for your Beauty- test pędzli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 11:39   #1
zoesonik
Rozeznanie
 
Avatar zoesonik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 531

for your Beauty- test pędzli


Od ponad tygodnia testuję pędzle for your Beauty.

Zestaw składa się z czterech pędzli:

-pędzelka do ust,

-pędzelka do powiek,

-pędzla do różu,

-pędzla do pudru.

Każdy z nich zapakowany jest w etui do przechowywania, na którym są również zamieszczone informacje dotyczące używania oraz pielęgnacji pędzli.
Pędzle wykonane są z naturalnego włosia (informacja na opakowaniu), natomiast rączki są plastikowe. Jakość wykonania oceniam na wysoką.
Testowanie rozpoczęłam w dniu odebrania pędzli. Poniżej omówię wady i zalety poszczególnych pędzli:

pędzelek do ust
za jego pomocą wygodnie można nałożyć szminkę, wykonać nią obrys ust oraz rozprowadzić ją. Uzyskany efekt jest naturalny, nie ma grudek czy smug, ponadto pędzelek jest przyjemnie miękki. Nie zauważyłam wypadania włosia, ale też tego pędzla używałam rzadziej niż pozostałych. Jedyny minus to czyszczenie pędzla, gdyż trudno usunąć szminkę myjąc pędzel w wodzie, użyłam mleczka do demakijażu i dzięki temu udało mi się usunąć resztki szminki ( testowałam również intensywne kolory: czerwony oraz fuksję).
5/5

pędzel do powiek
jego byłam najbardziej ciekawa Do tej pory zazwyczaj nakładałam cienie palcami-wygodne i zapewnia trwałość. Testowałam pędzel tylko na cieniach o dość neutralnych kolorach, choć w przyszłości wypróbuję również bardziej intensywne kolory. Jednak na razie skupiłam się na makijażu codziennym, czyli takim, który wykonuję najczęściej. Pędzel okazał się być miękki, poręczny, dobrze rozciera się nim cienie oraz kredkę. Być może gdyby był mniejszy pozwalałby na bardziej precyzyjną aplikację, ale prawdopodobnie wtedy rozcieranie byłoby trudniejsze. Mimo moich wątpliwości cienie nałożone pędzlem okazały się równie trwałe (oczywiście stosowałam również podkład).
4/5

pędzel do różu
W tym przypadku mam porównanie do innego pędzla-ze sztucznym włosiem i mogę stwierdzić, że ten jest delikatniejszy, pozwala na uzyskanie naturalnego efektu, co może dla niektórych być wadą, ale dla mnie to zaleta. Używałam go do różu beżowego, brązującego oraz różowego- sprawdził się w każdym przypadku. Nie widzę żadnych wad tego pędzla.
5/5

pędzel do pudru
Miękki i bardzo duży. Stosowałam go do nakładania pudru prasowanego. Przyznam się, że rzadko stosuję puder i z pewnością brakuje mi wprawy w tej kwestii. Mam wrażenie, że odciskanie pudru prasowane daje lepszy efekt matowanienia. Przy użyciu pędzla albo nie było efektu albo był zbyt mocny, natomiast lepiej sprawdza się do nakładania pudru w celu lekkiego wyrównania kolorytu cery, delikatnego i nie rzucającego się w oczy. Jego wadą jest wypadające włosie-przy każdym użyciu niestety.
2/5

Podsumowanie
Jestem zadowolona z pędzli, z pewnością będę ich używać.
Moimi faworytami są pędzelek do ust oraz do różu,
pędzel do cieni również mnie przekonał,
jedynie ten do pudru nie przypadł mi do gustu i raczej okazjonalnie będę z niego korzystała.
__________________
"Życie można przeżyć tylko na dwa sposoby:
albo tak, jakby nic nie było cudem,
albo tak, jakby cudem było wszystko."

A. Einstein
zoesonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.