wiekszy biust bez operacji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 20:24   #1
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka

wiekszy biust bez operacji...


Nie jestem pewna czy tuatj powinnam zamiescic ten watek.
Dzis w jednej z gazet natknelam sie na reklame tabletek: Bust Cups....zacytuje moze kawalek: " to kuracja przy zaatosowaniu kapsulek o skladnikach klinicznie przebadanych (...) dzieki, ktorym piersi odzyskuja swoja jedrnosc i zadowalajacy wzrost objetosci(....)" Tuatj podaja tez, ze nie przybiera sie na wadze. Jesli sie chce odzyskac jedrnosc piersi to powinno sie brac tabletki od 2-4 miesiecy, a jesli chce sie powiekszyc biust to 6-8.
Problem w tym, ze to tylko reklama, a jak jest naprawde z takimi tabletkami? Czy ktos moze wie? W jakim wieku powinno sie je stosowac.
Ahhh miesieczna kuracja kosztuje 199,00 zl, wiec razy kilka miesiecy, to nie jest wcale tak malo.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:48   #2
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

Chyba w tym samym czasie założyłyśmy przypadkowo podobne wątki. Tylko że ja na plotkach.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:49   #3
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

...nie wierzcie w te bajki i nie dajcie sie nabrać... wszystkie te tabletki, żele, kapsułki, kremy itd. na powiększenie biustu to zwykłe wyłudzanie pieniędzy...
ale niestety te firmy, które wymyślają takie "cuda" zarabiają na tym, bo zdesperowany człowiek chwyta się wszystkiego...
...jakiś czas temu, mega hitem była herbatka, która w niesamowity sposób powiększa piersi ...na dowód tego były pokazane zdjęcia przed spożyciem herbatki i po...
...tylko że te zdjęcia "po", były zdjęciami ze stron www chirugów plastycznych...

Pozdrawiam
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:50   #4
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

Ja tez nie wierzę. Pisza może w jaki sposób fizjologicznie ma się to dziac? To powiększanie się piersi.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 22:56   #5
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

wlasnie dlatego zalozylam ten watek, z braku wiary w takie cuda, ale mialam jednak mala nadzieje,ze napiszcie, ze to super dziala hehe
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 07:57   #6
emiliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

... nie wiem, na jakiej zasadzie, czy placebo, czy faktycznie te tabletki, ale u mnie są efekty, widzę i czuje ... mój chłopak mówił, ze lubi mój biust, liczą się sutki, tere fere ... ale teraz dziwnie, jakoś go bardziej polubił.... u mnie wsytarczyły dwa opakowania, żeby faktycznie było widać róznice, z kolei u koleżanki, lepsze efekty były już po pierwszym... także wydaje mi się, ze to sprawa indywidualna... co do ceny, to do najtańszych rzeczy to nie należy, ale na allegro można kupić taniej
emiliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:31   #7
Katarzyna 41
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 23
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

Ja też biorę takie tabletki tylko innej firmy (holenderski Bust Up). Na mnie również całkiem fajnie działają, ale to w dużej mierze zależy od organizmu, wieku, genów itd.
Jeśli już zdecydujesz się na jakiś suplement to wybierz rozsądnie, poproś o certyfikaty oryginalności (lub sprawdź na stronie producenta), popytaj w aptece lub u ginekologa. Niestety teraz pojawia się tyle podróbek, że masakra jakaś. Nie dość, że nie działają to jeszcze mogą rozregulowac gospodarke hormonalną, bo w końcu bazuja na fitohormonach.
Katarzyna 41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:26   #8
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: wiekszy biust bez operacji...

Cytat:
Napisane przez istotka Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna czy tuatj powinnam zamiescic ten watek.
Dzis w jednej z gazet natknelam sie na reklame tabletek: Bust Cups....zacytuje moze kawalek: " to kuracja przy zaatosowaniu kapsulek o skladnikach klinicznie przebadanych (...) dzieki, ktorym piersi odzyskuja swoja jedrnosc i zadowalajacy wzrost objetosci(....)" Tuatj podaja tez, ze nie przybiera sie na wadze. Jesli sie chce odzyskac jedrnosc piersi to powinno sie brac tabletki od 2-4 miesiecy, a jesli chce sie powiekszyc biust to 6-8.
Problem w tym, ze to tylko reklama, a jak jest naprawde z takimi tabletkami? Czy ktos moze wie? W jakim wieku powinno sie je stosowac.
Ahhh miesieczna kuracja kosztuje 199,00 zl, wiec razy kilka miesiecy, to nie jest wcale tak malo.
Oj dziewczyny, moim zdaniem takie cudeńka sprawdzają się do chwili ich stosowania. Kiedy je odstawiasz Twój biust powróci do naturalnych rozmiarów. Moja kumpela eksperymentowała z tabletkami, a kiedy je odstawiła, jej piersi opadły i wcale nie jest z tego powodu zadowolona. Czy warto tak ryzykować? Małe piersi są piękne. Duży biust jest ciężki i powoduje skrzywienie kręgosłupa. Ale wybór należy do Ciebie. Najważniejsze, by robić wszystko, racjonalnie myśląc.
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.