ten sklep generalnie od dawna mi się nie podoba, bo jak dawali promo, to najpierw podnosili cenę, ale możliwe, że coś się zmieniło w tej kwestii, właścicielem jest teraz ktoś inny.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Sprawdziłam te maski Garniera w Auchan, są za 21,99, była tylko bananowa. Troszkę się pomyliłam, ale to i tak lepiej niż w Carrefourze.
I tak super cena, jak za taką pojemność

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ciekawe te kremy 100%pure. Jakoś do tej pory średnio zwracałam na nie uwagę. Tak samo jak biobj, o których pisała Korah.

Jeśli chodzi o Kivvi to nie polecam kupować z wyprzedaży, bo nie wykorzystasz go przed upływem terminu ważności. Takie jest moje zdanie, bo on jest wydajny bardzo. Chyba, że kupować z kimś do spółki
Ale na witalnie robią promocje na te kosmetyki. Trzeba sprawdzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy przetestowałaś krem pod oczy Biofficina Toscana, kojarzę, że wysyłałam Ci próbkę, co o nim sądzisz Skład wygląda bardzo ciekawie i cena też spoko, zwłaszcza w promocji, ale mnie nieco rozczarował, tzn jest bardzo przyjemny, ale delikatny i lekki, na stronie biofemina piszą, jaki to on jest intensywny i napinający niby, ale to w ogóle nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, jest zbyt delikatny, być może dla młodej skóry idealny.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość


ale dziwna ta strona chyba za jest za rano, ale jakoś nie ogarniam tej strony
Dla mnie też trochę kosmos
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 09:51   #4838
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Z mojej strony polecić mogę Montbrun Anti-Aging Concentrate Eyes Lips (skład: Aqua (Montbrun Thermal Water), Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water*, Rosa Canina Fruit Oil*, Cetearyl Alcohol, Acacia Senegal Gum, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Butyrospermum Parkii Butter*, Plukenetia Volubilis Seed oil*, Aqua, Caprylic/capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Oenothera Biennis Oil*, Persea Gratissima Oil*, Globularia Alypum Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Bisabolol*, Parfum, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glucose, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Polylysine, Sodium Levulinate, Sodium anisate.), w PL dostępny w Ekodrogerii klik. Z ostatnio używanych przeze mnie biokremów pod oczy ten jest najlepszy. Bije na głowę Kivi Antipodes (który zresztą oceniam dość źle), wg mnie jest lepszy od rozświetlającego podocznego Manuka Antipodes - bo lepiej nawilża, nie roluje się, nie czuc go aż tak pod oczami, jak Antipodes. Montbrun ma ciut lżejszą konsystencję i nadaje się na dzień, pod makijaż. A już na pewno lepiej sprawdza się od Wianka nawilżającego, Sylveco , Kivvi Ribes Nigrum, liftingującego greckiego BioSelect.

Stosowany solo na dzień i na noc(przez kilkanaście dni , ponieważ teraz stosuję go na wspomniany wyżej NIOD) bardzo ładnie nawilżył, napiął skórę, nie powodował opuchnięć, nie wpłynął jakoś spektakularnie na cienie, ale wydaje mi się, że bardzo lekko je rozjaśnił. Obecnie w duecie z NIOD stosuję tylko na dzień (na noc NIOD + bardziej odżywczy Swanicoco- ale to już nienaturalne kosmetyki) - tak sprawdza się świetnie. Konsystencja średnio - lekka. Bardzo sucha skóra pod oczami może wymagać ciut więcej (zwłaszcza na noc)
Nie jest też bardzo drogi, no i certyfikowany. Polecam do wypróbowania.
__________________
Instagram

Edytowane przez kasiamagda
Czas edycji: 2018-03-06 o 10:06
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:27   #4839
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A czy przetestowałaś krem pod oczy Biofficina Toscana, kojarzę, że wysyłałam Ci próbkę, co o nim sądzisz Skład wygląda bardzo ciekawie i cena też spoko, zwłaszcza w promocji, ale mnie nieco rozczarował, tzn jest bardzo przyjemny, ale delikatny i lekki, na stronie biofemina piszą, jaki to on jest intensywny i napinający niby, ale to w ogóle nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości, jest zbyt delikatny, być może dla młodej skóry idealny.
:
Oczywiście testowałam ale nie zrobił na mnie wrażenia żadnego. Lekki, nie widziałam nic specjalnego, w tym czasie kiedy go używałam Jednak mam taką tezę, że może się sprawdzać przy dłuższym stosowaniu. Tak miałam też z tym lotioniem BT. Na początku "no może być", po jakimś czasie "no fajny" a teraz jak mi się kończy to będzie mi go brakować
Poza tym ten krem BT dla mnie ma zbyt lekką konsystencję, ja wolę te tresciwe. Mam cienką skórę pod oczami i bardzo widoczne cienie. Bogatsza formuła, mam wrażenie, lepiej u mnie się sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:41   #4840
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Z mojej strony polecić mogę Montbrun Anti-Aging Concentrate Eyes Lips (skład: Aqua (Montbrun Thermal Water), Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water*, Rosa Canina Fruit Oil*, Cetearyl Alcohol, Acacia Senegal Gum, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Butyrospermum Parkii Butter*, Plukenetia Volubilis Seed oil*, Aqua, Caprylic/capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Oenothera Biennis Oil*, Persea Gratissima Oil*, Globularia Alypum Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Bisabolol*, Parfum, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glucose, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Polylysine, Sodium Levulinate, Sodium anisate.), w PL dostępny w Ekodrogerii klik. Z ostatnio używanych przeze mnie biokremów pod oczy ten jest najlepszy. Bije na głowę Kivi Antipodes (który zresztą oceniam dość źle), wg mnie jest lepszy od rozświetlającego podocznego Manuka Antipodes - bo lepiej nawilża, nie roluje się, nie czuc go aż tak pod oczami, jak Antipodes. Montbrun ma ciut lżejszą konsystencję i nadaje się na dzień, pod makijaż. A już na pewno lepiej sprawdza się od Wianka nawilżającego, Sylveco , Kivvi Ribes Nigrum, liftingującego greckiego BioSelect.

Stosowany solo na dzień i na noc(przez kilkanaście dni , ponieważ teraz stosuję go na wspomniany wyżej NIOD) bardzo ładnie nawilżył, napiął skórę, nie powodował opuchnięć, nie wpłynął jakoś spektakularnie na cienie, ale wydaje mi się, że bardzo lekko je rozjaśnił. Obecnie w duecie z NIOD stosuję tylko na dzień (na noc NIOD + bardziej odżywczy Swanicoco- ale to już nienaturalne kosmetyki) - tak sprawdza się świetnie. Konsystencja średnio - lekka. Bardzo sucha skóra pod oczami może wymagać ciut więcej (zwłaszcza na noc)
Nie jest też bardzo drogi, no i certyfikowany. Polecam do wypróbowania.
Ech, no patrzcie ją, co ona sobie w ogóle wyobraża, włazi tu i bez żadnej ceremonii zaczyna tę swoją gadaninę, że lepszy NAWET od tak dobrze zapowiadających się Bioselect i Kivvi, że nie bardzo drogi, że dostępny, że napina, ujędrnia, po prostu bez mrugnięcia okiem wywraca nasz poukładany świat do góry nogami i jeszcze pewnie się z nas śmieje

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Poza tym ten krem BT dla mnie ma zbyt lekką konsystencję, ja wolę te tresciwe. Mam cienką skórę pod oczami i bardzo widoczne cienie. Bogatsza formuła, mam wrażenie, lepiej u mnie się sprawdza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię takie konsystencje, ale mimo, że ATW jest jeszcze lżejszy, to robi więcej z moją skórą, konsystencja nie zawsze idzie w parze z działaniem, w moim odczuciu nie jest tak, że im gęstsza i cięższa, tym lepsza, a na pewno nie zawsze tak jest. W każdym razie BT u mnie nie działa nawet po dłuższym czasie, muszę go mieszać z ATW żeby zużyć, ten duet się natomiast bardzo spisuje, na pewno BT nie pogarsza działania ATW.

Chyba kupię pod oczy liftingujący Bema, już go na gwiazdkę kupiłam kuzynce, ale trochę nie mam odwagi jej wypytywać o działanie tego kremu, nie wiem czy jej się spodobał i czy w ogóle zaczęła go już używać.

A jeszcze patrzę na Hagi Multikrem, wydaje się ciekawy, ktoś go testował
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:55   #4841
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Z mojej strony polecić mogę Montbrun Anti-Aging Concentrate Eyes Lips (skład: Aqua (Montbrun Thermal Water), Glycerin, Centaurea Cyanus Flower Water*, Rosa Canina Fruit Oil*, Cetearyl Alcohol, Acacia Senegal Gum, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Butyrospermum Parkii Butter*, Plukenetia Volubilis Seed oil*, Aqua, Caprylic/capric Triglyceride, Cetearyl Glucoside, Hydrolyzed Rhizobian Gum, Oenothera Biennis Oil*, Persea Gratissima Oil*, Globularia Alypum Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Bisabolol*, Parfum, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Glucose, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Polylysine, Sodium Levulinate, Sodium anisate.), w PL dostępny w Ekodrogerii klik. Z ostatnio używanych przeze mnie biokremów pod oczy ten jest najlepszy. Bije na głowę Kivi Antipodes (który zresztą oceniam dość źle), wg mnie jest lepszy od rozświetlającego podocznego Manuka Antipodes - bo lepiej nawilża, nie roluje się, nie czuc go aż tak pod oczami, jak Antipodes. Montbrun ma ciut lżejszą konsystencję i nadaje się na dzień, pod makijaż. A już na pewno lepiej sprawdza się od Wianka nawilżającego, Sylveco , Kivvi Ribes Nigrum, liftingującego greckiego BioSelect.

Stosowany solo na dzień i na noc(przez kilkanaście dni , ponieważ teraz stosuję go na wspomniany wyżej NIOD) bardzo ładnie nawilżył, napiął skórę, nie powodował opuchnięć, nie wpłynął jakoś spektakularnie na cienie, ale wydaje mi się, że bardzo lekko je rozjaśnił. Obecnie w duecie z NIOD stosuję tylko na dzień (na noc NIOD + bardziej odżywczy Swanicoco- ale to już nienaturalne kosmetyki) - tak sprawdza się świetnie. Konsystencja średnio - lekka. Bardzo sucha skóra pod oczami może wymagać ciut więcej (zwłaszcza na noc)
Nie jest też bardzo drogi, no i certyfikowany. Polecam do wypróbowania.
O! To mnie zainteresowało. Dzięki za info, zwłaszcza, że jesteśmy w tym samym wieku Miałam z Montbrun jedynie balsam do ciała i też go polecam. Czy ten koncentrat pod oczy ma konsystencję kremu czy żelu?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 12:43   #4842
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ech, no patrzcie ją, co ona sobie w ogóle wyobraża, włazi tu i bez żadnej ceremonii zaczyna tę swoją gadaninę, że lepszy NAWET od tak dobrze zapowiadających się Bioselect i Kivvi, że nie bardzo drogi, że dostępny, że napina, ujędrnia, po prostu bez mrugnięcia okiem wywraca nasz poukładany świat do góry nogami i jeszcze pewnie się z nas śmieje



Ja lubię takie konsystencje, ale mimo, że ATW jest jeszcze lżejszy, to robi więcej z moją skórą, konsystencja nie zawsze idzie w parze z działaniem, w moim odczuciu nie jest tak, że im gęstsza i cięższa, tym lepsza, a na pewno nie zawsze tak jest. W każdym razie BT u mnie nie działa nawet po dłuższym czasie, muszę go mieszać z ATW żeby zużyć, ten duet się natomiast bardzo spisuje, na pewno BT nie pogarsza działania ATW.
Ja tak już mam, że przez przypadek czasem wpadnie mi coś ciekawego Ten kremik sam wpakował mi tak jakoś do koszyka przy zakupie kremu na dzień Montbrun. "Bioselecty" miałam obydwa- liftingujący (ten ani-age) w mojej opinii niezbyt udany, rozświetlający juz lepszy. O kivvi tym droższym słyszałam dobre opinie, ale Ribes to wg mnie pielęgnacja jednak dla ok 20-latek.
Nie wszystkie biokremy pod oczy pamiętam - bo i odlewki miałam, i próbki, ale....no niestety, mieszanka olejów, emulgatorów i wody/ hydrolatu (czy w ciut drozszych odrobiny kwasu hialuronowego)to już dla mnie zbyt mało.A niestety, biokosmetyka z, powiedzmy średniej, czasem też niestety wyższej półki opiera się głównie na tym. Jeszcze, żeby te oleje były jakieś bardziej wartościowe, a nie tylko jojoba, wg mnie kompletnie nie nadająca się pod oczy, czy soja, slonecznik, migdał, makadamia, ewentualnie awokado czy trochę róży i to przeważnie pod koniec składu...To dla mnie zdecydowanie zbyt mało....zwłaszcza w moim wieku

W Montbrun jest przynajmniej sepilift (dipalmitoyl hydroxyproline), który u mnie działa rzeczywiście dobrze (robiłam sobie z nim kosmetyki).

Ale , jak pisałam, dla bardzo suchej skóry może być zbyt słaby. On dobrze nawilża, ale niespecjalnie natluszcza.
Na widoczne prasowanie zmarszczek, likwidowanie opuchlizny i rozjaśnianie cieni nie ma co liczyć - tu trzeba szukać większej ilości składników aktywnych, peptydów itp... Aczkolwiek u mnie ten niepozorny kremik plasuje się wyżej na podium niż większość bio hitów podocznych blogosfery czy forum. Nie pobije za to na pewno Hylamide czy NIOD (ale te nienaturalne są, za to rewelacyjnie działające)

Montbrun działa też bardzo dobrze na usta, więc jeśli komuś nie pasowałby jako podoczny to zawsze można użyć do ust

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
O! To mnie zainteresowało. Dzięki za info, zwłaszcza, że jesteśmy w tym samym wieku Miałam z Montbrun jedynie balsam do ciała i też go polecam. Czy ten koncentrat pod oczy ma konsystencję kremu czy żelu?
To jest taki gęstszy kremo-żel. Załączam fotkę : od lewej Antipodes gruszkowy na noc, Montbrun na dzień, Montbrun pod oczy, Biofficina Soothing Lotion
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kremy.jpg (258,0 KB, 52 załadowań)
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:11   #4843
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Doszły do mnie moje peptydowe sera z Sidmool. Zaczynam testy od dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:22   #4844
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość

To jest taki gęstszy kremo-żel. Załączam fotkę : od lewej Antipodes gruszkowy na noc, Montbrun na dzień, Montbrun pod oczy, Biofficina Soothing Lotion
Dzięki
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:54   #4845
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A coś wiemy o tych kremach?
https://cedrynek.pl/pl/p/Marilou-Bio...drniajacy/2168
https://cedrynek.pl/pl/p/Organic-Sur...-pod-oczy/1659
https://cedrynek.pl/pl/p/Avril-Krem-...arganowym/1621
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 19:16   #4846
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
A Alkemie masz Better than botox? Jeśli tak, to dużo nie tracisz trzymając go w szafce moim zdaniem słabiutki. Naiat, która podzieliła się że mną tym kremem też zachwycona nie była. Może do użytku z jakimś serum by się nadał.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie napisane. Ten krem to chyba największe moje rozczarowanie - tym bardziej za taką cenę.

Wielu z kremow o których piszecie nie znam i nawet nie bralam pod uwage. Jakos zaufalam opiniom internetowym przy swoich dotychczasowych wyborach- alkemie, fridge, benton i chyba czas przestac
__________________
Jestem...żoną
Jestem...mamą
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 19:44   #4847
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie sklep Deciem jest akurat bardzo przejrzysty, tyle że kosmetyki przez nich oferowane mają dość niestandardowe kategorie, a raczej wcale ich nie mają, więc nie można się tam sugerować podziałem na "toniki, maseczki, sera i kremy" jak to przeważnie bywa. No i akurat NIOD stosuje specyficzne nazewnictwo produktów w postaci skrótowców, więc trzeba się po prostu z każdym produktem po kolei zapoznać.
no moze to tylko takie wrażenie, bo strona jest troche niestandardowa
w każdym razie zapisuje
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:03   #4848
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Ja tak już mam, że przez przypadek czasem wpadnie mi coś ciekawego Ten kremik sam wpakował mi tak jakoś do koszyka przy zakupie kremu na dzień Montbrun. "Bioselecty" miałam obydwa- liftingujący (ten ani-age) w mojej opinii niezbyt udany, rozświetlający juz lepszy. O kivvi tym droższym słyszałam dobre opinie, ale Ribes to wg mnie pielęgnacja jednak dla ok 20-latek.
Dzięki za fotkę No ja byłam zadowolona, a po kilku użyciach wręcz zachwycona tym anti age Bioselect, ale miałam tylko próbkę, co prawda bardzo wydajna i używałam chyba przez 2 tyg. raz dziennie z kilkoma przerwami jednodniowymi, ale to zawsze tylko próbka i tak naprawdę nie wiem czy dała mi rzetelny pogląd na ten kosmetyk.

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Doszły do mnie moje peptydowe sera z Sidmool. Zaczynam testy od dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To czekamy na opinię

Pierwszy wygląda średnio składowo, sodium benzoate to konserwant zaraz za powszechnymi składnikami, drugi dla mnie za drogi, a o trzecim czytałam opinie na ecco-verde, to piszą że jest raczej dla młodszych cer 20+, ale cena i pojemność spoko. Opinie na cedrynku nie są wiarygodne, kiedyś znalazłam u nich w opiniach wyrywki z moich własnych recenzji na kwc, bez mojej wiedzy i zgody, z resztą innych wizażanek też, wyrywki z recenzji różnych osób, w tym mojej, były posklejane w kupę, jako jedna opinia i podpisane, jako należące do klientki sklepu, tych fałszywych opinii było dużo, z resztą możliwe, że nadal są, bo ja osobiście zażalenia nie złożyłam, chociaż może powinnam. Byłam w szoku lekkim Ale dzięki, że mi przypomniałaś o tym sklepie, bo te mnie zainteresowały jeszcze:
https://cedrynek.pl/pl/p/Skin-Blosso...itamina-E/1084
https://cedrynek.pl/pl/p/MaterNatura...ietlikiem/2028


Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Świetnie napisane. Ten krem to chyba największe moje rozczarowanie - tym bardziej za taką cenę.

Wielu z kremow o których piszecie nie znam i nawet nie bralam pod uwage. Jakos zaufalam opiniom internetowym przy swoich dotychczasowych wyborach- alkemie, fridge, benton i chyba czas przestac
No właśnie ja często tak mam, że coś trafi w moje ręce i okazuje się bardzo fajne, a w sieci opinie ma średnie, a jak coś jest ponoć super, wychwalane wszędzie, to u mnie jest wielkie rozczarowanie, nie zawsze, ale często.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:15   #4849
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No właśnie ja często tak mam, że coś trafi w moje ręce i okazuje się bardzo fajne, a w sieci opinie ma średnie, a jak coś jest ponoć super, wychwalane wszędzie, to u mnie jest wielkie rozczarowanie, nie zawsze, ale często.
Ja też tak mam i przypuszczam, że główne powody to po pierwsze moja bardzo mała potrzeba okluzji a po drugie duża wybredność skóry na pH i skład produktów myjących. Jak dodać jeszcze większą wybredność w kwestii lepienia się kosmetyków, niespecjalną sympatię dla gliceryny, to odpada mi naprawdę duża część rynkowej oferty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 20:23   #4850
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też tak mam i przypuszczam, że główne powody to po pierwsze moja bardzo mała potrzeba okluzji a po drugie duża wybredność skóry na pH i skład produktów myjących. Jak dodać jeszcze większą wybredność w kwestii lepienia się kosmetyków, niespecjalną sympatię dla gliceryny, to odpada mi naprawdę duża część rynkowej oferty.
Ja oczywiście też odsuwam na bok kosmetyki ze składnikami, których nie lubię, ale już szukając wśród takich, które mogłyby mi się spodobać, to przychodzi rozczarowanie, bo ktoś tak strasznie, ale to strasznie polecał, bo nie miał w życiu nic "tak" dobrego, że go to uratowało, i bla bla bla. a mnie po pierwszym użyciu po prostu aż cofa, bo to coś nie działa, działa źle i aż się dziwię, że ktoś mógł być tak zachwycony czymś, co nie robi nic.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:41   #4851
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja oczywiście też odsuwam na bok kosmetyki ze składnikami, których nie lubię, ale już szukając wśród takich, które mogłyby mi się spodobać, to przychodzi rozczarowanie, bo ktoś tak strasznie, ale to strasznie polecał, bo nie miał w życiu nic "tak" dobrego, że go to uratowało, i bla bla bla. a mnie po pierwszym użyciu po prostu aż cofa, bo to coś nie działa, działa źle i aż się dziwię, że ktoś mógł być tak zachwycony czymś, co nie robi nic.
Coś w tym jest
Często jak czytam opinie dobre o produkcie i sprawdzam co ciekawego w danym kosmetyku jest, to okazuje się że niewiele Ale może tak są dobrze ułożone proporcje, że po prostu kosmetyk działa? Nie wiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 20:51   #4852
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Coś w tym jest
Często jak czytam opinie dobre o produkcie i sprawdzam co ciekawego w danym kosmetyku jest, to okazuje się że niewiele Ale może tak są dobrze ułożone proporcje, że po prostu kosmetyk działa? Nie wiem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe, najlepszym przykładem jest taka np. Termalna woda, albo hydrolat , w składzie to przecież tak samo aqua albo water, ew. dodany jakiś przedrostek, ale różnica w porównaniu ze zwykłą wodą jest kolosalna.

To prawda, są czasem takie kosmetyki, których składy są tak banalne, że szkoda w ogóle na nie patrzeć, ale gdy przypadkiem trafią w ręce i okażą się świetne, to jest zaskoczenie i zdziwienie, bo nie można znaleźć składnika, który za to cudowne działanie odpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 22:00   #4853
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Do 8 marca w sklepie Fresh&Natural 20% zniżki i darmowa dostawa (paczka w ruchu od dowolnej kwoty, paczkomat od 20 zł, kurier od 100 zł).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 08:37   #4854
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Pierwszy wygląda średnio składowo, sodium benzoate to konserwant zaraz za powszechnymi składnikami, drugi dla mnie za drogi, a o trzecim czytałam opinie na ecco-verde, to piszą że jest raczej dla młodszych cer 20+, ale cena i pojemność spoko. Opinie na cedrynku nie są wiarygodne, kiedyś znalazłam u nich w opiniach wyrywki z moich własnych recenzji na kwc, bez mojej wiedzy i zgody, z resztą innych wizażanek też, wyrywki z recenzji różnych osób, w tym mojej, były posklejane w kupę, jako jedna opinia i podpisane, jako należące do klientki sklepu, tych fałszywych opinii było dużo, z resztą możliwe, że nadal są, bo ja osobiście zażalenia nie złożyłam, chociaż może powinnam. Byłam w szoku lekkim Ale dzięki, że mi przypomniałaś o tym sklepie, bo te mnie zainteresowały jeszcze:
https://cedrynek.pl/pl/p/Skin-Blosso...itamina-E/1084
https://cedrynek.pl/pl/p/MaterNatura...ietlikiem/2028
Co do Cenrynka, to ja również znalazłam moje opinie z bloga podpisane innym imieniem na ich stronie. Nie wiem, ile jest tego, bo akurat przypadkiem trafiłam. Te, które wyłapałam zgłosiłam do sklepu i je usunęli.

Ciężki wybór, co do dobrego kremu pod oczy

Jestem oczarowana serum do twarzy Bio IQ. Nie żałuję wydania na nie 99 zł. Coraz bardziej podoba mi się ta marka.

Z okazji Dnia Kobiet sklep https://unikalnekosmetyki.pl/
15% na cały asortyment kod Kobieta15 oraz na markę Living Nature 3 za 2 (kupisz 2 produkty, a 3 dostajesz gratis) kod Living.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2018-03-07 o 09:03
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 12:43   #4855
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Robi się coraz cieplej to pora na zmianę pielęgnacji. Już zauważyłam zmianę w kondycji cery. Pod oczy wszystko podchodzi. Tłuste kremy czas pożegnać. Niedługo Wrzucę moje zakupy. Zamówiłam serum do twarzy, tonik i odżywkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 14:15   #4856
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Robi się coraz cieplej to pora na zmianę pielęgnacji. Już zauważyłam zmianę w kondycji cery. Pod oczy wszystko podchodzi. Tłuste kremy czas pożegnać. Niedługo Wrzucę moje zakupy. Zamówiłam serum do twarzy, tonik i odżywkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam po mrozach przesuszoną cerę i wszystkie tłuściochy wchłaniam chętnie
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 15:57   #4857
Meteourm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

to i ja sie wypowiem, kupilam sobie ostatnio XXXdo liftingu, i jestem calkiem zadowolona. skora taka jakby mlodsza i jedrniejsza, ciezko sie poznac w lustrze czasami ;P

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-03-07 o 17:39
Meteourm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 16:07   #4858
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

U mnie bez zmian w kwestii pielęgnacji. Zima jest mojej cerze obojętna. Jedynie ubolewam, że trzeba wrócić do filtrów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 17:19   #4859
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Meteourm Pokaż wiadomość
to i ja sie wypowiem, kupilam sobie ostatnio [...] do liftingu, i jestem calkiem zadowolona. skora taka jakby mlodsza i jedrniejsza, ciezko sie poznac w lustrze czasami ;P
Post nie na temat, to nie są naturalne kosmetyki.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie bez zmian w kwestii pielęgnacji. Zima jest mojej cerze obojętna. Jedynie ubolewam, że trzeba wrócić do filtrów.
Mojej tłustej skórze twarzy suche powietrze służy bardzo dobrze, rzecz ma się zupełnie inaczej jeśli chodzi o włosy i resztę ciała, dla tych partii, które są raczej normalne jest zdecydowanie za sucho
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 20:10   #4860
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pamiętasz, które miałaś Bo mają różne te formuły, każda wygląda inaczej.
Miałam:
- https://e-naturalne.pl/pl/p/Krem-pod...a-dojrzala/561
- https://e-naturalne.pl/pl/p/Krem-pod...nawilzenie/562 Ten był lepszy od pierwszego.

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Dziewczyny a miała któraś z Was produkty Trilogy? W moim TKMaxxie są zestawy RoseHip: 1 zestaw z mgiełką i kremem do rąk, 2 zestaw z olejkiem rosehip antioxidant+, kremem i mleczkiem (to zestaw do cery normalnej/ suchej). Ten krem do twarzy, to obawiam się, ze będzie dla mnie za tłusty, ale ciekawi mnie olejek. Już dawno chciałam wypróbować olejek różany, ponoć działa na przebarwienia.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.