Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-10, 12:38   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki


Firma Clarena, dystrybutor marki Mariposa Nail przeznaczył do przetestowania następujące produkty:

5 kremów nawilżających z kwasem hialuronowym oraz 5 zestawów z żelem silikonowych UV przeznaczonych do pracy na naturalnej płytce.

V zestawów:
easy silicon gel - 15gr - 50zł.
UV Cleanser spray 100ml - 20zł.
Primer 9ml - 30zł.
Łączna wartość zestawu 100zł

V kremów
HYDRO OXY CREAM
Krem nawilżająco- dotleniający
o przedłużonym działaniu przeznaczony do pielęgnacji domowej.Ten silnie nawilżający, lekki, doskonale wchłaniający się krem posiada niespotykaną zdolność zwiększenia nawilżenia skóry o 40%, nawet przy bardzo niskiej wilgotności otoczenia.
Ze względu na unikalne właściwości preparat polecany jest do pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia, dotlenienia oraz wyciszenia.
Pojemność: 50ml cena 75zł.

"Zestaw" to produkty przeznaczone dla profesjonalnych stylistek paznokci!! Krem przeznaczony jest do użytku domowego.

Warunkiem otrzymania produktu do testów była jedynie deklaracja rzetelnej opinii o danym produkcie.

Oto opinie naszych Testerek
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-09-10 o 17:50
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 15:27   #2
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

Ja zacznę (przetestowałam produkty na rączkach swoich - aby widzieć wszystko na bieżąco, koleżanki - aby mieć regularne informacje o paznokciach innych niż moje oraz klientki)

Pierwsze co mnie zachwyciło to malinowy kolor i zapach żelu, poprostu cudo
po chwili doznania zapachowe minęły gdy poczułam lekko ulany cleaner w paczce

easy silicon gel

To pierwszy silikonowy żel na którym pracowałam, nie zapowietrza się, wygodnie się rozprowadza pędzelkiem, z łatwoscią wtopiłam w niego ozdoby . Zapach uprzyjemnia pracę. Jedno co zauważyłam i jestem pod tym względem zawiedziona to to że mimo nałożonej równej warstwy żel nie utwardza się równo, przy przemywaniu cleanerem średniej co do grubości warstwy utwardzonej już w lampie przy pierwszej warstwie były prześwity (możliwe że to moja wina, nie wystąpiło to na wszystkich pazurkach, jednak wolałam o tym napisać).

UV Cleanser spray

Bardzo wygodna forma cleansera - w sprayu, dokładnie przemywa, odtłuszcza oraz nabłyszcza ostatnią warstwę cudownego żelu silikonowego. Używałam go także do żelu tzw. clear przy przedłużaniu na tipsie i w tej roli sprawdził się równie dobrze.

Primer


Tak jak i poprzedni produkt Primera używałam i przy żelu firmy Clarena jak i przy przedłużaniu paznokci na tipsie, poradził sobie bardzo dobrze. Świetnie spełnia swoje zadanie oraz naprawdę działa - aby to sprawdzić można posmarować plastikowego tipsa primerem i sprobowac go zlamac po wyschnieciu - tips ulegnie zniszczeniu

Ogolem mowiac jestem zadowolona z produktow procz malego szczegolu dot. żelu który opisałam wyżej, cieszę się że mogłam przetestować produkty i wystawić o nich opinię .
Wszystko oceniałam pod względem moich obserwacji
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:19   #3
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

Clarena hydro oxy cream

Obietnicą producenta jest przede wszystkim poprawa nawilżenia skóry.I słusznie,bo po zastosowaniu kremu na noc ,po wstaniu rano skóra jest gładka i miękka,a mam z natury suchą, przy czym stosuję jeszcze kwasy na przebarwienia.
Tutaj nie mam zastrzeżeń,ale niestety nie jest to krem dla mnie,bo nie spełnił jedynego,ogromnego wymagania,jakie mam co do kremów - nie mają prawa zapychać mi porów.
Ten po kilku nocach sprawił,że cała broda była pokryta podskórnymi gulami,przeróżnymi pryszczami.Przy mojej dużej skłonności do zapychania z cudem graniczy znalezienie kremu ,który nie zatyka porów.
Samo jednak nawilżenie jest piątkowe.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:33   #4
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki


Hydro Oxy Cream

Z przykrością stwierdzam, że krem okazał się produktem zupełnie nie dla mnie.

Po pierwsze pudło z konsystencją. Bez względu na ilość, ciągle czuję niedosyt. Być może jest to wynikiem szybkiego wchłaniania.
Brakuje mi również właściwości rozświetlających i efektu promiennej cery.

Po drugie nawilżenie przeciętne, mimo regularnego stosowania powrócił u mnie problem suchych skórek.

Po trzecie coś w składzie musiało mi nie podpasować, bo krem podziałał zapychająco.

Z plusów muszę wymienić jego wydajność i matowienie, co rzadko się trafia wśród kremów nawilżających.
Poza tym nadaje się pod makijaż.

__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 21:40   #5
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

hm, hm!
teraz ja.
żelik silikonowy:
fajnie pachnie.
bardzo, bardzo rzadki.
ładnie się odpowietrza i nie liftuje mi na pazurach.
w przyszłym tygodniu będę miała odpowiedż jak się zachowuje na pazurach słabych.
klientka ma się pokazać do kontroli
Fajnie elastyczny.
trzyma się ładnie na pazurkach.
jeden problem.
Nie dał się super wypolerować jak go chciałam ponosić bez lakieru.
nie błyszczy sie tak ładnie jak bym chciała.

primer.
przywykłam do mocno kwasowych i wydaje mi się mało bezpieczny. ale za krótko, żeby to sprawdzić.
Duży plus, że nie ma tak ostrego zapachu jaki mógł by mieć.
niewygodna butelka.
przewraca się.
za duży pędzelek utrudnia aplikację.
przesyłkę dostałam z dużym opóżnieniem bo sie ponoć primer stłukł czy coś tam.......

uv cleaner
super zapach!!!!!
Klientki sa wniebowzięte!
ponadto zmywa warstwę dyspersyjną jak należy i tylko jedna uwaga...
za duży strumień z atomizera sprawia, że się materiał niepotrzebnie marnuje..
jedno psiknięcie to na wacik za mało a na pazurek za dużo.


wyrazy szacunku
pani jagódeczka

p.s.
jak klientka powróci to opiszę kwestię tych słabych pazurków
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 11:31   #6
Diana33
Zakorzenienie
 
Avatar Diana33
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 089
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

teraz ja:

żel silikonowy
jak dla mnie jest on średniogęsty- pracuję głównie na produktach gęstych bądź średniogęstych jego zaliczam do tych drugich bo ma identyczną konsystencję jak moje średniogęste żele.
ma cudowny kolor- na pierwszy rzut oka wydaje się że będzie wyglądał na paznokciach nienaturalnie bo jego kolor to ciemny róż natomiast po nałożeniu na paznokcie dał im cudowną lekko różową barwę.
co do zapachu- po dłuższej pracy z tym żelem od jego zapachu bolała mnie głowa, natomiast z 3 klientek na których testowałam produkt tylko jednej podobał się jego zapach.
zgadzam się z dziewczynami że nie utwardza się on idealnie równo tylko pozostają na nim małe góreczki, zgadzam się również z tym że niestety nie błyszczy się on ładnie tylko jest matowy po przemyciu cleanerem.
natomiast jego wielki plus to to że się nie zapowietrza!!!! bardzo dobrze mi się go rozprowadza po paznokciu a to jest dla mnie ważne.


cleaner
jego zapachem jestem zachwycona- ma tak delikatny i miły dla nosa zapach że praca z nim jest naprawdę wyjątkowo przyjemna. buteleczka z atomizerem znacznie ułatwia pracę cleaner jak najbardziej na plus!!!


primer
dość szybko wysycha dlatego czas pracy jest skrócony do minimum. nie ma jakiegoś przerażającego zapachu jak niektóre primery. za primer plus!!!


ogólnie jestem zadowolona z produktów.

bardzo dziękuję za to że mogłam przetestować produkty.
__________________
Moje storczyki
Diana33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:26   #7
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

cleaner
Bardzo ładnie pachnie, dobrze otłuszcza. Opakowanie z atomizerem bardzo fajne, psikam sobie na wacik ile potrzebuję.

primer
Szybko wysycha, nie śmierdzi i dobrze wytrawia płytkę. Opakowanie tylko jest bardzo nie poręczne, trzeba uważać żeby nie przewrócić.

żel silikonowy
Dobrze się rozprowadza, nie rozlewa się na skórki. Dobrze się trzyma, nie zapowietrza się, nic nie odpryskuję. Jednak ze względu na różowy kolor nadaję się tylko do frencha- nie nadaję się do zdobionych paznokci bo zmienia kolor ozdób. Za to do frencha jest idealny moja mama jest zachwycona jego kolorem.
I tak jak poprzedniczki uważam, że za mało się błyszczy.
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 18:26   #8
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

Hydro Oxy Cream

Krem jest bardzo dobry i całkiem nieźle sprawuje się na mojej mieszanej cerze. Zaczęłam go używać po powrocie z wakacji, więc wiadomo skóra opalona, przesuszona, a mimo to przetłuszczająca i z niespodziankami. Krem świetnie ukoił, nawilżył i doprowadził do stanu używalności moją paszczę
Nawilżenie jest rzeczywiście świetne, przynajmniej dla mnie, choć zaznaczam że nie mam mocno wymagającej cery jeśli chodzi o nawilżenie. Jak na razie nie zapchał mnie, a z tym mam problemy.
Nie wiem jeszcze na czym ma polegać to dotlenienie ale może po dłuższym używaniu krem ujawni swoje dodatkowe właściwości
Konsystencja bardzo fajna, gęsta i zbita, chwilę po użyciu ma się wrażenie jakby buzia była mokra. Jednak już po chwili wchłania się prawie do matu, co mnie zaskoczyło.
Po skończeniu opakowania wystawię ocenę w KWC i jeśli coś się zmieni to dopiszę Generalnie krem bardzo udany
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 11:17   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

Testowałam Hydro Oxy Cream.

Mam cerę mieszaną, z lekka skłonnością do przetłuszczania się, ale w zasadzie gładką. Niestety mam również skłonność do rozszerzonych naczynek oraz, wstyd się przyznać, palę.

Krem stosuję dwa razy dziennie, rano i wieczorem (czasem tylko wieczorem zastepuję go kremem półtłustym lub maseczką którą pozostawiam do wchłonięcia).

Moja opinia: jestem BARDZO zadowolona z tego kremu.

Krem ma dość gęstą konsystencję i taki sobie zapach (nie intensywny, po prostu nijaki), ale wystarczy nanieść na policzek odrobinkę kremu i go wklepać. Wchłania się bardzo szybko, a po zastosowaniu kremu skóra wcale się nie świeci. Po kilku tygodniach stosowania widzę, że skóra ma zdrowy jednolity koloryt, policzki mi tak nie czerwienieją (krem nie podrażnił mnie ani nie uczulił). To co pisała MoniaK o efekie matu to prawda, ja też to zauważyłam.

Co więcej, krem nawilżył mi skórę tak, że zniknął problem z łuszczącą się skórą po nałożeniu makijażu. Podkład się nie wałkuje, co wcześniej było dla mnie trudne do osiągnięcia nawet przy użyciu bazy pod podkład. Obecnie wychodzę z domu z warstwą kremu na twarzy i sypkim pudrem w plecaku na wszelki wypadek (ale nie używałam go od paru tygodni, bo nie musiałam)

Plusem jest dołączenie małej szpatułki do nakładania kremu - duża ulga dla posiadaczek dłuższych paznokci.

Ogólnie: krem na medal!!!
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:05   #10
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

kremik
mam cere sucha, wysuszona opalaniem, klimatyzacja, wiec od razu po przeczytaniu zastosowania kremu wiedzialam ze bedzie to krem dla mnie.

ładne opakowanie, konsystencja jakby musu- dobrze sie wchlania. nie pozostawia tlustej powloki, nie zapycha. skora jest mila w dotyku, wygladzona, dobrze nawilzona.kremik jest wydajny. nadaje sie pod makijaz, nie wałkuje sie, ślicznie,świeżo pachnie. ja widze same plusy. polecam.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 11:30   #11
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Hydro Oxy Cream i preparaty Mariposa Nail - opinie/Klub Recenzentki

Bardzo dziękujemy za opinie
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.