Czy ten zwiazek ma jeszcze sens? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 06:52   #1
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86

Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?


...

Edytowane przez Kaza86
Czas edycji: 2009-03-06 o 08:49
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:25   #2
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

A czy ten kryzys nie pojawia się raz w miesiącu przed okresem?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:26   #3
Kaza86
Rozeznanie
 
Avatar Kaza86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: . . .
Wiadomości: 867
GG do Kaza86
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
A czy ten kryzys nie pojawia się raz w miesiącu przed okresem?
Heh, czasami pojawia sie przed okresem, ale nie zawsze
Kaza86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 08:47   #4
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

...

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:39
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:14   #5
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Kaza86 Pokaż wiadomość
Jestem z chlopakiem 9 miesiecy. Gdy wracam pamiecia do naszych poczatkow, to widze, ze juz na poczatku mialam co na nas watpliwsci. Mialam jednak nadzieje, ze z czasem mina. Tak sie jednak nie stalo. Wydaje mi sie, ze nie kocham swojego chlopaka i nigdy go nie kochalam.

Jestem z nim, bo dobrze sie z nim czuje, naprawde super. On wie o moich watpliwosciach i ciagle ma nadzieje, ze mi przejda. Czasami jest taki okres, ze jest mi z nim super, mam ochote go przytulac, calowac i mysle, ze jednak go kocham. Potem przychodzi kryzys - wszystko mnie w nim drazni i nie wiem czy chce z nim byc.

Sama juz nie wiem co powinnam zrobic. Nie chce niszczyc tego zwiazku. Ciagle wierze, ze jakos sie miedzy nami ulozy. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
Weź kartke, długopis i wypisz + i - tego związku i będziesz miała odpowiedz na pytanie zawarte w temacie. Gorzej jak będzie remis
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:23   #6
Psytulaneczka
Przyczajenie
 
Avatar Psytulaneczka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Ahhh.. pamiętam że przeżywałam to samo na początkach swojego związku...
Też wypisywałam sobie i plusy i minusy.. i było tak że wszystkiego było po równo
Teraz to wszystko przeszło.. może to się zmienia z biegiem czasu ? może wcześniej bałam się związku ? wiem jedno, zawsze trzeba widzieć to małe światełko w tunelu a zawsze może się polepszyć
Psytulaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:23   #7
assantea
Raczkowanie
 
Avatar assantea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 199
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Kiedyś też tak miałam. Nie zakochałam się "od pierwszego wejrzenia" ale chłopak był naprawdę interesujący i chciałam dać sobie i jemu szansę na zbudowanie czegoś fajnego. Mimo, że się z nim spotykałam miałam ciągle pewne wątpliwości. Niestety nic z tego nie wyszło. Nie czułam tej chemii, tych motylków, stanu totalnego zakochania. Dałam sobie spokój. Powiedziałam mu że minęły dwa miesiące a ja nadal nie czuję tego stanu zakochania więc raczej już nic się w tym temacie nie zmieni. Zrozumiał, mimo że było mu przykro. Teraz mamy sporadyczny kontakt. Ale wiem że on kogoś ma i jest szczęsliwy a ja od dwóch lat jestem z cudownym człowiekiem, do którego poczułam cos niesamowitego juz przy pierwszym spotkaniu Przemysl więc raz jeszcze na spokojnie co tak naprawdę do niego czujesz i podejmij decyzję. Kiedys ktos madrze powiedział że trzeba się tak mocno zakochac na poczatku żeby tego zakochania starczyło później na całe życie. I tego Ci życzę
assantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 09:37   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Ja bym do takiej rozrachunkowej tabelki plusów i minusów dodała jeszcze rubryczki chłopak i kolega/przyjaciel. Może super się z nim rozumiesz właśnie na takiej kumpelsko-przyjacielskiej stopie, a jako chłopak Cię drażni.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 09:37   #9
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Ja poznałam Tżta i nie podobał mi się, nie zakochałam się ale tak jakoś wyszło,że zaczeliśmy być parą...nie czułam motylków w brzuchu itp. ale ja jestem z takich co nie podchodzą emocjonalnie do tych spraw tylko rozsądnie...niestety;-)

nie wiem kiedy przyszło uczucie ale na pewno nie od razu, jak już to po paru miesiącach....jestem z Tżtem nada 3.5 roku...a jednak nie zaczeło się od zakochania i szybszego bicia serca.

Natomiast moim zdaniem tak powinno i najczęściej jest na początku- zakochanie i wszystko co się z tym wiąże, wiec jeśli Ty masz już teraz takie wątpliwości to racja-warto przemyśleć czy ten związek ma sens.

Może sama siebie oszukujesz i jesteś z nim dlatego,że chcesz z kimś być i nie chcesz być sama. Zastanów się czy chcesz marnować swoje życie przy kimś kogo być może nie kochasz...
może warto rozstać się i wtedy zobaczyć czy bardzo tęsknisz i czego Ci brakuje, czego potrzebujesz...

zawsze decyzja o rozstaniu jest trudna ale im wcześniej ją podejmiesz tym lepiej dla Ciebie i chłopaka...
no chyba,że chcesz dać wam wiecej czasu i próbować...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 10:11   #10
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja poznałam Tżta i nie podobał mi się, nie zakochałam się ale tak jakoś wyszło,że zaczeliśmy być parą...nie czułam motylków w brzuchu itp. ale ja jestem z takich co nie podchodzą emocjonalnie do tych spraw tylko rozsądnie...niestety;-)

nie wiem kiedy przyszło uczucie ale na pewno nie od razu, jak już to po paru miesiącach....jestem z Tżtem nada 3.5 roku...a jednak nie zaczeło się od zakochania i szybszego bicia serca.
miałam identycznie. nie czułam zbyt wiele do niego na początku związku- po prostu uwielbiałam spędzać z nim czas, rozmawiać. teraz po 2 latach bycia razem mogę powiedzieć, że to mężczyzna mojego życia i chcę u jego boku się zestarzeć.

zakochanie i miłość to dwie różne sprawy. czasem zakochanie nie przeradza się w miłość, a czasem miłość przychodzi bez zakochania. czy przyjdzie w Twoim przypadku- tego nie wiem.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 10:19   #11
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Kiedyś, przez ponad rok byłam w takim związku. Miałam dokładnie tak samo jak Ty - od początku wątpliwości i nadzieja, że kiedyś miną. Były momenty, że wydawało mi się, że go kocham, ale były chwile, że czułam, że to nie to. Mimo to tkwiłam w tym, bo było mi dobrze, on był cudownym facetem itd itp. I to był błąd. Wszystko rozpadło się z wielkim hukiem. I mimo że go nie kochałam to swoje się nacierpiałam i morze łez wylałam. Szczerze mówiąc to nie polecam. Im wcześniej tym lepiej. Nie ma co oszukiwać siebie i partnera.
Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100 %

Tez to przerabiałam

Dla mnie to, że są wątpliwości tego typu Czy kochasz ? Oznacza, że nie kochasz go wcale a próbujesz sobie to wmówić, przekonać się że byłoby tak dobrze dla Ciebie. Ale gdbyś miała pokochac, tak naprawdę, stało by się to już dawno i nie miałabyś tego typu wątpliwości. To sie wie i już

Co do innych wypowiedzi (Chii i Vilandre), autorka nie rozważa tu zakochania ale kochania samego w sobie, i od czego by się to miało nie zaczać (pomijając te osławione motylki) to po roku powinna wiedzieć, czy KOCHA CZY NIE. To chyba oczywiste, czy nie ?

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-11-27 o 10:21
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 10:40   #12
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

słuchaj, odpowiedz sobie na proste pytanie i to będzie jednoznaczne z odpowiedzią czy powinnaś z nim być. TAK albo NIE. Kochasz go...? (nie ma, że czasem... albo się kocha albo nie)!!!!
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:04   #13
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Weź kartke, długopis i wypisz + i - tego związku i będziesz miała odpowiedz na pytanie zawarte w temacie. Gorzej jak będzie remis

ale przeciez wieksza ilosc plusow moze zostac przytłoczona przez choc 1 minus ktory ja drazni (np. on pali, on malo czasu jej poswieca, on nie liczy sie z jej zdaniem) taki jeden minusik ma wg nmie wieksza ujemna wage niz plusiki jest milo jest delikatny dobrze caluje itp

autorce watku powiem tak:
sa 2 opcje czesto z takiego luznego niezaangazowanego zwiazku rodzi sie uczcucie i sa to zwiazki dluzsze bardziej stabilne niz te u ktorych szybko przyszlo zauroczenie szybko minelo i sie wypaliło
z drugiej strony moze przyjsc nuda i zniechecenie a bedziecie ze soba tylko z przyzwyczajenia i obawy przed byciem samemu. wybor nalezy do was.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:59   #14
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

A mnie wyliczanka na PLUSY i MINUSY nic nie daje, i choćby była przewagA minusów to na końcu mi wychodzi, że mimo minusów KOCHAM GO , więc co z tego że są minusy

Kocha się za coś według Was, czy mimo czegoś ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:06   #15
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
ale przeciez wieksza ilosc plusow moze zostac przytłoczona przez choc 1 minus ktory ja drazni (np. on pali, on malo czasu jej poswieca, on nie liczy sie z jej zdaniem) taki jeden minusik ma wg nmie wieksza ujemna wage niz plusiki jest milo jest delikatny dobrze caluje itp
Dlatego trzeba umiejetnie wyważyć + i - oraz zastanowić czy z tymi minusami naprawde nie da się nic zrobić na lepsze.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:08   #16
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Kocha się za coś według Was, czy mimo czegoś ?
Jak kochać to mimo wszystko.
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:13   #17
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Kocha się za coś według Was, czy mimo czegoś ?
Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Jak kochać to mimo wszystko.
Przepraszam ale jak będzie Was ktoś poniżał, bił itp. to też będziecie mimo to kochać?
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2008-11-27 o 12:14
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:13   #18
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez MacyRose Pokaż wiadomość
Jak kochać to mimo wszystko.

Też tak myślę

Kochać za coś to jakby z litości, poczucia rozsądku,np. wypada mi go kochać bo jest dla mnie taki dobry

Wrocłavianko nie mam na myśli przemocy oczywiście, ale taka wylicznka to dla mnie dziecinada, no bo co mam zapisać cechy charakteru i postawić na szali co lepsze ? Nie wiem ale nie potrafię tak myśleć o związku, miłości ....

I jeszcze editnę sobie
tak mi przyszło do głowy, czy jakiś mężczyzna wpadłby na taki pomysł, rozkładania swojej miłości na czynniki pierwsze, minusy- plusy, NIGDY ! Oni zawsze wiedzą czy kochają, jak nie to mówią żegnaj i tyle w temacie.....A że jesteś, miła, dobra, uczynna, oddana nie wpłynie na ich decyzję by z Tobą zostać, no może na chwilę........
Faceci kochają zołzy tak? A kobiety co ? Niby inaczej ?

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2008-11-27 o 12:21
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 12:28   #19
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

...

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2012-04-01 o 16:39
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 12:42   #20
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Zgadzam się.
Bez sensu jest dla mnie takie wyliczanie co jest na plus a co na minus.
Facet może mieć mnóstwo zalet, ale jak nie ma uczucia to bez sensu tkwić w takim związku. Tym bardziej jeśli on kocha. To trochę takie bezduszne. Jak będzie dużo plusów to sobie z nim będę, bo mi tak wygodnie. A co z jego uczuciami?

Dokładnie to miałam na myśli

I tak w tym przypadku co pisałaś, że ma tyle zalet i zostajemy z nim z tego powodu (przewaga plusów) i hipotetycznie poznajemy takiego DRANIA który nam zawróci w głowie i co się dzieje ...........Zostawiamy tego DOBREGO, na rzecz DRANIA (dużo minusów typu- bałaganiarz, niesłowny, pali, rozrywkowy zbyt, zbyt przystojny....)
I myslicie, że ma miejsce wtedy wyliczanka ?

Idziemy za tym uczuciem, licząc że będzie dobrze, bo miłośc wiele tłuamczy (prócz przemocy i innych patologii), że ten DRAŃ tak oszaleje na naszym punkcie, że z czasem minusy przerodzą się w plusy, w sensie zmieni co nam przeszkadza, przecież ludzie dla siebie sa zdolni do pewnych zmian w związku
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 13:22   #21
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez assantea Pokaż wiadomość
Kiedyś też tak miałam. Nie zakochałam się "od pierwszego wejrzenia" ale chłopak był naprawdę interesujący i chciałam dać sobie i jemu szansę na zbudowanie czegoś fajnego. Mimo, że się z nim spotykałam miałam ciągle pewne wątpliwości. Niestety nic z tego nie wyszło. Nie czułam tej chemii, tych motylków, stanu totalnego zakochania. Dałam sobie spokój. Powiedziałam mu że minęły dwa miesiące a ja nadal nie czuję tego stanu zakochania więc raczej już nic się w tym temacie nie zmieni. Zrozumiał, mimo że było mu przykro. Teraz mamy sporadyczny kontakt. Ale wiem że on kogoś ma i jest szczęsliwy a ja od dwóch lat jestem z cudownym człowiekiem, do którego poczułam cos niesamowitego juz przy pierwszym spotkaniu Przemysl więc raz jeszcze na spokojnie co tak naprawdę do niego czujesz i podejmij decyzję. Kiedys ktos madrze powiedział że trzeba się tak mocno zakochac na poczatku żeby tego zakochania starczyło później na całe życie. I tego Ci życzę
Tak jak bym swoja histroę czytała, mimo,że chałopak bym naprawde wspaniały, mądry i opiekunczy, niestety mnie tylko to jeszcze bardziej drażniło;/Rozstałam się i nastepnego dnia odetchnełam z ulgą
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 14:57   #22
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

przerabiałam sama związek z wątpliwościami... kiedy się przprowadziłam do miasta gdzie studiuje nie znałam prawie nikogo, pierwsza impreza i poznałam pana X, potem kilka razy się spotkaliśmy, był miły inteligentny itp, jakoś tak słodko mnie bajerował że mimo okresu rekonwalescencji po wcześniejszym związku postanowilam być znim... tak chyba z braku laku, jako lekarstwo na nudę i smaotność w nowym miejscu. dla mnie to było bez zobowiazań - myślałam znajdę kogoś lepszego to od odpuszcze... dla mnie to był związek na imprezy, łóżko i leniwe niedzielne przedpołudnia. dostawałam kwiaty, duzo słodkich słów aż momentami mnie mdliło i w pewnym momencie zdałam sobie sprawe że kłamię mu mówiąc że też go kocham chociaż ledwie go lubiłam. zerwałam, po czym zgodziłam się na powrót bo nie chciałam być sama zupełnie a on tak ładnie prosił. nawet trochę zaczęłam się starać co on wziął za dobrą monetę... i po roku takiej dziwnej znajomości która dla mnie była bez zobowiązań - oświadczył się. oczywiście nie przyjęłam oświadczyn, on bardzo mocno się zaangażował, zakochał... po czym totalnie załamał. skończyła się znajomość, były nawet wyrzuty sumienia... związek bez sensu dla pana X skończył się terapią u psychologa. wtedy nie miałam skrupułów - myślałam, mnie skrzywdzono w życiu 2 razy bardzo mocno, nie będę się przejmować - odpłaciłam. teraz mam fantastycznego partnera i na samą myśl, że mógłby mieć podejście takie jak ja wtedy i tak samo dobrze tuszowane przechodzą mnie ciarki.
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:30   #23
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Wrocłavianko nie mam na myśli przemocy oczywiście, ale taka wylicznka to dla mnie dziecinada, no bo co mam zapisać cechy charakteru i postawić na szali co lepsze ? Nie wiem ale nie potrafię tak myśleć o związku, miłości ....

Może to troche żle ujełam i wyszło jak wyszło Moja wina
Nie chodziło mi o to, że jak będzie więcej minusów to ma go zostawić...Raczej chodzilo mi o to, żeby sobie uporządkowała, ogarneła na kartce co się jej podoba a co nie, bo jak narazie ma jeden wielki bajzel w główce i podjęła jakąś decyzje - bo nie można w nieskoczoność kocham-nie kocham.
Pozatym tu nie chodzi o rozbieranie miłości na czynniki pierwsze tylko proste wypisanie co mi się w Nim podoba a co nie czego np. nie mam zamiaru tolerować w jego zachowaniu. Przecież w związku chodzi o kompromis i żeby obydwu stronom było dobrze. Jeżeli Autorke coś drażni to niech sobie wypisze co tak naprawde jej przeszkadza i porozmawia o tym ze swoim TŻ, bo może te wszystkie niedogodności sprawiające jej wątpliwości da się usunać.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2008-11-27 o 15:40
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:13   #24
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Może to troche żle ujełam i wyszło jak wyszło Moja wina
Nie chodziło mi o to, że jak będzie więcej minusów to ma go zostawić...Raczej chodzilo mi o to, żeby sobie uporządkowała, ogarneła na kartce co się jej podoba a co nie, bo jak narazie ma jeden wielki bajzel w główce i podjęła jakąś decyzje - bo nie można w nieskoczoność kocham-nie kocham.
Pozatym tu nie chodzi o rozbieranie miłości na czynniki pierwsze tylko proste wypisanie co mi się w Nim podoba a co nie czego np. nie mam zamiaru tolerować w jego zachowaniu. Przecież w związku chodzi o kompromis i żeby obydwu stronom było dobrze. Jeżeli Autorke coś drażni to niech sobie wypisze co tak naprawde jej przeszkadza i porozmawia o tym ze swoim TŻ, bo może te wszystkie niedogodności sprawiające jej wątpliwości da się usunać.
Ja sie ze wszystkim zgadzam co napisałaś, tylko jeśli chodzi o pierwszy post autorki to uważam, że to "wypisanie" nie pomoże jej pokochać swojego faceta naprawdę i z tego powodu nie pozbędzie się wątpliwości....

To co piszesz, jak najbardziej ale jeśli chcemy usprawnić związek, wyeliminowac te minusy, które nam wzajemnie przeszkadzają to tak, taka wyliczanka byłaby pomocna.
Ja to nazywam rachunkiem sumienia, ja ze swoim obecnym już mężem, jak na początku zamieszkaliśmy razem po 4 miesiącach znajomości to mieliśmy takie podsumowywanie, co komu przeszkadza itp. Wiele nam to dało, staraliśmy się zmienić to co przeszkadza wzajemnie i poskutkowało.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 08:40   #25
alleyezmine
Przyczajenie
 
Avatar alleyezmine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12
GG do alleyezmine Send a message via Skype™ to alleyezmine
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Hey,
Pociesze Cie lub nie, mam taka sama sytuacje z tym ze jestesmy razem troche dluzej , ciagle mam nadzieje ze bedzie lepiej.. ehh

Edytowane przez alleyezmine
Czas edycji: 2008-11-28 o 08:44
alleyezmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 09:01   #26
alleyezmine
Przyczajenie
 
Avatar alleyezmine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12
GG do alleyezmine Send a message via Skype™ to alleyezmine
Cool Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Moj zwiazek rowniez zaczal sie bez wiekszych zobowiazan i zaangazowania z mojej strony. Jednak po jakims czasie stwierdzilam ze jednak jest mi dobrze i ze to odpowiednia osoba.

Edytowane przez alleyezmine
Czas edycji: 2008-12-02 o 13:54
alleyezmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 16:46   #27
ehjano
Rozeznanie
 
Avatar ehjano
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Piekło? Niebo? Sama nie wiem.
Wiadomości: 969
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Ja byłam w takim związku... Tyle tylko ze u mnie to wglądało nieco inaczej bo ja nie szukałam rozrywki na nudne dni ale lekarstwa na serducho. Nie udało sie -efekt był taki ze w końcu nie wytrzymałam, zdradziłam i jeszcze sama mu o tym powiedziałam. Niby mi wybaczył... ale ja powiedziam ze potrzebuje to wszystko przemyslec... Chodz wina była moja i tylko moja, bo on przeciez nie kazał mi zdradzić. I wymysliłam ze jednak nie, ze lepiej zostać przyjaciółmi. On sie jakoś z tym uporał, chodź ztoczył sie przeze mnie, a ja miałam wyrzuty. Ale z tego co wiem- teraz jest już z nim dobrze.
__________________


'Zastanawiam się, dlaczego mężczyźni w ogóle bywają poważni. Mają to coś długiego, delikatnego i zabawnego, co im dynda między nogami, to się podnosząc, to opadając z własnej woli... Gdybym ja była mężczyzną, bez przerwy śmiałabym się sama z siebie.'

ehjano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:10   #28
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

Zastanów się: po co Ci taki związek? Skoro nigdy nie czułaś miłości, to po co zabierasz facetowi czas i robisz nadzieję?

Jakby jakiś facet napisał tu, że nie kocha swojej dziewczyny i jest z nią, bo czasem ma jakieś tam pociągi wobec niej, pewnie zwyzywany byłby od łajdaków.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 18:46   #29
mischievous
Zakorzenienie
 
Avatar mischievous
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

ja mialam tez podobnie, jestem z chlopakiem rok na poczate jak go poznalam w ogole nie moglam na niego paptrzec-teraz z nim mieszkam

tez mialam takie ojej nie chce z nim byc, nie kocham to nie to..
ale byly momenty w ktorrych sie malo nie rozstalismy czy tez mielismy wypadek ostanio.. to w takich wlasnie chwilach docenilam to,ze jest obok mnie.
__________________


Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć






mischievous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 12:04   #30
gohaah
Raczkowanie
 
Avatar gohaah
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 41
Dot.: Czy ten zwiazek ma jeszcze sens?

...
__________________
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Patrick Süskind

Edytowane przez gohaah
Czas edycji: 2009-09-25 o 20:58
gohaah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:24.