Farbowanie włosów - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 17:27   #1
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka

farbowanie włosów :)


Witam! Mam takie pytanie, od kilku lat mam jasne pasemka,a mój naturalny kolor to średni brąz. Chciałabym uzyskać na całych włosach kolor mniej więcej jak Ashlee Simpson ale bez wcześniejszego rozjaśniania i potem nakładanie na to odpowiedniej farby, bo włosy mam i tak wystarczająco już zniszczone myślałam raczej o użyciu jakiejś dobrej farby kupionej w sklepie fryzjerskim razem z woda 9% albo 12%. Dajcie znać czy robiłyście coś podobnego i czy Wam wyszło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 721283082.jpg (32,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BS_AshSimpson_325.jpg (38,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grammy-awards-01-ashlee-simpson.jpg (19,4 KB, 22 załadowań)
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 21:31   #2
lizanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: farbowanie włosów :)

A ja z kolei chciałabym zapytać jak zlikwidować żółty odcień na włosach? Przy każdym farbowaniu, po 4-5 myciach moje włosy przybierają brzydki żółtawy odcień. Nie macie jakiś sposobów co z tym zrobić? Używałam szamponu zapobiegającego żółknięciu włosów, ale szczerze mówiąc niewiele mi pomógł...
lizanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 23:50   #3
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: farbowanie włosów :)

najlepsza jest srebrna płukanka tak co drugie mycie
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:34   #4
Sylwiaaa88
Rozeznanie
 
Avatar Sylwiaaa88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 652
Dot.: farbowanie włosów :)

ooo mi też właśnie taki kolorek się bardzo podoba! i też się zastanawiam czym mogłabym taki uzyskać a zamierzam zafarbować się w niedziele wiec dołączam do wątku
Sylwiaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 23:26   #5
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Farbowanie włosów - problem

Zastanawiam się czy iść do fryzjerki farbować włosy czy dać mamie do farbowania? Ona sama sobie farbuje i jest zadowolona, a mi się nie uśmiecha wydać 70zł na farbowanie.. Tylko boje się, że kolor wyjdzie nie taki albo coś.. jak uważacie? mam brązowe włosy, ale już są 'wyblakłe' od prostowania i chce je pofarbowac na czarno.

Nie wiem czy jest możliwe, ale jakbyście mogły to podajcie mi nazwe koloru tej farby, którą ta dziewczyna ma, bo na taki kolor chciałabym się pofarbować:
http://img137.imageshack.us/img137/3...osycopyyu1.jpg

Z góry dziękuje..
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 23:40   #6
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Farbowanie włosów - problem

może spróbuj najpierw castinga. jest w miarę łagodny. choć jak prostujesz włosy, to pewnie są zniszczone więc farbowanie to dodatkowe obciążenie.
może odpoczynek od prostowania?
kup dobrą maskę regeneracyjną.
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 10:29   #7
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Czarny kolor zawsze wyjdzie Bardziej skomplikowana sprawa byłaby gdybyś chciała ufarbować na jaśniejszy kolor. Cieżko stwierdzić czym ta dziewczyna ma robione włosy, u każdego wychodzi inaczej, a i na zdjęciu też kolor różnie wygląda. Najlepiej zobacz w sklepie kosmetycznym na palecie. pz
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 23:50   #8
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Licze ze ktos mi odpowie

Mam bląd włosy obecnie, nawet jasny blond pod spodem wlosów blond mam brąz. Takze nie usmiecha mi sie isc do fryzjera i chcialam sie zapytac czy jak kupie sobie w miare identyczna farbe jak ten kolor co mam teraz to ten kolor mi napewno wyjdzie ?
I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P ja zawsze uzywalam szamponu koloryzujacego i bralam go na mokre wlosy i wcieralam jak zwykly szampon i tak tez bym chciala zrobic z farbą, myślicie ze wyjdzie ??? Ps. odrosty mam sredniego blondu moze ciut ciemniejsze :P
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 23:54   #9
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Farbowanie włosów - problem

dodaje moje zdjecie jak cos ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00790.jpg (42,0 KB, 72 załadowań)
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 17:45   #10
anusienieczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Witam. Czy wiecie może coś o maskach po farbowaniu, które zamykają łuski włosów?! Potrzebuję czegoś takiego bo szybko mój kolor się wypłukuje, a słyszałam, że dzięki temu dłużej się utrzymuje...
anusienieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 18:37   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Cytat:
Napisane przez anusienieczka Pokaż wiadomość
Witam. Czy wiecie może coś o maskach po farbowaniu, które zamykają łuski włosów?! Potrzebuję czegoś takiego bo szybko mój kolor się wypłukuje, a słyszałam, że dzięki temu dłużej się utrzymuje...

prosze zajrzyj do wyszukiwarki..ona naprawdę nie gryzie
na temat masek ,odzywek i innych srodkow jest duzo na tym forum , wystarczy wpisac temat i juz masz co czytac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 16:44   #12
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Cytat:
Napisane przez mona0015 Pokaż wiadomość
Licze ze ktos mi odpowie

I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P
ponawiam pyt, nie moglam nic znalesc w wyszukiwarce ( a raczej nie wiedzialam pod jakim haslem wpisac, tylko to mi wyskoczylo ;D)
chce zafarbowacwlosy, na ulotce pisze,zeby nakladac farbe na suche wlosy. Ale wtedy ona mi sie kiepsko pieni, i generalnie nie starcza mi jej na cale wlosy, wiec pomyslalam wlasnie o tym zeby zrobic to "na mokro".
Tylko nie wiem, czy mozna tak?
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 19:22   #13
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Farba absolutnie nie ma się pienić! To nie jest szampon, jeśli nie starcza Ci jedno opakowanie to po prostu kup dwa - jedna farba sklepowa zwykle przeznaczona jest do włosów krótkiej i średniej długości i grubości. Jako osoba początkująca tym bardziej kup więcej bo będziesz nakładać za dużo i tak masz pewność, że starczy Ci na całe włosy. Farby nie nakłada się również na mokro bo włosy są higroskopijne, czyli wchłaniają wodę i przez to farba nie będzie mogła dobrze wniknąć wgłąb. Efekt będzie taki, że kolor będzie sie szybciej wypłukiwał a włosy będą niedofarbowane miejscami.
__________________
"Rudy to nie kolor włosów - to CHARAKTER."


Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-09-04 o 19:26
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:30   #14
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Zafirah dziekuje za odp
a moglabys mi jeszcze powiedziec, czy to faktyczie duzy problerm jak sie pieni (farba)? bo juz farbowalam wlosy pare razy, i zawsze ja tak "pienie" bo mi sie wydaje,ze wtedy jest jeej wiecej czyli ze tez lepiej farbuje. ale chyba zle mysle?
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 18:25   #15
m2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Witam. Mam pytanie. Chcę ufarbowac włosy oraz zrobić na nich pasemka. Jak długo musze poczekac zanim zrobię pasemka? Dodam, ze wolałabym najpierw ufarbowac włosy całkowicie na jeden kolor, gdyz mam już odrosty.
m2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:06   #16
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Cytat:
Napisane przez mona0015 Pokaż wiadomość
Licze ze ktos mi odpowie

Mam bląd włosy obecnie, nawet jasny blond pod spodem wlosów blond mam brąz. Takze nie usmiecha mi sie isc do fryzjera i chcialam sie zapytac czy jak kupie sobie w miare identyczna farbe jak ten kolor co mam teraz to ten kolor mi napewno wyjdzie ?
I czy jak poloze farbe na mokre wlosy wyjdzie tak samo :P ja zawsze uzywalam szamponu koloryzujacego i bralam go na mokre wlosy i wcieralam jak zwykly szampon i tak tez bym chciala zrobic z farbą, myślicie ze wyjdzie ??? Ps. odrosty mam sredniego blondu moze ciut ciemniejsze :P
a jak farbowałaś włosy wcześniej?

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez m2112 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie. Chcę ufarbowac włosy oraz zrobić na nich pasemka. Jak długo musze poczekac zanim zrobię pasemka? Dodam, ze wolałabym najpierw ufarbowac włosy całkowicie na jeden kolor, gdyz mam już odrosty.
może idź do fryzjera niech wybierze Ci pasemka na foli a całość zafarbuje i masz wszystko za jednym razem

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Zafirah dziekuje za odp
a moglabys mi jeszcze powiedziec, czy to faktyczie duzy problerm jak sie pieni (farba)? bo juz farbowalam wlosy pare razy, i zawsze ja tak "pienie" bo mi sie wydaje,ze wtedy jest jeej wiecej czyli ze tez lepiej farbuje. ale chyba zle mysle?
najlepiej postępować zgodnie z instrukcją 'obsługi'
jeśli jest napisane że nakłada się na suche no to na suche
ewentualnie gdy widzisz że może nie starczyć farby można dodać odrobinkę wody
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:24   #17
m2112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Cytat:
Napisane przez m2112
Witam. Mam pytanie. Chcę ufarbowac włosy oraz zrobić na nich pasemka. Jak długo musze poczekac zanim zrobię pasemka? Dodam, ze wolałabym najpierw ufarbowac włosy całkowicie na jeden kolor, gdyz mam już odrosty.
może idź do fryzjera niech wybierze Ci pasemka na foli a całość zafarbuje i masz wszystko za jednym razem

Chce sama to zrobić a nie iść do fryzjera, stad moje pytanie.

Edytowane przez m2112
Czas edycji: 2010-08-24 o 09:26
m2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 10:14   #18
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Farbowanie włosów - problem

to pasemka zrób po jakimś miesiącu

albo sama wybierz je na foli i zafarbuj całość
jeśli chodzi o pasemka to nie powinno być z tym kłopotu
chyba że chodzi Ci bardziej o balejaż
to już raczej sama tego nie zrobisz
__________________
wymianka styczeń

Edytowane przez WeWlasnejOsobie
Czas edycji: 2010-08-24 o 10:24
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:10   #19
stubborn
Raczkowanie
 
Avatar stubborn
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk <3
Wiadomości: 154
Dot.: Farbowanie włosów - problem

Witam. Mam już dużo przygód z farbowaniem, ale problemy zaczęły się niedawno, w październiku jakoś. Gdy kupiłam farbę z palette ''czekoladowy brąz'' bodajże I wyszedł czarny. Bardzo mi się nie podobał, ale jakoś go zniosłam. Po czasie farba zaczęła schodzić i zrobił się brąz, ale pojawiły się odrosty (naturalny kolor brąz, ale nie umiem dokładnie określić koloru, w każdym bądź razie odrosty zauważalne). Zafarbowałam więc na jaśniejszy brąz. I się tu zaczął problem. Kolor wyszedł, ale został na środku taki średniej grubości pasek ciemnego brązu. Niedawno wróciłam z nad morza. Włosy rozjaśniły mi się aż prawie do ciemnego blondu. I mam teraz problem. Z samej góry są na 1 cm odrosty, no może nie aż 1 cm. Potem jest ten rozjaśniony ciemny blond. Potem ten paskudny pasek. I potem reszta ciemny blond. Hm, taki ciemny blond, ale pod słońcem, a normalnie to jasny brąz. Ciężko określić kolor ten. Chciałam iść na rozjaśnianie włosów do fryzjerki, bo coś mi się marzyło mieć blond włosy, ale zrezygnowałam po usłyszeniu ceny. Chciałam to sama zrobić w domu, ale za duże ryzyko. Więc postanowiłam chyba sama w domu powojować z ciemniejszą farbą typu brąz, ale nie aż tak za bardzo ciemny podchodzący pod czerń. Tylko zwyczajny brąz. Co o tym uważacie? Są szanse, że ten ''pasek'' wyrówna się z farbą jeżeli zafarbuję na brąz? Proszę o pomoc...
__________________
Szczęśliwa!

Piotruś
18 październik 2010

stubborn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:50   #20
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Farbowanie włosów - problem

ojoj ależ namieszane
najlepiej wklej zdjęcie włosków z tyłu z profilu i przodu
będzie łatwiej doradzić co powinnaś zrobić
(btw nigdy więcej farby palette )
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.