Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-09, 16:36   #1921
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez 3city Pokaż wiadomość
OK, dzięki, czekam zatem na info Miałam nadzieję, że będzie kilka próbek lub miniaturek
Ten pakiet powitalny to faktycznie mini krem 7ml Elixir Juenesse na dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 17:23   #1922
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Pisałam kilka stron wcześniej o zawartości tegorocznego kalendarza adwentowego (na szaro), bo oglądałam film na Youtube.
Dzięki, obejrzałam na YT i faktycznie te próbki perfum powalają rozmiarem. Kolory lakierów chyba powielają się z tymi z kalendarza zeszłorocznego ( ja akurat jestem fanką lakierów tradycyjnych, te od YR bardzo lubię, ale liczyłam na zróżnicowanie kolorystyczne), sporo miniatur to powtórki z rozrywki, ale plusem jest to że dorzucili produkty z tegorocznej zimowej limitki, dzięki temu jest nastrojowo, przyjemnie, wyjątkowo. Sama szata graficzna kalendarza na plus, podoba mi się. Cena nie.

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Coś mi mignęło o kalendarzu, ale szczerze mówiąc zainteresowałam się nim dopiero z opcją zniżki 50 %. Niestety bez miniaturek zapachów to ja go nie chcę nawet za połowę ceny
Ja tak samo.

Cytat:
Napisane przez KikiEs Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to nie wiem czy czasami dostajecie maile typu "Dokończ zakupy z rabatem 50%! Twoje produkty w koszyku wciąż czekają!" z indywidualnym kodem rabatowym, ale ostatnio dostałam, z ciekawości sprawdzałam kombinacje i okazało się, że ten kod działa na nowy kalendarz adwentowy i niektóre z nowych rzeczy, które pojawiły się w sklepie (mimo zielonego punktu, czyli teoretycznie wykluczenia). I łączy się z rabatem vip. W dodatku można sobie wybrać prezenty za oba progi, mimo że wartość po rabacie jest niższa niż 139 zł
Super! Dzięki za info.

Dzięki, widzę że wszystkie drogi prowadzą do Niemiec.

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
We fr ten kalendarz kosztuje 39 eur ~170zł, a w PL 219zł. U nas zawsze na bogato
I 90 eurocentów.

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Już chciałam zamówić kalendarz, ale po obejrzeniu zawartości boję się zaryzykować Byłam zdecydowana po przeczytaniu opisu na polskiej stronie, gdzie widnieje "2x mini wody perfumowane z nowej kolekcji" i jeszcze przy tym grafika wyglądająca na atomizerki 15 ml natomiast w opisie na niemieckiej stronie są dwie próbki po 1,2 ml Obawiam się, że u nas zawartość będzie identyczna, więc pasuję...
No właśnie, ja też się napaliłam i mnie otrzeźwiło.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Ogólnie nie jest źle, ale tylko w cenie po rabacie. Gdybym nie skusiła się na kalendarz w tamtym roku, należałabym do strefy VIP pewnie bym go kupiła, zwłaszcza że dodatkowe gratisy wchodzą. Szkoda, że zamiast próbek nie dali miniaturek, dosyć marne.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 17:32   #1923
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Gdyby dali 5ml miniaturki nowych zapachów a nie próbki to bym nie dziwiła się, że cena regularna kalendarza jest wyższa.
Dla mnie to dyskwalifikuje jego zakup, nawet za połowę ceny.
W ogóle zauważyłam, że częstym zapychaczem kosmetycznych kalendarzy adwentowych są lakiery do paznokci i pilniczki... Hybrydy zrobiły swoje i jakoś muszą pozbywać się tradycyjnych emalii
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 18:59   #1924
3city
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ten pakiet powitalny to faktycznie mini krem 7ml Elixir Juenesse na dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to fajnie, zawsze to miniaturka 7ml, a nie próbka 1 ml w saszetce Dzięki za info
3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 21:37   #1925
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Przejrzałam niemieckie i holenderskie strony, seria świąteczna o zapachu iglaków ta druga, z migdałem też spoko, ale ja jednak jestem fanką zieleni w różnej postaci w zapachach
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 22:28   #1926
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez 3city Pokaż wiadomość
O to fajnie, zawsze to miniaturka 7ml, a nie próbka 1 ml w saszetce Dzięki za info
Nie ma sprawy jak to się dzieje, że wpisując kod OOPS nowy zapach 100ml wychodzi mi po 165,59? Kod uprawnia do rabatu 50% od cen katalogowych, czyli powinno być 124,50

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 06:04   #1927
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Mi na symulacji wyszło 118, 28
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 06:50   #1928
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;87237991]Mi na symulacji wyszło 118, 28[/QUOTE]Tak właśnie powinno wyjść jeszcze z rabatem golda 5%, nie rozumiem czemu ten oops nie działa... A jak wpisuję kod -50% na najdroższy produkt to wtedy wszystko się zgadza i jest 118 zł. No szkoda, bo wolałabym aby cały koszyk mi zrabatowalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 07:30   #1929
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

to jest jak dla mnie najlepsza opcja na nowe zapachy

dodam, że to było moje kolejne zamówienie z tej oferty

skoro przyszła oferta z poprzednią paczką, uznałam, że można raz jeszcze z niej skorzystać i można
Wczoraj ją odebrałam, a w środku ...znowu ta sama oferta do wykorzystania


ONE NOUVE GENRE EDP 100ML 1 Prezent za symboliczną opłatę. Prezent za symboliczną opłatę.
10090 ONE WODA TOAL.LIŚCIE WERBENY 100ML 1 59.5 zł 59.5 zł
Razem za produkty w złotych 59.51 zł
Koszty wysyłki 14.95 zł
.
Razem za całe zamówienie w złotych 74.46 zł

- Kod oferty wysyłkowej : 9PYI2AC04
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1064.jpg (75,0 KB, 76 załadowań)
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2019-10-10 o 08:09
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 08:15   #1930
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
to jest jak dla mnie najlepsza opcja na nowe zapachy

dodam, że to było moje kolejne zamówienie z tej oferty

skoro przyszła oferta z poprzednią paczką, uznałam, że można raz jeszcze z niej skorzystać i można
Wczoraj ją odebrałam, a w środku ...znowu ta sama oferta do wykorzystania


ONE NOUVE GENRE EDP 100ML 1 Prezent za symboliczną opłatę. Prezent za symboliczną opłatę.
10090 ONE WODA TOAL.LIŚCIE WERBENY 100ML 1 59.5 zł 59.5 zł
Razem za produkty w złotych 59.51 zł
Koszty wysyłki 14.95 zł
.
Razem za całe zamówienie w złotych 74.46 zł

- Kod oferty wysyłkowej : 9PYI2AC04
Ja tez tak zamowiłam,tylko zapach róża za 59,5 zł, zeby nie płacic za przesyłkę wybrałam zel pod prysznic i mam za 79 zł zamówienie
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 08:36   #1931
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez pa780 Pokaż wiadomość
Ja tez tak zamowiłam,tylko zapach róża za 59,5 zł, zeby nie płacic za przesyłkę wybrałam zel pod prysznic i mam za 79 zł zamówienie
o, to jeszcze lepiej

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

ale jednak dolicza koszty wysyłki poniżej 100zł bo chciałam spróbować z czymś jeszcze dodatkowo i niestety dolicza
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 16:37   #1932
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez KikiEs Pokaż wiadomość
Dostałam indywidualny w mailu i już wykorzystałam, więc się nie podzielę, bo nie mam jak Ale do mnie przyszedł jakiś czas po tym, jak testowo wrzuciłam kilka produktów do koszyka, a później jednak zrezygnowałam z zakupów.
Mam i ja
Dzięki za podpowiedź z tym koszykiem, kalendarz już do mnie pędzi
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 16:56   #1933
ewa241287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[QUOTE=Luna1818;87239727]Mam i ja
Dzięki za podpowiedź z tym koszykiem, kalendarz już do mnie pędzi[/QUOTE

Kod obowiązuje na zielone punkty też??Załadowałam koszyk i mam nadzieję,że dostanę i ja
ewa241287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 17:27   #1934
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[QUOTE=ewa241287;87239763]
Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
Mam i ja
Dzięki za podpowiedź z tym koszykiem, kalendarz już do mnie pędzi[/QUOTE

Kod obowiązuje na zielone punkty też??Załadowałam koszyk i mam nadzieję,że dostanę i ja
"Oferta z kodem jednorazowego użytku. Rabat aktywny przy zamówieniu od 109 zł. Rabat 50% od ceny katalogowej na najdroższy produkt nie dotyczy produktów oznaczonych Zielonym Punktem. Promocje nie łączą się."

ALE ja dodalam do koszyka tylko kalendarz i -50% zadzilalo.
Zaladuj koszyk i czekaj na maila
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 18:13   #1935
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
to jest jak dla mnie najlepsza opcja na nowe zapachy

dodam, że to było moje kolejne zamówienie z tej oferty

skoro przyszła oferta z poprzednią paczką, uznałam, że można raz jeszcze z niej skorzystać i można
Wczoraj ją odebrałam, a w środku ...znowu ta sama oferta do wykorzystania


ONE NOUVE GENRE EDP 100ML 1 Prezent za symboliczną opłatę. Prezent za symboliczną opłatę.
10090 ONE WODA TOAL.LIŚCIE WERBENY 100ML 1 59.5 zł 59.5 zł
Razem za produkty w złotych 59.51 zł
Koszty wysyłki 14.95 zł
.
Razem za całe zamówienie w złotych 74.46 zł

- Kod oferty wysyłkowej : 9PYI2AC04


Dziś właśnie doszła moja paczka z tej oferty
Figarro bardzo Ci dziękuję za podpowiedź odnośnie Nouveau Genre Zapach jest cudowny...Psiknęłam nadgarstek 6h temu i nadal delikatnie go czuję na skórze. Rzeczywiście ma w sobie coś z Neonatury Cocoon, najładniejszy ze wszystkich nowości. Dla mnie jest taki skórzano-tytoniowy, nieco ziemisty, ale jednocześnie ciepły i przytulny. Mam tylko mały problem, bo mój facet już mi go podbiera. Stwierdził, że ma podobne nuty do jego Ambre Noir...Wygląda na to, że będę robić za jakiś czas zapasy na wypadek gdyby jakiś geniusz próbował go kiedyś wycofać.

W związku z tym, że zastanawiałam się czy zamówić w ciemno Cuir de Nuit czy kolejną butelkę Nouveau Genre postanowiłam się wybrać do sklepu stacjonarnego poznać pozostałe zapachy. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie skusiłam się na zamówienie Cuir de Nuit, bo zdecydowanie to nie moja bajka. Spodziewałam się nieco deserowego, jadalnego, otulającego zapachu. Czytając opis miałam nadzieję na pikantne latte takie z kawiarni...To co wyczuwam na nadgarstku i na papierowym testerze nie ma niestety nic wspólnego z moim wyobrażeniem Zaskakuje mnie to, że na skórze wyczuwam przede wszystkim nieco duszącą, kwiatową nutę, a gdzieś tam w tle słodkawą wanilię. Na testerze zapach jest nieco inny - tam z kolei jeszcze bardziej dominuje ta nuta czerwonego pieprzu i zapach jest bardziej pikantny, ale nadal kwiatowy. Może z czasem na testerze również poczuję więcej wanilii, chwilowo ze skóry zmywam, bo po prostu nie mogę z nim wytrzymać. Szkoda, że to nie jest taki kawowo-waniliowo-kakaowy zapach. Wydaje mi się, że ten czerwony pieprz wszystko psuje.

Edytowane przez ew23ona
Czas edycji: 2019-10-10 o 18:15 Powód: błąd
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 19:06   #1936
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Dziś zrobiłam drugie zamówienie z nowej oferty wysyłkowej... Podsumowując, dwa zamówienia za łączną kwotę 155,- , 5 kremowych żeli z owsem, 4 kremowe żele z masłem Karite, balsam do suchej skóry i dwie nowe wody... Fajna ta nowa oferta
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 19:33   #1937
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Buuu, tak piszecie o tych nowych wodach, że żałuję, że nie korzystałam z oferty wysyłkowej i nie mam numeru klienta. Świetne zamówienia, prawie jak za starych, dobrych czasów .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 19:38   #1938
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez ew23ona Pokaż wiadomość
Dziś właśnie doszła moja paczka z tej oferty
Figarro bardzo Ci dziękuję za podpowiedź odnośnie Nouveau Genre Zapach jest cudowny...Psiknęłam nadgarstek 6h temu i nadal delikatnie go czuję na skórze. Rzeczywiście ma w sobie coś z Neonatury Cocoon, najładniejszy ze wszystkich nowości. Dla mnie jest taki skórzano-tytoniowy, nieco ziemisty, ale jednocześnie ciepły i przytulny. Mam tylko mały problem, bo mój facet już mi go podbiera. Stwierdził, że ma podobne nuty do jego Ambre Noir...Wygląda na to, że będę robić za jakiś czas zapasy na wypadek gdyby jakiś geniusz próbował go kiedyś wycofać.

W związku z tym, że zastanawiałam się czy zamówić w ciemno Cuir de Nuit czy kolejną butelkę Nouveau Genre postanowiłam się wybrać do sklepu stacjonarnego poznać pozostałe zapachy. Nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie skusiłam się na zamówienie Cuir de Nuit, bo zdecydowanie to nie moja bajka. Spodziewałam się nieco deserowego, jadalnego, otulającego zapachu. Czytając opis miałam nadzieję na pikantne latte takie z kawiarni...To co wyczuwam na nadgarstku i na papierowym testerze nie ma niestety nic wspólnego z moim wyobrażeniem Zaskakuje mnie to, że na skórze wyczuwam przede wszystkim nieco duszącą, kwiatową nutę, a gdzieś tam w tle słodkawą wanilię. Na testerze zapach jest nieco inny - tam z kolei jeszcze bardziej dominuje ta nuta czerwonego pieprzu i zapach jest bardziej pikantny, ale nadal kwiatowy. Może z czasem na testerze również poczuję więcej wanilii, chwilowo ze skóry zmywam, bo po prostu nie mogę z nim wytrzymać. Szkoda, że to nie jest taki kawowo-waniliowo-kakaowy zapach. Wydaje mi się, że ten czerwony pieprz wszystko psuje.
Ciesze się, że mogłam pomóc Ja też zapas poczyniłam
Serię dostępną w salonach też testowałam, ale moim zdaniem dość mocno odbiega jakością od pozostałych dwóch zapachów, które są dostępne w wysyłkowej bo uważam, że irysek też jest piękny

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Buuu, tak piszecie o tych nowych wodach, że żałuję, że nie korzystałam z oferty wysyłkowej i nie mam numeru klienta. Świetne zamówienia, prawie jak za starych, dobrych czasów .
zadzwoń do nich i powiedz, że chcesz zapisać się jako nowy klient w ofercie wysyłkowej
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 19:40   #1939
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Ciesze się, że mogłam pomóc Ja też zapas poczyniłam
Serię dostępną w salonach też testowałam, ale moim zdaniem dość mocno odbiega jakością od pozostałych dwóch zapachów, które są dostępne w wysyłkowej bo uważam, że irysek też jest piękny

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------



zadzwoń do nich i powiedz, że chcesz zapisać się jako nowy klient w ofercie wysyłkowej
To jest myśl. Spróbuję
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-10, 19:47   #1940
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Buuu, tak piszecie o tych nowych wodach, że żałuję, że nie korzystałam z oferty wysyłkowej i nie mam numeru klienta. Świetne zamówienia, prawie jak za starych, dobrych czasów .

Kochana, ale robiłaś normalne zamówienia internetowe? Bo jak dostajesz z zamówieniem ten niby rachunek, to masz w górnym chyba prawym rogu swój nr klienta
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 19:58   #1941
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Kochana, ale robiłaś normalne zamówienia internetowe? Bo jak dostajesz z zamówieniem ten niby rachunek, to masz w górnym chyba prawym rogu swój nr klienta
Robiłam. Ale wątpię, żeby znalazł się u mnie jakiś rachunek . Poszukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 20:15   #1942
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Robiłam. Ale wątpię, żeby znalazł się u mnie jakiś rachunek . Poszukam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz też sprawdzić na stronie, klikając w Moje konto, a później w Dane konsumenta - na dole jest Moje ID w Systemie Logistycznym YR i to jest ten numer klienta do wysyłkowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 20:47   #1943
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Ciesze się, że mogłam pomóc Ja też zapas poczyniłam
Serię dostępną w salonach też testowałam, ale moim zdaniem dość mocno odbiega jakością od pozostałych dwóch zapachów, które są dostępne w wysyłkowej bo uważam, że irysek też jest piękny
Szkoda tylko, że flakony wszystkich nowości wyglądają identycznie i nie są tak ładne jak kiedyś. Irysa nie zaryzykuję bo to akurat raczej nie mój zapach, ale jak kiedyś będzie okazja to chętnie wypróbuję. Nie wiem jak z jakością i trwałością innych zapachów, bo większość psikałam na papierowy tester, ale NG daje radę kilka godzin. Co prawda trzyma się blisko skóry, ale mi to akurat nie przeszkadza
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 20:50   #1944
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Witam po bardzo długim czasie
Dzięki za info o nowej wodzie noveau genre (kocham nutę tonki) i możliwości zamówienia jako prezentu.
Połączyłam z 30 ml SE bois sensuel (który na mnie tworzy z wanilii i irysa nutę zbliżoną do tonki, to zdecydowanie mój zapach), czyli 2 wody (ceny regularne 250+ 150) za 75 zł ; zamiast płacić za przesyłkę zamówiłam jeszcze szampon i odżywkę , których potrzebowałam, a planowałam kupić w stacjonarce.
Cuir de nuit trochę się obawiam z powodu nuty kawy, muszę przetestować.



NG tak mnie zachęciło, że właśnie wącham- dawno porzuconą- neonaturę cocoon.

Moim marzeniem jest, aby stworzyli coś podobnego do zielonej neonatury seve (elevate)- narcyz i hiacynt, cudownie wiosenno/wielkanocny zapach.
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 21:31   #1945
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Zrealizowałam dzisiaj w stacjonarce ulotkę urodzinową - gratis mleczko SEBS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 04:01   #1946
ew23ona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 283
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[1=95b84f0cb57718c1b68287b 1ccb1b977c909159a_5f79027 3693ad;87240356]Witam po bardzo długim czasie

Cuir de nuit trochę się obawiam z powodu nuty kawy, muszę przetestować.

NG tak mnie zachęciło, że właśnie wącham- dawno porzuconą- neonaturę cocoon. [/QUOTE]

Witaj Cuir de Nuit polecam przetestować przed zamówieniem. O kawę nie musisz się obawiać, bo akurat kawy w ogóle nie wyczuwam...Ogólnie Pani w salonie określiła ten zapach jako waniliowo-kwiatowy i w sumie się z tym zgadzam. Tylko, że na początku czuję w nim coś co go u mnie dyskwalifikuje. To jakaś dziwna, dusząca nuta jakby potu? Nie chcę Cię zrazić, bo akurat może przypadnie Ci do gustu.

NG szczerze polecam, jest dość trwały i rzeczywiście przypomina nieco Neonaturę Cocoon.

A tak z innej beczki - nadal zastanawiałam się nad zamówieniem z oferty internetowej z indywidualnym kodem 50% i statusem VIP Silver - gdy przed chwilą wrzuciłam kalendarz adwentowy do koszyka to za drugi próg pojawiły się dodatkowe prezenty Stwierdziłam, że to znak i jednak się na niego skuszę mimo średniej zawartości i kliknęłam następujące zamówienie:

Kod Nazwa produktu Ilość Cena
03554 Kalendarz adwentowy 2019 1 107.31 zł
65017 Nawilżający krem do rąk Czerwone Jabłuszko 1 4.70 zł
P64232 Detoksykująca płukanka octowa z wyciągiem z moringi 1 0.01 zł
34626 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka 1 PREZENT
34626 Woda perfumowana Quelques Notes d’Amour - próbka 1 PREZENT
P53233 Zestaw Oui a l'amour 1 0.01 zł

Łączna cena produktów: 112.03 zł
Koszt dostawy: 0.00 zł
Kod promocyjny:
CART109PLU
Razem do zapłaty: 112.03 zł

Wrzucam zdjęcie prezentów, które są dostępne teraz za drugi próg, ale u mnie wyświetlają się tylko, gdy jestem zalogowana do oferty VIP - jeśli się wyloguję albo zmieniam ofertę na zwykłą to te dodatkowe zestawy zapachowe znikają. Jeśli jesteście vipami to zerknijcie sobie - może komuś ta informacja się przyda i skusi do zamówienia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yr1.jpg (43,2 KB, 96 załadowań)
ew23ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 07:09   #1947
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Zrealizowałam dzisiaj w stacjonarce ulotkę urodzinową - gratis mleczko SEBS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to za mleczko, bo skrótu rozszyfrować nie mogę?
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 07:30   #1948
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

so elixir bois sensuel
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 08:56   #1949
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

[1=c794f3216fa96d344d93a9c 8b507d0f47f8f8180_61da25c 290477;87240867]so elixir bois sensuel[/QUOTE]
Dziękuję
W takim razie odpuszczam "odebranie" prezentu urodzinowego w stacjonarce.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 12:06   #1950
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. 22

"Wszyscy lubią otrzymywać prezenty. Co powiesz na prezent w rozmiarze XL?
Odbierz w PREZENCIE za dowolny zakup dużą pojemność żelu pod prysznic i do kąpieli Plaisirs Nature. Nie zapomnij o zniżce -40% na Twój ulubiony kosmetyk (poza produktami z zielonym punktem).
Pokaż ten newsletter przed zakupem w sklepie stacjonarnym lub użyj kodu: PLAISIRS online."
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-11 20:37:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.