wybór materaca - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-13, 08:49   #31
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

Zgadzam się. Hilding jest bardzo konkurencyjny. Jakość za niezbyt wygórowane pieniądze. Janpol czy Koło moją niektóre materaca bardzo marne, a cena w porównaniu do jakości jest kosmiczna :/
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 00:52   #32
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: wybór materaca

Odnawiam temat.... W tym a maximum w przyszłym tygodniu musze kupic materac na nowe meiszkanie. Wybor na rynku jest dość duży, także mam problem....kto również planuje taki zakup - szukajmy razem!
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 07:39   #33
konwersja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Witam serdecznie. My z mężem od trzech lat śpimy na materacu siedmiostrefowym z pianki. Jest bardzo wygodny, aczkolwiek jak dla mnie (mam problemy z kręgosłupem) trochę za miękki (pomimo, że kupiliśmy najtwardszy jaki był dostępny). Córkom za to kupiliśmy materace lateksowe. Sama na nim spałam i muszę przyznać, iż jest rewelacyjny (na grugi dzień nie bolały mnie plecy). Spał na nim także brat męża, kiedy był u nas w odwiedzinach i narzekał, że się wyjątkowo pocił. Co prawda materace lateksowe są nieco cieplejsze od tych z pianki, ale uważam, że to nie jest kolosalna różnica. Mam nadzieję, że nieco ułatwiłam... pozdrawiam
konwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 10:21   #34
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: wybór materaca

Konwersja a może masz materac w pokrowcu letnio-zimowym i gość pocił się bo spał na stronie zimowej, podbitej owczą wełną. Nie słyszałam,żeby sam lateks aż tak działał. Jaki dokładnie masz ten materac? Z jakiej firmy?
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 23:27   #35
eesti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

Witam,
Czy mógłby mi ktoś doradzić, jaki materac będzie najlepszy dla pary 100kg i 60kg? Czy np materac, który dla 100kg mężczyzny będzie w sam raz, nie będzie za twardy dla 40kg lżejszej kobiety?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
eesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 12:10   #36
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: wybór materaca

Najlepszym rozwiązaniem były by 2 materace. Jeśli ma być jeden duży to polecam np. Afrodytę (Janpol) lub Odysa (Janpol). Oba materace ze sprężynami kieszeniowymi, ale z dodatkiem lateksu po dwóch stronach, co powoduje, że osoby o dużej wadze nie zapadają się w nim, a osoby lżejsze również śpią wygodnie - kręgosłup ma prawidłową pozycję podczas snu
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:34   #37
eesti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Chyba zdecydujemy się na Afrodytę (Odys jest zbyt drogi). A jeżeli nie Afrodyta, to rozumiem, że mamy po prostu szukać materaca z dodatkiem lateksu?
A dwa odpadają. Jesteśmy jeszcze młodą parą, więc zdecydowanie wolimy spać w 1 łóżku i na 1 materacu
eesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 06:24   #38
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

2 materace to jak najbardziej trafne rozwiązanie, ale nie wiem czy akurat janpol ...
Przeczytaj co wcześniej pisało - na co zwracać uwagę przy kupnie materaca to Ci się przyda. Poza tym same sprężyny mogą niestety nie wytrzymać ciężaru Twojego męża (najlepiej przed zakupem wspomnij sprzedawcy o jego wadze) więc właśnie to obłożenie jest istotne, lub materac w całości piankowo-lateksowy, lateksowy. Można też poszukać materacy z oznaczoną twardością H2 lub H3 - w zależności od wagi.
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:36   #39
eesti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

Ale tak jak wcześniej napisałam, 2 materace odpadają...
Łóżko i materac będziemy kupować razem, więc zobaczymy jeszcze w sklepach, co zaproponują sprzedawcy.
A i czytałam już trochę nt wyboru materacu, wiem mniej więcej na co zwracać uwagę, tylko jeszcze nigdzie nie znalazłam informacji jaki wybrać materac w przypadku takiej różnicy wagi u jego użytkowników. Dlatego dziękuję za wskazówki

Pozdrawiam
eesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:35   #40
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: wybór materaca

Polecam lateks. jak wyżej.Albo sprężyny kieszeniowe+lateks albo sam lateks. Spiąc nie będziesz podskakiwać na materacu jak Twoj partner będzie odwracał się z boku na bok, a on się w niego nie zapadnie.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:58   #41
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

Skoro dwa odpadają to tak jak poprzedniczka napisała Lateks lub lateks ze sprężynami kieszonkowymi ŻADEN BONNELL!!! Pianka raczej też odpada ...
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 21:49   #42
eesti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Po powrocie z wakacji wyruszamy na poszukiwanie odpowiedniego materaca

Pozdrawiam serdecznie
eesti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 09:53   #43
angeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 51
Dot.: wybór materaca

Witam, poszukuje materac żeby był w miare dobry i wygodny dla 2 osób o wadze 50 i 65kg, Interesuje mnie w cenie do 500zł, myślałam o kieszonkowym ale nie bardzo wiem jaki byłby najlepszy, proszę o rady.
angeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 06:39   #44
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

W cenie 500zł to możesz mieć problem żeby kupić dobry materac. Materac jest zawsze najdroższą częścią łóżka. Z waszą wagą mieścicie się w przedziale H2, więc większość firm materacowych będzie odpowiednia. Materac kieszonkowy to najlepiej kupić obłożony pianką lateksową, wysokoelastyczną, ew. wellness. Ale w zakresie cenowym który podałaś to myślę że jedynie co to kieszonki + pianka poliuretanowa znajdziesz..... .
Ostatnio (2 dni temu) widziałam w salonie BRW mają promocje na materac chyba z firmy "Meble Polskie" - kieszonkowy - 7 strefowy, z pianką o właściwościach rechabilitacyjnych. Po promocji kosztował niecałe 600zł ... 570 czy coś takiego.... .
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 12:59   #45
angeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 51
Dot.: wybór materaca

Dziękuje za informacje, a tak konkretniej co byś polecała izumi , chodzi mi o firmę, a czy te black red white są w miare dobre??
angeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 06:59   #46
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

BRW współpracuje z różnymi firmami, więc to nie jest tak że jakieś swoje własne robią, a co do tej firmy Meble Polskie, przyznam szczerze, że nie mam zbyt wielu doświadczeń z jej produktami ... . Natomiast cena jest zachęcająca a w razie czego zawsze masz gwarancję na materac, więc po prostu zapytaj na miejscu Większość firm daje 2-5 lat gwarancji na materac (o ile to nie jest bonnell) i jeszcze dłuższą gwarancje na same sprężyny kieszeniowe znajdujące się w środku.

Edytowane przez Izumi
Czas edycji: 2008-07-16 o 21:20
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 07:08   #47
konwersja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Witam. Odnośnie mojego poprzedniego postu- dla dzieci mam materace lateksowe m&k foam koło w pokrowcach dla alergików, więc nie mogło dojść do pomyłki ze stronami. Czasami w internecie są różne promocje na materace lateksowe przeróżnych firm, my jakoś kupiliśmy około 500zł taniej (na dwóch materacach). Przyznam szczerze, że warto zainwestować nieco więcej w materac, bo nie kupuje się go na rok ani dwa, tym bardziej, że śpi się codziennie i warto spać wygodnie, aby nie wstać "połamanemu". Można poprzeglądać różne strony internetowe producentów materacy (szukałam w wyszukiwarce google) i popatrzeć na ceny i promocje, czasami można świetnie trafić.
konwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 12:46   #48
angeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 51
Dot.: wybór materaca

a co sądzicie o tym materacu, http://www.allegro.pl/item396468053_...80_200_pr.html

W sumie cena jak na materac z lateksem to chyba jest korzystna, no chyba że to jest firma która ma kiepską jakość .
angeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 22:03   #49
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: wybór materaca

http://www.najlepszematerace.pl/admS...duct/pid/O,512

dziewczyny, a co sądzicie o tym materacu? godny polecenia i czy cena jak za taki materac opłacalna? dodam tylko, że mialyby na nim spać osoby o wadze 90 kg i 45, wiec troche duża rozbieżność niestety..
jak sądzicie?
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 07:18   #50
konwersja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Ten z allegro wygląda nieźle... Z jednej strony ma lateks, a reszta jest wykonana z pianki. Rozejrzyj się za dwustronnym lateksem (chyba, że różnica w cenie będzie kolosalna, ale raczej nie powinna). Ten drugi z "najlepszych materacy" jest typu bonell i odradzałabym go zupełnie. Nie dość, że na bonellowych sprężynach (mogą się szybko zużyć przy cięższych osobach), to na dodatek posiadają kokos (są dość twarde).
konwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 07:29   #51
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

Zgadzam się
Osoby których waga jest aż tak diametralnie różna niestety mogą mieć problem z zakupem materaca, w takich wypadkach zdecydowanie poleca się kupienie 2 materaców. Jeśli będą one mieć tą samą lub podobną wysokość, to nawet nie będzie za bardzo czuć/widać że w łóżku są 2 materace, za to będą one dopasowane bezpośrednio do potrzeb każdej osoby indywidualnie. Koszt jednak wychodzi odrobinę wyższy niż kupienie jednego materaca, ale i tak się opłaca.
Policzcie ile lat będziecie spać na tym materacu, przeliczcie to na dni i zobaczcie ile w sumie was będzie kosztować 1 noc zdrowego, wygodnego snu

Edytowane przez Izumi
Czas edycji: 2008-07-18 o 08:58
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 19:56   #52
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: wybór materaca

Angeee fajny materac w dobrej cenie. Prawdę mówiąc wydaje mi się nawet za tani. Tego typu materace kształtują się w okolicach 1500-2000.

Cisza-motyla nie polecam tego materaca, mimo że Janpol to fajna firma. Ja jestem w ogóle uprzedzona do materacy z kokosem. A szczególnie jesli kokos wystepuje ze sprężynami bonellowymi. Po jakims czasie po prostu się pokruszy.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 10:17   #53
201702091638
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: wybór materaca

Siema wszystkim. To i ja dopisze sie do watku o materacach. Pracuje w Londynie w firmie TEMPUR to powiem Wam troche o tych materacach. Jezeli idzie o sprzedaz na swiecie jest to firma nr.1. Materace sa zrobione z calkowicie z pianki visco elastycznej rozciagajacej sie w 4 kierunkach(podorbki rozciagaja sie w 2 kierunkach), nie maja zadnych sprezyn w srodku, nie odksztalcaja sie wogole(widzialem materace ktore maja po 7 i wiecej lat i wygladaly jak nowe-zero wylezenia czy pekania gabki, nic sie z nimi nie dzieje), material uzyty w tych materacach zostal wynaleziony w NASA, poczatkowo byl uzywany do robienia materacy dla kosmonautow. Materace sa polecane na wszelkie dolegliwosci zwiazane z kregoslupem(przez wielu lekarzy na swiecie), sa mega wygodne, dopasowuja sie do ciala pod wplywem temperatury, jesli jest zimno w domu to materac jest twardy, ale jak tylko cialo go wygrzeje to robi sie miekki i czuc jak zapadamy sie w niego-ciezko to opisac, ale pierwsze zetkniecie sie z tym materacem jest szokujace, kazdy mysli-jak oni to zrobili? Na kazdy materac jest gwarancja 15 lat!!!Sa drogie, bo taki jak mam w Polsce kosztuje 17000(celebrity 160X200X31), ale warte swojej ceny, 15 lat gwarancji mowi samo za siebie. Fajnie, ze moge tam popracowac, poniewaz kazdemu pracownikowi przysluguje 5 materacy na rok za darmo i znizki na wszystkie produkty 50% Takze cala rodzinka spi na materacach i poduszkach tempur TEMPUR. Jednym slowem moge polecic, wybor drogi, ale na lata www.tempur.com.pl www.tempur.co.uk tu mozna sprawdzic ceny(w funtach)
201702091638 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 11:55   #54
cisza-motyla
Rozeznanie
 
Avatar cisza-motyla
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 836
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez wawrzyn Pokaż wiadomość
Siema wszystkim. To i ja dopisze sie do watku o materacach. Pracuje w Londynie w firmie TEMPUR to powiem Wam troche o tych materacach. Jezeli idzie o sprzedaz na swiecie jest to firma nr.1. Materace sa zrobione z calkowicie z pianki visco elastycznej rozciagajacej sie w 4 kierunkach(podorbki rozciagaja sie w 2 kierunkach), nie maja zadnych sprezyn w srodku, nie odksztalcaja sie wogole(widzialem materace ktore maja po 7 i wiecej lat i wygladaly jak nowe-zero wylezenia czy pekania gabki, nic sie z nimi nie dzieje), material uzyty w tych materacach zostal wynaleziony w NASA, poczatkowo byl uzywany do robienia materacy dla kosmonautow. Materace sa polecane na wszelkie dolegliwosci zwiazane z kregoslupem(przez wielu lekarzy na swiecie), sa mega wygodne, dopasowuja sie do ciala pod wplywem temperatury, jesli jest zimno w domu to materac jest twardy, ale jak tylko cialo go wygrzeje to robi sie miekki i czuc jak zapadamy sie w niego-ciezko to opisac, ale pierwsze zetkniecie sie z tym materacem jest szokujace, kazdy mysli-jak oni to zrobili? Na kazdy materac jest gwarancja 15 lat!!!Sa drogie, bo taki jak mam w Polsce kosztuje 17000(celebrity 160X200X31), ale warte swojej ceny, 15 lat gwarancji mowi samo za siebie. Fajnie, ze moge tam popracowac, poniewaz kazdemu pracownikowi przysluguje 5 materacy na rok za darmo i znizki na wszystkie produkty 50% Takze cala rodzinka spi na materacach i poduszkach tempur TEMPUR. Jednym slowem moge polecic, wybor drogi, ale na lata www.tempur.com.pl www.tempur.co.uk tu mozna sprawdzic ceny(w funtach)
to forum nie służy reklamowaniu swojej firmy!
__________________
Wymienię RURKI z Reportera:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post17269870
cisza-motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 11:55   #55
201702091638
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: wybór materaca

Nie chodzilo mi o reklame bo to nie moja firma, nie zalezy mi na reklamie, od tego sa inni ludzie a nie ja pracownik magazynu. Zreszta firma jest juz dostatecznie rozreklamowana, nie potrzebuje dodatkowej reklamy i to na Polskim forum gdzie rynek zbytu jest znikomy w porownaniu z reszta krajow gdzie sa sprzedawane materace tej firmy. Chcialem tylko napisac jak wyglada sprawa z materacami tej firmy i wrzucilem troche suchych faktow, ale skoro Wam sie to nie podoba to usuncie posta i nie bedzie "reklamy"...robienie reklamy pozostawie ludziom ktorzy sie na tym znaja. Troche logiki i bedzie sie wszystkim bezstresowo zylo. Pozdrawiam.
201702091638 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 14:29   #56
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: wybór materaca

Wawrzyn dzieki za info o piance visco-elastic
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 13:43   #57
eellaa76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: wybór materaca

witam mam dylemat który materac wybrać czy może mi ktoś doradzić
http://www.marsen.pl/go/_info/?id=381&idc=id_55


http://www.wysylka.pl/materace2/4000...ndex_4019.html
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00109585
eellaa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 07:04   #58
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: wybór materaca

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia, hildinga znam, a tamte z opisu również ciekawe, natomiast wydaje mi się, że najlepiej by było gdybyś zobaczyła te materace na żywo, żeby skontrolować jakoś i wykonanie, a także żeby położyć się na każdym choćby przez chwilkę .....
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 15:54   #59
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: wybór materaca

tuż po ślubie zamawialiśmy meble do sypialni wybraliśmy m.in. to łóżko http://www.allegro.pl/item399233267_...a_160x200.html
a do tego ten materac http://www.allegro.pl/item399236940_...wustronny.html (strona producenta http://www.janpol.pl/kieszeniowe_wenus.html) <H3>

jesteśmy suuuuper zadowoleni śpi się tak dobrze, że rano nie chce się wstawać


dodam, że właściwie zamawialiśmy wszystko w ciemno przez internet - meble i materac wybieraliśmy dzięki internetowi w telefonie będąc w podróży poślubnej
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 17:30   #60
eellaa76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: wybór materaca

witam.
dziękuję za odpowiedź.leżałam na sułtanie i był bardzo wygodny jedyny minus to że pokrowca nie można ściągać. a na dwóch pozostałych nie leżałam ale parametry mają bardzo podobne z tym że Ikea daje na Sułtana 25 lat gwarancji a tamte dwie firmy tyle lat nie dają.z kolei w Hidlingu 4019 mogę sobie wybrać pokrowiec zdejmowany do prania i w Sandarze też.mam teraz dylemat który wybrać, cenowo wszystkie są podobne.
łóżko już kupiliśmy z mężem 160x200 z litego drewna u tego producenta co poprzedniczka pisała.chcemy kupić dwa materace ponieważ chcemy kupić stelaże regulowane elektrycznie.
po 13 latach małżeństwa stwierdziliśmy że już mamy dość spania na rozkładanych sofach które są nie wygodne ,wygospodarowaliśmy w pokoju miejsce na łóżko które chce odgrodzić parawanem.
pozdrawiam
eellaa76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 15:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.