Praca w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-12, 12:31   #1
patrycjaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2

Praca w domu


Witam Interesuje mnie praca w domu, dużo jest ofert w internecie, ale połowę z nich to ,,oszustwo''. Dlatego może ktoś z was pracował kiedyś w domu i ma jakiś namiar. Siedzę w domu ponieważ opiekuje się synkiem, narzeczony pracuje, ale dobrze by było jak coś jeszcze by wpadło do kieszeni.

Edytowane przez patrycjaa04
Czas edycji: 2013-12-12 o 12:33
patrycjaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 20:20   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez patrycjaa04 Pokaż wiadomość
Witam Interesuje mnie praca w domu, dużo jest ofert w internecie, ale połowę z nich to ,,oszustwo''. Dlatego może ktoś z was pracował kiedyś w domu i ma jakiś namiar. Siedzę w domu ponieważ opiekuje się synkiem, narzeczony pracuje, ale dobrze by było jak coś jeszcze by wpadło do kieszeni.
Raczej jak ktoś ma znaną i pewną możliwość dorobienia sobie to się z Tobą nie podzieli, niestety. Legalnych możliwości pracy w domu, w ramach podwykonawstwa, jest bardzo mało. Za to jest ogrom możliwości otworzenia własnego biznesu - tylko musisz pogłówkować.
Ile synek ma lat/miesięcy?
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 11:22   #3
patrycjaa04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w domu

Synek ma 2 latka
patrycjaa04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 13:53   #4
smiley_face
Przyczajenie
 
Avatar smiley_face
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 6
Dot.: Praca w domu

Może pomyśl nad jakimś własnym biznesem. Możesz nawet otworzyć mini punkt opieki nad dziećmi. Twój maluch miałby towarzystwo.
__________________
Cheer up!
smiley_face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 14:20   #5
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez patrycjaa04 Pokaż wiadomość
Synek ma 2 latka
A nie chcesz znaleźć pracy na etat? Właściwie teraz to może iść prawie do przedszkola chyba (choć nie jestem pewna, aczkolwiek w przedszkolu prywatnym na pewno).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:24   #6
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez patrycjaa04 Pokaż wiadomość
Witam Interesuje mnie praca w domu, dużo jest ofert w internecie, ale połowę z nich to ,,oszustwo''. Dlatego może ktoś z was pracował kiedyś w domu i ma jakiś namiar. Siedzę w domu ponieważ opiekuje się synkiem, narzeczony pracuje, ale dobrze by było jak coś jeszcze by wpadło do kieszeni.
A jakie masz wykształcenie? Może mogłabyś robić w domu małe zlecenia?

Jeżeli mieszkasz w sporym mieście, to możesz dosyć łatwo rozkręcić mały biznes, aczkolwiek dopóki nie wiesz, czy przychody pokryją koszty, nie robiłabym tego legalnie, bo możesz tylko stracić. Jeśli dobrze gotujesz, możesz np. zaproponować kawiarniom własne wypieki, można na tym trochę zarobić.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
A nie chcesz znaleźć pracy na etat? Właściwie teraz to może iść prawie do przedszkola chyba (choć nie jestem pewna, aczkolwiek w przedszkolu prywatnym na pewno).
Nie wiem, czy prywatne przedszkole to dobry pomysł, bo nierzadko cały zarobek idzie na opłacenie takiego przedszkola, więc być może szkoda zachodu. Może być też tak, że autorka nie jest zainteresowana pracą na etacie i/lub nie chce posyłać dziecka do przedszkola. Zadała jednak pytanie o pracę w domu, więc myślę, że odpowiedziami na ten temat jest najbardziej zainteresowana
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 20:34   #7
gabafunkia
Raczkowanie
 
Avatar gabafunkia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 151
Dot.: Praca w domu

ja będąc na urlopie wychowawczym pisałam teksty dla pozycjonerów (branża internetowa seo);
"poważna" praca to może nie była ale parę groszy do kieszeni wpadło.
Przede wszystkim to "zajęcie" dla tych którzy mają dużą łatwość pisania i wiedzę ogólna. Na rynku jest kilka takich serwisów, osobiście sprawdziam jeden.
Nie wiem jak to teraz wygląda, czy rynek nie jest przesycony takimi ofertami ale można spróbować.
__________________
mój blog o zdrowym odżywianiu : KLIK
gabafunkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 01:55   #8
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
A jakie masz wykształcenie? Może mogłabyś robić w domu małe zlecenia?

Jeżeli mieszkasz w sporym mieście, to możesz dosyć łatwo rozkręcić mały biznes, aczkolwiek dopóki nie wiesz, czy przychody pokryją koszty, nie robiłabym tego legalnie, bo możesz tylko stracić. Jeśli dobrze gotujesz, możesz np. zaproponować kawiarniom własne wypieki, można na tym trochę zarobić.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------


Nie wiem, czy prywatne przedszkole to dobry pomysł, bo nierzadko cały zarobek idzie na opłacenie takiego przedszkola, więc być może szkoda zachodu. Może być też tak, że autorka nie jest zainteresowana pracą na etacie i/lub nie chce posyłać dziecka do przedszkola. Zadała jednak pytanie o pracę w domu, więc myślę, że odpowiedziami na ten temat jest najbardziej zainteresowana
Wątpię, by kawiarnia chciała wziąć wypieki, jeśli robiłaby to na czarno - co by było, gdyby się ktoś rozchorował? Tak na chłopski rozum.

Wiesz, co do pracy na etacie i jednoczesnym przedszkolu prywatnym - ja myślę, że ważna jest ciągłość pracy w zawodzie - nieważne, jakim kosztem. Jeśli przesiedzi w domu i później będzie chciała pracować to będzie miała dużo trudniej. Napisałam może tak bardziej to, co myślę o siedzeniu w domu, wiem, że może to niepoważne czy coś, ale jakoś ciężko mi patrzeć na takie osoby, bo wiem, jaka jest sytuacja na rynku pracy.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 18:51   #9
cza_czaa
Przyczajenie
 
Avatar cza_czaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w domu

Hej,
ja ostatnio zaczęłam się trochę interesować pracą w domu, a że komputer -nasze okno na świat zawsze jest dostępny to pomyślałam, że może zarabianie w sieci. Coś tam poszukałam i muszę przyznać, że nie każde to oszustwo. Oczywiście nie mówię tu o ofertach: "O Matko Święta ile to ja zarobiłam, pływam w kasie, takie miliony!" tylko o czymś gdzie trzeba się trochę postarać - ale warto.
Znajomy, który już wypróbował tę firmę polecał, więc skoro on może to czemu ja mam nie dać rady?
Po krótce mówiąc: rejestrujesz się, dostajesz darmową stronę gdzie są produkty firmy (np kredyty, pożyczki, lokaty, ubezpieczenia,darmowe jazdy testowe samochodami, abonamenty komórkowe czy telewizyjne i wiele wiele innych) jeżeli znajdziesz osobę zainteresowaną na dany produkt dajesz jej krótki wniosek do wypełnienia (albo sama klika na tej darmowej stronie) ona dostaje to czego chce-bo dzwoni do niej konsultant, ona się go radzi i umawia na spotkanie, czy zawiera umowę, już jak tam chce.
Ta osoba i tak szukając np. pożyczki by to zrobiła-znalazła stronę, zostawiła swoje dane żeby odezwał się do niej konsultant. I chodzi o to, że taka osoba chodzi najpierw po forach stronach internetowych, pyta znajomych żeby zebrać informacje, np jaką pożyczkę warto wziąć. Ty znajdując taką osobę możesz np powiedzieć jej, że może wypełnić kilka wniosków, zadzwoni do niej kilka konsultantów, ona wysłucha ofert nie ruszając się nawet z domu i wybierze co jej najbardziej odpowiada.
Sposób zarabiania jest nieinwazyjny i nienachalny. Nic nie tracimy. Kasa jest wypacana od 150 zł (czyli np 3 wnioski po 50 zł) i już mamy 150 zł na koncie. A jeśli nie zarabiamy nic to po prostu nie dostajemy nic na konto. Nie ponosimy żadnej kary.
Można także posługiwać się aplikacją mobilną, wtedy te wnioski można dać komuś do uzupełnienia przez smartphona (np nie wiem:u cioci na imieninach?)
Ja w tym działam od jakiegoś czasu i dorabiam sobie w ten sposób do pensji. Konsultant w tej firmie (firma nazywa się ComperiaLead) wszystkiego mnie nauczył bo byłam mega zielona w temacie i powiedział mi jak zrobić żeby mieć więcej wniosków. Ja osobiście polecam. W zależności od tego ile czasu poświęcimy tyle zarobimy, ale nawet 150 zł miesięcznie to już coś na początek.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany: SPAM
__________________
- wiesz jak wychować kota?
- nie da się?
- nie da się to tylko odwrócić hełmu na drugą stronę...

jakwychowackota.cba.pl

Edytowane przez Akane
Czas edycji: 2013-12-19 o 08:53 Powód: nieopłacona reklama
cza_czaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.